|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:20:53   
*pupsa*
iiiiiiiiiiiiiiiiii kok je lepa!!!!! user posted image user posted image user posted image iskrene čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:26:16   
t_anja
Joj cukrčka...saj ne morem verjet da je tak zakladek tud v mojem bušitu user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam našegauser posted image

Čestitke mamici in očitu za tako lepega angelčka!user posted image user posted image

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:29:03   
Zvezdici
lakaya čestitke za pupiko!! user posted image user posted image .
sonček - a sta že doma??Prelepa pupa user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:32:21   
Jessy
iiiiiiii, kakšna lepa pupika!!!! Saj se bom še stopila od tega cukra!!!! Lepo pozdravi našo Sončico!!!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:33:02   
lenčy
čudovita je mala punči!! res si lahko srečen

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:33:08   
Jessy
Zoey, mal me ni na netu, pa se ti totalno odpili....user posted image user posted image user posted image  Še mal zdrži...sam še do srede....pozabi na nedeljo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:33:44   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

lenčy....jst sm si kupla najprej chicco-vo in sm bla čist razočarana, potem sem kupila rabljeno od aventa in je res super!!! tud v porodnišnici sm mela aventovo in mislim, da ne boš razočarana...no zdej si me pa spomnila da grem še to prekuhat pa pospravit v potovalko ker v P ni nujno da jih imajo dovolj na zalogi user posted image

hvala za nasvet, ga bom upoštevala...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:35:02   
rožca26
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kak lepe fotke in kaka lepa pupa user posted image user posted image user posted image

Oči od Sanje in fant od sonček - zanima me, če je sonček že dobila potrdilo od zdravnika, da je rodila prej. Če ni, ji takoj naroči naj reče, da ji ga dajo, ker bo potem s tem dokumentom lahko uveljavljala podaljšanje porod. dopusta. Ker se je Sanja rodila pred 36 tednom, ji bodo porod. dopust podaljšal za malo več kot 1 teden (se pravi, da bo na porod. dopustu teden dalj kot če bi bila pupika donošena). Aja, ta dokument morte odnest na CSD.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:36:05   
Jessy
Lenčy, jaz imam tudi aventovo in sem bila z njo zelo zadovoljna in bi jo še 1x vzela. Drugih nisem sprobavala, tako da čist možno, da je še katera ok.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:39:47   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Lenčy, jaz imam tudi aventovo in sem bila z njo zelo zadovoljna in bi jo še 1x vzela. Drugih nisem sprobavala, tako da čist možno, da je še katera ok.


Enim aventove odgovarjajo, sm jih pa ene par poznala, k se niso nikakor štekale s to pumpico ... Jest sklepam zaradi oblike dojk user posted image

Drgač pa sem jest tooooooooooooooooooooooooook jezna user posted image user posted image user posted image user posted image  ZARADI FRIZURE user posted image user posted image user posted image user posted image  Šele zdej, k sem si oprala lase sm videla hude kikse mlade prepotentne frizerke user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, če bi bila tle, bi jo kr pretepla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:40:34   
Jessy
Naj povem, da name tudi hormoni že pošteno delujejo. Danes sem se skoraj skregala z eno tečno žensko, ki hodi k moji mami, pa je tudi mami ne prenaša. Če se mi ne bi mudilo peljat Nejo k telovadbi, bi se do konca skregala.

Druga je bila pa doma, ko mi je prekipelo, da morata tast in tašča vsak večer priti pogledat Nejo, pa so se že videli v tem dnevu. Sem kar rekla mojemu, da me jezi, da grem đe sama sebi na živce, pol se moram pa še njima posvečati in to vsak dan, pa to ravno v tistem času, ko bi morala Neja v posteljo in se potem njeno spanje iz 20. ure premakne na skor1j 21. uro.... Pa je šel moj pol k njima in jima povedal, da nimata kaj hodit danes dol,naslednje dni pa do 19.30, ker potem gre spat. user posted image  In jih ni bilo....in je zdaj nosečnica vsa srečna...user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:40:56   
vekybel
3sonček3 Čestitke obema in hvala ker si nam pokazal svoj zakladek, res je lepa in luškana. Lepo jo pozdravi pa naj se drži in naj se nam javi ko bo doma. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:42:07   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Lenčy, jaz imam tudi aventovo in sem bila z njo zelo zadovoljna in bi jo še 1x vzela. Drugih nisem sprobavala, tako da čist možno, da je še katera ok.


