|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:12:56   
baguSka
naredita tako kot vama paše, morata biti posebej...blablabla, zdaj ko smo dejansko na tem in ko sva že precej vložila notri, je pa zgodba popolnoma drugačna kot bi se zasukalo za 1000 stopinj in ne za 100user posted image .


tocno tkole je blo pr paru k sm ga omenila!!

lej, ko boste mel doma dojencka bo se slabs!! ZDEJ postavi meje!! vsedte se kot odrasli ljudje in se pogovorte!! najprej pa se ti s svojim dragim zmeni kako in kaj in mu POVEJ, da potrebujeta svojo zasebnost!

ce se bos pustila, pol itak ze ves kaj te caka... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:16:00   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: luan


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

v sex šopu si nabavi opremo in jo nastavi v omare. Ko pridejo obiski se pa naga uleži na kavč/posteljo. Garantiram da se taščin "obhod" nikoli več ne ponovi. Ne garantiram pa da te ne bodo imel za neprištevno.


Točno tako.Potem pa počakaj, da naredi obhod, pojdi k njej in se ful razpizdi, da če bi kako stvar rada imela, naj si kar kupi in ne tebi krade.Nekaj časa sploh ne boš slišala zanjo tok ji bo nerodn.Pr men je ravno to vžgalo.Aja pa v pričo tasta sem popizdla in je bil revež ful zmeden, kaj je zdaj to on meni ukradla.To je bla svetska fora.Sam jaz sem ji nastavla sado-mazo scenouser posted image .
Od takrat je mir.


user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:16:07   
baguSka
Moj pa samo govori da bo, od tega pa nič.


Primi ga za roko in pejta dol k njegovim starsem in TI zacni s to temo! Je*at ga, treba jih je postavit pred dejstvo - VSE! Tud tvojga partnerja.. Pa ne se pocutit kot da si tretje kolo in da se neki vmesavas, ker si kao 'priseljenka'. NE! Ne se pustit!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:17:41   
kasso
nosecka24, 1x se je tudi pri meni zgodilo, da je prišel tast neki iskat in z njim so bili njegovi kolegi in on začne razkazovat, kje sin živi in jih pelje po hiši, pride do spalnice in odpre vrata...jaz sem ostala kot okamenela, v meni je vrelo, a sem bila tiho. No to je bilo pred sedmimi leti in le 1x. Danes mu ne bi več pustila, saj to je naša intima, halooo.
Pa tudi sebi nisem oprostila, da sem takrat raje bila tiho, kot da bi mu kakšno rekla v pričo drugih.
Da bi se pa to dogajalo redno, ma ni šans, enkrat se je, pa nikoli več se ne bo.

Pa še dojenčka dobite, joj kako se bo tale tvoja tašča v vse vtikala, jo že kar vidim. Spokaj in pejta na svoje ali pa že sedaj postavita pravila in naj se jih drži.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:21:38   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Moj pa samo govori da bo, od tega pa nič.


Primi ga za roko in pejta dol k njegovim starsem in TI zacni s to temo! Je*at ga, treba jih je postavit pred dejstvo - VSE! Tud tvojga partnerja.. Pa ne se pocutit kot da si tretje kolo in da se neki vmesavas, ker si kao 'priseljenka'. NE! Ne se pustit!


Prej pa si napiši pravila, ki veljajo v vaših prostorih in če te ne bosta poslušala, jima jih prilepi na steno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 12:24:15   
Katjusa
ključe v vrata in sestri en ključ....

pri nas je blo podobno sam da je to delala tašča moji mami in zdaj k sem jst zrasla, je blo to kao normalno da te stara mama pričaka v dnevni al pa kaka teta, ki pride iz starimaminega štuka na obisk.....  no in jaz sem se uprla in zaklenli smo vratauser posted image user posted image user posted image user posted image malo prepira med žlahto in to je to.... imam pa mir pred njimi.... sej veš kaj pravijo žlahta raztrgana plahta in na žalost to drži

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 13:28:25   
Anonimen
ja res, neki bo treba narest...čakam na priložnost, ko se bo spet kdo pojavil gor. Najbolj butasto se pa počutim, ko se kaj takega zgodi, jst pa samo okamenim, v meni je taka jeza da če bi jo spustila na plano bi lih vse "pobila" okoli,naredim pa nič!!!
In pol mi moj pribije..."ja, a ti nočeš obiskov imet...a ne bova nikol imela kkšnih obiskov al kaj?" mislm...obiski so tisti, ki so zaželjeni in povabljeni. Sej jst nimam nič proti sorodnikom od mojega, samo naj se nama najavijo, k nama naj pridejo na obisk, ne pa samo na eno vodeno turo po omarah v stanovanjuuser posted image .



