|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slinavka + afte...
30.1.2010 15:04:13   
naja78
tantum verde-zakon in ful ok,sploh za grlo.
no moj 3 letnik z veseljem grgra in sploh ni pekoče-jaz ga malo redčim z vodo.
včasih je bil za to najboljši HEKSORAL.
in nič ni hudga če pogoltneš.user posted image saj tablete obstajajo tudi.user posted image bomba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Slinavka + afte...
1.2.2010 13:28:15   
barni
Nic kaj dosti ne mores naredit, ce ima otrok slinavko (sem spadajo tudi afte). Cakas da mine in upas, da mu Calpol vsaj malo pomaga.

Nasa je imela kar hudo obliko; ogromne afte po jeziku, gnojne in krvavece dlesni in visoko vrocino. Je trajalo 7 dni, da je padla vrocina in 10 dni, da se je vse skupaj pozdravilo. To je bilo prvic.
Samo je pa jedla, ocitno je bila bolj lacna, kot jo je bolelo.

Drugic pa je bila milejsa oblika in je imela samo eno veliko afto, pa mal povisano temp. jo je pa bolelo ko hudic, da je skos neki jamrala.
Sem dobila pri pediatru 1% anestezin v glicerolu in tisto je vsaj malo pomagalo. Tisti Calegl pa je kr neki. Nam nic ne pomaga, ne pri zobeh ne pri slinavki.

Upam, da ste zdaj ze bolje. Jaz imam problem, ker dostikrat dobim herpes na ustnici in potem posledicno nasa pupa fase slinavko.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Slinavka + afte...
1.2.2010 21:51:39   
mojca75
smo imeli pri letu in pol, bili sprejeti na ifekcijsko zaradi dehidracije - Naši tamali in potem še možu so se usta in jezik dobesedno olupila, afta pri afti - diagnoza Gengivitis. - povzročitelj je enak kot pri slinavko - torej herpes virus. Tudi afte dela ta isti lump.

Dobili smo GelClar, ki je delal čudeže. V dveh dneh je začela spet jesti. zadeva omrtviči in celi.
Mažeš z tako gobico na palčki. Gre za prašek ki ga raztopiš in dobiš tak prosojen gel. Je pa drgo. Mislim da je 12 praškov cca 100€ itak jih toliko ne rabiš samo se ne da posamezno dobiti, pa še nimajo ga v lekarnah. Je pa res čudodelen.
Naj ga je predpisal dr Pokoren in potem so nam dali še eve vrečki za domov.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Politik
Admin

Si želiš, da tvoj otrok, ko odraste, postane politik?

da (14%)

ne (70%)

ne vem (2%)

mi je vseeno (15%)


Število vseh glasov: 115

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!