|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 21:18:07   
ČikaPika
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Dskubin v kateri P nameravaš rodit? K vidim da ti fna seznamu piše Primorska...

V Izoli - kljub temu, da 2x nisem bla zadovoljna. Glih imam srečo, da naletim na tako smeno user posted image Čeprav nam je Postojna zdej z avtocesto tako blizu, me je kr strah, da mi ne bi uspelo pravočasno prit gor - drugič je blo res ekspresno. Pa glede na to, da je zima, nikoli ne veš, kako bo stanje na cestah. Za ta teden je spet napovedano poslabšanje. Itak pa je povsod lahko super, če naletiš na dobro smeno. No, samo, da bo na koncu vse OK, pa tut če še v 3 naletim na user posted image

Ojej, ziher si imela v smeni G Ravnikarja .... = user posted image ... No, tokrat ti želim boljšo smeno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 21:23:32   
mucica2

obisk oz. srečanje sestričn je uspelo...je bilo obilo smeha...me kar trebuh boli...me kar zanima ka si user posted image misli, k jo je po moje kr premetaval noter tako sem se smejala...user posted image user posted image user posted image

pecivo so pa tudi pohvalile...super da jim je blo všeč

zdej pa čakam še user posted image ...ga že tako pogrešam, ne vem kje tako dolgo hodi...upam da še ne nazdravlja kjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 21:46:29   
rožca26
Punce, ve ste zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAVO ZA 3.DEL user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 22:58:37   
jannusa
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

BMWJKAuser posted image user posted image user posted image ČESTITAM
 
LARA73user posted image user posted image user posted image ČESTITAM in držim pesti, da bo vse ok
 
Jaz pa jutri zjutraj na priprave za CR, živčna pa ne kot 100, ampak kot 500user posted image ...držite pesti, da bo vse ok. Sicer so rekli, da bom šla jutri še domov prespat, ampak za vsak slučaj sem si kar torbo kompletno spakirala...se jutri še oglasim, če bo vse po sreči.


vaney, good luck user posted image user posted image user posted image

lara 73 tudi tebi in tamali user posted image user posted image user posted image




Se kar podpišem pod tole...

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 23:06:09   
jannusa
Aja...
Lepo vas je "brati" tud na 3.delu.

Pri nas se še vedno nič ne dogaja. Naša user posted image telovadi kot pred mesecem- mogoče še bolj, vendar moram rečt, da me zdaj že vse skupaj kar boli (cel trebuh se mi premika in včasih je popolnoma nesimetričen- prav vesoljski).

Otroci spijo (Nuša spet kašlja), moj user posted image gleda kriminalko, jaz pa ne morem ležat, zato sem si privoščila še malo računalnika...

Moram priznati, da so se tudi meni pocedile sline ob vaših slaščicah. Jaz bom ta teden pekla krofe, če še ne bom šla rodit...user posted image user posted image user posted image
Lepo spite in se tipkamo...

Noč

(odgovor članu jannusa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.2.2010 23:36:02   
naia

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

BMWJKAuser posted image user posted image user posted image ČESTITAM
 
LARA73user posted image user posted image user posted image ČESTITAM in držim pesti, da bo vse ok
 
Jaz pa jutri zjutraj na priprave za CR, živčna pa ne kot 100, ampak kot 500user posted image ...držite pesti, da bo vse ok. Sicer so rekli, da bom šla jutri še domov prespat, ampak za vsak slučaj sem si kar torbo kompletno spakirala...se jutri še oglasim, če bo vse po sreči.



živjo vaney, ko sem videla, da greš v sredo na CR, sem čist podoživljala svojo zgodbo, pred enim letom 10.2.2009 sem imela napovedani carski zaradi medenične vstave, in evo...točno po enem letu imaš ti isto. brez obremenjevanja, brez strahu(mene je blo katastrofalno strah), zdaj ko se spomnem, sem se tresla od strahu pred enim letom, ful sem se bala carskega, ampak zdj ko se spomnem, vem, da grem naslednjega spet rodit s carskim, mam ful pozitivne izkušnje, me je pušenjak operiral, vse naj si mislim o njemu, zelo se je potrudil.

vaney, srečno v sredo!!!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 0:23:57   
zvesta
ne morem spat.... In ne, nic se ne dogaja....

