|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:40:14   
Anonimen
miranda!

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:41:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
miranda!

E, ja, točno. No, Gita in Mojcažiga se morata pa odločiti, katera bo Carrie in katera... no, evo, spet pozabila ime. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:42:51   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Rabim nasvet, kaj delajo samski ljudje? Sem že mal pozabil kako to zgleda...torej samski moški pri 32, redna služba, stanovanje,  avto,  (ki bo čez par mesecev popolnoma odplačan) relativno situiran in kr nekako za pogledat (vse zobe mam, pa tut debel nisem preveč haha, precej visok, plave oči). Z ogromno interesi in zanimanjem za vse kar je lepega.

Nasveti? user posted image

Aja, v kino me že vabijo, tut to bo treba izpeljat..



kadilec, alkoholik?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:43:01   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
No, super da tako gledaš na stvar. Ker 7 let je kar nekaj in če jih lahko tako hitro pusti za sabo potem user posted image user posted image
In glede na to kako super dečko si, ne boš dolgo sameval. Že samo tu gor imaš kar nekaj kandidatk user posted image


No, 7 let pusti za seboj svoj odtis ane...blo je lepih 7 let in oba sva se imela lepo, precej dosegla drug ob drugim itd itd...zelo lepi spomini. Spoštovanje ostaja... Ampak nisem pa moški ki se bo sedaj zavlekel v kot in hlipal ter se smilil sam sebi, no way.

Treba je živet naprej, razmišljam da bi se zopet vrgel mal v pilotiranje (je blo predolgo na stand by) kakih 10 kil bi dol butnil in se posvetil stvarem ki sem jih malce zanemaril. 
Mojcaziga, ne vem od kje ti da sem ''super dečko'', sem skoraj čisto povprečen (razen višine) in imam svoje finte oz sem jih imel, kar me dela popolnoma človeškega. Ni takih stvari kot super moški ali super ženska user posted image Smo samo ljudje ki včasih ljubimo in včasih sovražimo.

G



_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:43:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
miranda!

E, ja, točno. No, Gita in Mojcažiga se morata pa odločiti, katera bo Carrie in katera... no, evo, spet pozabila ime. user posted image


Charlotte York

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:44:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No, 7 let pusti za seboj svoj odtis ane

Če verjameš, da bo prihodnost lepša, potem se nimaš za kaj sekirati. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:50:34   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
No, super da tako gledaš na stvar. Ker 7 let je kar nekaj in če jih lahko tako hitro pusti za sabo potem user posted image user posted image
In glede na to kako super dečko si, ne boš dolgo sameval. Že samo tu gor imaš kar nekaj kandidatk user posted image


No, 7 let pusti za seboj svoj odtis ane...blo je lepih 7 let in oba sva se imela lepo, precej dosegla drug ob drugim itd itd...zelo lepi spomini. Spoštovanje ostaja... Ampak nisem pa moški ki se bo sedaj zavlekel v kot in hlipal ter se smilil sam sebi, no way.

Treba je živet naprej, razmišljam da bi se zopet vrgel mal v pilotiranje (je blo predolgo na stand by) kakih 10 kil bi dol butnil in se posvetil stvarem ki sem jih malce zanemaril. 
Mojcaziga, ne vem od kje ti da sem ''super dečko'', sem skoraj čisto povprečen (razen višine) in imam svoje finte oz sem jih imel, kar me dela popolnoma človeškega. Ni takih stvari kot super moški ali super ženska user posted image Smo samo ljudje ki včasih ljubimo in včasih sovražimo.

G




No, saj pravim da lahko samo user posted image user posted image

Čeprav bi sama bila malo žalostna, če me moj vsaj malo ne bi objokoval. user posted image (no, tako se reče user posted image )

lp

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:51:28   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
miranda!

E, ja, točno. No, Gita in Mojcažiga se morata pa odločiti, katera bo Carrie in katera... no, evo, spet pozabila ime. user posted image


Jaz definitivno nisem za Carrie, sem pol stoletja za modo, po postavi pa sem bolj OPrah user posted image

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:52:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
po postavi pa sem bolj OPrah user posted image

Če si po denarnici tudi, potem si 1. v vrsti za mojo potencialno cimro. user posted image
 
Ne, čakaj malo... Colt, a boš moj cimer, če deložiram Kamikazo? user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:54:16   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
kadilec, alkoholik?

Pri zadnjih detaljnih pregledih v vseh možnih LJ ZD zavodih/domovih/kevdrih itd, kjer so me preskenirali, prešpikali, prelaserilari, prevagali, premerili in tudi mentalno sčekirali...pravijo da nič od tega. Sicer prav rad spijem kak pir in tut kakega preveč mi je že ratalo user posted image user posted image nekatere RRovke to vedo, pa vedo tudi da rad prižgem cigaret.

