|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + že pred izostankom menstruacije?
11.2.2010 14:14:33   
pika555
Drage nosečke!
Ve srečnice ste že ugledale +, zato se z vprašanjem obračam na vas. je katera zagledala magični plusek že pred izostankom M??

LP

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 11.2.2010 20:54:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TEST
11.2.2010 14:27:56   
Anonimen
Ja, švohnega, ampak ja. CB

(odgovor članu pika555)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TEST
11.2.2010 14:29:14   
tejči28
Ne,jaz šele 4dni po izostanku M.Kasneje se je ugotovilo,da je prišlo do kasnejše zanositve.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TEST
11.2.2010 14:30:45   
katra55
En dan pred M, delala sem BC in je bila zelo rahla črtica.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TEST
11.2.2010 14:33:14   
charlyka
Na tisti dan, ko sem pričakovala M. Delala sem first sign, kupljen v drogeriji tuš, ker ravno tisti čas nikjer ni bilo CB. Takoj pokazalo jasno črto. user posted image user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TEST
11.2.2010 15:36:18   
Anonimen
je vseeno katera je kaj videla
teste se dela ko M zamuja,ker drugače so lahko tudi lažno negativni ali pa obratno

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TEST
11.2.2010 15:38:52   
Anonimen
Meni je ze par dni slabo...
Pa sem ga naredila 5 dni pred M pa se
je pokazala švoh črtica... Zdaj pa ne vem...
je al pa ni user posted image
Bom čez kakšen teden ponovila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TEST
11.2.2010 15:40:04   
katy83
jaz sem delala 5 dni pred izostankom menstruacije, pa je first sign pokazal user posted image . Sem pa potem še ponovila test, ravno zaradi tega kar pravi anonimna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TEST
11.2.2010 15:40:45   
tejči28
Kateri test pa si delala? CB je najbolj zanesljiv.Eni lahko pokažejo tudi lažno pozitivno.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TEST
11.2.2010 15:42:49   
Anonimen
Hm... nimam pojma kaj je..
Kupila sem ga v Muellerju, škatlica
je pa modra in vijolična če se ne motim...

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TEST
11.2.2010 15:46:19   
tejči28
Verjetno je First Sign.Najboljše je oz.druga ti ne preostane kot da test čez dan ali dva ponoviš z jutranjim urinom in če je črtica močnješja pol veš da si srečka nosečka.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TEST
11.2.2010 15:47:11   
Anonimen
upam user posted image  držim pesti user posted image

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TEST
11.2.2010 15:53:13   
Jessy
V navodilih piše, da lažno pozitivnega testa ni. To pomeni,da tudi če je črtica šibka, si noseča. Ni treba ponavljati, da je močnejša.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TEST
11.2.2010 16:25:58   
Kiwa
Meni se je rahla črtica pokazala 4 dni pred izostankom M. Delala sem pa first sign duo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TEST
11.2.2010 18:04:46   
Anonimen
Vsi testi so enako zanesljivi
reklama za CB pa naredi svojeuser posted image

(odgovor članu Kiwa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TEST
11.2.2010 18:09:33   
witto
To sem tudi jast mislila. Pa sem prejšnji mesec doživela, tak močen plus na clear blu, da bi ga še slepi videl. Ko sem pa šla k ginekologu, in tam mi je naredil uz, ni bilo ne duha ne sluha o nosečnosti.user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

V navodilih piše, da lažno pozitivnega testa ni. To pomeni,da tudi če je črtica šibka, si noseča. Ni treba ponavljati, da je močnejša.


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TEST
12.2.2010 9:11:20   
nejaja
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

jaz sem delala 5 dni pred izostankom menstruacije, pa je first sign pokazal user posted image . Sem pa potem še ponovila test, ravno zaradi tega kar pravi anonimna.


enako jaz, pa je kr držalouser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TEST
12.2.2010 13:06:30   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Vsi testi so enako zanesljivi
reklama za CB pa naredi svojeuser posted image



Meni v istem dnevu na isti urin tester First Sign ni pokazal nič, Clear Blue pa. In nisem edina, ki je to naredila in dobila enak rezultat. Očitno je CB bolj občutljiv.



