|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
11.3.2010 17:59:40   
linči 312
no ne vem kako je meja marec. mi smo v vseh štirih vrtcih prišli na čakalno listo in v vsaki odločbi, ki sem jo dobila glede na vloženo vlogo, je pisalo, da ima otrok v naslednjem letu deset pik več, če ne zavrnemo.

benika
morda sem res bila malce nejasna. mi smo navedli, da bi vrtec rabili šele letos maja in takrat bi otrok že imel 11 mesecev oz. še več.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
11.3.2010 18:08:31   
benika
morda sem res bila malce nejasna. mi smo navedli, da bi vrtec rabili šele letos maja in takrat bi otrok že imel 11 mesecev oz. še več.


Ja, OK in za kdaj ste potem dobili vrtec pa ste ga zavrnili? A vrtec bi potem mali začel obiskovati letos maja?

no ne vem kako je meja marec. mi smo v vseh štirih vrtcih prišli na čakalno listo in v vsaki odločbi, ki sem jo dobila glede na vloženo vlogo, je pisalo, da ima otrok v naslednjem letu deset pik več, če ne zavrnemo.


Ampak linči, vi ste vrtec zavrnili, kar pomeni, da boste pike tudi izgubili. Vloga je ena in če zavrneš en vrtec pomeni, da zavračaš vse.

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
11.3.2010 18:41:57   
linči 312
ja letos maja.

ne vloga ni ena. zdaj bo poenotena. lani v ljubljani še ni bilo poenotenega sistema in si v vsak vrtec dal vlogo (oz. v tistega v katerega si želel vpisati otroka. mi smo dali v najbližje 4. in ti imajo več oddelkov). in tako je prišlo do tega, da je recimo otrok, ki je bil že sprejet v en vrtec, v drugem še bil na čakalni vrsti. ker starši v drugi vrtec niso sporočili, da so že dobili mesto v prvem vrtcu. tudi točke so bile različne po vrtcih. pač, nekje si dobil glede na prebivališče več točk kot drugje.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
15.3.2010 11:22:14   
darja.mark
Ok zdaj mam pa še jaz nekaj vprašanj...

Jaz in otrok nisva prijavljena na naslovu kjer pač živimo. prijavljena sva v občini Bežigrad, živimo pa v Dravljah. ker je toliko tega vsega se sploh ne znajdem več...a je važno ali ne koliko stran od vrtca živiš za vpis? Kakor sem vas brala, zdej ta razdalja naj ne bi imela vloge? A bomo dobili več točk če ga vpišem v kak Bežigrajski vrtec kot pa tukaj v Draveljski? Ker mamo stalni naslov v očini BEžigrad?

Pa še to...Bežigrad ima več enot. a naprimer da ga dam v Bežigrad, napišem 1. Bežigrad, in pod drugo opcijo recimo Draveljskega? Al lahko kako drugo enoto Bežigrada?
Kaj boste ve naredile? Boste tretjo opcijo napisale ali pač ne? A če tretjega vrtca ne obkljukam, se pravi kjer je pač prostor, a bom pol drugo leto mela manj točk?

Vem da sem zdej mal zakomplicerala pa dala kup vprašanj,...sam res ne vem skoraj nič o tem, 1. dajem otroka v vrtec in mi stvari še niso čisto jasne :)

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
15.3.2010 11:58:09   
mini86
mislm da je letos važn samo da maš pač prebivališče v mol-u..
enote se lepos ne piše posebi..napišeš samo vrtec bežigrad-če pogledaš vlogo ti tudi tko piše pa še šifro vrtca morš napisat..no v katero enoto te bodo dali je pa njihova odločitevuser posted image user posted image user posted image
js tretje opcije nism obkrožla..ne če obkrožš tretjo možnost in si sprejeta v kr en vrtec si not..če zavrneš izpadeš iz seznama in drugo leto ne dobiš pik..če pa ne obkrožiš tretje možnosti in napišeš rečmo dravlje in bežigrad in nikjer nisi sprejeta-ostaneš na seznamu za drugo leto in dobiš še +10 pik-naslednje leto..upam da sm razumljiv napisala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
15.3.2010 13:20:48   
darja.mark
aha, mislim da razumem :)

hvala za odgovor. Pol bom pa kr najprej napisala Dravlje, pa potem Bežigrad. Pač V Dravljah smo in mi je bližje. Tretjo možnost bom pa izpustila letos in napisala naslednje leto če zdej ne dobimo. Aja, no še to...a je treba vsako leto posebej napisati novo vlogo? al pač gledajo ta staro? Ker če letos ne bomo dobili bi drugo leto že nujno rabila vrtec, pa bi pol tut tretjo opcijo obkljukala zraven. A je to možno pol spremenit tam v primeru če se ne oddaja nova vloga in oni pregledujejo te tastare?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
17.3.2010 21:06:39   
Taula
Drugo leto je nova vloga oz lahko spremeniš. So meni rekli, ko sem oddajala. Samo drugo leto bodo itak spet nova pravila verjetno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Novi kriteriji za sprejem v lj. vrtce
18.3.2010 10:21:23   
Sanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mislm da je letos važn samo da maš pač prebivališče v mol-u..
enote se lepos ne piše posebi..napišeš samo vrtec bežigrad-če pogledaš vlogo ti tudi tko piše pa še šifro vrtca morš napisat..no v katero enoto te bodo dali je pa njihova odločitevuser posted image user posted image user posted image
js tretje opcije nism obkrožla..ne če obkrožš tretjo možnost in si sprejeta v kr en vrtec si not..če zavrneš izpadeš iz seznama in drugo leto ne dobiš pik..če pa ne obkrožiš tretje možnosti in napišeš rečmo dravlje in bežigrad in nikjer nisi sprejeta-ostaneš na seznamu za drugo leto in dobiš še +10 pik-naslednje leto..upam da sm razumljiv napisala


Ja tako je. Jaz tudi nisem obkrožila tretjo možnost. Napisala sem samo eden vrtec (itak ima tri enote) če ne bo sprejet bomo čakali v čakalni vrsti in čakali na naslednje leto in dodatnih 10 pik!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 183
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?