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 8:20:16   
jannusa
Dobro jutro!
Še vedno sva 2v1. Noč je bila mirna, le polno brcanja je bilo. Če bo naše dete imela isti ritem, ko bo rojeno, ne bomo prav nič spali...user posted image user posted image user posted image

Otroci so na svojih dopoldanskih mestih, midva z mojim user posted image pa sva pravkar popila kavo, zdaj pa me čaka likalnik in cel kup stvari za zlikat.... Delo mi še ni mučno, vendar pa že težko dolgo stojim, ker mi blazno zatečejo noge.

Kaj je novega pri vas? Je kateri kinder jajček že prišel do igračke?
user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki se že matrate v Puser posted image user posted image user posted image user posted image , za tiste, ki pa se matrate doma, pa ... Kmalu pride tudi naš dan D!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 8:44:34   
slomak
dobro jutro, ja tudi mi smo še vedno kinderjajček user posted image ...

pijem kavico pol pa šibam proti BTC-ju... upam da me kej ne preseneti...

jannusa a si probala sedet med likanjem? Jest si mizo spustim do tiste nižine, kokr sedim na sedežni user posted image  in je fajn...hehe...

(odgovor članu jannusa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 8:56:54   
mucica2

Dobro jutro!

tudi jaz še kinderjajček....še nisem dobila oziroma prišla do igrače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 8:59:31   
mavo
oj, punce!
No, dva dni me ni, pa kar nov del odprete. Pa spet nekaj novih februarčkov. Čestitke vsem, pa hitro okrevanje male Monikeuser posted image
Jaz sem si pa včeraj dala duška v IKEI. Raje ne povem, koliko dnarja sva gor pustila. Se je pa poznalo, da je bil pri nas praznik, ker si komaj kje opazil kakega avstrijcauser posted image . Potem pa še Toy`s`rus, pa Mediamarkt. Še dobro, da je mali danes v vrtcu, da se lahko malo spočijem.
Jutri grem pa jaz tudi v Lj porodnišnico na odvzem krvi in vode, v četrtek pa na nadaljnje preglede za CR, tako da dobim tudi konkreten datum, kdaj pride naša user posted image . Upam, da me bo operiral dr. Pušenjak, čeprav načeloma zaupam vsem. Kaj pa mi drugega ostane, sama se itak ne moremuser posted image
Jada, kako je pomagalo vino in user posted image ? A si še med nami? Ma, res nas je še malo ostalo. Čeprav me tokrat ni nič strah poroda, me pa vseeno včasih malo stisne, kako bo. Pa šele jutri se lotim cunjic prat in sortirat. Imam vse v Lj, zdaj moram samo še razpakirati in pospraviti tako, da bomo kaj našli.
Zdaj pa grem v Merkator pogledat, če so že dobili vinjete, da bom lahgko še svoj mali avto preselila v prestolnicouser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu jannusa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:00:59   
mucica2

Danes smo dopolnili 39. teden. Od danes naprej smo v 40. tednu. user posted image user posted image user posted image user posted image zdej je pa že čas da pokuka na plano to naše dete...

čeprav me zdej ene dva dni že orng krči dajejo...upam da se to ne bo vleklo v nedogled, da grem čimprej proti rimu...user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:02:00   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Zdaj pa grem v Merkator pogledat, če so že dobili vinjete, da bom lahgko še svoj mali avto preselila v prestolnicouser posted image


so dobili vinjete ja, sm kupla v petek

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:04:22   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: mavo


Jaz sem si pa včeraj dala duška v IKEI. Raje ne povem, koliko dnarja sva gor pustila. Se je pa poznalo, da je bil pri nas praznik, ker si komaj kje opazil kakega avstrijcauser posted image . Potem pa še Toy`s`rus, pa Mediamarkt. Š



res škoda da mi nisi povedala da greš tud v Toy`s`rus, jst bi pa rada nekaj od tam imela...

jaz nisem šla nikamor, sm ugotovila da mi sploh ne paše več vožnja, niti kratka niti dolga, pa sm raje kar domauser posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:25:02   
zvesta
evo me....

po 14. dneh je Izak šel ponovno v vrtec.... meni so se pa odprla nebesa.... uživam doma v tišini, ne delam nič... danes imam dan samo zase...

zdaj bom počasi pozajtrkovala, pol pa na en lagan sprehod.... pa malo v posteljo... kosilo imam pa še od včeraj...

