|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj prvi analni
13.4.2010 12:27:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zanima me kako ste sploh pristali na to in kako je stvar steklo, oz. če še vedno prakticirate...


V bistvu je pristal moj, ker sva probala na mojo željo ... stekla je zadva počasi in z občutkom in je bilo carsko ... ter ja še prakticirava user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moj prvi analni
16.4.2010 16:39:26   
Anonimen
Pa se še jaz tu zraven "prismetim" z mojim vprašanjem!

Kako lahko doživiš orgazem analno, če baje ženska nima na ta zadnji teh žilic al kako se jim reće, da bi lahko doživela orgazem?
To sem prebrala že nekaj časa nazaj v enem članku in nikoli nikjer preverila če je to res ali ne in tudi analnega seksa še nisem poskusila!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
16.4.2010 16:57:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moj prvi analni
16.4.2010 17:38:03   
Lajči
Meni je pa vaginalno tako dobro, da ne čutim potrebe po ritnemu delu. Enostavno mi ni higiensko, čeprav imaš rito čisto, nožnica se dnevno sama čisti, rit pa ne. In mi predstava blata in penisa ne vzburja nekih ekstaz, kot jo doživljam skozi vaginalo tudi večkrat, če je treba. Poleg tega je skozi riti preveč okužb, ki stanejo človeka tudi življenje. Nazadnjaška ali ne, meni ugaja tako kot je.

_____________________________

...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moj prvi analni
20.4.2010 15:28:38   
devo
Preveč razmišljaš ...
Ena je omenila neka čepe. Kakšni predlogi?

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moj prvi analni
20.4.2010 21:43:48   
Anonimen
Pa se še jaz tu zraven "prismetim" z mojim vprašanjem! Kako lahko doživiš orgazem analno, če baje ženska nima na ta zadnji teh žilic al kako se jim reće, da bi lahko doživela orgazem? To sem prebrala že nekaj časa nazaj v enem članku in nikoli nikjer preverila če je to res ali ne in tudi analnega seksa še nisem poskusila!


komot! pomaga(š) (si) ti z roko! vaja dela mojstrauser posted image

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 22:01:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moj prvi analni
21.4.2010 15:00:12   
devo
Ja, sej če mi masiraš prostato tudi ne doživim ritnega orgazma ! user posted image
Pač samo orgazem je intenzivnejši ! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moj prvi analni
23.4.2010 10:07:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: devo

Ena je omenila neka čepe. Kakšni predlogi?


pri nas je v uporabi tale:
http://www.intimna.si/pripomocki/analni-cepi/analni-vibracijski-cep-blue.html
Ozek in kratek, primeren če šele začenjaš analno.

Lp

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moj prvi analni
29.4.2010 13:55:31   
emalina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa se še jaz tu zraven "prismetim" z mojim vprašanjem!

Kako lahko doživiš orgazem analno, če baje ženska nima na ta zadnji teh žilic al kako se jim reće, da bi lahko doživela orgazem?
To sem prebrala že nekaj časa nazaj v enem članku in nikoli nikjer preverila če je to res ali ne in tudi analnega seksa še nisem poskusila!



Gre se za poseben občutek, ki ti orgazem samo pospeši. Vzburja te krčenje anusa in, če je partner sposoben istočasno še obdelovati ščegetavček, boš hitro v devetih nebesih. Midva sva to prakticirala tudi s prijateljem, eden v rito, drugi v vagino in, če nista predivja, se za nekaj časa dobesedno izgubiš... Danka je pa praviloma vedno čista, če nisi prepričana, so izperi in se boš počutila bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moj prvi analni
14.5.2010 23:58:31   
Anonimen
Hehe, face ste mi....user posted image

Poznate pesem; Everybody, spredi, zadi....lalala! user posted image

Jst sm pa z mojim sedanjim to začela prakticirat na mojo pobudo, ker še ni imel izkušenj z analcem...prvič je bil tko previden in nežen, da sem mu potem  mal v hecu rekla, naj me naslednjič mal bolj na grobo, saj se ne bom zlomila, hehe.


Malo manj filozofiranja in kompliciranja, pa boste odprle vrata v svet orgazmičnih razsežnosti!!!user posted image

(odgovor članu emalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moj prvi analni
21.5.2010 14:27:43   
Anonimen
Moj pa verjetno bi, jaz pa nikakor.

Ima tudi hemeroide in me že samo po sebi vse boli. Si ne predstavljam, da bi še kaj notri tlačil?? Grozno.

Pa tudi menda iz zdravstvenega vidika ni ravno primerno. Tako da mislim, da ne bomo tega prakticirali, vsaj jaz ne. Meni tako ali tako predigra pomeni veliko več kot notri in ven. Škoda da še partnerju ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moj prvi analni
23.5.2010 11:58:49   
mačkicamala
Nama je analni všeč,ga parkticirava dvakrat-trikrat na mesec.Mal spremembe ne škodi.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moj prvi analni
24.5.2010 22:15:26   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: devo

Ja, sej če mi masiraš prostato tudi ne doživim ritnega orgazma ! user posted image
Pač samo orgazem je intenzivnejši ! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moj prvi analni
1.6.2010 21:48:10   
Anonimen
tudi nama je analni všeč za včasih , le nekaj še nisva probala , ejakulacija notri brez kondoma . morda kakšne izkušnje ?

(odgovor članu *žaži*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moj prvi analni
4.6.2010 20:53:04   
čaki
ejakulacija notri brez kondoma . morda kakšne izkušnje

no midva 1 sva, pa se mi je drug dan zdel, da gredo skoz eni mehurčki ven,,,uglavnem ni mi blo..
zdaj mava rajš kondom, ko bova spet..
ja, mi je pa fajn, za kdaj pa kdaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moj prvi analni
15.6.2010 11:54:43   
Anonimen
Moj prvi analni je bil poln neznanja, ampak sem imela to srečo, da je moj takratni partner vedel o tem veliko več. Imel pa je ta problem, da je imel njegov korenjak sicer malo in špicasto glavico, kar je v redu, toda naprej je bil nenormalno debel. Seveda mi jo je najprej lizal, mazal in se z njo igral celo večnost, a to ni kaj dosti pomagalo pri njegovi debelosti. Dokler mi nekoč ni rekel naj pritisnem, kot, da bi se hotela pokakat. Od takrat ni bilo več težav. Ko je prodiral sem se vedno napela, enako kot kadar kakam in vedno je lepo zdrsel notri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moj prvi analni
15.6.2010 15:30:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emalina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa se še jaz tu zraven "prismetim" z mojim vprašanjem!

Kako lahko doživiš orgazem analno, če baje ženska nima na ta zadnji teh žilic al kako se jim reće, da bi lahko doživela orgazem?
To sem prebrala že nekaj časa nazaj v enem članku in nikoli nikjer preverila če je to res ali ne in tudi analnega seksa še nisem poskusila!



Gre se za poseben občutek, ki ti orgazem samo pospeši. Vzburja te krčenje anusa in, če je partner sposoben istočasno še obdelovati ščegetavček, boš hitro v devetih nebesih. Midva sva to prakticirala tudi s prijateljem, eden v rito, drugi v vagino in, če nista predivja, se za nekaj časa dobesedno izgubiš... Danka je pa praviloma vedno čista, če nisi prepričana, so izperi in se boš počutila bolje.



kako ste pa prišli do igrice v troje? nobenega ljubosumja? a to kar s prijateljem? kako je pa nastala ta igrica?
zanimivo, meni se to zdi zanimivo.

(odgovor članu emalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?