|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: višji rang cunjic za otroke
19.3.2010 20:28:53   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: ANJA5

že dejstva, da je pravi nerc, da je topla, podložena, snemljiva kapuca itd.. jo naredijo dobro in najpomembnejše:otrok gre v taki jakni lahko v Rusijo na minus 30 pa ga ne bo zeblo in to je tisto, kar pretehta..

lp,A.


Tudi za malo ceneje te ne zebe, ampak OK. Od vseh teh cot se mi dopade samo desigual, včasih v kranjski gori malo pogledam, ampak vseeno mi je predrago - mislim, škoda mi je denarja za cote, raje kam grem.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: višji rang cunjic za otroke
19.3.2010 20:59:51   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
in če ta trgovina ni draga pol sm jest smrkec... resno, 217€ (in to kao s 50% popusta) za jakno?! ma če je iz zlata ne dam tok za kos cunje.

Ma tolk še za jakno zase ne dam, ne da bi dala za otroka, ki jo bo lahko nosil samo 1 sezono. user posted image To da ga v njej ne bo zeblo je pa bolj slab razlog, ker je dosti bistveno cenejših jaken, v akterih ga isto ne bo zeblo. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: višji rang cunjic za otroke
20.3.2010 21:08:06   
Poka
Ta želja po otrocih se mi še ni uresničila, mogoče pa zato, ker tako dolgo traja, da bom sigurno potem moj otrok na prvem mestu, pa potem daleč za njim drugi - moje ima nagledano sobo s Ferrari avtom v original obliki  in omarami v obliki bencinske črpalke, ki stane nekih 6000 EUR in jo bo treba uvozit iz ne vem kje, Danske se mi zdi, sam na koncu se mi pa zdi to tako pretiravanje, da res, tudi če bom imela ne vem koliko denarja, ne mislim razvajat otroka in ga vzgajat v materialistični smeri, ker vidim, kam je to pripeljalo pri otrokih ožjih sorodnikov. Nečakinja od mojega ima vse kar si izmisli, oblačil toliko, da so dobesedno nove stvari enkrat nošene zažgali na vrtu, ker niso našli nikogar tako drobne postave - kar je meni grozno. Narobe sem se izrazila - ne dobi, kar si izmisli, ker si izmisli že mama in ona sploh nima priložnosti, da bi si želela - ničesar si ne želi, ker vse ima. Ničesar se tudi ne razveseli, ker tako vse ima. Ker ji vse pade z neba, se ni navajena niti trudit za nobeno stvar. Je nadarjena učenka, se pravi, tudi za ocene ne. Za sedaj.

Meni se smilijo otroci, ki so vzgojeni na tak način, ker roko na srce - take fancy cunje so všeč nam, otroke pa malo manj zanima. Zato tudi mislim, da bo moj otrok imel kar navadno sobo user posted image  (naj reče moj kar hoče). Ne morem pa govorit, ker pravijo, da dokler nimaš svojih, ne razumeš...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: višji rang cunjic za otroke
20.3.2010 21:20:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: ANJA5

že dejstva, da je pravi nerc, da je topla, podložena, snemljiva kapuca itd.. jo naredijo dobro in najpomembnejše:otrok gre v taki jakni lahko v Rusijo na minus 30 pa ga ne bo zeblo in to je tisto, kar pretehta..

lp,A.


Tudi za malo ceneje te ne zebe, ampak OK. Od vseh teh cot se mi dopade samo desigual, včasih v kranjski gori malo pogledam, ampak vseeno mi je predrago - mislim, škoda mi je denarja za cote, raje kam grem.



Tudi v Rusijo user posted image user posted image ?

Meni znamke sploh ne potegnejo-no way, da se kje vidi ime, ne za mene, ne za otroke. Ona ima itak najrajši obleke svojih prijateljic-prijazno do okolja in do družinskega budgeta. Preostanek denarja gre raje v prijetnejša doživetja od cunj.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: višji rang cunjic za otroke
20.3.2010 21:38:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka
mene tudi jezi če so mamice full urejene, otroci pa čist bogi zraven.. in potem ko kakšni prijateljici rečem zakaj ne da kakšne oblekice ta mali gor ko vem da jih ima doma polno, mi pa reče, da brezveze ker itak vse hitro umaže!??user posted image


do nedavnega sem tudi sama razmišljala enako. pa ne, da sem jaz fulllll urejena....user posted image  je mali vedno bolj ....ampak....ste kdaj pomislile, koliko truda bi bilo potrebnih pri nekaterih otrocih, da jih upedenaš v nulouser posted image

evo...moj je bil danes upedenan, barvno, pa si potem on k rdeče-rjavemu outfitu omisli živo zelene nogaviceuser posted image  pa ni šans, da obuje druge.