še 11 dni...

(odgovor članu ČikaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:25:56   
Cappy96
Dobro jutro!

Mi smo tudi še kinder jajček, samo imam občutek, da ne bomo več dolgo user posted image .
Danes ponoči sem imela svežo kri na papirju, tko čisto malo. V P so rekli, da se počasi pripravlja! Fajn bi mi bilo, da danes še pridem do svojega G, ki ga imam šele ob treh.

user posted image za Moniko. Upam, da sta danes že skupaj z mamico!

vaney, dobro opravi danes, pa tudi jutri user posted image !

ursulina, imaš čisto prav. Meni je user posted image tudi eno najlepših obdobij. Pa starševstvo tudi. Samo, pride trenutek, ko se tik pred zdajci pojavi nekakšen podzavesten strah ali pa trema. Vsaj pri meni je tako, kot npr. na faksu, ko mi ni bilo problem iti na izpit-kar bo, pač bo; ampak za rezultate izvedet me je bilo pa kr neki strah.

Lep dan vsem in srečno tistim, ki ste oz. boste danes šle v Rim!

_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:50:22   
jannusa
hello!
še vedno nas je nekaj, ki čakamo... na dan D...
pogledala sem kup cunj, ki me čaka za likat, pa sem se odločila, da grem raje pred tv. imam tolk super tv, da ga moram vsakih nekaj minut počit po vrhu, da spet zalaufa. pa naj še kdo reče, da se pred tv-jem zrediš- če imaš "športni model" kot jaz, lahko kvečjemu shujšaš...user posted image user posted image user posted image
sem prelena, da bi šla v drugo sobo, po desetih udarcih pa jo raje ugasnem...

mavo jaz bi tud šla zapravljat čez mejo, pa me je že malce strah, da ne rodim novega avstrijca (user posted image user posted image user posted image za nove slovenčke)...
cappy upam, da kmalu ne boš več kinderjajček in bo igračka kmalu v tvojih rokahuser posted image user posted image user posted image

nič... očitno se bom morala jaz nasedli kit zalaufat , ker sicer ne bo v hiši nič narejeno... včasih si želim kakšno čarobno palico, da bi bilo zelo na hitro vse pospravljeno, skuhano...user posted image

uživajte dame

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:50:25   
bipi
Punce pozdravljene!

Samo, da vam javim, da v trboveljski porodnišnici dovolijo obisk očetov in otrok v sobi; Je prav fajn, saj sem vsak dan videla svojega starejšega sinka. Naj povem, da je še cela vrtčevska skupina od mojega starejšega prišla pogledat otročka. Še ena mamica je rodila v tem času kot jaz in tudi ona ima starejšega v isti vrtčevski skupini. Ko je prišla skupinica na obisk je sestra oba dojenčka dala na voz, jih pokrila s plenico in pripeljala do otrok, tam pa jih je odkrila in sta oba izgledala kot dve štručki. Otroci (3-3,5leta) so bili tako navdušeni in šokirani, pa čist tiho so bili in od daleč gledali. Je bil tako lep prizor. Naj povem, da je to pri nas baje v praksi in vsi nadrejeni to dovolijo.

Punce vsem čestitke, ki že imate štručke, tiste pa ki čakate, naj vam čimprej mine!