Enim aventove odgovarjajo, sm jih pa ene par poznala, k se niso nikakor štekale s to pumpico ... Jest sklepam zaradi oblike dojk user posted image

Drgač pa sem jest tooooooooooooooooooooooooook jezna user posted image user posted image user posted image user posted image  ZARADI FRIZURE user posted image user posted image user posted image user posted image  Šele zdej, k sem si oprala lase sm videla hude kikse mlade prepotentne frizerke user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, če bi bila tle, bi jo kr pretepla user posted image user posted image user posted image


Pa si mislila, da boš pred porodom še frizuro v red spravila, zdaj pa tako sranje! user posted image user posted image user posted image  Srugače pa ne vem, po kaj si sploh šla k frizerju, ko pa si imela čisto luštno frizuro!!! jaz bi tudi morala do nje, pa ne bom šla. Bom po porodu enkrat prosila, če pride na dom.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:43:23   
plamen
user posted image lakaya in Tara, čestitke in veliko veselja še naprej. Še za NL smo skupaj plesali, pa že cartauser posted image user posted image

Sonček - lepa pupika je, res neverjetno kaj nosimo v user posted image .

Včerajšnje špikanje je ostalo tam, danes me ni grabilo nič. Še dobrouser posted image . Ziher bo kaj čez 14 dni, ko bo moj službeno v Portorožuuser posted image , bo podiral rekorde. Še Poljsko so mu obljubljali, pa jih je kar umiril, še dobrouser posted image .

Jaz nimam časa pospravljati, upam da bom jutri kaj, pa še sobica prideuser posted image . Naslednji teden bo pa stroj in likalnik laufal. Tiste ki imate že prakso, vabljene. Postrežem z domačimi piškoti, skuham kavo, čaj, čokolado, kakav.. lahko tudi pivo dobiteuser posted image .

Pridne bodte, če bo akcija ponoči pa pogumno!!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:44:51   
vekybel
rožca26 zdej ne vem kako dolge lase imaš ampak jz bi šla k drugemu frizerju pa popravla na drugo dolžino. Sej bodo hitro zrastli. Pa povej nam kako je sara kaj, se dojita, kako okreva, če si jo klicala kaj?

jessy kak si hudobna user posted image .

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:45:36   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Postrežem z domačimi piškoti, skuham kavo, čaj, čokolado, kakav.. lahko tudi pivo dobiteuser posted image .



Jaz pridem!!! Kam že??? user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:48:14   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy kak si hudobna user posted image .


A zaradi mamine sosede al zaradi tasta in tašče??? user posted image  Mi je prav ravno, res....mi je prišlo do pokrova in ga je danes začelo odkrivati...
Sem mami že po telefonu povedala, da če bo naslednjič še utrujala s tistim snegom, da se skregam do konca z njo in ji bom tudi rekla, naj mi pove katere ure bo ona pri mami na obisku, da bom jaz prišla pozneje....no, saj če bi jo poznali, bi me popolnoma razumeli, zakaj tak odnos do nje, tako pa ste najbrž malce šokirane...pa nič zato...jaz je ne morem gledaaaat

Tašča in tast sta pa druga štorija....user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:49:46   
vekybel
jessy sem misla za taščo in tasta user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:53:48   
vekybel
Kaj zdej kam ste šle?

zvezdici si kaj pisala ursi_p kako je z njo?

