|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 15:33:47   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Mi še čakamo, Lan je še vedno bolan (visoka vročina, napadi kašlja), jaz pa začela na polno pokat po trebuhu...user posted image


Pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Lana in mamico. Sm pa že mislila, da kej cartaš, k te ni bilo nič na spregled.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 15:34:16   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Pozdravček,
ker se mi je sesul telefon vam šele sedaj sporočam, da sem 5.2.2010 rodila Krištofa, 3170g, 52 cm. Vsi smo super in se že crkljamo doma.


čestitke user posted image user posted image user posted image


čestitke tudi od mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 15:43:20   
ČikaPika
ČESTITKE  za Krištofa  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:01:09   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: zimska

Mi še čakamo, Lan je še vedno bolan (visoka vročina, napadi kašlja), jaz pa začela na polno pokat po trebuhu...user posted image


Pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Lana in mamico. Sm pa že mislila, da kej cartaš, k te ni bilo nič na spregled.


se podpišem...še od mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:12:51   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: mavo


Jada, kako je pomagalo vino in user posted image ? A si še med nami? Ma, res nas je še malo ostalo. Čeprav me tokrat ni nič strah poroda, me pa vseeno včasih malo stisne, kako bo. Pa šele jutri se lotim cunjic prat in sortirat. Imam vse v Lj, zdaj moram samo še razpakirati in pospraviti tako, da bomo kaj našli.
Zdaj pa grem v Merkator pogledat, če so že dobili vinjete, da bom lahgko še svoj mali avto preselila v prestolnicouser posted image


Nič ni pomagalo ... še sem med vami, lepo 2v1 kot pred nekaj dnevi ... najbrž bom še nekaj časa. ... user posted image Zdaj računam na mlaj v nedeljo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:24:10   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Pozdravček,
ker se mi je sesul telefon vam šele sedaj sporočam, da sem 5.2.2010 rodila Krištofa, 3170g, 52 cm. Vsi smo super in se že crkljamo doma.


Lana, iskrene čestitke za malega Krištofa!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:33:40   
Jada82
Hoj hoj, pa smo že krepko v 3. delu, hehhe user posted image user posted image user posted image

Evo, jaz sem danes spet imela ctg .... joj, sem bla več kot pol ure priklopljena. Vedno ful težko najdemo utrip, tako da sem mogla danes cel čas držat tisto napravico na trebuhu in jo pritiskat, da smo utrip slišali .... sem mela potem prav vdrt krogec na trebuhu. Čisto na začetku je user posted image lepo brcal, hribčki in dolinice, potem pa je zaspal in smo čakali, da se zbudi .... čakali, čakali, no, na koncu se je. user posted image
Sem pa opazila, da je zadnja 2 dneva malo bolj miren .... hm, ali to kaj pomeni? user posted image Bomo videli ...
Mah jaz mam pa že 2. dan tako sluz ... ampak včer malo zelenkasta, dons belkasta ... tko recimo, enkrat na dan, ko se obrišem ... pa nič krvavo ... user posted image najbrž pol čep ni ... Sicer imam še 9 dni, ampak mi neki pravi, da bomo čez rok ... no ja, mogoče pa bo mlaj v nedeljo kaj vplival ... Na ctg-ju pa nobenih popadkov - ravna črta ... nič ne dogaja.
Sem pol šla kar še po trgovinah malo, je blo kar fajn ... sem zapravila ... user posted image user posted image user posted image

No, moj user posted image je danes smučal, pa je že prišel ... sta šla z bratom na Roglo in nazaj grede mi je prinesel Trojanske krofe ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image njami... zdaj bom enega, pa še zvečer, njamiiii

Drugač pa punce, hvala za super lepe porodne zgodbe!!! Sama upam, da bom tudi ena od takih srečnic user posted image Poskušam čim manj slabo razmišljati o porodu ... saj ni kaj, kot bo, bo... na koncu itak vse prenesemo in ko je konec, ni več pomembno, kako je bilo ..... Vse bomo preživele!!! user posted image user posted image

Nič, morava še iti z user posted image do mojih ... joj, pa glih bila sem že dons pri fotru ... nekaj rabi, da mu pripeljeva ... eh. No ja, vsaj dolgčas ne bo.

Lepo se mejte, pa smo na vezi!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:39:26   
dskubin
Evo me, komaj zdaj smo doma - od jutra user posted image . Najprej sem bla ob 8ih pri G, pol s tamalo pri P in je sumila na pljučnico ali bronhitis, dobila je antibiotik in naj bi jutri šli nazaj se pokazat. V roku 15 minut, kar smo prišli domov, je zbruhala antibiotik, kličem P, je rekla, da naj takoj damo še 1x, ker to ni nič prijelo. Pa je spet zbruhala in nas je P poslala kar v bolnico. Tam so jo pregledali, slikali pljučka in nima pljučnice user posted image , temveč je zelo prehlajena in bronhitis. So jo mislili že zadržat, pa sem se jim jaz zasmilila in so nas poslali domov, ker smo doma par minut od bolnice. Če ne bo hotla pit al pa če se bodo pojavile težave z dihanjem (zaenkrat jih še ni - tok tok tok) pa je rekla, da je itak ona še cel dan dežurna in naj kar pridemo nazaj. Sem se kar malo oddahnila in upam, da jo odnesemo brez hospitalizacije.

IZVIRNO SPOROČILO: lana08
Pozdravček,
ker se mi je sesul telefon vam šele sedaj sporočam, da sem 5.2.2010 rodila Krištofa, 3170g, 52 cm. Vsi smo super in se že crkljamo doma.

iiiiiiii, čestitke!

IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30
Da ne bo tako kot pri meni, ravna črta, pri vaginalnem pregledu pa odprta za rodit in G tut čitila popadke, ki jih jaz nisem. CTG pa total ravna črta

Tle pa jst nič ne morem, moja G te vaginalno pregleda na 1. pregledu v nosečnosti in pol šele 6 tednov po porodu. Vmes nič ne šari spodaj. Ne bi mela nič proti, da bi bla odprta par cm brez popdakov, pa da ko se akcija začne, rešimo na hitrco user posted image





< Sporočilo je popravil dskubin -- 9.2.2010 16:40:18 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:43:49   
Cappy96
lana, čestitke tudi od mene! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:47:24   
Cappy96

IZVIRNO SPOROČILO: julieb

No da malo raportiram.
Imela sem tudi vaginalni pregled in sem odprta cca 1cm, no pred pregledom sem imela tudi krvavi sluzasti izcedek, torej čep je že tudi šel.
Jutri grem še enkrat na ctg, da vidimo. Mogoče pa potujemo že danes ponoči.



julieb, bom kar tebe prekopirala, ker sem na istem user posted image , razen tega, da sem jaz odprta 2,5 cm in da ctg ni beležil popadkov.

Dobro opravi jutri (vsaj jaz bi raje, kot danes ponoči user posted image )

_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 16:48:07   
Cappy96
In še en velik kup user posted image za vse male bolančke!

_____________________________

LANA, najina sreča...........26.05.2007
ANŽE, naš mali sonček.....10.02.2010

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 17:03:30   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Cappy96

In še en velik kup user posted image za vse male bolančke!


se strinjam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:06:27   
vaney
Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:18:07   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?


Po moje bi bilo Žiga tisto pravo.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:20:37   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?


meni se dopadeta oba, Gašper pa recimo bolj paše al kaj vem...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:21:33   
mucica2

jst grem pa zdej v kino...upam da mi rata pogledat cel film...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:41:21   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?



jaz bi se odločla za Gašperja...

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 18:41:41   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


jst grem pa zdej v kino...upam da mi rata pogledat cel film...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image



kaj gresta gledat? mene tudi še vleče, da bi šla...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 19:29:53   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


jst grem pa zdej v kino...upam da mi rata pogledat cel film...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image




uživaj, pa srečno, da vidiš cel filmuser posted image user posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 19:29:57   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: julieb

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?


Po moje bi bilo Žiga tisto pravo.



po moje tudi...
heheh sem se pa spomnila na prjatlco, ki je imela isto dilemo z istima imenoma user posted image user posted image user posted image  in še ko je rodila ni vedla katerega naj izbere, pa je potem na podlagi smešnih izjav babce izbrala raje Žiga... (nekako je rekla babca aha a za Gašpara se odločate) user posted image  pa je prjatlca takoj rekla ne ne Žiga bo...hhahah...

(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 19:33:00   
ČikaPika
IZVIRNO SPOROČILO: Cappy96
IZVIRNO SPOROČILO: julieb
No da malo raportiram.
Imela sem tudi vaginalni pregled in sem odprta cca 1cm, no pred pregledom sem imela tudi krvavi sluzasti izcedek, torej čep je že tudi šel.
Jutri grem še enkrat na ctg, da vidimo. Mogoče pa potujemo že danes ponoči.

Julieb
, bom kar tebe prekopirala, ker sem na istem user posted image , razen tega, da sem jaz odprta 2,5 cm in da ctg ni beležil popadkov.
Dobro opravi jutri (vsaj jaz bi raje, kot danes ponoči user posted image )

Cappy96, Julieb:  o kako fajn, da se vama že kr dogaja... user posted image . Pošiljam user posted image user posted image user posted image če bo karkoli danes ali jutri oz. v bližnji prihodnosti...



Jaz sem šla pa danes na obisk do prijateljice, potem pa še v trgovino z avtom... ma sem komaj prilezla do doma... me je tako tiščalo in bolelo spodaj k sm hodila in tudi križ bolel ko user posted image ...
Menda sem zaključila z mojimi pohodi user posted image ... al pa je bil le slab dan user posted image


Trenutno mam pa same korenjake v WC-ju user posted image user posted image - fotr, brat, moj user posted image in nečak (4 leta) - mi montirajo omaro oz. podstavek za sušilni stroj....
nočem it sploh pogledat ker bom user posted image   user posted image   user posted image - vse umazano, razmetano - da popi....!!!

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 19:39:17   
ČikaPika
Cappy96: sej ne vem če sem ti že kej omenila ... (ajoj moja skleroza user posted image ...) Kako to da greš rodit v Postojno? Sej če prav razumem si doma iz zasavja? Imaš tudi G v Postojni?
Med februarkami je ful malo takih ki bodo rodile v Postojni, pa nimam nobenih informacij kako je tam...

(odgovor članu ČikaPika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 19:50:19   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?


jaz bi se odločla za Gašperja...


jest sm tudi za Gašperja. Pa mi je Žiga zelo lepo ime, sam kaj k mam v familiji enga Žigata, k je ... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 20:42:57   
jannusa
IZVIRNO SPOROČILO: lana08

Pozdravček,
ker se mi je sesul telefon vam šele sedaj sporočam, da sem 5.2.2010 rodila Krištofa, 3170g, 52 cm. Vsi smo super in se že crkljamo doma.




Iskrene čestitke in veeeeliiiko cartanja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2010 - 3. del
9.2.2010 20:45:56   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


jst grem pa zdej v kino...upam da mi rata pogledat cel film...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image



kaj gresta gledat? mene tudi še vleče, da bi šla...


kje sta morganova? mi je bil kar všeč...sploh ni slab...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?