|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:30:13   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: valentinčica30

user posted image user posted image user posted image  super za razvojno.

Ja naš mali je res kr napreden. Motorika mu je strašna, je tut P rekla da že kr neki časa ni videla kaj takega.
user posted image
Tako se midva z mojo veliko sestro igrava.





user posted image user posted image user posted image user posted image
Pediatrinjo je verjetno kar na rit vrglo user posted image .

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:35:04   
ne_ja
Tinca Malinca hvala za odgovoruser posted image

Ja jaz bom dojila dokler se bo dalo oz. vsaj do 14-16 mesecev, potlej bom pa videla, ali bo še potreba ali ne. To glede mleka sem mislila, ko delaš razne kašice ali npr. pri polenti? Saj vem, da bi bilo najbolje, da bi si moje mleko iztiskala, samo težko verjamem, da mi bo vsakih uspelo ca. 2 dcl natisniti, pa še časa bi veliko vzelo...

Glede vrtca: jaz jo bom dala v privat varstvo, niso tile naši vrtci nič kaj prijazni našim naj mlajšim. 2 vzgojiteljici pa 15 otrokuser posted image meni to ni všeč.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:37:51   
punsha

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Punsha super za razvojnouser posted image Jaz bi TAKOJ OSTALA ŠE MALO Z MOJO PUNČKO, tako da jaz bi kar "zatežila" tam, da naj ti dajo na tvojem mestuuser posted image Tako brez veze, če se v redu razvija pa ne bi NIKOLI prosila za podaljšanje in navajala lažne razloge...samo, če bi pa bilo tako, bi pa ziher prosila za podaljšanje. Če bi lahko izbirala, bi bila z mojo punčko doma do septembra 2011, pol eno leto privat varstvo, nato pa vrtec. pa ne bo ničuser posted image

Valentinčica30 tvoj je pravi korenjak. user posted image Kako pa je bilo, ko si opustila dojenje?

Punce že ene par postov nazaj sem vas spraševala, če ve že kaj telovadite?

Glede mleka: tiste, ki dojite boste začele že sedaj uporabljati KM in AM? Ali sem prav prebrala?




A niste dobili vrtca ali kaj?

Ja...jaz kar telovadim, pravzaprav že od kmalu po porodu ... ne pretiravam - redno delam jogo, malo tečem ... in se psihično pripravljam, da bo treba kaj v hribe user posted image . Nisem pa neka huda športnica user posted image

Glede mleka pa mislim, da je tako - tiste, ki dojimo, bomo seveda dojile, dokler se bo dalo ... potem bomo pa probale s KM in ne z AM.



Moja telovadba sedaj so dolgi sprehodi, na čase nekaj teka, pa sedaj smo odprli sezono nižjih hribčkov. Sicer sem pred zanositvijo veliko športala - plezanje, hribi, tek, fitnes, kolo... Vse sorte no. Aja, sedaj pa vejkam tudi user posted image . Ok, ampak to ni tko... Najbolj pogrešam hribe...mmmm...zavarovane plezalne poti...mmm user posted image . Pa malo več teka tudi ja. Ampak mi kar ne znese. Joj, naš mali je čisto preveč samo z mano user posted image . Me je kar groza, ko bo treba ga dati komu v varstvo. No samo jaz športam tako zase, za kondicijo, ker se potem super počutim...ne zaradi hujšanja. Sicer pa ni problema glede tega, z lahkoto lahko začneš. na mleko šport začne vplivat, če bi bila res ekstremna in bi pretiravala. Tako je pa čisto ok.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 21:43:33   
punsha

IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja

Tinca Malinca hvala za odgovoruser posted image

Ja jaz bom dojila dokler se bo dalo oz. vsaj do 14-16 mesecev, potlej bom pa videla, ali bo še potreba ali ne. To glede mleka sem mislila, ko delaš razne kašice ali npr. pri polenti? Saj vem, da bi bilo najbolje, da bi si moje mleko iztiskala, samo težko verjamem, da mi bo vsakih uspelo ca. 2 dcl natisniti, pa še časa bi veliko vzelo...

