|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 11:50:48   
thevenus
Zunaj sneži, jaz pa sanjarim o pomladi  Gotovo je pomladni čas najboljši za začetek novega življenja, tudi v naravi je tako, zato optimistično punce!
Witch, v bistvu sem vsem pisala, da ne sme biti otrok edini cilj, ker se mi zdi, da ni zdravo, če se preveč s tem ukvarjamo, ostalo pa damo na stranski tir. Jaz pri sebi opažam, da se preveč ukvarjam z mislijo na otroka. S fantom sva se dogovorila, da pač ne bova več pazila in ko bo bo. In kaj zdaj jaz počnem, pride dan, ko namesto, da bi študirala za izpite, študiram plodne dneve in bazalno itd. Celo razmišljam, da bi načrtno seksala vsak drugi dan, čeprav sva rekla, naj bo spontano.

Etna,mojamura ,arwenko,mladika,*viva*,BOSTINA,JB,Beba78,korinca,witch,anonimna,Lidik user posted image za vse!



< Sporočilo je popravil thevenus -- 10.2.2010 11:52:13 >

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 12:04:57   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

In kaj zdaj jaz počnem, pride dan, ko namesto, da bi študirala za izpite, študiram plodne dneve in bazalno itd. Celo razmišljam, da bi načrtno seksala vsak drugi dan, čeprav sva rekla, naj bo spontano.



Veš ti moram povedati da nisi edina. Sem jaz namreč tudi takšna. Pa ko priteče user posted image si vedno rečem, zdaj pa sploh ne grem pogledat in si izračunat kdaj bi naj prišla naslednja, ampak seveda to drži samo en dan, naslednji dan že gledam, računam, tuhtam. Ma ne vem no, vsi pravijo da psiha naredi svoje in dokler se ne spraviš k sebi ne bo nič, tako da ne vem kako bo to kaj pri nama. Ker jaz si že dam dopovedat da moram odmislit vse skupaj, samo mi očitno podzavest tako močno dela, da nekako ne gre brez tega, da ne bi samo na (oz. preveč na to) mislila. Upam, da nama bo uspelo kljub temu da mislim preveč na user posted image in na to kdaj bova zagledala user posted image .

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 12:57:53   
Beba78
Zdravo, punce!

Saj ne, da ne bi bilo fajn user posted image z vami, ampak meni je res "spuki", kako se ene in iste selimo iz meseca v mesec user posted image ... lidik, korinca user posted image ...

Pa ko smo že glih pri selitvah in stanovanjih...
IZVIRNO SPOROČILO: witch
Punce imam eno vprašanje. A že vse živite v svojih stanovanjih/hišah? Midva sva še namreč pri mojih starših. Si še ne moreva privoščiti svoje hiše/stanovanja. Bila sem danes pri kolegici, ki si je s fantom naredila pri svojih stariših posebej kuhinjo in dnevno. Ma sem se kar zaljubila v tisto stanovanje. In dobila pošteno voljo da grem na svoje... ampak kaj ko so to le želje, ki jih še dolgo ne bom mogla uresničiti..


Mi2 sva najemnika že skoz, glih zdej sva se selila v eno veliko stanovanje, pa nama najemodajalka teži, naj greva ven, ker bi ona rada prodala stanovanje (imava veljavno najemno pogodbo, tako da je ne misliva glih upoštevat, ker nisem mačka z mladimi, da bom vsak mesec menjala prostor)...In sem tudi včeraj imela krizo zaradi tega, ker nimava lastnega stanovanja, pa jaz sem točno vedela, kje je moj dom, pa moj dragi tud, najin malček ga pa kar nima user posted image ...Sem bila ful žalostna zaradi teh bednih misli, pa sem se pol tolažila, da je še najbolj pomembno, da smo vsi zdravi, veseli, da se imamo radi user posted image ...Pa da si sploh lahko najemnino privoščiva...Ker lastnega stanovanja si ne moreva...Tega, v katerem sva zdej, najemodajalka prodaja za 250.000€ user posted image ...
Pa imam tudi polno glavo načrtov, pa en dan ne vem, al bi bilo bolje tako ali drugače...Mah, očitno je, da se bova tudi v drugo načakala, pa mi je prav bedno, ampak proti temu se ne da nič narediti...In ja, tudi jaz razmišljam, kdaj bo uspelo, in verjamem, da BO...user posted image

