|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010 - 3. del
1.3.2010 21:49:03   
Kati81
Cappy evo tvoja Lana je 9 dni mlajša k moja Kaja in tvoj mali je ravno tako 9 dni mlajši k moj. Sva dobr to naplanirale.

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 8:41:56   
Tinca Malinca
Čestitke vsem mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image .
No...pa gremo pogledat še novo temo user posted image user posted image .

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 12:15:32   
zvesta
Nena87 sporoča:

1.3.2010 ob 15.33 sma dobila prvorojenko. Ime mi je Shanaia, tehtam 3790 g in sem velika 52 cm. Če bi bilo prestopno leto, bi ostala v februarju.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 12:32:34   
junehope
Čestitke tudi Neni87 za hčerkico user posted image user posted image user posted image . Vse že rojevajo razen mene. Madonca a bom res čisto ta zadnja user posted image . Pa drugič, naj bi ženske rodile pred rokom, pha. Očitno sem izjema, ki potrjuje pravilo. Pri meni ni nikakršnih znakov, niti otrjevanje trebuha, špikanja, no ja dete se je malce bolj umirilo in trebuh je malce nižje ( samo nisem več prepričana če je mojim zaznavam sploh še za verjet ker si tako želim da bi se stvar končno pričela). Potrpežljivost tudi ni ravno moja močna točka. Ampak če ne bom kmalu rodila se bom začela spraševatiali ali naj namesto zimskih cot pripravim kar pomladne user posted image ? Da boste vedele da sem prav vsem mamicam že pošteno fauš.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 12:57:35   
zvesta
junehope, saj bo, saj bo... samo malo še...

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 14:59:55   
dskubin
Nena - čestitke!

junehope - sej smo še s tabo, te ne bomo zapustile!!! user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 17:46:14   
Jada82
Junehope, navijamo, da bo čim prej!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bo bo, brez skrbi, kar pride ... 

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Februarke 2010 - 3. del
2.3.2010 18:33:05   
junehope
Hvala vsem za moralno podporo, sicer pa upam da se prav kmalu beremo na forumu za dojenčke. Samo ne smem preveč razmišljat kaj vse gre lahko narobe. Vsem mamicam želim miren spanec, pa da otročkii pridno jejo, se redijo in smejijo.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Februarke 2010 - 3. del
3.3.2010 11:15:59   
Lara73
še vztrajaš? tud jest sem bila tooook naveličana, pa sem rodila 2 dni pred rokom. bo pa potem toliko slajše.

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Februarke 2010 - 3. del
3.3.2010 20:38:55   
junehope

IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

še vztrajaš? tud jest sem bila tooook naveličana, pa sem rodila 2 dni pred rokom. bo pa potem toliko slajše.


Ja dete še vztraja, ne jaz. Danes sem imela pregled v LJ, pa je G ugotovil eno dogajanje na ctg in sicer ena slutnja popadka (mene je bolj tiščalo kot karkoli drugega), potem sem bila vaginalno pregledana, zdaj sem pa na vložkih ker imam krvav izcedek, posledica vaginalnega pregleda. Bomo videli, če se bo jutri začelo kaj dogajat. Joj kako sem nestrpna, sem že tako motena da dete v trebuhu prepričujem, da zdaj je pa že čas da se vidimo in naj se že čimprej odloči pokukat na svet, ker jo že vsi nestrpno pričakujemo ( Z vso sosesko vred) Imam občutek da se bom morala počasi že začeti opravičevati zakaj sploh hodim še naokoli v enem kosu. Vsem frišnim mamicam želim čim mirnejšo noč (sebi pa čim bolj dinamično user posted image )

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Februarke 2010 - 3. del
3.3.2010 23:03:05   
JanaB
Junehope ne skrbi nisi zadnja, ker tudi jaz še vedno čakam user posted image  Včeraj sem imela pregled in se še nič ne dogaja. Čista marčica bo naša punca pa sem bila prepričana, da nas pride pogledat že februarja. Znakov nimam praktično nobenih tako, da mi ne preostane drugega kot čičat in čakat user posted image  Veliko sreče pa da bi čimprej dočakala otročka.

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Februarke 2010 - 3. del
4.3.2010 9:46:51   
lunca83
Tako pa sva tudi midva doma.

25.2.2010 ob 12.25 je prijokal na svet mali Sven, težek 3400g in velik 53cm.

Po menjših začetnih težavicah se že crtava doma in se ne moreva načuditi kako lepo je ko imaš pri sebi svojo štručko.

Vsem želim zdrave otročke in obilico lepih in nasmejanih trenutkov.

(odgovor članu Cappy96)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Februarke 2010 - 3. del
4.3.2010 10:11:53   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: lunca83

Tako pa sva tudi midva doma.

25.2.2010 ob 12.25 je prijokal na svet mali Sven, težek 3400g in velik 53cm.

Po menjših začetnih težavicah se že crtava doma in se ne moreva načuditi kako lepo je ko imaš pri sebi svojo štručko.

Vsem želim zdrave otročke in obilico lepih in nasmejanih trenutkov.




lunca, čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca83)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Februarke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:00:36   
junehope
O lunca, super, user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da ti midve z janob kmalu slediva, obe pridno čakava (čičam ravno ne ker ne znam biti pri miru user posted image )

(odgovor članu lunca83)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Februarke 2010 - 3. del
4.3.2010 15:02:23   
zvesta
kaj pa je z Astralis? a že ziba?