_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TEST
12.2.2010 15:54:19   
rea27
jaz sem vedela, da sem noseča še preden bi mi morala M izostat.. Pa sem vseeno delala test in to 2 dni po tem ko mi je dejansko zamudila..In je bil +
Ko pa sem bila noseča z hčerko sem ga naredila skoraj 1 teden prej..in je bil plus..delala pa sem test z CB in FS :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TEST
12.2.2010 15:56:58   
Anonimen
jaz sem test naredila 4 dni pred zaostankom M in e je pokazala rahla črtica, potem mi je pa še M zaostala in tako sem bila čisto prepričana v nosečnostuser posted image

(odgovor članu rea27)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TEST
12.2.2010 16:07:22   
Klarica123
O ja.

En dan pred user posted image sem naredila test, tak za brezveze, ker se mi je dozdevalo pač. Doma sem itak mela teh testerjev več kot DM, Tuš, Lekarne...user posted image user posted image

Pa sem delala tak okrog 13h test ..... pa glej ga user posted image uaaaaa. Potem pa tako tulila  user posted image   kot bi mi dal dve plastenki pred vsakim očesom in stisnil vodo ven user posted image

Pa priletim iz kopalnice ven, z hlačami med koleni user posted image do mojga dragega in mu pokažem tester, pa me gleda user posted image jaz pa cela objokana. Pa me vpraša, kaj je, pa mu tišim pred nos tester pa pravim, da sem noseča .... On pa.... KJE TO PIŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Seveda veseal ko pes ....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TEST
12.2.2010 19:48:04   
bibaleze1
Glede testov:

Recimo baby chek mini reagira že na 10 enot nos.horomona, baby chek npr. na 25,clear blue pa na 50.
Zato se zna zgodit da bo mini pokazal že kak dan pred izostankom. Ko pravijo da je clear blue najbolj zanesljiv
je to zato ker je potrebno največ horomna da pokaŽe, dosti krat se zgodi da se nosečnost zgodi potem pa ženska dobi menstruacijo in v bistvu sploh ne ve da je bila noseča (to ji prihrani sekiranje,ker je to baje pogost pojav)Zato ni včasih ni dobro hiteti z testom,čeprav vem kako težko je čakanje ;))

Pa še tabela

Gastracijska starost                      nivo hCG
3 tedne                                          5-50 mIU/ml
4 tedne                                          5-426  
5 tednov                                        18-7.340                               
6 tednov                                        1080- 56500                          
....
te vrednosti so le ocene ker pri vsaki hCG raste drugače!!


(odgovor članu Klarica123)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TEST
12.2.2010 19:53:15   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Klarica123
Pa sem delala tak okrog 13h test ..... pa glej ga user posted image uaaaaa. Potem pa tako tulila  user posted image   kot bi mi dal dve plastenki pred vsakim očesom in stisnil vodo ven user posted image

Pa priletim iz kopalnice ven, z hlačami med koleni user posted image do mojga dragega in mu pokažem tester, pa me gleda user posted image jaz pa cela objokana. Pa me vpraša, kaj je, pa mu tišim pred nos tester pa pravim, da sem noseča .... On pa.... KJE TO PIŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Seveda veseal ko pes ....user posted image user posted image user posted image user posted image



kje to piše user posted image  ta je pa dobra user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Klarica123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TEST
12.2.2010 19:56:15   
bibaleze1
Pejdi na stran Otročarije,pod temo noseč.testi...ali pa si preberi na netu

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: TEST
12.2.2010 19:58:49   
bibaleze1
oziroma:
http://otrocarije.net/meniji/nosecnost/Test%20nosecnosti%20-%20pregnancy%20test.html

:))

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?