Lep dan!
user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 13:43:12   
witch
korinica - ko bi te le bile take fajn knjige. So pa filozofske, v katerih iščemo ne vem kake teze pa teorije, ma še toplo vodo bi naj odkrili user posted image
lidik - user posted image pa dobrodošla... čeprav bi raje vidla, da bi se že v februarju pobarvala. Kot sem rekla, to bo naš mesec.. Držim pesti, da tudi vama uspe user posted image user posted image
thevenus - saj sve se razumele user posted image pri meni je isto. Najprej par dni sploh ne pomislim na user posted image , potem pa računam, pa berem vse kaj pride pod roke o temi nosečnost, potem že gledam posteljce pa vozičke, pa... nič ta mesec NAM BO USPELO!
Beba78 - ja res selimo se iz meseca v mesec. Nama je to tudi že tretji krog.. Glede stanovanja pa upam, da vama bo uspelo. Da končno najdeta stanovanje, hiško v kateri se boste ustalili in lepo živeli. Sem brala temo 30 let za kredit. In naj povem, da se strinjam tam z eno ko je napisala. Raje je vzela kredit za 20 let in kupila hiško. Vsak mesec plača 200e za kredit. Če bi pa bila brez kredita in brez hiške. Pa bi mesečno 200e plačala za najemnino. In res je tako. Pa po 20ih letih bo hiška njena. Najeto stanovanje pa ne.. Tak da je za razmisliti, če seveda imaš možnost najetja kredita. Drugače pa upam, in močno držim pesti, da bosta našla pravo stanovanje in si uredila lepo gnezdece za vajino družinico user posted image

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 15:23:26   
lidik
witch hvala ti.... no bova pa zdaj skupaj z vsemi ostalimi čakali in
navijali za plusek ter pa seveda druga drugo spodbujale za opravljavnje
izpitov !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 15:24:06   
malajka84
same stare selivke smo tu..no pa lepo, da nekaj novih tudi, ki upam, da ne bojo šle po naših stopinjah.....ker ni lušno....ni prou nč zanimiv čakat vsak mesec...že eno leto...sej zdej bi me kera okol ušes..kao eno leto k se ene trudjo po 10 let..pa vseen men osebno je 1 leto...11 mesecev preveč!

eh ja..pa sej bo, ker je fbruarski seznam moder..bo pa marčevski roza. ste za stvar, dejm ose zmenit punce pa pol tk nardit.:)

drugač pa pr nas mede....ceste..eh brez besed..srečna da sem doma.M se danes poslavlja, tk da jutri začnemo novo akcijo..hja ..sm tud že jst parkt rekla d ne bom vč tuhtala pa to pa ono...ma pa sm že vse pregledala, še kitajski horoskop..kakpšnga spola bi bil bebek, če nama zdej uspe..eh kaj čem psiho sem..psiho..bi lahk film posnel o nas....Nenosečnica psiho!Uf to bi bla grozljivka..;)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo marca 2010
10.2.2010 19:23:47   
Arwenko
Ojla punce. Evo, danes sem pojedla zadnjo tabletko klomifena za ta ciklus, zdaj pa štartamo z akcijo v petek, ko moj pride domov user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 8:00:22   
*viva*
Dobro jutro!

Grozljivka kakšno je vreme! Včeraj sem imela izpit in sem za pot, ki jo običajno opravim v dobrih 2 urah in pol potrebovala skoraj 5 ur! Komaj čakam ,da gre sneg dol user posted image

Tudi jaz se ubadam z mislijo kako nehat razmišljat o otroku, ker ne bi bila rada obremenjena s tem kdaj bo. Že itak je dovolj, da me vsaki dan nekdo vraša, kaj pa vidba čakata... Ampak tako kotp išete tudi druge, uspe za kak dan potem pa je spet isto.
Pa še problem je, ker sem od malega pahjena na vozičke in sem vseskozi na tekočem, zdaj sem pa to še razširla na posteljice, previjalne, ...

Temu,da bi pa načrtno user posted image vsak drugi dan pa sploh ne polagam pažnje, ko nama je takrat se lotiva, če ne pa pač ne...in mislim,da je boljše tako kot pa če se načrtuje do pike vse.