pa on vidi skupino kiss v neki reklami....in se spomni, da je videl v hm majčko kiss.....sva morala iti po njo seveda...pa še opozoril me je, da mora en držati jezik ven....sicer niso kissuser posted image

pa sandali danes...na zelene nogavice....smo ga komaj pregovorili...

pa še in še odštekanih kombinacij....pri katerih se lahko marsikdo zgraža....ampak meni se enostavno za take nepomembne stvari ne da puliti z njim eno uro prej, kot kam gremo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: višji rang cunjic za otroke
20.3.2010 21:48:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Martinčka
mene tudi jezi če so mamice full urejene, otroci pa čist bogi zraven.. in potem ko kakšni prijateljici rečem zakaj ne da kakšne oblekice ta mali gor ko vem da jih ima doma polno, mi pa reče, da brezveze ker itak vse hitro umaže!??user posted image



pa še in še odštekanih kombinacij....pri katerih se lahko marsikdo zgraža....ampak meni se enostavno za take nepomembne stvari ne da puliti z njim eno uro prej, kot kam gremo.....


Sicer vztrajam do mere, da pojasnim, kaj paše in kaj ne paše skupaj.

Včasih je na njej toliko kombinacij, da ne vem, ali bi se moj čut za estetiko zjokal user posted image user posted image , ali globoko smejal user posted image user posted image .

V skrajni sili se poslužim pozitivne motivacije-poglej mene, kako to in to paše skupaj. In reče-kako si lepa, mamica. user posted image user posted image . In kaj naj potem? Pustim malo cigančico, da vandra po svetu.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: višji rang cunjic za otroke
20.3.2010 21:57:30   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: ANJA5

oj,

jaz sem pri nas odkrila visoko modo za tamaučke na www.kidscouture-eu.com
Stvari so ful hude in presenetljivo sploh ni tok drago.
sem že neki tud naročila in sem bila do sedaj zadovoljna.
mene včasih presenetijo kakšne mamice, ki so ful lepo modno oblečene itd..
tamauček zraven njih pa kot da ni njen...vse preveliko, ponošeno itd...men je to čist mimo.
Če dam zase - dam tudi za otroka...pol pa ponavadi bolj otroka pohvalijo..hihi
lp, A.



Za navadne  ljudi je to zelo zelo drago.user posted image

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 9:28:05   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: ANJA5

oj,

jaz sem pri nas odkrila visoko modo za tamaučke na www.kidscouture-eu.com
Stvari so ful hude in presenetljivo sploh ni tok drago.
sem že neki tud naročila in sem bila do sedaj zadovoljna.
mene včasih presenetijo kakšne mamice, ki so ful lepo modno oblečene itd..
tamauček zraven njih pa kot da ni njen...vse preveliko, ponošeno itd...men je to čist mimo.
Če dam zase - dam tudi za otroka...pol pa ponavadi bolj otroka pohvalijo..hihi
lp, A.



Za navadne  ljudi je to zelo zelo drago.user posted image



Pa tud stvari niso lih FUL HUDE user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 9:28:46   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

[

Tudi za malo ceneje te ne zebe, ampak OK. Od vseh teh cot se mi dopade samo desigual, včasih v kranjski gori malo pogledam, ampak vseeno mi je predrago - mislim, škoda mi je denarja za cote, raje kam grem.



Tudi v Rusijo user posted image user posted image ?



Mrde pa res! user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 9:55:45   
mateyka
dejte mi povedat punce, ljubiteljice teh dragih blagovnih znamk (cca 250€ na bundo in podobno). a vi jih tako oblačite in potem pustite, da se valajo po igrišču, hodijo po gozdu, padejo v blato, skačejo po lužah, drajsajo po ograjah in toboganih ..itd?
ker si ne predstavljam, da bi pustile svoje otroke v takem "oufitu" take projektne umazanije delat, kot jih jaz z mirnim srcem pustim naši, ki ima polovico stvari prav zato kupljenih v Smrkolinu in polovico "tasrednjeboljših" (name-it npr.) ima poflekanih in ne gre ven niti z megliom in ji vseeno oblečem, ko gre na igrišče. me ni nič sram. mislim, kaj čem - saj do 10 leta ne bo čista, kolikor se meni zdi user posted image
aja, pa ne zdi se mi ok skoz za njo klicat naj pazi in tega ne, onega ne.. ker itak dela 90% tisto kar ima potencial da se zafleka, a ne? user posted image


aja, pa kam date potem te cotke, ko jih prerasejo - a jih prodate na Bolhi ali kako? pošenkate? nekako si ne predstavljam, da jih date na Karitas in Humano..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 22.3.2010 9:57:23 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 18:36:54   
Raho
Raje plačam davek na cote iz Amerike. me še vedno ceneje prideuser posted image .

