|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:27:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uskinamama...povejuser posted image


Zaplankani. Obstaja samo tisto kar vidimo na lastnem dvorišču.



...in sosedovem, samo sosedje itak niso normalni.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:27:40   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Časi se spreminjajo in to kar včasih ni bilo "normalno", je danes več kot normalno. Včasih ženske niso hodile v službo, niso nosile hlač, ljudi s posebnimi potrebami se je skrivalo, homoseksualcev nisi videl hoditi objetih po cesti,... in ko je to začelo postajati "normalno" so se ljudje zgražali. In tako je tudi s tem. sedaj se ljudje zgražamo, vendar bo čez nekaj 10 let to nekaj čisto običajnega in nobeden ne bo pomislil, da je to nenormalno.

jaz tudi pravim: Živi in pusti živeti.



Točno tako!


_____________________________



(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:27:50   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uska...sama cist dopuscam moznost, da bo kateri id mojih otrok homoseksualec....

pa saj se nisem zgrazala pa bruhala.
samo meni to pac nekak ne gre.jih niti ne obsojam... delajo pa naj lih kar hocejo. res se ne bom sekirala in analizirala....



Se podpišem.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:28:09   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pa ne more bit moski noseč, no......user posted image


Miška, to je tvoja izjava...meni vsekakor ne deluje kot znak podpore.

Pa dobro, me ne moti...če ti ni, ti pač ni.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:28:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uskinamama...povejuser posted image


Zaplankani. Obstaja samo tisto kar vidimo na lastnem dvorišču.



...in sosedovem, samo sosedje itak niso normalni.




jaoooooooooooooooo, ttuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:28:39   
noranate
naj bo gey, naj bo moški, al ne vem kaj. SAMO moški pa noseč NEuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:29:03   
puppa
Jz pa ne štekam takih ljudi. Po eni strani pravijo: Sem moški ujet v žensko telo. Vi ne veste kako trpim, kako je to v nasprotju z mojim bistvom. In potem se odločijo oblačit po moško, jesti hormone, odstranit joške, ...
In voila... kr en dan ugtovi ta ženska (wanna be moški), da ja da je pa kul ker je ženska, ker lahko rodi.

Ok? Kaj si zdaj? Moški al ženska? Al si marsovc mater? To za mene ni zrela osebnost, ki bi bila sposobna vzgajat otroke. Pa ljubezen gor in dol. Bodi al muško al žensko, ne pa kr neki vmes, ko še sam ne veš kaj si.

Ajd, nekak razumem tiste, ki so se dali čisto "preformirati", hormoni, operacije, umetno "one"... Ok, fajn zate, če se tako bolje počutiš. Ne pa tole - ne tič, ne miš. Mislite, da vsi tisti zaužiti hormoni, ki jih je jemala ta ženska-moški nič ne vplivajo na otroka?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:29:41   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sam res! Si predstavljate tiste, ki ste tok 'proti' temu, da nekega lepega dne pride VAS sin domov in vam pove, da si zeli spremenit spol in se porocit z moskim!? Ga boste pobruhale user posted image user posted image  


jst ga ne bi. priznam, da ne bi bila navdusena, samo bi ga sprejela takega kakrsen je



Mislim kakšna dvojna merila, svojega bi sprejela tujega pa ne moreš.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:29:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

pa ne more bit moski noseč, no......user posted image


Miška, to je tvoja izjava...meni vsekakor ne deluje kot znak podpore.

Pa dobro, me ne moti...če ti ni, ti pač ni.



ja zato, ker ne podpiram. ampak niti ne obsojam in se ne zgrazam...no mogoce cisto malo pikicouser posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:30:33   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Definiraj besedo normalno....

Neke hude def. ti ne morem napisat. Ampak očitno sta z razlogom nastala moški in ženska in nismo dvospolniki, da bi lahko imeli sami otroke. Očitno je za zdrav razvoj pomembna vloga obeh, če je fizično onemogočena.
Nič ni narava naredila brez razloga. (pa tukaj ne mislim na slabe spermije in zlepljene jajcevode)

Tukaj pa gre še za psihično iber obremenjeno osebo, če ni mogla sprejet sebe, tako kot je. Oz svojega spola.

Hecno mi je tud to, ko se med geji piše o tako zelo opevani ljubezni, kot, da ni minljiva in nikol ne prihaja do prepirov, nasilja, zlorabe...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:30:45   
kalbo
Zanimivo je, kako je bila Salome včasih tarča raznih skupinskih bruhanj, zdaj se je pa vesojni Sloveniji pokazala v čisto drugi luči in jo večina ljudi sprejema čeprav ni "normalna" po nekih ustaljenih normah. Artur, ki je pa čisto "normalen" pijanec se je pa priskutil mnogo ljudem.