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:55:08   
ČikaPika
IZVIRNO SPOROČILO: mucica2
Danes smo dopolnili 39. teden. Od danes naprej smo v 40. tednu. user posted image user posted image user posted image user posted image zdej je pa že čas da pokuka na plano to naše dete...
čeprav me zdej ene dva dni že orng krči dajejo...upam da se to ne bo vleklo v nedogled, da grem čimprej proti rimu...user posted image


Ooo, jz sm tudi že 40 teden, kr ne morem verjet user posted image user posted image user posted image .  Nedelja 14.2. je dan D - ufff... Najbolj se bojim da do takrat ne bo nič in da bom šla čez rok...
Mene skoraj nič ne krči ali pa da bi mi dajalo kake znake...user posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 9:58:06   
ČikaPika
IZVIRNO SPOROČILO: bipi
Punce pozdravljene!
Samo, da vam javim, da v trboveljski porodnišnici dovolijo obisk očetov in otrok v sobi; Je prav fajn, saj sem vsak dan videla svojega starejšega sinka. Naj povem, da je še cela vrtčevska skupina od mojega starejšega prišla pogledat otročka. Še ena mamica je rodila v tem času kot jaz in tudi ona ima starejšega v isti vrtčevski skupini. Ko je prišla skupinica na obisk je sestra oba dojenčka dala na voz, jih pokrila s plenico in pripeljala do otrok, tam pa jih je odkrila in sta oba izgledala kot dve štručki. Otroci (3-3,5leta) so bili tako navdušeni in šokirani, pa čist tiho so bili in od daleč gledali. Je bil tako lep prizor. Naj povem, da je to pri nas baje v praksi in vsi nadrejeni to dovolijo.
Punce vsem čestitke, ki že imate štručke, tiste pa ki čakate, naj vam čimprej mine!

V Postojni tudi tako pride skupina iz vrtca na obisk - vem ker so prišli pogledat mojega mlajšega nečaka... Se mi zdi, da tako vsaj malo omilijo šok - prihod novega člana za starejšega otroka... pa se mi zdi ful fajn...

(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 10:02:50   
Aja1
Dan.

Čestitke vsem novim mamicam. user posted image user posted image user posted image

Midve sva doma.user posted image

Bom prilepila še mojo porodno zgodbo, če katero zanima.

Kot veste, sem se tisti večer še javila na forum, da me nekaj čudno tišči, črviči. Okoli 20ih se je začelo na 15 minut (blagi popadki, sem mislila, da so to lažni). Sem se z možem še hecala, da bom dala prat še Nejina oblačila (med njimi njene najljubše žabice in majčka), ker me lahko zvije in bo treba it. In res...ob 21.30 obešam oblačila, malo matrajo popadki (še vedno nisem vedla, če je to to). Potem mi mož reče, da greva kar v porodnišnico, da se pokažem in povejo, če se kaj dogaja. Ampak jez ne... Sem rekla, da grem mal spat. Je vztrajal, da pokličem mami za varstvo za Nejo. Ona pride okoli 22.15, midva pa hitro v avto in v Nm v porodnišnico. V avtu so se potem začeli že kar boleči popadki na 5 minut. Ko prideva v porodišnico,me dajo najprej na CTG (od 22.45 do 23.10). Nato me G. pregleda in pravi - ja, odprta 6 cm. Hitr rečem za EA, pa mi pravi, da je nemogoče, ker bom kmalu rodila. Sem vztrajala, da mi je potem babica vseeno vzela kri za EA. Skoz pa je zatrjevala, da je brezveze, ker je ne bom dobila tako hitro. Ob 23.30 v porodni predihavam popadke in zraven kričim, da hočem EA user posted image . No, na koncu je prišla še ena babica, vsaka sta mi prijeli eno nogo, možu sem skor roke odtrgala in pritisnila. Pa se je rodila Živa. Položili so mi jo na trebuh, jaz pa takrat še kar nisem dojela, da sem rodila tisto majhno bitjece. Porod je bil res ekspresen (manj kot uro v porodni) in na koncu zelo boleč (sploh zadnjih 15 minut).
Porod je bil menda sanjski. Ampak meni se med porodom ni zdel niti najmanj sanjski (v moji glavi je bil takrat sanjski prvi, z EA, brez bolečin). Ko je bilo vsega fertik, je bilo pa super. Šivov nič, bolečine nič,... res dobro. Že dan po porodu sem bila, kot da sploh ne bi rodila.
Takole punce - želim vam vsaj približno tako porod, kot je bil moj in hitro okrevanje.