Glede vrtca: jaz jo bom dala v privat varstvo, niso tile naši vrtci nič kaj prijazni našim naj mlajšim. 2 vzgojiteljici pa 15 otrokuser posted image meni to ni všeč.


sem že pisala danes o tem ja user posted image . Ja jaz bom počasi začela s KM. Danes sem ga mu že dala v pire krompir. Takole lepo na počasi pa bo. Je pa star 7 mesecev in pol. Tam nekje do 8 meseca bomo pa začeli že čisto nadomeščat - za gres, riž itd. Do sedaj sem pa tako gledala, da so se stvari delale z vodo. No in moram povedat... Pri zelenjavi smo sedaj prišli do parih žličk, zelooo redko kaj več. No, danes, ko sem mu pa naredila normalno pire s KM in dodala blitvo, je pa prav super jedel, še dodatek sem mu dala user posted image . Res super user posted image To sem mu isto že prej naredila, le brez mleka, pa ni maral jesti.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 22:44:31   
Zofy
čer,
samo na hitrco, ker imam celo packarijo v pečici... Sem se tudi jaz spravila te frutke delat in so se mi razliliuser posted image A se komu svita zakaj? jaz nimam pojma okoli vlaganj, marmelad. Sem dala v pečico na 110 in po 45 min pogledam v pečico in...packarijauser posted image Sem kozarčke zaprla in obrnila. A veste zakaj mi je vse ven šlo???
Aja, pa sem testirala od Hippa posodico, pa sploh ne gre, ta se je čisto razlila. Ostali kozarčki iz Spara pa tudi, iz parih je samo nekaj tekočine steklo, iz večine pa kar 1/3 vsebine.
Toliko truda pa zaman... zdaj pa še pucat user posted image


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 22:59:05   
lana08
Čer punce, nogomet sem pogledala. Uvajanje GH super napredujemo. Danes je peti dan in smo jedli že korenček in krompir. Prvi dan je malo okušal, niti po žlički ni znal jesti, drugi dan sem pozabila na GH, tretji dan je pojedel že cel velik korenček, včeraj skoraj dva, danes pa zmazal korenček in velik krompir. Jutri mu bom kar krompir in cvetačo dala, ne bom uvajala na tri dni. Če pa ne bo hotel, gremo pa počasi naprej. Sploh ne morem verjeti kako odpira usta, če sem prepočasna me kar za roko zgrabi user posted image . Se je pa ponoči zbujal na tri ure in včeraj sem mu pred dojenjem dala malo riževe kašice z vodo, pojedel je vse in zjutraj spal do pol sedmih, poročam kako bo jutri. Kaj vse se zgodi v enem tednu user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 23:02:03   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: ne_ja


Punce že ene par postov nazaj sem vas spraševala, če ve že kaj telovadite?



Jaz grem na tenis tu pa tam, pa 3x mi je uspelo na Rožnik z vozekom in vsake toliko malo daljši sprehodi. user posted image telovadbe pa ni kaj dosti user posted image Postelja tako škripa, da človeka kar mine... pa 2 otroka v isti sobi spita...jao, jao, bo treba res hitro kaj drugega najt...


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu ne_ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 23:02:59   
lana08
Domača vegeta - moja mami zmelje zelenjavo na mesoreznico (tisto za faširano meso), doda sol in zapre v sterilne kozarčke. Jaz imam to v hladilniku in uporabljam pri omakah, juhah, ....

