|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 20:13:55   
viroza
Za vsako rit se palca najde tudi za njegovo se je če je res tako mučil pse.Če jih ni potem je to druga pesem.Ampak na vse navedeno.....človeku gre na bruhanje ko pomisliš kaj vse premore človeška domišlija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 20:26:27   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
Če jih ni potem je to druga pesem.Ampak na vse navedeno.....človeku gre na bruhanje ko pomisliš kaj vse premore človeška domišlija.

Danes je pisalo v časopisu, kake poškodbe so imeli psi - sploh Atos, ki so mu ga vrnili že pred nekaj leti. Imel je hude rane/raztrganine in je baje trpel neznosne bolečine, zato se mu je pa strgalo, ker ni mogel več prenašati tega in verjetno je bil on prvi, ki je napadel, druga dva sta se mu pa pridružila.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 20:35:53   
viroza
Zadnjič je bil en tak sosedski pogovor in so dedci zelo pametnjarli pa kako, pa zakaj,pa kaj je delal.Pa vsi obtoževali te pse.Komentirala sem samo:kako bi blo vam če bi mogli okrog hoditi z umetnim ...v ri....Verjetno bi se režali na vsa usta.Komentar:deloval na principu ko jagenčki obmolkejo.Nočem nikogar žalit ampak tudi živali imajo pravico do dostojnega življenja.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 20:47:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

Da so na splet prišle slike pokojnega Baričeviča?

Kako je lahko kdo tako krut, da se enostavno povedano dela norca iz ubogega človeka?

Kako mora biti hudo svojcem?

Grozno in upam da bo tisti, ki je to storil tudi kaznovan!


Revež? Kdo? Norca dela? Kdo se je že norca delal?
A si ti tolk naivna, ali si tolk nevedna?

Policija pa preiskuje, ker je očitno, da je človek zdravil ogromno znanih ljudi in bog ve koliko jih je bilo tudi vpletenih, jih je treba najbrž zaščitit. Zakaj pa misliš, da se o tem ne sme govorit in pisat?  O vsakem smrtniku se lahko, o nekom, ki ima veze, se pa pač ne sme. Tako kot je dosegel, da je dobil nazaj pse samo zato, ker je poznal toliko ljudi, jih zdravil, tako je tudi zdaj še mrtev dosegel, da se vsi bojijo o njem pisat po resnici. To je naša realnost, tako živimo.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 21:25:09   
viroza
Pejte malo brat :me ne briga če me boste brisali-nekaj podobnega-če sem se zmotla v naslovu se opravičujem

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali je res ...
12.2.2010 21:55:09   
mateyka
mal sem pogooglala - bestiality ali zoofilia (čeprav po moje je to širši pojem kot se tukaj omenja) sploh ni zakonsko definirana v veliko državah (in ne štekam kako se jim to zdi ok user posted image ), v bistvu je legalna user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali je res ...
13.2.2010 2:01:15   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica
Kako je lahko kdo tako krut, da se enostavno povedano dela norca iz ubogega človeka?


Iz UBOGEGA človeka??? user posted image To sploh ni bil človek, ampak zver in vse, kar se zdaj dogaja in razpravlja je sprožil ČISTO SAM - s svojim nagnusnim ravnanjem.




Tudi moj podpis. RES JE,GNUSNA ZVER!!!!!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali je res ...
14.2.2010 23:04:31   
MTFP

IZVIRNO SPOROČILO: BLOOM 1

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: alenkica
Kako je lahko kdo tako krut, da se enostavno povedano dela norca iz ubogega človeka?


Iz UBOGEGA človeka??? user posted image To sploh ni bil človek, ampak zver in vse, kar se zdaj dogaja in razpravlja je sprožil ČISTO SAM - s svojim nagnusnim ravnanjem.




Tudi moj podpis. RES JE,GNUSNA ZVER!!!!!!


Še en podpisuser posted image

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali je res ...
14.2.2010 23:42:51   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mal sem pogooglala - bestiality ali zoofilia (čeprav po moje je to širši pojem kot se tukaj omenja) sploh ni zakonsko definirana v veliko državah (in ne štekam kako se jim to zdi ok user posted image ), v bistvu je legalna user posted image



Točno tako. samo občevanje je pri nas povsem legalno in nekaznivo, kaznivo je le v primeru, da gre pri tem za mučenje živali oz. za poškodovanje živali (za kar je šlo tudi v dotičnem primeru). Mislim, da je Nizozemska ena redkih evropskih držav, če ne celo prva in edina, ki je pred kratkim zakonsko popolnma prepovedala sodomijo. Pri nas, glede na to kdo se vse z njo kratkočasi, bo verjetno minilo še dolgooooo časa, da jo bodo prepovedali user posted image



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?