|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:38:52   
majuška10
nč grem pod tuš in pred kavc in nato v postlo
zdaj se že drugič poslavljam...user posted image user posted image user posted image
lep pozdrav in lahko noč

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:39:12   
Dudica1
grem...lahko noč 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:40:12   
lake
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: lake



Vem kaj vam zdele manjka, tole user posted image

user posted image



Lake, a si ga iz moje kleti sunla ane?!


user posted image user posted image sm mislna da ne boš ugotovila, sej maš še ene tri user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:40:16   
majuška10
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

majuška, kakšna cukra pa imaš ti!

sem si tudi jaz novega telovadca omislila. vsaj en od naju telovadi.user posted image


a a a, sta lepa, a ne :-) sem mogla tud jst kšno slikco gor fliknt, če ne se sploh ne spodobi da čvekam tle goruser posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:43:13   
Anonimen
grem tudi jaz na eno domačo masažo... (možgane sem itak cel dan masirala, zdaj pa še ude, da bodo jutri ubogali povelja iz centra)...

(odgovor članu majuška10)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:44:42   
AKP
Evo pa je že 10 del, jaz pa sploh nisem več na tekočem user posted image . Sem jih prej vse natulila zaradi računalnika, sem bila kot user posted image . Sem kaj pomembnega zamudila. 

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:50:36   
HM84
A že 10 del?user posted image Ja pridne ste, pridneuser posted image

Za vikend (madona, sej bo spet že ta drug...gre meni hitro cajt...user posted image ) sva bila z malim v Lj in skoraj odrezana od sveta. Ker doma nimamo interneta, je bilo vse, kar sem imela - telefonuser posted image Pa se mi je že nekako uspelo logirat tukaj no forum, sem že spisala cel roman...no, potem pa mi ni hotlo objavit... Sem bila tako jezna, da zato cel teden nisem sem prišla.. Ne ne, hecuser posted image

Teden se mi je 1, 2, 3 obrnu.... Drugače pa tudi mi počasi user posted image probujemo spati celo noč, včeraj je to celo uspelo, bomo vidli kako bo danes.

Pa skoraj vse imate nove avatarjeuser posted image si bom mogla še sama kaj novega umislit .

No, grem še na devetko mal pokukatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:51:32   
meduzica
user posted image user posted image user posted image mi smo danes zmagali je šel spat že ob 21.

mogoče pa sčasoma tut nam rata prit na en normalen spalni ritem


bravo za 10.del ... čvekule brez primere user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 21:55:19   
lake
Mah tole z novo slikico mi ne gre. Se bom jutr ukvarjala s tem, zdej se mi ne lub.

(odgovor članu meduzica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 22:07:21   
majana79
jaz tudi odpujsam

nočko

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 22:23:52   
petra a
babe, pa ve ste nore...že n-ti del, jeb.. ti...pa to vas ni mogoče sleditiuser posted image user posted image user posted image čist ste divjeuser posted image user posted image


men je od slikic najboljša od katje-žabica, cooluser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 22:24:57   
petra a
peglanje, flaška, kar pust si za jutr, pa prid dons k men speglatuser posted image user posted image

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 22:28:20   
petra a
hehehe
user posted image

tkole bi jst mogla migat da bi kej shujšalauser posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
11.2.2010 22:34:51   
HM84
ja res je dobra tale žabauser posted image

lahko nočuser posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 6:59:23   
Dudica1
Jutro

Nova podoba rr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 7:00:40   
Dudica1
Drugače pa vstala ob 6.00. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 7:02:32   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Mah tole z novo slikico mi ne gre. Se bom jutr ukvarjala s tem, zdej se mi ne lub.



user posted image user posted image user posted image




Tale žabec je ša čist hud  user posted image
ktja ti bo dajal motivacijo za telovadbo user posted image

< Sporočilo je popravil Dudica1 -- 12.2.2010 7:03:05 >

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 7:14:17   
christiana21
Hej hoj!