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 23:03:25   
Zofy
kaj je to vejkanje??? Sem že zasledila, pa mi je bilo nerodno vprašatuser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Februarčki 2010
11.8.2010 23:06:19   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

čer,
samo na hitrco, ker imam celo packarijo v pečici... Sem se tudi jaz spravila te frutke delat in so se mi razliliuser posted image A se komu svita zakaj? jaz nimam pojma okoli vlaganj, marmelad. Sem dala v pečico na 110 in po 45 min pogledam v pečico in...packarijauser posted image Sem kozarčke zaprla in obrnila. A veste zakaj mi je vse ven šlo???
Aja, pa sem testirala od Hippa posodico, pa sploh ne gre, ta se je čisto razlila. Ostali kozarčki iz Spara pa tudi, iz parih je samo nekaj tekočine steklo, iz večine pa kar 1/3 vsebine.
Toliko truda pa zaman... zdaj pa še pucat user posted image



ok, ni tako hudo. Mi je uspelo rešit 5 od 7. En je za ju3, oni v hippovem kozarčku pa je romal v smeti. Ampak vseeno, a se je ven pocedilo, ker sem nemara preslabo zašraufala pokrovčke?


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 7:04:39   
bipi
Zofy, jaz sem jih pred tednom dni prvič delala (frutke), sem jih samo dobro zaprla, postavila kar na mrežo v pečico, jih nisem obračala na glavo, dala na 90 st. za 20 minut in jih ko sem ugasnila pečico pustila še kakšno uro v pečici in to je to. So vsi uspeli in zaenkrat so še dobri.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 7:05:32   
bipi
ja, pa med njimi sem imela tudi Hippove kozarčke.

(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 7:51:56   
Aja1
Saj to dajete kar v kozarčke od raznoraznih frutkov?

Zofy, no, vsaj 5 jih je uspelo. Iz koliko sadja si pa kuhala?

_____________________________




(odgovor članu bipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 9:46:31   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

čer,
samo na hitrco, ker imam celo packarijo v pečici... Sem se tudi jaz spravila te frutke delat in so se mi razliliuser posted image A se komu svita zakaj? jaz nimam pojma okoli vlaganj, marmelad. Sem dala v pečico na 110 in po 45 min pogledam v pečico in...packarijauser posted image Sem kozarčke zaprla in obrnila. A veste zakaj mi je vse ven šlo???
Aja, pa sem testirala od Hippa posodico, pa sploh ne gre, ta se je čisto razlila. Ostali kozarčki iz Spara pa tudi, iz parih je samo nekaj tekočine steklo, iz večine pa kar 1/3 vsebine.
Toliko truda pa zaman... zdaj pa še pucat user posted image



ok, ni tako hudo. Mi je uspelo rešit 5 od 7. En je za ju3, oni v hippovem kozarčku pa je romal v smeti. Ampak vseeno, a se je ven pocedilo, ker sem nemara preslabo zašraufala pokrovčke?



Verjetno si jih samo slabo zatisnila ... res. user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 9:50:26   
Tinca Malinca
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, jaz sem pa prav jezna. Zdaj smo že skoraj 2 tedna lepo spali celo noč... In sem lepo včeraj popravljala moj magistrski zmazek do 2 ponoči, v upanju, da bom itak lahko spala do 7. Yeah right! Že nekaj čez štiri se je začel tak huronski jok, da mi je kar kri ledenela. In smo spet uvedli nočno papcanje ... ah joooooooooooj. user posted image
Zdaj pa spi ... jaz pa na dveh kavah in gledam kot sokol ... user posted image
Pa še v soboto greva na poroko in se bi bilo treba do takrat malo naspat user posted image user posted image user posted image . Upam, da ga tamala ne bo sračkala še v soboto, ker jo bosta čuvala moja 2. Frizerju sem se milostno odpovedala, da ne bo ves dan brez mene ...

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 15:44:07   
Lara73
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

čer,
samo na hitrco, ker imam celo packarijo v pečici... Sem se tudi jaz spravila te frutke delat in so se mi razliliuser posted image A se komu svita zakaj? jaz nimam pojma okoli vlaganj, marmelad. Sem dala v pečico na 110 in po 45 min pogledam v pečico in...packarijauser posted image Sem kozarčke zaprla in obrnila. A veste zakaj mi je vse ven šlo???
Aja, pa sem testirala od Hippa posodico, pa sploh ne gre, ta se je čisto razlila. Ostali kozarčki iz Spara pa tudi, iz parih je samo nekaj tekočine steklo, iz večine pa kar 1/3 vsebine.
Toliko truda pa zaman... zdaj pa še pucat user posted image



ok, ni tako hudo. Mi je uspelo rešit 5 od 7. En je za ju3, oni v hippovem kozarčku pa je romal v smeti. Ampak vseeno, a se je ven pocedilo, ker sem nemara preslabo zašraufala pokrovčke?



