|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 14:49:47   
baguSka
kaj pe je zate cenena obleka!? no, vids.. jst pac nimam teh predsodkov.. user posted image

pa tud nic manj dobre niso fotke, ce jih nardis sam.. user posted image vsaj men je butasto metat denar za te stvari!

pa se tud nimava verjetno nic manj rada zarad tega.. - kar je pa bistvo pri vseh ja!user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 17:41:02   
nanč
kaj pe je zate cenena obleka!
da ne bo pomote,jaz gledam na ceno pri oblačilih,si redko privoščim kaj zelo dragega.Ampak za poroko si res ne bi privoščila obleke za 30 e,se raje ženim takrat ko imam dovolj našparano za obleko.Moje mnenje je, da obleka  da tisti čar nevesti.In seveda frizura,make up.Da so slike lahko enako lepe če jih slikaš sam ?V primerjavi profijev?Te bi pa res rada videlauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 18:18:50   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

a res? sem mislila, da ti mož ostane za vse življenje. ampak ok.. user posted image
ni rečeno,da ti mož ostane za vse življenje.Slike pa ostanejo.



In potem lahko bivšega moža izrežeš iz slik, za vedno ti pa ostane dokaz, da bila enkrat popolno naličena, sfrizirana in v pravi poročni obleki. To je bistvo!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 19:23:30   
nanč

In potem lahko bivšega moža izrežeš iz slik, za vedno ti pa ostane dokaz, da bila enkrat popolno naličena, sfrizirana in v pravi poročni obleki. To je bistvo!
Meni je bistvo,da sem se poročila z mojim izbrancem,s katerim sem srečna,s katerim smo srečna družina z najinima dvema otrokoma.In zelo mi je bilo pomembno,da sem bila na ta dan urejena,kot sem to želela.Če se bova pa kdaj razšla(upam,da ne)pa sigurno ne bom rezala slikuser posted image A bi to kaj pomagalo???

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 19:31:19   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

kaj pe je zate cenena obleka!
da ne bo pomote,jaz gledam na ceno pri oblačilih,si redko privoščim kaj zelo dragega.Ampak za poroko si res ne bi privoščila obleke za 30 e,se raje ženim takrat ko imam dovolj našparano za obleko.Moje mnenje je, da obleka  da tisti čar nevesti.In seveda frizura,make up.Da so slike lahko enako lepe če jih slikaš sam ?V primerjavi profijev?Te bi pa res rada videlauser posted image


ok.. iz tegale je meni jasno, da se jih veliko poroci zaradi 'obleke'.. user posted image in da imajo svoje porocne fotografije, katere ostanejo za vedno.. user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 19:32:18   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: nanč


In potem lahko bivšega moža izrežeš iz slik, za vedno ti pa ostane dokaz, da bila enkrat popolno naličena, sfrizirana in v pravi poročni obleki. To je bistvo!
Meni je bistvo,da sem se poročila z mojim izbrancem,s katerim sem srečna,s katerim smo srečna družina z najinima dvema otrokoma.In zelo mi je bilo pomembno,da sem bila na ta dan urejena,kot sem to želela.Če se bova pa kdaj razšla(upam,da ne)pa sigurno ne bom rezala slikuser posted image A bi to kaj pomagalo???


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 19:33:13   
baguSka
nanč, sej je kul!!!user posted image sej nisi edina, ki ze od majhnih nog sanja o beli obleki!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 20:14:05   
nanč
nanč, sej je kul!!!user posted image sej nisi edina, ki ze od majhnih nog sanja o beli obleki!user posted image
user posted image šampanjec je bilauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: obleka za "majhno poroko"
15.2.2010 20:15:33   
nanč

ok.. iz tegale je meni jasno, da se jih veliko poroci zaradi 'obleke'.. user posted image in da imajo svoje porocne fotografije, katere ostanejo za vedno.. user posted image
a-a,wrong!ma..ne da se mi večuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: obleka za "majhno poroko"
25.9.2010 15:03:14   
slutnja
jaz prodam poceni in ful lepo porocno obleko. za vse ostalo me kontaktirajte na zs

_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: obleka za "majhno poroko"
29.9.2010 12:22:35   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

jaz prodam poceni in ful lepo porocno obleko. za vse ostalo me kontaktirajte na zs


Slutnja ZS user posted image  

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: obleka za "majhno poroko"
1.10.2010 22:54:23   
momo1
user posted image Jaz sem se najprej civilno poročila, samo s pričami in sem imela dolgo, elegantno krilo in bolero v barvi bordo-vijolčni in smetanasti korzet in je bilo ful poceni in je zelo lepo izpadlo. To isto obleko sem imela še za preoblečit, ko smo imeli še drugi del poroke. Takrat pa sem si kupila obleko, so jo vsi zelo pohvalili, jo pa tudi ne potrebujem več in jo poceni prodam, tudi druge stvari lahko dam zraven (čevlje, blazinico za prstane). Kontaktirajte na mail ali ZS. Če pa katero zanima, kako dobit ful poceni zahvale in vabila, mi tudi javite.

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?