|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 16:50:24   
niwaj
Kok ste frajerke ko to vse obvladate...jaz pa čisto zgubljena....
HVALA!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 16:56:02   
mini86
tud js sm pou stvari k sm ti jih povedala zvdedla na netu al pa kle na forumu..mam pa doma tud knjigo paparica in mu nardim tud kej vn iz tm..noben se ne rodi iz znanjemuser posted image
sam lepo počas in to je to..do 9 meseca ko NAJ BI jedel približno tko kot mi-samo manj maščob in soli..imata še veliko časa..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 17:15:20   
niwaj
Ojej sem skuhala ta gris, in sem se trudla da bi ga nardila čim manj, pa ga je vseeno za 3 tedne! user posted image
Sj ni nič narobe, če ga dam v hladilnik in ga zjutraj razredčim z AM ? user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 17:21:59   
mini86
ne nč..no saj men se ne zdi..mej za merico eno jedilno žlico..js zmeri skuham tok pol pa dodam še zelenjavo..ok če nimaš zelenjave probi od začetka z 2 žlicama pa boš vidla kok pride..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 17:25:47   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Boš vidla kako je s pretlačeno hrano...jst sm ji do 10 meseca vse pasirala s palicnim, ker se je drugace zacela davit...probaj pa bos vidlauser posted image


A kruh tudi? Sej ribaš, pasiraš in pretlačiš prvi mesec ali dva, ampak ko že sedi mu daš tud kej za glodat, da se navadi na večje kose, sicer naredi svinjarijo, nauči pa se. Ampak pri 10 mesecih jejo marsikaj, pa četud starejša ni še niti zob imela. Če se duši, se mora naučit izkašjat, kot pri prehladu, je pa mormalo, da se kdaj zgodi, zato ga pa ne pustiš samega, da mu pomagaš.

Sicer pa sem bla jst tudi prvi mesec pri prvi ful zmedena, pa smo se hitro navadle.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 19:52:00   
niwaj
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ne nč..no saj men se ne zdi..mej za merico eno jedilno žlico..js zmeri skuham tok pol pa dodam še zelenjavo..ok če nimaš zelenjave probi od začetka z 2 žlicama pa boš vidla kok pride..


Ja sam v kaki posodi ti to kuhaš? Če dam samo 1 žlico grisa not, nimam niti dna pokritega user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali delam ok?
22.1.2010 20:06:20   
mini86
js dam u đezvouser posted image user posted image pač daš uno žlico not pa mau vode..briga te če ni dno pokrito..sam sej ti pravm tako količino mam js zravn zelenjave..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali delam ok?
25.1.2010 20:52:39   
niwaj
Helow!
Torej. Zdaj že skoraj teden dni jema: riževo kašico, brokoli in cvetačo, krompir,od sadja pa sma dans banano, pa od frutka marelico z hruško.
Danes je fuuul težko kakala, in ko je kakala je njen drekec zgledal...kot tista kašica, ki jo je za kosilo pojedla, sam mal temnejša...pa tud tak kašasto je blo. Kaj je kaj narobe?!?! A je možno da ne prebavlja vredi?
Pa še, mleka skoraj noče pit! Ona se teh kašic napoka in pol ko ji ponudim mleko ga noče. Naj ji dam manj kašice pa pol mleko al kak? Mleko pije zdaj samo zvečer, pa ponoči.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali delam ok?
26.1.2010 9:37:54   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: niwaj

Helow!
Torej. Zdaj že skoraj teden dni jema: riževo kašico, brokoli in cvetačo, krompir,od sadja pa sma dans banano, pa od frutka marelico z hruško.
Danes je fuuul težko kakala, in ko je kakala je njen drekec zgledal...kot tista kašica, ki jo je za kosilo pojedla, sam mal temnejša...pa tud tak kašasto je blo. Kaj je kaj narobe?!?! A je možno da ne prebavlja vredi?
Pa še, mleka skoraj noče pit! Ona se teh kašic napoka in pol ko ji ponudim mleko ga noče. Naj ji dam manj kašice pa pol mleko al kak? Mleko pije zdaj samo zvečer, pa ponoči.

To je čist normalno. Po dojenčkovem drekcu takoj vidiš, kaj je imel za kosilo user posted image user posted image . Boš videla, ko ji boš dala špinačo. Je pa res, da veliko dojenčkov začne težko kakati, ko se uvaja GH. Pač, niso navajeni. Čimveč naj pije. Voda, nesladkani čaji.

To je super, da je tko hitro sprejela GH!! Lahko si vesela! Veš, kolk se ene mamice matrajo. Ne, jaz ne bi dajala za povrh mleka, če se je fajn najedla. Vseeno pa poskrbi, da bo pri ostalih obrokih dobila dovolj mleka. Ni nujno flaša. Lahko je mlečno-žitna kaša, kasneje pa jogurti, skute, siri,...

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali delam ok?
26.1.2010 11:23:04   
niwaj
Urska , a mislis da je pol sita? Oz. da dobi dovolj hranilnih snovi in tega? Če je drekec neprebavljen potem nevem če je dobila kaj hranilnega ven iz hrane... user posted image  
Ko ugotovim da ima recimo hippovo marelico in hrusko rada, šaltam na nekaj druga. Je to ok? Al bi mogla vseeno ji 3 al 4 dni dajat eno in isto kašico?

