|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:32:13   
viroza
Gina ne ga terat v alko.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:34:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt



Noraname: Knjigo ....



user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:36:43   
urška
moram rečt, da si si izbral idealen portal, da oddaš ženitno ponudbo. če te le ne bojo brisali, ker (si) delaš reklamouser posted image user posted image user posted image


P.S.: pa javi se, ko boš tisto pivo odpiraluser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:40:27   
Colt
Viroza, kakšen balzam neki no user posted image user posted image   Ne more biti en normalen moški balzam za celo hordo forumašic he he. Bi res moral bet superman. Men bo čist dovolj, ko bom čez nekaj časa, ko mine ''tamponska doba'' in ko bom sposoben novega razmerja...enostavno ''balzam da dušico'' ene same ženske. To bi bilo kul.

Gina, do stopnje ''alkohola'' me še ni vrglo, bolj me je vrglo v ''plane za prihodnost''. Seveda bo treba tut primerno zaliti al utopiti (nekaj malega sem že sicer) al kako že rečejo...ampak za to bom potreboval primerno družbo user posted image

G



_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:43:42   
viroza
Kar sm napisala sm napisala.Verjetno je pa bolša varianta da sta se tako odločila kot da trpita oba.Na en user posted image pol pa ne bom več težilauser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:43:48   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mojcaziga, ne vem kaj misliš z gorenjskim karakterjem? user posted image Eni pravijo da sem zaheban, če hočem bit. Na splošno pa ti o mojem karakterju lahko povedo kaj veš tiste soforumašice, s katerim se poznamo v RL ali pa prek MSNja čvekarimo občasno.



Malo moraš biti zaj user posted image , ko je prilika, ne?user posted image

Ampak, Gorenjec in Štajerka - jaka kombinacija user posted image dvomim, da bi šlo, pa še višine ne prenašam dobro.

lp

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:45:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Gina ne ga terat v alko.user posted image


Sej res, matr, nam lahko še v depro pade.....kaj bomo pa potem?user posted image user posted image

Al pa v alkoholu utaplja žalost še tedne dolgo, pol pa ne bo mogel letet.....jao!


(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 19:48:01   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Gina ne ga terat v alko.user posted image


Sej res, matr, nam lahko še v depro pade.....kaj bomo pa potem?user posted image user posted image

Al pa v alkoholu utaplja žalost še tedne dolgo, pol pa ne bo mogel letet.....jao!


Pa nas ne bo znal več pocrtat s kakšno lepo besedo pa tako naprej....Pa še izpit mu lahko uzamejo kaj bo metla pela pol al kaj?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:03:46   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
j....Pa še izpit mu lahko uzamejo kaj bo metla pela pol al kaj?

Ammm....samo manjše pojasnilo, da ne bo nejasnosti. Moja športna pilotska licenca je momentalno v mirovanju oz na ''stand by'', jo mam pa namen obnoviti in spet začet malce aktivnejše leteti. Nisem jaz nek airliner pilot (da ne bom deležen očitkov zavajanja itd) sem pa nor na letenje (jadralno in s helikopterji) Jadralno kot pilot, s helikopterji kot sopotnik oz civilist.

G

ps. Torej si lahko katera sliko ''Tom Cruise style'' izbije iz fantaziranj....ker sem ene pol metra višji od njega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:08:16   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Torej si lahko katera sliko ''Tom Cruise style'' izbije iz fantaziranj.



Pa ta nedelja očitno res ni za mene.

Pa tako je bilo fino fantazirat  user posted image

lp



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:14:01   
muco
Colt,a prav berem?user posted image  Sicer pa če ne gre nima smisla rinit naprej.Če ni otrok gresta lahko mirne duše vsak svojo pot! Ne delaj pa napake ,ki sem jo jaz(hodila 12 let,vmes 2x nehala in spet začela)!Srečno naprej!user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:14:50   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: muco

Ne delaj pa napake ,ki sem jo jaz(hodila 12 let,vmes 2x nehala in spet začela)!Srečno naprej!user posted image


Če veš da je bila napaka zakaj pa ne končaš?

lp

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:19:31   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
j....Pa še izpit mu lahko uzamejo kaj bo metla pela pol al kaj?

Ammm....samo manjše pojasnilo, da ne bo nejasnosti. Moja športna pilotska licenca je momentalno v mirovanju oz na ''stand by'', jo mam pa namen obnoviti in spet začet malce aktivnejše leteti. Nisem jaz nek airliner pilot (da ne bom deležen očitkov zavajanja itd) sem pa nor na letenje (jadralno in s helikopterji) Jadralno kot pilot, s helikopterji kot sopotnik oz civilist.

