|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:04:10   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Tr
IZVIRNO SPOROČILO: julieb

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Sem prišla danes še domov, jutri pa zares...

Z možem se ukvarjava z imenom za fantka (za punčko že veva) in se ne moreva odločit, kaj nama je lepše ŽIGA ali GAŠPER...Kaj predlagate? Katero je lepše, katero bolj paše zraven Anžeta?


Po moje bi bilo Žiga tisto pravo.



To je ful težko predlagat. Meni se zdita obe imeni kar vredu in obe bi pašali zraven Anžeta, ker vsebujeta šumnike, če gledam iz te plati user posted image Če gledaš po številu črk bolj paša Žiga...čeprav meni osebno to ne pomeni nič... Je pa res težko s temi imeni. Mi za fantka tudi nimamo čisto izbranega, ker so nam pred enim mesecem povedali da čakamo user posted image in se potem nismo več o tem pogovarjali. Upam, da ne bo kakšnega presenečenja. Sicer sta nam ostali imeni Urban ali Nejc...



pri nama je isto...za fantka sploh nisva mogla izbrat imena...nikakor...potem pa naju ne G odrešla k je rekla da je user posted image ....se sploh nisva več pogovarjala po imenih za fantka...tako da če bo slučajno user posted image bo po moje ene 2 dni brez imena...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:07:16   
mucica2


user posted image

PREGLEDI:


user posted image

11.2.- bauky(ctg), Nattasha (ctg), zvesta (ctg+UZ), babajči (ctg), junehope, niwci (pregled v P)
12.2.-ČikaPika (ctg+pregled), mucica2, jannusa (ctg), protina, rožca26 (lab. v P)

16.2.- rožca26 (pregled v P)
17.2.-slomak, rožca26 (ctg+pregled), lunca83
(ctg+pregled)


user posted image  



(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:08:05   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: niwci



IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mucica2


jst grem pa zdej v kino...upam da mi rata pogledat cel film...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image



kaj gresta gledat? mene tudi še vleče, da bi šla...


Jaz sem tela tudi pred enim tednom v kino, pa si nisem upala... Hotela sem it v Planet Tuš, ki pa je enih 50km stran... Zdaj bi pa šla na predstavo 5.ženskih.com, ker vrtijo ponovitve, pa si tudi ne upam.



ah jaz sem pa kar šla...bog ve kdaj bom pol spet lahko šla user posted image
pa prav fino mi je blo...sploh ni blo problema tam 2 ure sedet

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:08:18   
niwci
Zvesta...drugorodke morejo v P pri rednih popadkih na 7-10 min, ja. Ti bi pa čakala, a user posted image

cappy srečno!

punsha lepo da je tvoj sonček vredu in da lepo spi.

Jst pa sem dobila danes modrček za dojenje. Je bila tašča v NM in je šla v Mullerja... ko ste jih zadnjič zelo hvalile. In moram povedat, da je res super... se že suši, da bo prpravljen jutri za v torbo user posted image
Jutri je namreč moj PDP in grem na pregled v P, pa bomo vidli kaj bodo povedali. Najbrš bom torbo kar s sabo vzela za vsak slučaj, čeprav se ne počutim da bi se že kaj pripravljalo...

Danes je pa spet use zamelo, da je v 2h nametalo že 20cm snega. Upam da bo do jutri že kaj bolje, ker v takem mi ni lih za potovati v P.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:08:57   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.
 
 



Iskrene čestitke !!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:09:34   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.
 



se pridružujem čestitkam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:14:52   
Bauky
IZVIRNO SPOROČILO: niwci


Jst pa sem dobila danes modrček za dojenje. Je bila tašča v NM in je šla v Mullerja... ko ste jih zadnjič zelo hvalile. In moram povedat, da je res super...


jaz sem ga pa glih včeraj od Lisce nazj v trgovino nesla, ker mi je bil obseg premajhen, košarica pa prevelika user posted image .... nisem še nikol imela problemov z modrčki .  Niwci- kakšno cifro ti pa je prinesla, napram prejšnji tvoji...nekoliko večjo? Pa ti je prav? Tok da vem, da ga grem še jaz iskat oz. prej probat...

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:33:08   
ČikaPika
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30
Vaney sporoča:
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.



ČESTITAM!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:34:32   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Zvesta...drugorodke morejo v P pri rednih popadkih na 7-10 min, ja. Ti bi pa čakala, a user posted image





ja, jaz bi res čakala, pol bi pa doma rodila, ali pa pri vratarju v bolnici :)

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:36:05   
zvesta
Joj, mene pa moje dete zdaj tako pod rebra brca, da mi desna joška vidno poskakuje. Prav humorno je za videt. user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:40:26   
slomak
vaney čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:41:12   
slomak
punce jest sm pa zdele sama sestavla previjalno mizico user posted image user posted image user posted image  bravo jest...user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:42:55   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

punce jest sm pa zdele sama sestavla previjalno mizico user posted image user posted image user posted image  bravo jest...user posted image


bravo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:43:08   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

punce jest sm pa zdele sama sestavla previjalno mizico user posted image user posted image user posted image  bravo jest...user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:58:33   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Joj, mene pa moje dete zdaj tako pod rebra brca, da mi desna joška vidno poskakuje. Prav humorno je za videt. user posted image


verjamem ja user posted image user posted image user posted image

pr men je tud mala mela taki žur včeri v trebuhu, da mi je kr trebuh skakal sem in tja, in sicer celi dve uri k sm bla v kinu, pol pa sm domov pršla pa je nadaljevala, moj kr ni mogu verjet ka mi je delal s trebuhom...user posted image user posted image user posted image
je bla prava razgarajčica včeriuser posted image user posted image user posted image

tako da če drži da se otrok pred rojstvom umiri pol še nekaj časa nič ne bo

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 12:59:08   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.
 