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:53:56   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy sem misla za taščo in tasta user posted image


Ma, ja...ta dva pa me jezita, ker ne vesta, da zmoremo dan zaključiti tudi brez njune prisotnosti. Prideta ob 19.50!!!!! na obisk, ko dobro vesta, da imam rada, da je Neja med tednom ob 20h v postelji, pol pa ob prihodu skozi vrata rečeta v Nejo: "Ja, a še ne spiš???"
Potem se pa zasidrata za pol ure in se vse prestavi. Sploh pa gre Neja po ene 2x dnevno k njima na obisk in mislim, da je to čist zadosti.
Me že skrbi, kaj bo potem, ko bo user posted image  na svetu....pri Neji se mi je kar kravžljajo....upam, da bom tokrat bolj korajžna in kdaj tudi kaj rekla...

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:55:00   
Jessy
Lakaya vas vse lepo pozdravlja!!! Pravi, da je zaenkrat zelo vredu, da Tara spi, da sta se poskusili dojiti in da zaenkrat kar gre. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:56:13   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

rožca26 zdej ne vem kako dolge lase imaš ampak jz bi šla k drugemu frizerju pa popravla na drugo dolžino. Sej bodo hitro zrastli. Pa povej nam kako je sara kaj, se dojita, kako okreva, če si jo klicala kaj?



Neeeeee. Strižt se raj en mesec ne grem nikamor, da lasje res zrastejo. Zdej mi je nardila tako frizuro, da kuker ustriže, bodo pol kratki in ne več daljši user posted image user posted image user posted image  moj mi pravi, da pretiravam, sam jest vem da ne - se obnašam čist normalno kt ena user posted image  - user posted image user posted image user posted image

sara je kul, glede dojenja je pa ne sprašujem, ker nočem obremenjevat mladih mamic s to tabu temo ... Še Tjašo sem spraševala po mleku sam zato, da sem ji pol rekla nej gre v laktarij po 3 dneh. Glede na to, da je malena pridna in cort (mi je sara poslala fotko), mislim da ni lačna - pa naj je adaptirano ali materino user posted image
Je pa boljš. Jo pa fajn zanimajo kdo vse je že rodil ... pa skoz navija zame, da grem tut jest že enkrat na krajše potovanje v LJ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:56:57   
vekybel
jessy ja boš morala vsaj na politični način nekako povedati, če ne bo kriza. Bom vidla kako bo pri meni in bom probala nekako dat vedet, čeprav že zdaj ko sva sama nam ne hodita gor edino če jih pokličeva na kavo in moram reč da so dokaj razumni. No bomo videli a ne.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:58:45   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: plamen

Jaz nimam časa pospravljati, upam da bom jutri kaj, pa še sobica prideuser posted image . Naslednji teden bo pa stroj in likalnik laufal. Tiste ki imate že prakso, vabljene. Postrežem z domačimi piškoti, skuham kavo, čaj, čokolado, kakav.. lahko tudi pivo dobiteuser posted image .



Veš kaj - kaj če bi ti to akcijo kr na ju3 prestavla??? Meni naslednji teden ne odgovarja, ker mi je res že prepozno user posted image  Kaj praviš??? Ti pa ta čas merkaš našega Vida, če bo moj slučajno mogu it v službo. Mislim, da je ponudba ful fajna user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
25.2.2010 20:59:36   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

jessy ja boš morala vsaj na politični način nekako povedati, če ne bo kriza. Bom vidla kako bo pri meni in bom probala nekako dat vedet, čeprav že zdaj ko sva sama nam ne hodita gor edino če jih pokličeva na kavo in moram reč da so dokaj razumni. No bomo videli a ne.


Tudi pri nama je bilo tako do prihoda Neje, potem pa vsako dopoldne, ko sva se umivali, pa vsako popoldne, da jo je ujčkala do onemoglosti, pa še vsak večer...grrrrr.... Saj drugače nista nič vsiljiva, zelo razumevajoča, zlata, ampak okrog otrok mi pa grejo lasje pokonci.....

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?