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali delam ok?
26.1.2010 12:52:20   
mini86
ne rabš ji več dni dajat isto hrano-no razen če hočš..tista hrana se da zarad tega ker če je reakcija točn veš da če je npr 3 dni jedla korenje da je od tega..če ni v družini nagnjenosti k alergijam ni treba bit tok pazljiv..če po obroku noče mleka ima očitno dovolj..če je v kakcu neprebavljena hrana ni nič hudega-kar rabi že posrka..tko je men P reku..ti tud če boš npr koruzo jedla jo boš neprebavljeno pokakala, ane

če težko kaka ji zvečer amoči v donat slivo in ji daj to zjutri za pit, slivo naj pa poje..bo še isti dan bolš..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali delam ok?
26.1.2010 14:25:51   
Urska09
Eno, mini ti je vse napisala user posted image
No, jaz sem pri uvajanju dajala isto hrano 3-4 dni. Pa samo eno vrsto hrane naenkrat (na začetku nisem mešala). Prvič zato, ker ima mož alergije (sicer ne na hrano pa vseeno), drugič pa zato, da se navadi na nov okus.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali delam ok?
26.1.2010 14:28:03   
mini86
js sm tud od začetka 2 dni korenček, 2 dni cvetačo..no tuki se je pa nehal..se mi je kr mau smilu k mu je šlo vse težko dol..pol sm pa začela mau mešat pa to pa lepo papa..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali delam ok?
1.2.2010 12:59:52   
niwaj
Kdaj lahko dam PROSO??
Prosim za HITER odgovor!!!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali delam ok?
1.2.2010 13:09:34   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: niwaj

Kdaj lahko dam PROSO??
Prosim za HITER odgovor!!!!



Evo, hitro odgovarjam... user posted image .. Kr daj proso, takoj... Ajde, lahko greš kuhat user posted image . Mal heca.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali delam ok?
1.2.2010 13:18:31   
niwaj
Ja sprašujem zato, ker vsebuje gluten, naša pupa je stara 5m pa pol....pa nevem če lahka dam. Oziroma, je včeraj dobila...popoldne. Pa je zvečer bruhala pa ponoci je bruhala, pa zjutraj tudi po 3x na enkrat v loku, in zdej ima vročino 38,8!!! A je krivo proso?!? Nihče od sorodnikov nima celiakije....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali delam ok?
1.2.2010 14:32:25   
mini86
dvomim da je krivo proso..sploh če ma vročino..kakšno ma pa blato

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali delam ok?
1.2.2010 17:51:30   
Urska09
Jaz tudi mislim, da to ni od prosa. Sicer pa...baje se smernice spet spreminjajo user posted image user posted image user posted image Naj bi gluten uvajali čimprej.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali delam ok?
2.2.2010 14:45:24   
niwaj
Evo, naju nazaj. Sma spale v bolniciuser posted image ... Našli pa niso ničesar...blato, voda in kri-- vse OK! Ponoči je mela še 38.4 vročine...ampak je do jutra sama padla...zjutraj so naju pa poslali domov. Pa niso ugotovili kaj je blo...Blato je mela tako....rumeno...z zelenimi grudicami, neznam ravno opisat. Pa bolj tekoče je blo.
Dans se pa pupa že igra...čeprav je še vedno mirna in zaspana.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali delam ok?
2.2.2010 14:54:40   
mini86
a k zdravniku ste šle pa zato k je bruhala pa driskala al kako..k od kolegice tamau je en teden drisku pa parkrat tud bruhu in vse kar so ji pr dohtarju rekl naj pije veliko tekočineuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali delam ok?
3.2.2010 14:41:52   
niwaj
Ja nevem kolk je bil njen star...pri teh malih je ful problem, kr lahko dehidrirajo ful hitro. Pa zdravnica je rekla , da je zdaj čas ko razsajajo ti rota virusi in je boljš da grema dat kri pa vodo, da se vidijo če je mogoče to vzrok.

Sam zdaj imam občutek, da so mogoče krivi zobki...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali delam ok?
3.2.2010 14:45:45   
niwaj
Ja, šle sma zato ker je driskala pa bruhala ja , pa kr je dobila kr naenkrat tako vročino visoko.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali delam ok?
3.2.2010 16:23:15   
mini86
od kolegice bo star eno leto

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali delam ok?
3.2.2010 17:25:29   
niwaj
Ja mene je sestra čudno gledala ko sma prišle (po telefonu sem govorila z dopoldansko) in me je skor hotla nagnat, ker 1 dan vročine ni nič, če pa več kot 3 dni pa morš it. Pa sm vztrajala, da sem se dogovorila in sma se šle pokazat. Drugače pa jaz poznam zgodbe, ko so otroci umrli sam zato ker jim niso dali infuzije in so jih poslali domov, pol so pa dehirdirali od driske in bruhanja. Ko so pa v zadnji minuti prišli v bolnico so jim pa še zabrusli v faco: Ja zakaj pa prej niste prišli!? In dečka pol niso mogli rešit. Zato se ne pustim tako hitro odgnat.
Danes sma mogle pa še enkrat it v bolnco dat urin, kr so vseeno ugotovili neko porast. 

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali delam ok?
3.2.2010 17:37:15   
mini86
Zato se ne pustim tako hitro odgnat.


ja kaj si jim pa rekla..ker men tud rečejo da šele 3 dan vročine kao neki pomen..ga pa zmeri zarad kašlanja pol uzame da mu zmeri saturacijo..upam da ni kej hujšga pr vama


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?