Dnevi v porodnišnici so hitro minili. Obiski niso bili več omejeni, tako da je vsak dan prišla na obisk tudi Neja. Ko je prišla prvi dan pogledat sestrico, so mi kar solze tekle.... Potem je bilo lažje. Živa je potem prvo (oz.drugo) noč skoraj celo prejolala, ker nisem še imela mleka in je bila lačna. Tretji dan je mleko prišlo in od takrat je cukrček (trkam).
Upam le, da jo bo Neja lepo sprejela in da ne bo pretirano ljubosumna (za njeno obnašanje zvečer krivim vročino - včeraj popoldan je namreč zakuhala na 40)... Pa upam, da se Živa česa ne naleze.


_____________________________




(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 10:04:02   
Nattasha
Oj!
ČikaPika: Ja sem tudi 12.02. pa nič nikjer;) Tako da je še upanje, da bo mala malo zamujala;) Ampak malo prosim!! Samo da dokončam še nekaj stvari.

Sicer pa je bla noč nimiva, hitro sem zaspala, pol sem se šla tuširat ob pol dveh, ker me je dragi zbudil pa reku, da greva v spalnico in jaz podzavestno najprej v kopalnico. Kljub temu, da sem to naredla že preden sem šla ležat na kavč. Posledica je bla da sem bla ob pol dveh budna in sem bedela do petih, z muziko na ušesih in smrčačem na svejo levi in brcajočo dojenčico v trebuhu. Zaspala ob petih in zato sem zdaj še lepo v horizontali. Saj bom šla počasi;)) Samo mi še niiiii...

Kdo je zdaj na vrsti za rodit?

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu ČikaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 10:04:38   
ČikaPika
Da še pozdravim... dober dan...

Jaz kao spala 10 h, sam kaj ko ne spim nič... ene 10 dni nazaj so me počasi začeli bolet kolki. A še katero bolijo ponoči kolki? Skratka, bolečina se stopnjuje do te stopnje da me celo noč zbuja in sploh ne morem več ležat na boku, na hrbtu pa itak ne več, ker je mali tako velik da mi pritiska na vse ogane in kr zvezdice vidim user posted image .
A bom od zdej naprej spala sede?


Sicer sem pa vesela ker mi danes popoldne pripeljejo podstavek za sušilni stroj. Z očetom sem se odgovorila, da mi pripelje še previjalno mizo, ki je trenutno še pri mojem bratu. Tako da danes dobim previjalno - da lahko pospravim noter še preostali del stvari za user posted image , in še sušilec postavijo na svoje mesto v kopalnico - user posted image user posted image user posted image . Klicala sem tudi električarja, k mi jutri ob 15h pride priklopit sušilca user posted image user posted image user posted image . Pol ga moram pa hitro sprobat... sam me mal skrbi, ker baje so not obleke ful krčijo, a ne?


Danes moram pa mal kuhinjo spucat... vse omarice. mi gre tako na živce, ker se takoj gor vidijo mastni prstni odtisi... grrruser posted image - zdej pa sploh k je tri dni kuhal moj user posted image ...

(odgovor članu ČikaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 10:05:18   
Tinca Malinca
Dobro jutro! user posted image

Jaz tudi počasi odštevam ... še 8 dni (približno) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 10:08:37   
dskubin
Dan!

Nazaj s ctg-ja -> nič, ravno. Tavrhnja črta pa kot Alpe, se user posted image ni in ni hotel umirit, očitno mu še zelo paše notri.

Ojej, ziher si imela v smeni G Ravnikarja ..

Ne ne, govorim o famozni babici user posted image , zdravnik je pri tebi samo na koncu (no, vsaj pri meni je blo obakrat tako, ne vem pa, če je to splošna praksa), v taprvo je bila dr. Zverova, v tadrugo pa dr. Smajila, zadnja je pa zares za pohvalit, si je po ekspress porodu res vzela čas in me tako lepo zašila, da bi šla lahko takoj po porodu tečt ;)

No, tokrat ti želim boljšo smeno.

Ma speriamo, v 3. gre rado ;) Hvala!

Nič, vas nisem utegnila prebrat do konca, bom kasneje. peljem tamalo k P.



_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu ČikaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?