250 € pa za jakno, ki jo bo naš junior nosil 1 leto ne dam (pa 250 € je znižanauser posted image ). On bi pa šel delat potičke iz peska v njejuser posted image user posted image user posted image .

Najdražja stvari, ki jo imata naša otroka v omarah je - juniro - Gap warmest coat (pa ga ima samo za boljše, doma za okoli hiše nosi kar eno tako tafino iz C&A) in juniorka od Stelle Gapovo jakno - 60 €.



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 18:44:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dejte mi povedat punce, ljubiteljice teh dragih blagovnih znamk (cca 250€ na bundo in podobno). a vi jih tako oblačite in potem pustite, da se valajo po igrišču, hodijo po gozdu, padejo v blato, skačejo po lužah, drajsajo po ograjah in toboganih ..itd?
ker si ne predstavljam, da bi pustile svoje otroke v takem "oufitu" take projektne umazanije delat,



ti si tudi hecna.....to je samo za pokazatuser posted image

meni je že prav hecno, ko ma isto gapovo warmest coat (s perjem) pa mu malo težim, da ne v blatu ležat z njo, ker je ne morem doma opratiuser posted image  in glej ga vraga....pride enkrat iz vrtca, jakna totalno blatna....ZNOTRAJuser posted image .....res nimam pojma, kako mu je uspelo.
pa eno geox jakno ima tudi s perjem in mu je res ne oblečem v vrtec. škoda.


250 eur pa ne dam za svojo jakno, ne da bi za mulčkovouser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 21:45:04   
mateyka
naša bi znorela, če bi se morala samo "kazat". si ne predstavljam, res..

ravno danes sem jo oblekla od glave do pete v nepremočljivo opravo (name-it dežni plašč, ene kar fajn švedske dežne hlače z varjenimi šivi, ki jih je farmor poslala in geox nepremočjive škornje). skakala kot zmešana po lužah, tekla čez njih da je špricalo vse okol, ful vesela, s palico udrihala po njih in metala kamečke not - v glavnem žur. je bila čisto mokra od zunaj, znotraj pa suha user posted image
kako naj jo drugače peljem nekam ko dežuje? a ima armani kake dežne kompletke? user posted image



aja, rija - kam potem dajo te lepe cotke za kazat???


< Sporočilo je popravil mateyka -- 22.3.2010 21:46:30 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: višji rang cunjic za otroke
22.3.2010 21:50:35   
Raho
Naša 2 sta prejšnjič prišla not tako blatna, da sem ju morala skopati, da sem zagotovo vedela, da sta naša.

Da ne rečem, da skačeta po lužah tako, da sta mokra do pasu.

Pa valjda Armani dela kake nepremočljive zadeve. Pa saj je Armani, neuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 0:24:54   
mateyka
meni je tale spletna že nekaj časa všeč - majo ful odbite cotke, pa niso ravno poceni imo. pa ful imajo izbire:
http://www.tuttibella.com/index.html

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 0:42:39   
mateyka
evo, tale mi je ful lepa user posted image bombažna, od Cupcakes & Pastries:
http://www.tuttibella.com/cupcakes-and-pastries-aqua-maple-strap-dress.html

pa tale - Harajuku Lovers, znamka od Gwen Stefani. odbita majčka
http://www.tuttibella.com/harajuku-lovers-music-burger-tee.html


< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.3.2010 0:43:24 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 1:09:14   
Naja31
Imam prijateljico, ki je čisto mahnjena na firme višjega cenovnega razreda. Njen ta mal se ja zadnjič sred trgovine drl da ne bo nosil nobene druge kape kot samo armani. Otrok je star 5 let. Meni je to bolano. Ona je bila tudi zgrožena, ampak glede na to, da sama pripusje firmam velik pomen, je otrokova reakicja razumljiva. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 12:03:49   
maruscha
ojoj res težka debata.... mislim meni se zdo tole za zjokat......

