|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 16:22:55   
liliana
Zanimivo, da si pa ta moj post spregledala......

"Saj običajno ni pomembno......pomembno postane takrat, ko se nas direktno tiče.....takrat pa postanemo bistveno manj strpni.....

ker najlažje je biti strpen, ko nisi direktno vpleten oz. ko te ljudi, do katerih smo običajno nestrpni gledamo le po televiziji in o njih beremo v časopisih......"

Se opravičujem, vidim, da ga nisi spregledala......user posted image

Dodala bi pa na tisti tvoj odgovor.....da me vedno znova fascinira ta popolnost na RRu......


< Sporočilo je popravil liliana -- 28.1.2010 16:24:30 >

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 16:25:34   
marta82
Ah kje sem daleč od popolnosti...user posted image Ampak v tem primeru je moje stališče takšno.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 16:27:04   
liliana
Moje pa takšno.....da smo v veliki večini strpni le takrat, ko smo zgolj zunanji opazovalci.....seveda obstajajo izjeme, samo nekako dvomim, da bi vse te osebe zahajale na RR....kaka pa vseeno lahko zaide......

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 17:09:16   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: alda

se podpišem pod kalbov in madelin post..user posted image user posted image
res "neobičajno" ampak rajš
,...make love not war!!

se ebsolutli strinjam

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 17:16:43   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: alda

se podpišem pod kalbov in madelin post..user posted image user posted image
res "neobičajno" ampak rajš
,...make love not war!!

se ebsolutli strinjam


tudi jaz!user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 17:36:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87


itak ti nobena ne bo priznala, da bi raje izbrala prvo varianto. Vse so super tolerantne, ne bi bile nič presenečene, če bi sin bil istospolno usmerjen, vse bi tisto sekundo sprejele itd. Daj nehajte nouser posted image

Jaz bi že raje izbrala prvo varianto, če bi/bo pa moj sin gej bom pa sprva sigurno presenečena, potem se bom pa trudila sina razumet in vse skupaj tudi sprejela ter ga podpirala. Ampak sprva bom pa sigurno presenečena in to zelo.



Jaz tudi upam, da bo hči pripeljala predme osebo, s katero se bo poročila, ki ne bo....

- ženska,
- kitajec, črnec ali cigan,
- ki ne bo 100 % invalid
- ki ne bo brez službe,

Če pa bo čez 20 ali 25 let pripeljela nekoga od zgoraj naštetega pa, če sem iskrena, ne vem kako bi reagirala......vem, najlajžje je reči, vse samo, da bo ona srečna.....pa vem, da ni temu tako......saj sprejela in podpirala verjetno bi, po prvem šoku, razumela pa mogoče v določenih situacijah nikdar ne bi......



no tako daleč jaz ne bi šla. Sploh pa glede Kitajcev in črncev, to mi je pa res grdo. poznam eno super mulatko, v varstvu smo nekaj časa imeli tudi njeno dete in nimam čisto nič proti njim, bom v bistvu vesela, če bo sinko imel črnko/mulatko, ker so ti otroci tako luškaniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 17:41:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

uska, nisem mislila da bi se kdo kam vtikal...samo teoreticno....


Pa saj ti pravim, kaj imam jaz za izbirat. Kot se bo odločil tako bo.

jaaaaa....
ampak, ce bi imela....ce bi bila Bog in bi ti dolocila usodo otrok....kaj bi zbrala?



itak ti nobena ne bo priznala, da bi raje izbrala prvo varianto. Vse so super tolerantne, ne bi bile nič presenečene, če bi sin bil istospolno usmerjen, vse bi tisto sekundo sprejele itd. Daj nehajte nouser posted image

Jaz bi že raje izbrala prvo varianto, če bi/bo pa moj sin gej bom pa sprva sigurno presenečena, potem se bom pa trudila sina razumet in vse skupaj tudi sprejela ter ga podpirala. Ampak sprva bom pa sigurno presenečena in to zelo.



user posted image user posted image user posted image user posted image
edina, ki si razumela moje vprasanje


uskinmama

Če bi bila Bog bi vsem miškammkjuti podarila strpnost.

pa saj sem strpna....