Grem sedaj v borbo s snegom in vam želim prijeten dan!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 9:44:16   
*Star*
Punce, jaz se vam tudi pridružujem in srčno upam, da moja user posted image  10.3. nebo prišla in se ne prikaže še najmanj 9 mesecev user posted image .
Se strinjam z Bostino - dajmo naredit ta seznam bolj vesel kot je februarski user posted image user posted image user posted image

Zato se nikar ne obremenjujte, kaj vam okolica pravi in kako vas gleda, z negativnimi mislimi si boste le škodovale. Vsak par zase najbolje ve, kdaj bo in kako bo. O tem bi lahko v nedogled razpravljali, eni se pač raje ukvarjajo s tujim življenjem ker majo dejansko s svojim toliko problemov, da se jim očitno ne da ukvarjati z njim user posted image  Mau heca ampak mislim, da je precej resnice v tem.

Veliko objemčkov vam pošiljam za energijo, ki jo bomo vsekakor potrebovale user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 10:04:35   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ojla punce. Evo, danes sem pojedla zadnjo tabletko klomifena za ta ciklus, zdaj pa štartamo z akcijo v petek, ko moj pride domov user posted image
f

hi hi hi ali pa se boš spet ti odpravila na pot user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 11:24:30   
witch
hej hej user posted image
Kako kaj v tem zasneženem dnevu? Pravi da za user posted image je user posted image .
Evo jaz sem eno rudno snega skidala. Dvorišče je seveda veliko, da vsa z user posted image rabila cele 3 ure da je vse recimo čisto. In zdaj se je spet usul tak, da bomo vajo danes še enkrat ponovili user posted image
Sicer pa jaz imam rada sneg. Bi bila kar cel dan zunaj user posted image Zdaj grem prvo delat ene stvari, potem pa bom snežaka naredila user posted image jeeeeej komaj čakam user posted image
Naj se še pohvalim, da sem včeraj prvič v življenju krofe delala. In ja odlični so user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 12:18:08   
lidik
uau witch njami. to pa zdaj sigurno lepo diši po vaši hiši. No jaz jih imam namen v petek popoldan ko pridem iz službe, pečit, pa upam, da mi tako lepo uspejo kot lani. Samo lani so bili moji jedci tako hitri, da so vse pospravili in nisem mogla niti poskusit, letos pa že vem, da si moram enega najprej za sebe skriti, šele potem ostale dat na mizi. user posted image

ok, zdaj pa hitro dol od računalnika in pridno user posted image , da bo marec končno takšne barve, kot mora biti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 13:29:15   
mojamura
aaaahhh, sneg kar ne neha naletavat, jaz pa grem čez dve uri na faxuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 13:30:21   
mojamura
witch čestitke za izpit pa krofe :)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 16:51:41   
jana84
Jehehej, Witch, čestitke za izpit...Malo pozno, pa vseeno bolje kot nikoli, kaj ne? Me dzej nekaj časa ni blo za RR, ker je tamali bolan, pol pa ni časa...

Res ne kaže najboljše nam v februarju, kaj ne? Če bomo šli tako naprej, bomo vse pricurljale v marec...Upam, da ne!!! Sej nimam nič proti vam, ampak, saj veste...

Navijam za vse, da bo marec res bolj v stilu rožic, kot pa v stilu dežja ...

Radi se imejte še naprej in čimveč user posted image , pa ni vrag da ne bo enkrat ratalo!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 17:33:24   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ojla punce. Evo, danes sem pojedla zadnjo tabletko klomifena za ta ciklus, zdaj pa štartamo z akcijo v petek, ko moj pride domov user posted image
f

hi hi hi ali pa se boš spet ti odpravila na pot user posted image user posted image user posted image



Ne, žal tokrat ne. Danes je še v Vipavi in tja ne morem, jutri pa itak pride domov. Bomo pa videli ali bo ovulacija že ta vikend ali šele naslednji teden. Če bo naslednji bo kriza, ker so cel teden v Vipavi v vojašnici brez izhodov, tako da tudi če bi se dol peljala (pa se nebi ker to je pa res malo daleč za popoldne tja in pol ponoči nazaj) se nebi mogla niti videt.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 18:48:13   
witch






user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

1.03. etna
(x krog)
1.03. mojamura (x krog)
2.03. Arwenko (1. krog klomifena)
4.03. mladika (5. krog)
4.03. thevenus (1. krog)
4.03. *viva* (1. krog)
5.03. BOSTINA (13. krog)
8.03. JB (x krog)
8.03.Beba78 (6. krog)
10.03. korinca (x krog)
10.03. lidik (6. krog)
10.03. *Star* (x krog)
13.03. witch (3. krog)
23.03. Anonimna (x krog)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
SKUPAJ NAS JE: 14