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 21:26:21   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

evo, tale mi je ful lepa user posted image bombažna, od Cupcakes & Pastries:
http://www.tuttibella.com/cupcakes-and-pastries-aqua-maple-strap-dress.html



Tale je RES lepa. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: višji rang cunjic za otroke
23.3.2010 21:31:49   
Raho
Meni pa je zadnje čase vedno bolj všeč:
http://www.naartjie.com/
http://www.matildajaneclothing.com/
http://www.jottum.com/


Ta mi je pa bila tako všeč, da se ji nisem mogla upreti:
http://www.modekids.at/shop/DESIGUAL-dress-MAKI-negro_832-32756.html?anzeigen_ab=0&sort=&order=&PEPPERSESS=c6fa9c6dce069cb5a082963de00faff8#Ziel32756




< Sporočilo je popravil Raho -- 23.3.2010 21:33:57 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: višji rang cunjic za otroke
24.3.2010 9:57:50   
ZmajTolovaj
Pa kje zbrskate vse te online štacune?? Mislim, sej fino user posted image   Jaz sem še vedno pri nextu user posted image user posted image user posted image
Nisem podrobno gledala - a tile dostavljajo v SLO a ste vse bolj internacionalne? user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: višji rang cunjic za otroke
24.3.2010 22:10:01   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Pa kje zbrskate vse te online štacune?? Mislim, sej fino user posted image   Jaz sem še vedno pri nextu user posted image user posted image user posted image
Nisem podrobno gledala - a tile dostavljajo v SLO a ste vse bolj internacionalne? user posted image



Ta tazadnji link ja, ker so iz Avstrije. Pa znajo imeti fajn znižane cote (jaz drugače sploh ne kupujem - samo če je več kot 50% off): Za eno obleko pa ja ne bom dala 80 €.

Naartjie in MJ pa sta Ameriški firmi. Pošiljanje v Slo - njet. Ampak jaz imam v Ameriki kolegico

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: višji rang cunjic za otroke
27.3.2010 19:00:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ta tazadnji link ja, ker so iz Avstrije. Pa znajo imeti fajn znižane cote (jaz drugače sploh ne kupujem - samo če je več kot 50% off): Za eno obleko pa ja ne bom dala 80 €.


ti, Raho, a modekids.at pošiljajo potem v Slovenijo? koliko pa pride poštnina?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: višji rang cunjic za otroke
15.4.2010 13:14:35   
Doria
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka.moja

Kje kupujete malo bolj kvalitetne stvari za tamale?
Jaz sem bila že dostikrat razočarana s ponudbo v raznih Esprit, pa Benetton... Sem videla, da ima recimo Kidcouture ali kaj so že tudi spletno prodajo, pa se da kar nekaj znižano dobiti (originalna cena je včasih res kar malo huda).. Včasih naročim Catimini, ta znamka je zelo lepa.
Pa danske znamke so zakon. Recimo Katvig, sem pa videla, da so začeli v Slo zdaj prodajati tudi Phister&Philina, ki je pa tudi totalno kjut. Stvari so sicer malo dražje, ampak imam par stvari (že od prej, sem jih naročala preko ene danske spletne trgovine), in so kot nove po nevemkolikšni uporabi. Pa super vzorce imajo ti Danci, sploh Katvig je tak živopisan, ali pa Ej Sikke lej... Vglavnem, sem cela fanica ratala :-)))




pikapoka, tule sem jaz naročala

http://www.sucredorge.com/en/
http://www.berlingot.com/en/
ogledujem pa tudi
http://www.melijoe.com/

Predlagam, da počakaš 50% popusta, meni pa tudi včasih pošljejo kodo, s katero imam  40% popusta na redne cene v nekem časovnem obdobju.
Lp

(odgovor članu pikapoka.moja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: višji rang cunjic za otroke
15.4.2010 13:30:57   
Doria
Drugače pa,če berem debato..res je, otrok ne ve, ali je oblačilo te in te znamke, ve pa, če nima elastana in se težko oblači, če mu ni prijetno na koži, če ga tišči elastika na hlačkah, če oblačilo ni udobno in je trdo in togo, če ne diha...

Priznajmo si: Seveda je to obsesija nas staršev z oblekami, glede barv in krojev...... do tiste starosti, ko otrok izoblikuje svoj okus, si lahko damo duškauser posted image

(odgovor članu Doria)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?