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Februarke 2010 - 3. del
6.3.2010 16:35:04   
Astralis
nooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imamo marcevko z imenom Brina Antonie, 4kg in 52 cm.

3.3.2010 se je zjutraj z indukcijo zacelo... po 8h mucenja, ko se nisem odpirala (popadki pa za vola ubit) sledil CR in ob 3.37 popoldan sem se koncno razdelila na dvoje.
imela sem fantasticno ekipo dr. in asistentov + seveda dragega moza

okrevam biskovito, tudi dojimo lepo in nasploh smo najbolj srecna druzinica na svetu user posted image

Brina je popolna user posted image

v pon. bomo ze doma

< Sporočilo je popravil Astralis -- 6.3.2010 16:36:03 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Februarke 2010 - 3. del
6.3.2010 17:05:35   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Astralis

nooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imamo marcevko z imenom Brina Antonie, 4kg in 52 cm.

3.3.2010 se je zjutraj z indukcijo zacelo... po 8h mucenja, ko se nisem odpirala (popadki pa za vola ubit) sledil CR in ob 3.37 popoldan sem se koncno razdelila na dvoje.
imela sem fantasticno ekipo dr. in asistentov + seveda dragega moza

okrevam biskovito, tudi dojimo lepo in nasploh smo najbolj srecna druzinica na svetu user posted image

Brina je popolna user posted image

v pon. bomo ze doma



Astralis, čestitke.... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Astralis)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Februarke 2010 - 3. del
6.3.2010 21:44:51   
lucika
pozdravljene februarke, in čestitke vsem!

sem kar za vami, rok imam v ponedeljek. nekako sem računala, da mi ne bo treba na ctg v porodnišnico, pa zgleda da kar bo treba...
tiste, ki ste hodile v mb, a se je potrebno naročiti na te ctg-je in kje? Ali se jim lahko kar naslikam tam, pa me bodo vzeli?
Hvala za informacijo... iščem in iščem in nič konkretnega ne najdem:(

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Februarke 2010 - 3. del
7.3.2010 14:41:43   
junehope
Čestitke, astralis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me tvoj porod spomnja na mojega prvega, ful hudi popadki, odpirala pa sem se minimalno. Ampak sem vseeno uspela roditi vaginalno.
Sicer sem pa za jutri zmenjena z babicvo, da grem rodit, ker je že en teden po porodu, mi bodo pač sprožili, ker se mi noče nič dogajat. Kakšna simbolika, 8 marec, na dan žena.

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

pozdravljene februarke, in čestitke vsem!

sem kar za vami, rok imam v ponedeljek. nekako sem računala, da mi ne bo treba na ctg v porodnišnico, pa zgleda da kar bo treba...
tiste, ki ste hodile v mb, a se je potrebno naročiti na te ctg-je in kje? Ali se jim lahko kar naslikam tam, pa me bodo vzeli?
Hvala za informacijo... iščem in iščem in nič konkretnega ne najdem:(



Lucika, ti se kar naslikaj tam z napotnico od ginekologinje, če si že po roku oz. na isti dan kot imaš rok. Sicer ima vsaka porodnišnica malce svojo politiko, samo sem prepričana, da te ne bodo zavrnili. Lahko uporabiš kar napotnico, ki si jo dobila za rodit, samo boš potem mogla dobit še drugio pri svojem G, če te ne bodo v ponedeljek že slučajno hoteli zadržati, pa veliko sreče

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Februarke 2010 - 3. del
7.3.2010 14:56:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: lucika

pozdravljene februarke, in čestitke vsem!

sem kar za vami, rok imam v ponedeljek. nekako sem računala, da mi ne bo treba na ctg v porodnišnico, pa zgleda da kar bo treba...
tiste, ki ste hodile v mb, a se je potrebno naročiti na te ctg-je in kje? Ali se jim lahko kar naslikam tam, pa me bodo vzeli?
Hvala za informacijo... iščem in iščem in nič konkretnega ne najdem:(




lucika, dva dni prrd PDP pokličeš v porodnišnico, pa ti povejo uro kdaj naj prideš...

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Februarke 2010 - 3. del
7.3.2010 14:57:31   
zvesta
junehope, mogoče se pa začne do jutri še kaj dogajat :) drugače boš imela pa vsekakor lepo darilo za 8. marec...

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.3.2010 7:42:28   
junehope
Evo, danes grem rodit, če res ne bo kakšna višja sila posegla vmes. Danes ponoči s kakšnim power sleepom ni bilo nič, ker je dete delalo lupinge v buščku. Mislim, kaj šele bo ko pride ven, najbrž cel žur za mamico user posted image user posted image user posted image
Vsem ostalim, ki jim je ta podvig že uspel pa želim pridne otročke, žal je samo vreme malce zagodlo, ker je kljub soncu premrzlo, da bi vozičkale. Sicer pa imate svoje sončke že doma user posted image .

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.3.2010 8:58:07   
zvesta
junehope, srečno....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu junehope)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Februarke 2010 - 3. del
8.3.2010 13:59:42   
JanaB
Junehope dobro opravi danes user posted image
Jaz pa še kar čakam. Jutri imam pregled v P pa bomo vidli kaj bodo rekli, a še čakamo ali bodo prožili.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 45 46 [47]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?