(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 14:13:48   
eternety
Ja na žalost tako je to, če živiš v zgornjem štuku od starih. Dejansko je to njihova hiša, se pravi da imajo dostop do vseh prostorov kadarkoli si zaželijo. Dejansko bi jim mogel biti hvaležen, da so ti odstopili ta "košček svojega teritorija". Ravno zato sem zagovornik tega, da mladi in stari ne morejo skupaj, pa čeprav si ločijo zgornji in spodnji štok. Jaz bi na vajinem mestu raje šla v najem živet ali si uredit kredit za stanovanje. Verjemi mi, ni lepšega kot bit na svojem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 14:16:07   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

zakleni stanovanje?
ja se podpišem, če seveda imaš možnost naj razkazuje svoje stanovanje.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 15:56:39   
Anonimen
pomoje bom kar zaklepat začela, pa čeprav vsako sobo posebej, pa naj se pri naslednjem šnofanju znajde pri zaklenjenih vratih. Stavim da bi bilo zelo nelagodno, ko bi se z družbo odpravila na pohod po najinem stanovanju, pa bi bile vse sobe zaklenjeneuser posted image ...vsaj tolk časa, da bo dojela (če sploh kdaj bo), da kot družina rabimo svojo zasebnost.
Se sicer strinjam, da je to pač njihova hiša in da sva z mojim lahko vesela da sva lahko tam zastonj, samo je pa treba vedet, da bi bil živ ogenj v strehi, če bi midva rekla da greva na svoje nekam v najem, ker je njihov sinko pač določen da bo doma, da bova midva hišo obnavljala, ker je že 30 let stara in je treba novo fasado, streho, okna... to so te glupe fore, ki si jih starši ustvarijo v glavi in bi po njihovem moglo tko biti, če pa ni je pa joj in je pol tamlada kriva, ker je njihovega sinčka speljala na kriva pota...Najin dolgoročen cilj je seveda, da ne bova večno tukaj, veš pa nikoli, kam te življenje postavi na koncu.

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 16:03:02   
witch
nosečka poznam podobno stvar.. s tem, da meni soseda pride v hišo brez zvonenja, trkanja..
samo enkrat mi stoji sred sobe. Saj se zaklepam, ampak včasih pozabim. Ja in enkrat mi je ena kolegica svetovala, da naj se slečem in naga hodim po stanovanju. Pa sem enkrat res to naredila, pa je bilo ženksi tako nerodno, da nikoli več ni prišla brez najavljanja.
Tak da enkrat se sleči, pa naga pri iz kopalnice. Ji bo bolj nerodno ko tebi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 16:05:26   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: witch

nosečka poznam podobno stvar.. s tem, da meni soseda pride v hišo brez zvonenja, trkanja..
samo enkrat mi stoji sred sobe. Saj se zaklepam, ampak včasih pozabim. Ja in enkrat mi je ena kolegica svetovala, da naj se slečem in naga hodim po stanovanju. Pa sem enkrat res to naredila, pa je bilo ženksi tako nerodno, da nikoli več ni prišla brez najavljanja.
Tak da enkrat se sleči, pa naga pri iz kopalnice. Ji bo bolj nerodno ko tebi..


Ta je pa dobra.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 16:42:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch

nosečka poznam podobno stvar.. s tem, da meni soseda pride v hišo brez zvonenja, trkanja..
samo enkrat mi stoji sred sobe. Saj se zaklepam, ampak včasih pozabim. Ja in enkrat mi je ena kolegica svetovala, da naj se slečem in naga hodim po stanovanju. Pa sem enkrat res to naredila, pa je bilo ženksi tako nerodno, da nikoli več ni prišla brez najavljanja.
Tak da enkrat se sleči, pa naga pri iz kopalnice. Ji bo bolj nerodno ko tebi..