Verjetno si jih samo slabo zatisnila ... res. user posted image



jap...res. user posted image


_____________________________

moja princeska Monika:
rojena 8.2.2010 3950g in 54cm
23.3. 4720 g in 53 cm
18.5. 5600 g in 59,5 cm
23.7. 6540 g in 65 cm
14.9. ?

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 20:49:05   
Zofy
Čer,
ja, očitno sem res slabo zaprla. Bom laslednjič to nalogo možu naložilauser posted image
Se mi je pa porajala ideja oz. vpsašanje ob kuhanju današnjega kosila za Mateja - a se da na isti način shranit tudi kosilo? Torej zelenjavno-mesne kašice?

Aja1, ne vem točno koliko sem imela sadja - enih 5 velikih hrušk. 3 breskve in kakih 10 velikih sliv. Pa nekaj suhih brusnic, ki sem jih s slivami pokuhala sem tudi zraven dala.

Drugače pa je Matej spet fasal bronhiolitis oz. vsaj začetek. kašlja kot kak čikar, piska pa tudi tako glasno, ko diha, da se ti kar srce parauser posted image user posted image . Danes smo bili 2x v ZD na inhalacijah ventolina, dobili napotnico za pediatrično kliniko, če bi se ponoči stanje poslabšalo. Ju3 pa moram zjutraj poklicat in se zmenit z zdravnico kako dalje. Pa še izvidi urina bojo, da vidimo, če AB deluje. Ta teden je res pester - uroinfekt, bronhiolitis in še 1. zobek je danes dobil....

Tinca Malinca, želim ti, da je bila danes noč izjemauser posted image . Samo tako je pri teh dojenčkih - lih, ko se pohvališ, da spi celo noč ali da se zbuja npr. samo še 1x na noč, se stvar totalno preobrne. Tudi Matej je že imel 1,. podoj šele ob 4h zjutraj, pa ga je spet na 2 prestaviluser posted image

Nič, zdaj pa grem pod tuš in upam, da se z možem lotiva nove družabne igre, ki sem jo ravno včeraj kupila- Carcassonne user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Februarčki 2010
12.8.2010 21:05:54   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Čer,
ja, očitno sem res slabo zaprla. Bom laslednjič to nalogo možu naložilauser posted image
Se mi je pa porajala ideja oz. vpsašanje ob kuhanju današnjega kosila za Mateja - a se da na isti način shranit tudi kosilo? Torej zelenjavno-mesne kašice?

Aja1, ne vem točno koliko sem imela sadja - enih 5 velikih hrušk. 3 breskve in kakih 10 velikih sliv. Pa nekaj suhih brusnic, ki sem jih s slivami pokuhala sem tudi zraven dala.

Drugače pa je Matej spet fasal bronhiolitis oz. vsaj začetek. kašlja kot kak čikar, piska pa tudi tako glasno, ko diha, da se ti kar srce parauser posted image user posted image . Danes smo bili 2x v ZD na inhalacijah ventolina, dobili napotnico za pediatrično kliniko, če bi se ponoči stanje poslabšalo. Ju3 pa moram zjutraj poklicat in se zmenit z zdravnico kako dalje. Pa še izvidi urina bojo, da vidimo, če AB deluje. Ta teden je res pester - uroinfekt, bronhiolitis in še 1. zobek je danes dobil....