Potem bi jim podarila karto za potovanje za okoli sveta - 1 letno.

user posted image user posted image user posted image

enega otroka gaya, eno lejzbiko in enega trans.


bi imela sicer enmal problemov sama s sabo, sam bi se spravila k sebi

In če bi imel moj otrok za živeti z moškim med miškami mkkjuti, bi mu res privoščila ženo


tuki pa ne vem kaj si tocno mislila....user posted image

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 28.1.2010 17:42:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:11:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Načelno se ne brigam in ne vtikam v druge ljudi, tako mi tudi za taledva tranziča dol maha. Jaz nimam zaradi njiju nič več in nič manj.



Jz pa imam, eno temo z min. 10 strani viška več!user posted image

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 28.1.2010 18:12:09 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:22:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Tamika87


no tako daleč jaz ne bi šla. Sploh pa glede Kitajcev in črncev, to mi je pa res grdo. poznam eno super mulatko, v varstvu smo nekaj časa imeli tudi njeno dete in nimam čisto nič proti njim, bom v bistvu vesela, če bo sinko imel črnko/mulatko, ker so ti otroci tako luškaniuser posted image user posted image user posted image



V bistvu je meni tudi Kitajka iz kitajske trgovine čisto všeč....pa v srednji šoli sem si s črncem dopisavala.....pa s cigani sem se tudi igrala in nimam načeloma nič proti njim....vsi so fajn ljudje in vsak po svoje luštkan......s homeseksualnimi pari pa res nimam nobenih bližnjih izkušenj.....

Vendar, kot sem že zgoraj napisala.....smo veliko bolj strpni, ko smo "zunanji opazovalci"....ko pa začnejo te zadeve zadevati nas osebno pa mejo strpnosti in tolerantnosti malo dvignemo.....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:41:44   
Anonimen
v bistvu bomo ugotovile, da smo itak vse super truper strpne....

se zmer cakam na odgovore strpnikic....

al temo odpremuser posted image


ja ja...temo.....itak je dolgocasno postalo

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:48:24   
Anonimen
evo, sem zeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:48:29   
Anonimen
Sem strpen človek, sprejemam vse oblike ljubezni na tem svetu, ampak pri tem pa se moja strpnost očino konča.



Izključujoči pojmi. Ljubezen ne pozna strpnost-nestrpnost, sprejemanje-nesprejemanje.


(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:49:14   
nejcko
Jaz bom pa samo takole komentirala, da sem blazno presenečena nad toleranco nekaterih. Resnično. Prav zanimivo, kako znajo biti eni ljuje tolerantni do transeksualce in nosečih moških in gejev in lezbijk in do posvojitev gejevskih parov itd. , medtem ko se ob omembi nepobritih ženskih nog zgražajo, češ kako je lahko baba tako zanemarjena in nehigieničnauser posted image
Tolerantni do vseh "izstopajočih nenarvanih pojavov", medtem ko se zgražajo nad mamicami, ki otroku ne privoščijo najboljšega vozička in haj hoj opreme.
Tolerantni do vseh "izstopajočih nenaravnih pojavov", medtem ko se zgražajo nad "nevzgojenimi" otroki sosedov, ki so pač samo malo bolj živahni od njihovih sončkov.
In še in še bi lahko naštevala ...

Res zanimiva dvoličnost user posted image takole za kakšno psihološko doktorsko dizertacijo primerna user posted image


Kar se pa teme tiče; vsak po svoje. V bistvu mi je čisto vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:49:23   
Anonimen
miljonarka pejd na najnovejso temouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:50:13   
Anonimen
nejcko

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:51:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Res zanimiva dvoličnost user posted image


Ena sama ljubezen.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 18:54:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Res zanimiva dvoličnost user posted image


Ena sama ljubezen.

itak sam to steje






pa €

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 19:53:54   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Jaz tudi upam, da bo hči pripeljala predme osebo, s katero se bo poročila, ki ne bo....