Prav rad bi zvedel od AnjePH, kaj bi naredila, oziroma bo, če ji bo sin prišel nekega dne domov in za roko držal fanta in celo prišel na idejo, da bi ji posvojil vnuke.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:30:47   
alička
o.k. ne sprejemate drugačnosti, ampak zakaj je treba bruhat, pa želodec se vam obrača............. mah brez veze

< Sporočilo je popravil alička -- 28.1.2010 12:33:08 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:31:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

otika, ti tud nisi brala!user posted image

Ma sem brala ... ok prvi sodstavek sem spregledala ... pač sta 2 ženski ... big deal ... hotla sem samo povedat, da pač tuki ne gre za nosečega fanta na katerem so naredili nevem kako presaditev maternice al kaj, ampak gre genetsko za žensko, ki se pač v ženskem telesu ne počuti ok in se je odločila zaživet kot moški ... sprememba spola je pač samo po izgledu ... geni ostanejo isti ...  ne vem no ... dokler je otrok zaželjen pa z njim lepo delajo in ko je pravi čas mu tut razložijo zakaj njegova družina ni čisto "po regeljcih" ... jaz nimam čisto nič proti.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:32:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sam res! Si predstavljate tiste, ki ste tok 'proti' temu, da nekega lepega dne pride VAS sin domov in vam pove, da si zeli spremenit spol in se porocit z moskim!? Ga boste pobruhale user posted image user posted image  


jst ga ne bi. priznam, da ne bi bila navdusena, samo bi ga sprejela takega kakrsen je



Mislim kakšna dvojna merila, svojega bi sprejela tujega pa ne moreš.

zakaj pa bi tujega sprejela?
alpa ne sprejela? nikol ga ne bom niti od dalec vidla. ce bi pa se spoznali, pa ne recem, da ne bi postali kolegi. vrat mu pred nosom ze ne bi zaprla.

mam kolegice, ki jih na podpiram 100% v dejanjih. jih pa sprejemam....in to je bistvo. mar ne?

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:32:32   
baguSka
kr en dan ugtovi ta ženska (wanna be moški), da ja da je pa kul ker je ženska, ker lahko rodi


sta si pac zazelela imet svojega otroka in zakaj nebi ce lahko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:32:32   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Jz pa ne štekam takih ljudi. Po eni strani pravijo: Sem moški ujet v žensko telo. Vi ne veste kako trpim, kako je to v nasprotju z mojim bistvom. In potem se odločijo oblačit po moško, jesti hormone, odstranit joške, ...
In voila... kr en dan ugtovi ta ženska (wanna be moški), da ja da je pa kul ker je ženska, ker lahko rodi.

Ok? Kaj si zdaj? Moški al ženska? Al si marsovc mater? To za mene ni zrela osebnost, ki bi bila sposobna vzgajat otroke. Pa ljubezen gor in dol. Bodi al muško al žensko, ne pa kr neki vmes, ko še sam ne veš kaj si.

Ajd, nekak razumem tiste, ki so se dali čisto "preformirati", hormoni, operacije, umetno "one"... Ok, fajn zate, če se tako bolje počutiš. Ne pa tole - ne tič, ne miš. Mislite, da vsi tisti zaužiti hormoni, ki jih je jemala ta ženska-moški nič ne vplivajo na otroka?


kakor sem jaz razumela, zaradi financ ni imel vseh operacij. Jaz pa razumem, da je pri njima prišla želja po otroku in če ima eden od njiju še možnost zanositi, ker ima ženske organe, pa hvala bogu.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:33:19   
baguSka
Bodi al muško al žensko, ne pa kr neki vmes, ko še sam ne veš kaj si.


Bodi vesela zase - res!!

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:35:02   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Definiraj besedo normalno....

Neke hude def. ti ne morem napisat. Ampak očitno sta z razlogom nastala moški in ženska in nismo dvospolniki, da bi lahko imeli sami otroke. Očitno je za zdrav razvoj pomembna vloga obeh, če je fizično onemogočena.
Nič ni narava naredila brez razloga. (pa tukaj ne mislim na slabe spermije in zlepljene jajcevode)

Tukaj pa gre še za psihično iber obremenjeno osebo, če ni mogla sprejet sebe, tako kot je. Oz svojega spola.

Hecno mi je tud to, ko se med geji piše o tako zelo opevani ljubezni, kot, da ni minljiva in nikol ne prihaja do prepirov, nasilja, zlorabe...