Tinca Malinca, želim ti, da je bila danes noč izjemauser posted image . Samo tako je pri teh dojenčkih - lih, ko se pohvališ, da spi celo noč ali da se zbuja npr. samo še 1x na noč, se stvar totalno preobrne. Tudi Matej je že imel 1,. podoj šele ob 4h zjutraj, pa ga je spet na 2 prestaviluser posted image

Nič, zdaj pa grem pod tuš in upam, da se z možem lotiva nove družabne igre, ki sem jo ravno včeraj kupila- Carcassonne user posted image


Glede takega shranjevanja mesa sem malo skeptična. Po moje ne ...

user posted image user posted image user posted image za Mateja, da bo kmalu bolje.
Naša že spi ... upam, da bo dolgoooooooooooo user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 9:20:37   
punsha
Za Mateja user posted image user posted image user posted image Upam da gre že na bolje. Joj, revež mali...

Zanima me glede riža...kako ga dajete vašim user posted image ? Skuhate in zmiksate al kak? Meni rata en velik poc. Riža mu res nisem dajala, ker zapira, bi pa vseeno poskusila sedaj. Sem včeraj naredila mlečni riž...ma ja, samo stran sem ga zagnala user posted image

Drugače pa imamo danes poskusni dan glede spanja user posted image . Ga bom dala spat 3x, namesto 4x. Sedajle spi prvi krog in je lepo zaspal. Se obrnil na bok in je bilo. Naslednjič gre spat okoli pol enih, potem pa še okoli pol petih. No to je moj plan, kaj bo pa rekel mali, bomo pa videli user posted image . Sicer sem mnenja, da daj otroka spati, ko pokaže znake (smo prakticirali vedno tako), ampak potem bi ga kar naprej lahko dajala v posteljo. Samo kaj ko ne more zaspati. Ok, to se sedaj dogaja par dni...kaj pa bo, bomo pa videli

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 9:27:00   
punsha
Sem ga pa merila in tehtala danes - tako po domače user posted image Ima 7800g in meri 71 cm. Nekaj takega. Se pa v skoraj 3 tednih ni nič zredil. No tako kaže domača tehtnica...ne vem ali ji gre kaj zaupati al kako?

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 9:28:58   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Sem ga pa merila in tehtala danes - tako po domače user posted image Ima 7800g in meri 71 cm. Nekaj takega. Se pa v skoraj 3 tednih ni nič zredil. No tako kaže domača tehtnica...ne vem ali ji gre kaj zaupati al kako?


no, to mam jaz danes tudi v planu... tehtanje in merjenje....

še malo, pa bo treba novo temo odpret :P

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 11:20:39   
niwci
Enkrat ste ene ponjale bone od Dm-ja, pa me zanima, če ima še katera bon za Algeo, popusta 5 E in ga ne rabi? Bi mi prišli prav. Pa popust za babylove tudi. Če ima katera naj me prosim kontaktira na zs, ker sem zadnje čase manj na RR in ne uspem prebrat vseh postov.

Kje pa se drugači splača kupovat te pripravljene kašice? Tiste ki spremljate cene. Osebno sem vidla, da so nekateri izdelki klub bonu od dm dražji kot npr. v šparu...

Drugači pa smo tdi mi imeli včiraj zadnje cepljenje. GH nam še ne gre preveč, edino jabolko rada poje.
Pa dva zobka imamo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 11:20:53   
niwci

http://med.over.net/forum5/read.php?259,6173083
IZVIRNO SPOROČILO: yaspanka

Pozdravljene.
Ena izmed njih, ki vas samo bere in se nikoli ne oglasi sem jaz. Berem vas že od takrat, ko so bili naši sončki še v trebuhu, pa tudi tuki vas redno prebiram....
12.02 sem drugič postala mamica punčki Tinkari,  mamo še 4 letnega fantka Matica...
Bom z veseljem mal klapetala, če me vzamete medse....


Naše pikice imajo pa na isti dan RD! user posted image
Pa dobrodošle!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 11:27:56   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Enkrat ste ene ponjale bone od Dm-ja, pa me zanima, če ima še katera bon za Algeo, popusta 5 E in ga ne rabi? Bi mi prišli prav. Pa popust za babylove tudi. Če ima katera naj me prosim kontaktira na zs, ker sem zadnje čase manj na RR in ne uspem prebrat vseh postov.




sem ti poslala ZS

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Februarčki 2010
13.8.2010 11:49:48   
niwci
Vidla hvala! 

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?