- ženska,
- kitajec, črnec ali cigan,
- ki ne bo 100 % invalid
- ki ne bo brez službe,

Če pa bo čez 20 ali 25 let pripeljela nekoga od zgoraj naštetega pa, če sem iskrena, ne vem kako bi reagirala......vem, najlajžje je reči, vse samo, da bo ona srečna.....pa vem, da ni temu tako......saj sprejela in podpirala verjetno bi, po prvem šoku, razumela pa mogoče v določenih situacijah nikdar ne bi......



Hecno, pa si mi kar brihtna in razgledana delovala user posted image .


Drugače pa kakor kdo želi. Če bo sin pripeljal enega takšnega bajsija lastnega spola, vsaj na videz? Jah, nič, bom skuhala fajn kosilce, ne user posted image ?
In kot je že ena rekla, kdor bo imel moje dete rad- bo tudi mojo naklonjenost dobil v paketu user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:09:33   
mateyka
men je samo čudno pri vsej stvari, da hočeš bit moški od 11 leta naprej (si pa ženska), pa greš potem, ko se že transformiraš (razen maternice očitno) zanosit.. wth? user posted image make up your mind preden zanosiš pravim jaz - neki ni v redu v glavi tega modela/modelke, imho.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:11:48   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Jaz bom pa samo takole komentirala, da sem blazno presenečena nad toleranco nekaterih. Resnično. Prav zanimivo, kako znajo biti eni ljuje tolerantni do transeksualce in nosečih moških in gejev in lezbijk in do posvojitev gejevskih parov itd. , medtem ko se ob omembi nepobritih ženskih nog zgražajo, češ kako je lahko baba tako zanemarjena in nehigieničnauser posted image
Tolerantni do vseh "izstopajočih nenarvanih pojavov", medtem ko se zgražajo nad mamicami, ki otroku ne privoščijo najboljšega vozička in haj hoj opreme.
Tolerantni do vseh "izstopajočih nenaravnih pojavov", medtem ko se zgražajo nad "nevzgojenimi" otroki sosedov, ki so pač samo malo bolj živahni od njihovih sončkov.
In še in še bi lahko naštevala ...

Res zanimiva dvoličnost user posted image takole za kakšno psihološko doktorsko dizertacijo primerna user posted image


Kar se pa teme tiče; vsak po svoje. V bistvu mi je čisto vseeno.




Zakaj se vedno režim tvojim odgovorom? user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako duhoviti in tako resnični. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:35:25   
Anonimen
make up your mind preden zanosiš pravim jaz - neki ni v redu v glavi tega modela/modelke, imho.

to ja.....

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:48:03   
Ulla80
Otroci takih parov bojo iber srečni, ker jih bojo doma vzgajali brez nasilja, v takem pozitivnem duhu, da se mejmo vsi radi. jah seveda. Pustmo stat kako jih bo okolica sprejemala,..


kdo pa je okolica? ti nimaš otroka z istospolnim partnerjem, jaz tud, se pravi sva okolica jaz in ti. in midve kot okolica lahko to sprejmeva kot pač sprejmeva. tudi najini otroci so okolica. in oni bodo sprejeli kot jih bove medve naučile. jaz bom svoje da je to čist kul in ok in da tko pač je. kako boš pa ti naučila svoje, je pa tvoj problem.
mi je pa to eden bolj bednih argumentov - kaj bo okolica rekla....ko bi vsak s takim  argumentom zavedal, da je on sam ta okolica, bi blo z okolico ful manj problemovuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:50:27   
Anonimen
sploh pa....komu se j.e.b.e. za okolico....meni se ze dolgo neuser posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:51:24   
Ulla80
komu se j.e.b.e. za okolico


men se in to sladkouser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: poskušam biti strpna, ampak...
28.1.2010 20:52:13   
Anonimen
alergicna sem na besede---> "kaj bojo pa rekli..."user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?