Sicer pa...v rokah mam tri strani kopije od krvnih testov, bi dal gor preskenirano varianto...ampak to bi bilo že rahlo bolano ane? In bi mnenje psihologinje postavil na laž user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:55:16   
gita10
kljub temu, da sem danesuser posted image user posted image user posted image  se prav zabavam z vami!!!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:55:36   
Kerensa*
Colt... če bi tvoja psihologinja vedela za tvoje... hmmm, kako naj rečem?... udejstvovanje na RR, potem ti zagotovo ne bi izstavila potrdila, da si psihično zdrav. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:57:06   
Kerensa*
Jaz moram it' dezinfecirat mlajšega mladiča in obesit že 3x oprane iste cunje, drugače bo mož MENE deložiral, ko pride nazaj... potem se pa lahko h Coltu pod Triglav preselim. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 18:59:59   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
.. potem se pa lahko h Coltu pod Triglav preselim. user posted image

Glede na to da mam tu 60 kvadratov, balkon in čudovit pogled na Karavanke/Stol, placa ful preveč zame...sprejemam ponudbe user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:07:21   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
.. potem se pa lahko h Coltu pod Triglav preselim. user posted image

Glede na to da mam tu 60 kvadratov, balkon in čudovit pogled na Karavanke/Stol, placa ful preveč zame...sprejemam ponudbe user posted image



kako pa je z gorenjskim karakterjem? Udarja ven ali ga krotiš?

lp

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:07:49   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
po postavi pa sem bolj OPrah user posted image

Če si po denarnici tudi, potem si 1. v vrsti za mojo potencialno cimro. user posted image



Sori. Išči dalje user posted image

lp

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:11:32   
noranate
Colt, roman napiš pa bo. Pa še zaslužil boš.
Sicer pa user posted image , skromnost je lepa čednostuser posted image .

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:13:53   
Anonimen
Bilo je prelepo,da bi trajalo!Vsega lepega je enkrat konec.

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:16:17   
Colt
Mojcaziga, ne vem kaj misliš z gorenjskim karakterjem? user posted image Eni pravijo da sem zaheban, če hočem bit. Na splošno pa ti o mojem karakterju lahko povedo kaj veš tiste soforumašice, s katerim se poznamo v RL ali pa prek MSNja čvekarimo občasno.

Noraname: Knjigo pa nekoč bom napisal, to mi je cilj ki ga nameravam nekoč zares uresničitiuser posted image Samo...one step at the time user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:17:24   
Šarki
jest vem kaj je bilo user posted image
preveč si na RR visel pa te je imela poln kuferuser posted image









verjetn je kakšen miškin post prebralauser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:18:45   
madela
Colt,srečno in pozitivno v prihodnjost user posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 24.1.2010 19:29:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:20:21   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Rabim nasvet, kaj delajo samski ljudje? Sem že mal pozabil kako to zgleda...torej samski moški pri 32, redna služba, stanovanje,  avto,  (ki bo čez par mesecev popolnoma odplačan) relativno situiran in kr nekako za pogledat (vse zobe mam, pa tut debel nisem preveč haha, precej visok, plave oči). Z ogromno interesi in zanimanjem za vse kar je lepega.

Nasveti? user posted image

Aja, v kino me že vabijo, tut to bo treba izpeljat..



Kaj si se hotel samo pohvalit...ali res rabiš nasvet kaj in kako naprej?


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:20:29   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

viroza ma podobnega patrona ko jst, arwenjin je v vojski, shorty se bo z nekak znasla, da se resi svojega....

jaaaaa, lahko kar klan ustanovimouser posted image user posted image user posted image
Miška ni problema.user posted image user posted image user posted image Colt sem ti že med novoletnimi prazniki napisala da si balzam za naše dušce.Tako da si zdej s tem naredu pravo revolucijo tukaj  gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:23:58   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kityka

Bilo je prelepo,da bi trajalo!Vsega lepega je enkrat konec.


kako pa ti to veš, Angelina?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:27:21   
Gina
Kaj češ, colt, "se la vi". 7 let je idealna doba za it narazen, vsaj tako pravijo, da je to v realnosti pogosto. Meni sicer nikdar ni bilo jasno, kako lahko kdorkoli fura vezo na daljavo, ampak očitno se da. Vsaj za 7 let.

NO, zdaj je pa vseeno pametno odžalovat, ker lahko menda nikomur ni, ko gre narazen. Pa kakšen pirček spij, pa v kino pojdi, pa bo počasi bolje.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?