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 16:43:20   
Anonimen
pa ne me **** da kr soseda hodi k tebiuser posted image ...svašta majka rodiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:36:53   
rozinca33
Naredi prav čas red, če hočeš imet družino in bit srečna.
Jaz ga pred devetimi leti nisem znala.
Sicer pa danes vidim, da tudi če bi ga v teh preteklih letih delala, bi pač tolk pa tolk let prej kufre spakirala in šla s hčero na svoje.
Mamini sinčki pač pri mamicah ostanejo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:39:28   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

naredita tako kot vama paše, morata biti posebej...blablabla, zdaj ko smo dejansko na tem in ko sva že precej vložila notri, je pa zgodba popolnoma drugačna kot bi se zasukalo za 1000 stopinj in ne za 100user posted image .


tocno tkole je blo pr paru k sm ga omenila!!

lej, ko boste mel doma dojencka bo se slabs!! ZDEJ postavi meje!! vsedte se kot odrasli ljudje in se pogovorte!! najprej pa se ti s svojim dragim zmeni kako in kaj in mu POVEJ, da potrebujeta svojo zasebnost!

ce se bos pustila, pol itak ze ves kaj te caka... user posted image



tole si še 100x preberi, pa na vrata nalimaj in upoštevaj, saj veš kaj te čaka, če boš popustila...user posted image


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:41:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

naredita tako kot vama paše, morata biti posebej...blablabla, zdaj ko smo dejansko na tem in ko sva že precej vložila notri, je pa zgodba popolnoma drugačna kot bi se zasukalo za 1000 stopinj in ne za 100user posted image .


tocno tkole je blo pr paru k sm ga omenila!!

lej, ko boste mel doma dojencka bo se slabs!! ZDEJ postavi meje!! vsedte se kot odrasli ljudje in se pogovorte!! najprej pa se ti s svojim dragim zmeni kako in kaj in mu POVEJ, da potrebujeta svojo zasebnost!

ce se bos pustila, pol itak ze ves kaj te caka... user posted image



tole si še 100x preberi, pa na vrata nalimaj in upoštevaj, saj veš kaj te čaka, če boš popustila...user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:42:10   
FLASK_A
mene bega samo to da je njenemu možu vseenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:46:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

mene bega samo to da je njenemu možu vseenouser posted image


on je itak navajen, da je njegova mama&co vletavala v njegovo sobo in se mu ne zdi to nic cudnega

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a je vam to normalno?
26.1.2010 17:50:17   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
mene bega samo to da je njenemu možu vseenouser posted image

on je itak navajen, da je njegova mama&co vletavala v njegovo sobo in se mu ne zdi to nic cudnega


Ja sejuser posted image Ne štekam kaj je s takimi primerkiuser posted image

Mogoče se bo pa glede uletavanja v sobo prej strinjal z mamo kot z ženouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a je vam to normalno?
27.1.2010 7:14:24   
magda_velepič
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Ja na žalost tako je to, če živiš v zgornjem štuku od starih. Dejansko je to njihova hiša, se pravi da imajo dostop do vseh prostorov kadarkoli si zaželijo. Dejansko bi jim mogel biti hvaležen, da so ti odstopili ta "košček svojega teritorija". Ravno zato sem zagovornik tega, da mladi in stari ne morejo skupaj, pa čeprav si ločijo zgornji in spodnji štok. Jaz bi na vajinem mestu raje šla v najem živet ali si uredit kredit za stanovanje. Verjemi mi, ni lepšega kot bit na svojem. 


S tem pa se ne strinjam.To,če živiš pri starših maš svojo spalnico in pač kar si si naredil svojega še nimajo pravice hodit,ko se jim zaprdne notri in raskazovat drugim.Jaz bi vsako svojo sobo zaklenila.Ziher.Ko sva še živela skupaj s taščo ok smo meli skupno kuhnjo pa kopalnico ampak spalnico pa sva zaklepala pa nikoli ni vprašala zakaj ali,da bi bila jezna zaradi tega.
In jaz nikoli nisem vstopila v njeno spalnico.