No, da vam javim kako smo mi. Gloria je bila tik pred odpustom iz Ljubljane, ful sem že bila vesela, ker sem mislila, da v četrtek ali petek pa bo doma. Ampak žal ni... Zdravnik mi jer pripravil presenečenje, povedal je, da bo mala premeščena v MB Pediatrijo, da se kao jaz in B. naučiva dajat injekcije proti tromobozi, 5 minut kasneje sem pa od Gloriine hematologinje izvedela, da razlog niso injekcije, ampak virus, ki ga je mala v Ljubljani dobila. Znan je kot virus BOCA, je respiratorni virus. V MB imajo mogoče 1 primer otroka z virusom BOCA v enem letu. Ne vem kje za vraga ga je staknila v Ljubljani. Njen zdravnik mi pa sploh ni povedal pravega razloga premestitve in to me jezi. Je verjetno vedel, da sem ga že enkrat nadrla, kaj počne na oddelku in na intenzivni negi bolano osebje in se je bal, da bi ga spet. Tudi odmerek zdravila, ki ga Gloria prejema proti strjevanju krvi, ni pravi. Za nameček se nam je pa zgodilo še nekaj. Včeraj pri premestitvi iz Lj v Mb jim ne na poti na AC crknil rešilec in je bilo treba čakat na drugega iz Ljubljane. Štartali smo ob 15ih, prišli ob 19.30.


_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 7:25:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: christiana21

Hej hoj!

No, da vam javim kako smo mi. Gloria je bila tik pred odpustom iz Ljubljane, ful sem že bila vesela, ker sem mislila, da v četrtek ali petek pa bo doma. Ampak žal ni... Zdravnik mi jer pripravil presenečenje, povedal je, da bo mala premeščena v MB Pediatrijo, da se kao jaz in B. naučiva dajat injekcije proti tromobozi, 5 minut kasneje sem pa od Gloriine hematologinje izvedela, da razlog niso injekcije, ampak virus, ki ga je mala v Ljubljani dobila. Znan je kot virus BOCA, je respiratorni virus. V MB imajo mogoče 1 primer otroka z virusom BOCA v enem letu. Ne vem kje za vraga ga je staknila v Ljubljani. Njen zdravnik mi pa sploh ni povedal pravega razloga premestitve in to me jezi. Je verjetno vedel, da sem ga že enkrat nadrla, kaj počne na oddelku in na intenzivni negi bolano osebje in se je bal, da bi ga spet. Tudi odmerek zdravila, ki ga Gloria prejema proti strjevanju krvi, ni pravi. Za nameček se nam je pa zgodilo še nekaj. Včeraj pri premestitvi iz Lj v Mb jim ne na poti na AC crknil rešilec in je bilo treba čakat na drugega iz Ljubljane. Štartali smo ob 15ih, prišli ob 19.30.



jutro ojej, no s da se ni še bolj zakompliceralo med potjouser posted image user posted image

upam da se čimprej vse uredi z glorijouser posted image user posted image user posted image user posted image

aja dobro jutro
bravo za novi del

in malo novosti na forumu superuser posted image

(odgovor članu christiana21)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 7:26:52   
Dudica1
christiana user posted image ja šit no in dohtarji!!!!!

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 8:00:16   
Anonimen
christiana user posted image  in en kup, kaj kup, goro user posted image , da se tele nezgode nehajo in da boste končno prišli domov!
veliko mislimo na vas in vam pošiljamo moč pozitivnih misli.






jaz že navsezgodaj telovadim. O. danes ostane doma_sem ga ravno iz pečice vzela. imejte se lepo lepo in še enkrat lepo!

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 8:14:13   
AKP
Dobro jutro!
Danes smo pa slabo spali. Do pol enih se je jokala, potem pa je še celo noč jokcala. Ji moram dobro pogledat, če je mogoče kakšen zob ven pokukal. Jaz pa bom potrebovala, kar nekaj kave, pa kakšen lekadol za glavo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 8:14:44   
Dudica1
Jaz sem ga pa že peljala v vrtec...še en tak dan kot je bil včeraj pa sem v Idriji na gričku user posted image

Sem pa srečala prijateljico ki dela v vrtcu v tičnici in pravi da je noro veliko otrok.

Še mal pa dam še Maja spat da bo malo tišine še zjutraj...še dobro da grem popoldne v šoping se mal sprostituser posted image user posted image
Če bo katera za kavo na rudniku???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 8:16:04   
AKP
Christiana zdaj pa bi že res bil čas, da se vse uredi. Ti pošiljam user posted image user posted image za srečo. 

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z-majčki 2009 - 10. del
12.2.2010 8:16:44   
Dudica1
akp evo eno virtualno

user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?