user posted image

OD TEGA ____ NOSEČK

user posted image
NAVIJAČICE:
doloress
nadka30
katra55
didi82

jana84

ZANIMIVE POVEZAVE:
http://menstruacija.si
http://www.ringaraja.net/zanositevKoledarOvulacije.asp
http://php.ringaraja.net/index.php?page=CGCalendar
http://www.iskreni.net/nosecnost-in-porod/nacrtovanje-druzine/392.html
http://translate.google.si/translate?hl=sl&langpair=en|sl&u=http://www.beginnerbaby.com/improve-fertility
http://www.fertility.com/en/index.html






< Sporočilo je popravil witch -- 11.2.2010 18:49:44 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 18:52:25   
witch
Hvala za čestitke za izpit in za krofe user posted image mmmm v torek bom vajo ponovila user posted image potem pa se damo na dieto user posted image bomo vsi doma ko krofi user posted image
Malo sem uredila naš seznam spet user posted image
mojamura - upam, da si cela prišla na in iz faksa user posted image
jana84 - lepo je slišati, da ste se pozdravili user posted image zdaj nam pa daj javi še novico o + user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 21:52:40   
JB
Punce jaz imam pa eno vprašanje glede ovulacijskih testov,a se delajo vsak dan ali vsak drugi danuser posted image

Witch
še nekaj za seznamček,to je moj prvi kroguser posted image Pa čestitke za izpit in krofeuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo marca 2010
11.2.2010 23:12:08   
thevenus
Dobrodošla, JB
glede na to, da je to tvoj prvi krog, ti svetujem, da sploh ne razmišljaš o teh testih. Baje celo niso najbolj zanesljivi. Če pa jih kupiš, bodo pa na njih gotovo navodila. Če imata pogoste spolne odnose, tako ni potrebno vedeti, kdaj točno imaš ovulacijo.
Tudi zame bo to prvi krog in se trudim, da bi bilo čim bolj spontano, pravzaprav niti ne bova "delala" na tem, samo pač ne bova več "pazila".

< Sporočilo je popravil thevenus -- 11.2.2010 23:13:29 >

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo marca 2010
12.2.2010 6:29:48   
doloress
Evo pupe, so mi vceraj na HSG rekli, da je vse OK z mano, in da lahko zanosim ze prvi krog po HSGju. Sicer ene tri tedne ne smemo user posted image ampak pri meni se tako nikoli ne ve, kdaj imam O in jo mogoce celo ujamemo. user posted image torej ne pricaujem 12.3. je pa to po mojem 6 krog. 

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo marca 2010
12.2.2010 8:18:51   
lidik
kaj se meni zdi, ali je tale ringaraja malo podobo spremenila. sem bila čisto zmešana zdaj zjutraj ko sem prišla gor. user posted image Je pa luškano, moram priznati.

Drugače pa pa doloress user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super. Sem zelo vesela, da si izvedela super dobre novičke. No zdaj pa 3 tedne počakajmo potem pa spet navijamo za tebe, da nam sporočiš lepe in dobre novičke (seveda user posted image ). 



(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo marca 2010
12.2.2010 8:26:57   
sarar
ojla punce! tudi jaz se vam bom pridružila... datuma pa še ne vem točn, ga bom še sporočila.

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo marca 2010
12.2.2010 8:57:22   
korinca
Jutro čvekice!

Evo, sem spet malo pokukala sem gor. Sem imela zdajle par dni toliko dela, da sem domov samo še spat hodila. Ampak je pa minil teden kot bi mignil.
Jaz danes začnem s klomifenčkom, tako, da se bo spet nekaj dogajalo v tem smislu, čeprav me ga je prav strah. Upam, da ga bom kaj bolje prenašala kot prejšnji mesecuser posted image .

BOSTINA sem dobila paketek. Corti. Hvala!



(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo marca 2010
12.2.2010 9:09:11   
korinca
Jao, pa čist ste me zdražle s temi krofi. Grem v štacuno na malco (na duo pack), pa tok se trudm, da vsaj ne nabiram kil...

(odgovor članu korinca)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?