< Sporočilo je popravil magda_velepič -- 27.1.2010 7:15:15 >


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a je vam to normalno?
27.1.2010 7:35:02   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Ja na žalost tako je to, če živiš v zgornjem štuku od starih. Dejansko je to njihova hiša, se pravi da imajo dostop do vseh prostorov kadarkoli si zaželijo. Dejansko bi jim mogel biti hvaležen, da so ti odstopili ta "košček svojega teritorija". Ravno zato sem zagovornik tega, da mladi in stari ne morejo skupaj, pa čeprav si ločijo zgornji in spodnji štok. Jaz bi na vajinem mestu raje šla v najem živet ali si uredit kredit za stanovanje. Verjemi mi, ni lepšega kot bit na svojem. 


ja pa kaj še. zakva pa cimprajo take hiše, da si bojo otroci v zgornjih nadstropjih uredili svoj lajf? a zato da jim morjo pol bit večno hvaležni in se jim klanjat, vso njihovo sranje požret? daj ne seri. in kje je pol meja? če ti starš dovoli da si v zgornjem nadstropju urediš stanovanje, ima pravico delat kar če, ker je to njegova hiša? a ma pravico če ti finančno pomaga, al tud če je finančni vložek izključno tvoj? in kaj če od partnerja starši pomagajo denarno, da se uredi stanovanje, a pol majo oni tud uletovalno pravico v čisto tuji hiši? pa če ti starši recimo kupijo stanovanje, oz. dajo del kupnine zanj, a pol tud lohk uletijo glih kadar se jim sprdne?
ma kake neumnosti eni pišete, za crknt nouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a je vam to normalno?
27.1.2010 8:24:30   
magda_velepič
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Ja na žalost tako je to, če živiš v zgornjem štuku od starih. Dejansko je to njihova hiša, se pravi da imajo dostop do vseh prostorov kadarkoli si zaželijo. Dejansko bi jim mogel biti hvaležen, da so ti odstopili ta "košček svojega teritorija". Ravno zato sem zagovornik tega, da mladi in stari ne morejo skupaj, pa čeprav si ločijo zgornji in spodnji štok. Jaz bi na vajinem mestu raje šla v najem živet ali si uredit kredit za stanovanje. Verjemi mi, ni lepšega kot bit na svojem. 


ja pa kaj še. zakva pa cimprajo take hiše, da si bojo otroci v zgornjih nadstropjih uredili svoj lajf? a zato da jim morjo pol bit večno hvaležni in se jim klanjat, vso njihovo sranje požret? daj ne seri. in kje je pol meja? če ti starš dovoli da si v zgornjem nadstropju urediš stanovanje, ima pravico delat kar če, ker je to njegova hiša? a ma pravico če ti finančno pomaga, al tud če je finančni vložek izključno tvoj? in kaj če od partnerja starši pomagajo denarno, da se uredi stanovanje, a pol majo oni tud uletovalno pravico v čisto tuji hiši? pa če ti starši recimo kupijo stanovanje, oz. dajo del kupnine zanj, a pol tud lohk uletijo glih kadar se jim sprdne?
ma kake neumnosti eni pišete, za crknt nouser posted image



Ja ulla tak je kot praviš pa nič drugače.Se strinjam.user posted image


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a je vam to normalno?
27.1.2010 10:52:39   
baguSka
Se sicer strinjam, da je to pač njihova hiša in da sva z mojim lahko vesela da sva lahko tam zastonj,


ah dej no... men grejo npr ze taki starsi na zivce, ko kr uletavajo svojim otrokom v sobo, ne da bi potrkal npr!!user posted image kje je tu spostovanje? al ce si stars to kr lahko prezres? ker je pac 'tvoja' hisa?? in lohk kr uletavas v otrokovo sobo (v najstniskih letih) kadarkoli se ti sprdne!?user posted image

..

kako pa vama funkcionira sex?? a se nikol ne bojita da bi vama v spalnico uletel? drugje itak verjetno ne sexata, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a je vam to normalno?
27.1.2010 11:19:44   
ajsek
Ta teza, da morajo biti tamladi hvaležni, da si lahko v hiši staršev ustvarijo dom, drži samo prvih par let. Potem se pa običajno izkaže, da so starši tisti, ki več profitirajo od takega bivanja v razširjeni družini. Tudi če odmislimo, da se stroški vzdrževanja hiše v tem primeru razdelijo (ker bi bilo možno hišo tudi prodat in poiskat kaj manjšega), je treba upoštevat, da bodo starši prej ali slej potrebovali pomoč in morda tudi nego. Takrat jim bo še kako prav prišlo, da so v zgornjem štuku tamladi.
Zato se mi zdi aroganca v smislu "vesel bodi, da si lahko tukaj in bodi tiho" povsem nepotrebna in konec koncev tudi riskantna za starše. Tako sobivanje je simbioza, zato so potrebni tudi kompromisi in medsebojno spoštovanje. Medsebojno!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?