|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sen
1.2.2010 21:11:34   
lala.
Zelo paše japonski punčki iz odlične "risanke" Spirited Away, ampak v Sloveniji boš dobila pač take grde odzive kot jih vidiš v tej temi. Če živiš v tujini, ja. :)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sen
2.2.2010 11:06:17   
slovenka
Ma, meni ni najslabše, kar bi si lahko izmislil. Kot Sanja pri punčkah se mi zdi... Ste pa ene res neverjetne v odgovorih... Urškinamama recimo, aj, aj, ti, ti... user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sen
2.2.2010 11:11:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Ma, meni ni najslabše, kar bi si lahko izmislil. Kot Sanja pri punčkah se mi zdi... Ste pa ene res neverjetne v odgovorih... Urškinamama recimo, aj, aj, ti, ti... user posted image



nosečniška slabost ?
Pa Uškinamama semuser posted image , brez r-ja.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sen
2.2.2010 19:44:26   
Bonnie_RR
No no, saj vemo, kako je s komentarji. Še vedno veljajo ista pravila.

Prosim za obzirnost.


Lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sen
15.2.2010 13:02:08   
thevenus
Ticamica,
kje pa si našla to ime? Jaz ga sicer ne bi izbrala, a mi je podobno imenom Taj, Naj, Gal,..., ki so najbrž večini bolj sprejemljiva, ker so se nanje navadili. Meni mnoga imena postanejo šele sčasoma všeč. Se mi pa zdi, da smo se že nasičili s temi enozložnimi imeni na tri črke.

(odgovor članu ticamica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sen
15.2.2010 13:16:34   
bridget3
Sen ...
Ne bom pisala komentarjev, kot nekatere pred mano - čeprav tudi meni ne bi bilo top ime v izbiri.

Ampak je zanimivo ...

Bi me tudi zanimalo, kako paše s priimkom, če bi razmišljala o tem imenu.

Seveda pa je to stvar tebe in očeta v prvi vrsti in ne javnosti ... Če je vama všeč, se vi2 odločita zanj.
Lp.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sen
19.2.2010 18:47:03   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

Ticamica,
kje pa si našla to ime? Jaz ga sicer ne bi izbrala, a mi je podobno imenom Taj, Naj, Gal,..., ki so najbrž večini bolj sprejemljiva, ker so se nanje navadili. Meni mnoga imena postanejo šele sčasoma všeč. Se mi pa zdi, da smo se že nasičili s temi enozložnimi imeni na tri črke.



Dobra primerjava in ko omenjeno ime ponoviš skupaj z ostalimi, sploh ni slabo. user posted image  Ampak jaz sem še vedno bolj ali manj za "klasiko".

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sen
25.2.2010 11:38:45   
tetkazima
ni mi všeč

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sen
25.2.2010 13:45:55   
Zamima
Krneki 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sen
25.2.2010 22:30:56   
x_srečka_x
Ni mi všeč user posted image  

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?