|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tečaj šivanja
12.3.2010 19:12:56   
Martinčka
user posted image  a vidve znata od prej kaj risat/slikat.. mislim je treba met nekaj talenta za to da greš potem v tečaj a ne? ker jaz ga nimam in si ne predstavljam kako bi narisala flašo ker bi bila čist nesimetričnauser posted image ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tečaj šivanja
13.3.2010 20:58:03   
Ribi Bibi
Kaj pa če bi še me vidle vajine slike user posted image user posted image , če sta že temo zafurali user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tečaj šivanja
13.3.2010 21:02:50   
baguSka
user posted image user posted image user posted image mislim, jaz se za talentirano glih nimam... znam pa vsaj priblizno prerisat neki kar vidm... user posted image ampak ce se primerjam s pety78 je to RES samo priblizno!!user posted image

jaz res ne vem ce bi javno svoje slike za1x razkazovala... za pety pa sploh ni dvoma!!user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tečaj šivanja
13.3.2010 21:19:43   
Ribi Bibi
sej jih lahko objaviš kot anonimna user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tečaj šivanja
21.3.2010 12:33:56   
Sonckica
Šivanje ponavad vzame dost časa, sploh risanje in rezanje krojev.

Mislim, da te osnov šivanja lahko nauči skor kdorkol, ki zna uporabljat stroj, ker niso blazno zapletene. Če pa hočeš znat krojit po meri, je res boljš it na tečaj. Čeprav si jst dosktrat pomagam z modeli iz Burde, kjer se najde marsikaj uporabnega. user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tečaj šivanja
20.4.2010 13:50:42   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Kaj pa če bi še me vidle vajine slike user posted image user posted image , če sta že temo zafurali user posted image


Sem šele sedaj videla...user posted image
Evo, mam glih namen eno temo odpreti, pa bo kaka moja slika gor, ker bi jih ena rada kupila, pa nimam pojma, koliko naj jih cenim.


_____________________________



(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tečaj šivanja
20.4.2010 21:51:01   
Ribi Bibi
No, da vidmo user posted image .

Sonckica, sem trenutno že sredi tečaja. Najprej smo se učili risat kroje in se mi zdi to izjemno pomemben korak, ker potem vsaj razumeš kako zadeva funkcionira. Mislim da samo prerisovanje iz Burde ali kjerkoli drugje tud približno ne prinese razumevanja postopka krojenja in posledično šivanja. Tako da tečaj se je absolutno izplačal. Pa še čiiiisto svoj hobi imam enkrat na teden user posted image user posted image user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tečaj šivanja
21.4.2010 9:55:06   
darja.mark
No če se bo kteri kej zahaklalo, al pa bo rabila nasvet glede šivanja...me lahko rufnete, sem izučena šivilja, konfekcijski modelar...bom rada pomagala :)
Pa slike kakih izdelkov so tut dobrodošle user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tečaj šivanja
22.4.2010 15:05:33   
Ribi Bibi
Ja, a ZDAJ to poveš user posted image . Ko sem imela dilemo kam se it učit pa ne duha ne sluha user posted image . Ampak je že dobro, bom itak šla tudi v nadaljevalni tečaj user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tečaj šivanja
22.4.2010 15:13:23   
Ribi Bibi
Aja, slike si pa lahko pogledaš na spodnjem linku. Bodo dodajane nove, tako da boš lahko ocenila kolk sem kaj pridna. Trenutno me najbolj veseli to, da znam res lepo zašit skrito zadrgo user posted image . Ah božja preprostost, kajne? user posted image user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tečaj šivanja
22.4.2010 22:14:22   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

No če se bo kteri kej zahaklalo, al pa bo rabila nasvet glede šivanja...me lahko rufnete, sem izučena šivilja, konfekcijski modelar...bom rada pomagala :)
Pa slike kakih izdelkov so tut dobrodošle user posted image


Imas Zs. user posted image  

Jaz se se kar nisem spravila navodil od sivalnega stroja brat (smo jih koncno nasli), pa torba po kroju LuleLouise tudi se kar caka - ocitno bo sele poleti prisla na vrsto glede na tempo na faksu. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tečaj šivanja
23.4.2010 9:45:56   
darja.mark
Ribi Bibi....nisem prej tolk na tem forumu bla, zdej sem bolj pogosto. Bom pa zdej bolj pridna pa nadoknadila za nazaj...če te bo še kej zanimalo kar vprašaj :)
Drugače pa ti kr lepo delaj tečaj, ti ne bo škodovalo :) Sploh če te to veseli...nikol ni preveč znanja. Mogoče boš pa celo kej zvedla kar jaz ne znam, hehe, pa boš ti men pomagala :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tečaj šivanja
24.4.2010 12:51:55   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

pa torba po kroju LuleLouise tudi se kar caka - ocitno bo sele poleti prisla na vrsto glede na tempo na faksu. user posted image

