|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želja po sexu z drugim????
6.1.2012 8:16:13   
phelps
Torej, če te rajca sosedov Francelj je to narobe, če te pa eden iz tvekranov, je pa kul? user posted image user posted image user posted image

Mojega rajca Monika Beluči, pa verjetno tudi kakšno sosedo/sodelavko pogleda, ampak se preveč ne obremenjujem s tem. Mi je jasno, da nisem edina luštna in zabavna na tem svetu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Želja po sexu z drugim????
6.1.2012 8:41:38   
Anonimen
Dobre ste, da se ne obremenjujete s tem-pa mislim resno... Jaz imam sodelavca, ki ima punco in kar naprej me dobesedno nadleguje in napeljuje, da bi bila pač njegova ljubica. In tudi pravi kako ga r... druge. Res občudujem ženske, ki s tem ne obremenjujejo. Mene bi motlo oz skrbelo. Saj se zavedam, da nisem edina vendar tudi, da ga rajcajo vsepovsod...ne vem no....

(odgovor članu phelps)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Želja po sexu z drugim????
6.1.2012 9:08:29   
phelps
Ok, je razlika med tem, da nekomu težiš ali če nekoga samo pogledaš... Da bi moj težil vsaki, ki bi prišla mimo, bi tudi mene motilo, jasno. In tudi njemu ni vseeno, če nekdo želi divje flirtat z mano (sploh pred njim).

Mi je pa tudi jasno, da nisem edina (ona) na tem svetu in (on) ni edini. Je pa zame v prvi vrsti in zanj bi naredila vse. Dokler je to v glavi in dokler ni metuljčkov v trebuhu (glede koga drugega), je vse lahko samo pozitivno - v tem, da ti nekdo iskrivo pomežikne ne vidim nič slabega, kvečjemu ti popestri dan in ne vem, zakaj nekateri oz. predvsem nekatere delajo(te) tako dramo iz tega - problem v samozavesti (kar vodi v pretirano ljubosumje)?

< Sporočilo je popravil phelps -- 6.1.2012 9:21:33 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Želja po sexu z drugim????
6.1.2012 9:46:10   
ronja
podpis pod phelps. Sicer so pa moji fantje morali prenest precej več, ko sem bila še "mlada in neumna", ker se nikoli nisem znala čisto odločit, s kom bi rada bilauser posted image (meni se za razliko od dostih punc namreč zdelo preveč fantov fajn, ne da ne bi bil noben, glih obratnouser posted image ), tako da se zdaj res ne sekira, če me kdo lepo pogleda. Jaz pa tudi nisem ljubosumen tip in mi nikoli ni bil problem, če je katera pecala mojega fanta, to je njen problem. Lubi itak ni preveč flirtarski tip človeka, tako da on bi bolj težko nekaj začel kar tako, da bi prav tražil gužvo; če mu je pa še kaka luštna pa hvalabogu, da ni slepuser posted image .

ne vidim pa nobene razlike v tem, ali bi varal z nekom iz tvja ali z eno osebo tu, tistega prvega sploh ne štekam, ker valjda ne morem vedet, a mi bo človek sploh všeč, če se še niti pogovarjala nisem z njim, a mi bo dišal, itd... Ampak jaz sem mal hecna glede tega;). Vsekakor me nič ne moti, če mu je kaka všeč, ne bi mi bilo pa vseeno, če bi me prevaral ali divje flirtal naokoli - takrat bi se pač vprašala, kaj je narobe, da to tako nujno rabi dobit od drugod...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?