G

ps. Torej si lahko katera sliko ''Tom Cruise style'' izbije iz fantaziranj....ker sem ene pol metra višji od njega user posted image user posted image user posted image



Ja saj to že vse vemo. Ampak si rekel, da maš v planu spet letet, a nisi? Torej alko no go. user posted image  Ale, enu pivu lhku. A ne viroza?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:20:04   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
j....Pa še izpit mu lahko uzamejo kaj bo metla pela pol al kaj?

Ammm....samo manjše pojasnilo, da ne bo nejasnosti. Moja športna pilotska licenca je momentalno v mirovanju oz na ''stand by'', jo mam pa namen obnoviti in spet začet malce aktivnejše leteti. Nisem jaz nek airliner pilot (da ne bom deležen očitkov zavajanja itd) sem pa nor na letenje (jadralno in s helikopterji) Jadralno kot pilot, s helikopterji kot sopotnik oz civilist.

G

ps. Torej si lahko katera sliko ''Tom Cruise style'' izbije iz fantaziranj....ker sem ene pol metra višji od njega user posted image user posted image user posted image

Pa vseeno znaš masirat dušce Cruise gor al pa dol.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:22:04   
Anonimen
Rabim nasvet, kaj delajo samski ljudje?


uživaj, dokler traja! še več poletov!

in še malo drugače: sožalje za minulo razmerje.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:25:24   
Anonimen
viroza, kaj že pravi piščanček tistemu jajcu na oko? se ne morem spomnit,...

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:40:31   
viroza
Če se ne motim išče bratca Jimmija.


< Sporočilo je popravil viroza -- 24.1.2010 20:44:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:44:08   
Anonimen
.Zdej sm zvedla da nas Colt VLEČE ZA NOS .


saj to dela že od začetka, ko se je ponovno pojavil na rrju in je napisal, da je samski,... vmes pa je dobil punco, s katero sta skupaj že 6 let.

mogoče ima v albumu še kakšne slikice iz katalogov,...

< Sporočilo je popravil k.tja -- 24.1.2010 20:45:59 >

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:44:13   
madela
user posted image
Saj bo user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:44:38   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ti bom drugič napisala.Zdej sm zvedla da nas Colt VLEČE ZA NOS .


A tako praviš...

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:47:07   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ti bom drugič napisala.Zdej sm zvedla da nas Colt VLEČE ZA NOS .


Kolega pripoveduje poucno zgodbo.... o kurniku brez petelinov. Po njemu je v takem kurniku tudi najbolj zanikrni petelin najvecja faca, seveda, saj nima nobene konkurence, kur je pa nickoliko. Po njemu pravi petelin nikoli ne gre v kurnik, kjer ni drugih petelinov, saj se samo med drugimi petelini lahko vidi njegova veljava... vse ostalo je zloraba nebogljenih kokosi.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:55:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Kolega pripoveduje poucno zgodbo.... o kurniku brez petelinov. Po njemu je v takem kurniku tudi najbolj zanikrni petelin najvecja faca, seveda, saj nima nobene konkurence, kur je pa nickoliko. Po njemu pravi petelin nikoli ne gre v kurnik, kjer ni drugih petelinov, saj se samo med drugimi petelini lahko vidi njegova veljava... vse ostalo je zloraba nebogljenih kokosi.


a to je basen?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:56:39   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ti bom drugič napisala.Zdej sm zvedla da nas Colt VLEČE ZA NOS .


A tako praviš...
NE NE Colt SORY me je ena pošteno nat...gnle jaz butel pa takoj zagrabla.Tako :drage moje Colt je bil in je še SAMSKI.Colt še enkrat sori

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:58:05   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Misek


Kolega pripoveduje poucno zgodbo.... o kurniku brez petelinov. Po njemu je v takem kurniku tudi najbolj zanikrni petelin najvecja faca, seveda, saj nima nobene konkurence, kur je pa nickoliko. Po njemu pravi petelin nikoli ne gre v kurnik, kjer ni drugih petelinov, saj se samo med drugimi petelini lahko vidi njegova veljava... vse ostalo je zloraba nebogljenih kokosi.


a to je basen?

Nam če povedat da je on tadrugi petelin in bo on mešal štreneuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Samski po 7 letih!
24.1.2010 20:58:20   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Colt


ps. Torej si lahko katera sliko ''Tom Cruise style'' izbije iz fantaziranj....ker sem ene pol metra višji od njega user posted image user posted image user posted image



hvala bogu! T.C. mi ni bil nikoli všeč.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?