Kje se to da dobit?
Jaz sem že v osnovni šoli robila hlače vsem v družini user posted image . Dve leti nazaj sem dobila novo mašino za rojstni dan (ker sem si jo tudi želela).
Za kaj več kot šivanje zaves, robljenje, ožanje in krpanje bi potrebovala kak tečaj.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tečaj šivanja
27.4.2010 19:02:25   
Ribica **
http://lulalouise.blogspot.com/2008/01/reversible-shoulder-bag-tutorial.html

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tečaj šivanja
4.5.2010 13:23:32   
Ribi Bibi
darja.mark sicer dvomim, da te lahko kaj naučim, moje znanje je še precej "nedonošeno" user posted image . Te bom pa sigurno pocukala kaj za rokav, ko se bom znašla v dilemi!

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tečaj šivanja
2.3.2011 16:12:14   
pety78
Odpiram staro temo, ker me zanima, kako ste punce zrihtale glede tečaja šivanja? Se ga je katera udeležila in kako je bilo? user posted image




_____________________________



(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tečaj šivanja
30.4.2012 17:57:57   
josephine27
Jaz pa odpiram staro temo, ker me zanima, če je že katera obiskovala tečaj pri majstyle.si?Ali pa če mi lahko katera priporoči kak drug hitri tečaj, kjer se naučiš res osnov? Nekaj v tem smislu- Šivanje za telebaneuser posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tečaj šivanja
28.5.2012 2:42:50   
Ribica **
Jaz še nisem prišla do nobenega tečaja, čakam na tečaj uporabe overlocka, ki sem ga kupila pred dvemi meseci ... pa bom najbrž še en čas čakala. Poskušam sama, malo po svoje, precej pa si pomagam z raznimi (brezplačnimi) tutoriali po spletu, ki jih potem prilagodim malo po svoje. Sem pa jasno v teh dneh letih od jamranja tule precej napredovala, kar zašijem, tudi objavim na blogu - http://malenoreideje.blogspot.com Trenutno sicer šivalna stroja samevata, ker mi čas kradeta faks in služba, ampak upam, da bo čez dva, tri tedne spet vse po starem. Itak vsakič znova ugotavljam, da res "ful nujno" rabim boljši osnovni stroj, pa sto in en pripomoček in tako. Nad izbiro blaga in ostalih stvari pri nas sem pa itak vedno znova razočarana. user posted image

< Sporočilo je popravil Ribica ** -- 28.5.2012 2:43:36 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tečaj šivanja
5.6.2012 7:48:56   
josephine27
Ribica** sem malo pogledala tvoj blog. Lušne stvari. Sem dobila idejo, kaj bi lahko naredila nekomu za darilo. Sem ravno hotela komentirat kje dobiš tako lepo blago pa sem potem videla, da ga uvažaš od vsepovsod.

_____________________________



(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tečaj šivanja
5.6.2012 10:19:13   
tintin
na gorenjskem ima ful ok tečaje (individualne) ga. alenka potočnik, Šiviljstvo in vezilstvo Alenka (poguglajte). Na tečaju sem bila pred par meseci in je bilo super.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tečaj šivanja
8.6.2012 0:08:44   
Ribica **

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Ribica** sem malo pogledala tvoj blog. Lušne stvari. Sem dobila idejo, kaj bi lahko naredila nekomu za darilo. Sem ravno hotela komentirat kje dobiš tako lepo blago pa sem potem videla, da ga uvažaš od vsepovsod.


Večinoma je iz Ikee za torbice in predpasnike, kar je za kocke in toaletke je pa nekaj z Etsyja, nekaj z Nizozemske, nekaj malega pa iz Kilometra/Sveta metraže.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tečaj šivanja
8.6.2012 7:40:26   
josephine27
kocke so mi res lušneuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tečaj šivanja
15.6.2012 21:09:12   
darja.mark
Ribica** lepe stvari delaš. Sploh glede na to da si samouk. Bravo user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tečaj šivanja
3.7.2013 8:58:23   
orchid
Za tečaj osnov šivanja sem zelo hvaležna Šivilja in the house na Trubarjevi 48, Ljubljana, naučila sem se izredno veliko v 3 urah...
Pa še cenovno ugodno.

Lp,

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tečaj šivanja
3.7.2013 9:48:20   
mateyka
Ribica - ko enkrat greš čez osnovno hobi šivanje, ugotoviš, da rabiš profesionalna orodja. pol pa to ni več poceni user posted image

(odgovor članu orchid)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?