 
Vse najboljše družinici, Vaney tebi pa čimhitrejše okrevanje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Potem le ni rabla imena za fantka user posted image

Čestitke!

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:04:05   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: Bauky

IZVIRNO SPOROČILO: niwci


Jst pa sem dobila danes modrček za dojenje. Je bila tašča v NM in je šla v Mullerja... ko ste jih zadnjič zelo hvalile. In moram povedat, da je res super...


jaz sem ga pa glih včeraj od Lisce nazj v trgovino nesla, ker mi je bil obseg premajhen, košarica pa prevelika user posted image .... nisem še nikol imela problemov z modrčki .  Niwci- kakšno cifro ti pa je prinesla, napram prejšnji tvoji...nekoliko večjo? Pa ti je prav? Tok da vem, da ga grem še jaz iskat oz. prej probat...


Ma sem uzela mero od enga ki mi je zdaj prav in je 85B, naročila sem potem 85C in je lih malo malo več lufta v košarici, se niti ne opazi, tko da bomo vidli če bo ostalo tako... Je pa res mehak in fin, 100% bombaž, pa cena je res ugodna (8,5 EUR). Zdaj sem uzela enega za probat, ko bomo pa dojili, bom šla še po enega.

(odgovor članu Bauky)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:11:47   
jannusa
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.
 



se pridružujem čestitkam user posted image user posted image user posted image user posted image



Tudi jaz se pridružujem čestitkam in si hkrati želim, da bi tudi jaz že bila vsaj na pol te poti (sredi poroda)...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:12:15   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

julieb sporoča:

Sem Lionel in sporočam naslednje. Na svet sem prijokal, da razveselim mamico in atija, 10.02.2010 ob 2:57, težek 3660 g in velik 52 cm. Ponosna mami in ati me pridno cartata. julieb



user posted image user posted image user posted image




Iskrene čestitike za malega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veliko crkljanja želim!!!!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:13:41   
jannusa
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

punce jest sm pa zdele sama sestavla previjalno mizico user posted image user posted image user posted image  bravo jest...user posted image


Pa naj še kdo reče, da ženske ne morejo živet brez moških...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:13:42   
protina
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.




čestitke družinici.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 13:21:38   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

Vaney sporoča:
 
Anže je postale veliki bratec. Ob 8,48 je na svet prijokala njegova sestrica Daša, velika 50 cm, težka 3150.
 
 
Vse najboljše družinici, Vaney tebi pa čimhitrejše okrevanje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vaney, iskrene čestitke za malo Dašo!!!! Bravo in sedaj pa lepo uživajte in preživite same lepe trenutke skupaj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 14:05:46   
Jada82
Evo, šele zdej sem utegnila konkretno iti na net ... user posted image Prej sem vas bolj kot ne samo prebrala, pol je blo pa polno nekega dela ... pa še moj user posted image je bil tolk časa na netu ... hm user posted image
Zdej sva po kosilu ... pa razmišljam, da bi kar zakurila kamin (ponavadi ga bolj popoldne) in se zleknila na kavč in počivala. Nekaj sem ful utrujena ... tale vreme user posted image user posted image user posted image
Uf, tudi jaz sem že sita snega ... pa naletava kot pri norcih danes pri nas. Hm, dobro, da nikamor ni treba ... še .... user posted image

Sicer sem bila že v knjižnici peš ... no ja, imam itak samo 5 minut ... saj po snegu je kar fajn hodit, pa ni tolk mraz ...

Aja, pozabila sem napisat moj naslednji pregled - imam 16.02. CTG spet. 2 dni pred rokom ... Če bo katera vpisala na seznamček ... user posted image

Sicer pa ja, mene tudi skoz sprašujejo, a je že kej, se že kaj dogaja ...? Pa če se slučajno ne oglasim na telefon, so vsi prepričani, da sem že v P in rojevam ... jaz pa nič ... vse po starem, vse ok.
Vsake toliko časa me spodaj malo zapeče ... tko, 2-3 krat na dan ... upam, da se kaj odpira user posted image

Ne vem, res sem brezvoljna zdaj ... najboljš da grem res kakšno kitico odspat ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Se mogoče pol še kaj tipkamo ....

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 14:15:26   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82


Vsake toliko časa me spodaj malo zapeče ... tko, 2-3 krat na dan ... upam, da se kaj odpira user posted image




A to pomeni, da se kaj odpira? Mene tudi ves čas neki špika ...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Februarke 2010 - 3. del
10.2.2010 14:16:31   
Bauky
Naš user posted image  se pa danes toookkkk razteguje,  kar naj , še še, ... božček, nima več prostora.... al je res smotano imet tok časa skrčene nogice, pa rokice, z vso težo mi pa itak tok dol tišči...

Joj, punce ko vas berem... se pa vam res da, da še v takem vremenu zunaj hodite... jaz pa nič ...  kar se sprehajam po stanovanju (to je moj vsakdanji sprehod)  - iz kavča, na wc, pred hladilnik, pa spet na kavč ( dolg sprehod ni kajuser posted image )

A je katera prvorodka že rodila ..?... da še eno tako porodno zgodbico preberemo. 

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?