Če bi gledali samo na to, kaj nam je narava dala, bi na žalost brez današnje medicine bilo veliko parov brez otrok.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:35:35   
koala
Naslov ob katerem me je bilo kar strah odpreti temo, še bolj pa prilepljen link....

Se strinjam z Kalbotom in Medelo, ničesar takega ni videti ob čem bi se mi moral obračati želodec. Če želita otroka in ga lahko  imata naj ga imata. Sama poznam istospolni par (moška) kateremu bi brez pomisleka zaupala svojega sina v oskrbo če bi se nama z možem kaj zgodilo, medtem ko ne morem enako trditi za vse "normalne" pare.

Live and let live.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:35:48   
uwaga
Če bi vsi ljudje na svetu vsaj poizkusili bit strpni in dopuščat drugačnost, ki ne škoduje direktno drugi osebi...
Potem nikogar ne bi rabilo skrbet: " ubogi otrok, kaj bo pa okolica rekla..."
In tudi ne bi rabili takih debat.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:37:33   
alička
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga

Če bi vsi ljudje na svetu vsaj poizkusili bit strpni in dopuščat drugačnost, ki ne škoduje direktno drugi osebi...
Potem nikogar ne bi rabilo skrbet: " ubogi otrok, kaj bo pa okolica rekla..."
In tudi ne bi rabili takih debat.



Točno tako user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:39:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Če bi gledali samo na to, kaj nam je narava dala, bi na žalost brez današnje medicine bilo veliko parov brez otrok.



Sem napisala, da zlepljeni jajcevodi in vse ostale težave ne grejo zraven. A se vpraša kdo sploh, zakaj je danes toliko parvov s težavami? To so posledice sodobnega razvoja in ne narave. Naravo smo zje*bali sami.

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:39:37   
madela
Ne razumem zakaj tolikšna zgroženost nad vsem skupaj. Vsak človek na tem planetu je sam zase,vsak je od drugega drugačen,na tak ali drugačen način. Eni izstopajo bolj,drugi manj,vendar smo kljub temu vsak svet zase. Lahko se gremo obsojat vse povprek,ker ne razmišljamo enako,ker nimamo istih ciljev...lahko pa preporosto pustimo ljudem svojo pot skozi življenje in enako storimo tudi mi sami s svojim življenjem.
Kako bi pa bilo vam,če bi vam kdo diktiral,kako je prav živeti in bi vam dopovedoval,da tak način,kot ga imate ni pravilen.
Punce,pustite živeti in si raje naredite svoje življenj lepše,polnejše in prijetnejše. Neko neodobravanje in zgražanje nad drugimi nam ne prinaša sreče...prej nemir in hudobijo v naša srca user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:39:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Definiraj besedo normalno....

Neke hude def. ti ne morem napisat. Ampak očitno sta z razlogom nastala moški in ženska in nismo dvospolniki, da bi lahko imeli sami otroke. Očitno je za zdrav razvoj pomembna vloga obeh, če je fizično onemogočena.
Nič ni narava naredila brez razloga. (pa tukaj ne mislim na slabe spermije in zlepljene jajcevode)

Tukaj pa gre še za psihično iber obremenjeno osebo, če ni mogla sprejet sebe, tako kot je. Oz svojega spola.

Hecno mi je tud to, ko se med geji piše o tako zelo opevani ljubezni, kot, da ni minljiva in nikol ne prihaja do prepirov, nasilja, zlorabe...


Mika, narava je pac nepredvidljiva... se ti ne zdi? In tako kot je ustvarila 'zate' moskega in zensko, je ustvarila tudi take, ki so ujeti v svojem telesu! In tako kot se ti z necim ne mores sprijazniti in sprejeti, se tudi te osebe ne morejo. Zakaj bi zatirali svoje zelje, custva in cutenje!? Zaradi takih, ki jih ne sprejemajo? Zakaj jim nebi smeli pustiti ziveti??? In zakaj oni tebe pustijo na miru? Ker si zenska v zenskem telesu?? Zakaj bi jih obsojali, ce so se pa taki rodili??? Saj si niso sami izbrali takega zivljenje - oni sami bi bili VELIKO bolj hvalezni da bi ga lahko in bi se izognili vsem tem kozlarijam in nesprejemanju in posmehovanju...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 12:49:18   
baguSka
In jaz osebno jih zelo spostujem, da se ne bojijo pokazati take kot so in se ne skrivajo nekje v kotu, da nebi s prstom kazali na njih!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?