|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:17:13   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj


zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

Ravno včeraj je bilo pri oddaji Omizje...za Slovenijo imajo le 14 takih redarjev, ki naj bi to kontrolirali. Policajem pa očitno bk za drekce.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:18:43   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj



en dan se bom dala na okno z zračno puško in bom oba v rit lastnika 2x in psa 1x.. bomo videli če bodo še srali...



itak, da bodo še srali. Ti boš pa kazensko ovadena.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:21:27   
NEVA-1
Ob Bistrici noben ne pobira, je drekov tolj da glava boli...

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:28:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Policajem pa očitno bk za drekce.



ma nisi resna nouser posted image  

za to so mestni redarji. v večini mest. samo je tako, da se pač od čakanja nekoga, ki parkira minuto preveč boljše, prej in lažje pokasira kazen, kot pa lovit sračkaše po parku in ulicahuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:28:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Aja, naša psica hodi kakat na sosedovo in sosedov na naše. Pa ne kompliciramo, ne eni ne drugi...šmorn pa je, da mi imamo terjerkico oni pa bernardinca, ki mu je v užitek kakat NA grmičevje (prilikave ciprese)...


uj, kolk pa mene jeza, da nimam psa, da bi hodu k sosedovim srat. Njihov labradorec nam pa poščije vse avte, vogale, kanto za smeti, žlebove, na zelenico se gre pa pokakat...Ma, to mi je prav svetovni fenomen - da psi ne kakajo doma (btw ima sosed gromozansko velik vrt s potokom in gozdičkom!) ampak gre pognojit k sosedovim. Enkrat sem šlape proti njemu zabrisala, pa je barabalump mislu, da se hočem igrat - mi jih je v gobcu nazaj prinesel in veselo mahal z repom...Pa kako naj bom huda pol? user posted image Z lastniki se mi pa tut ne gre kregat (ker se bojim, da  taščin maček po njihovem vrtu serjeuser posted image )


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:31:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj


zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

Ravno včeraj je bilo pri oddaji Omizje...za Slovenijo imajo le 14 takih redarjev, ki naj bi to kontrolirali. Policajem pa očitno bk za drekce.



Ja, čist res - policaji pa res ne mignejo za vsak drek, imajo dost drugega sranjauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:42:12   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj


zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

Ravno včeraj je bilo pri oddaji Omizje...za Slovenijo imajo le 14 takih redarjev, ki naj bi to kontrolirali. Policajem pa očitno bk za drekce.



Ja, čist res - policaji pa res ne mignejo za vsak drek, imajo dost drugega sranjauser posted image



zadnje čase prav pasjega user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:47:38   
Kerensa*
Odgovor na naslovno vprašanje: ne.
Bi pa pobrala (imam vrečke doma, čeprav ne vem čisto dobro, zakaj), če bi se ga. Pes pokakala na pločnik, ampak do sedaj se to še ni zgodilo.
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

A če človek ne pobere dreka za svojim psom, to pomeni, da je človek zanemarjen? user posted image  Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:55:53   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Odgovor na naslovno vprašanje: ne.
Bi pa pobrala (imam vrečke doma, čeprav ne vem čisto dobro, zakaj), če bi se ga. Pes pokakala na pločnik, ampak do sedaj se to še ni zgodilo.



Ko grem na obisk k sestrični v LJ in zapeljem pred njeno hišo,kjer je pločnik in cca 2 metra široka zelenica, moram vedno pazit, da ne stopim v pasji drek, ker seveda lastniki na tisti travci pred hišo veselo puščajo dreke. Pa tudi njeni otroci so ničkolikokrat stopili nanj. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 14:57:21   
Kerensa*
Hja... nič osebnega, ampak - zakaj pa hodiš po travi, ne po pločniku? user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:10:48   
sanasan
A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?


Seveda! in če vidim koga, ki tega ne naredi, ga kar sama nahrulimuser posted image
v naselju imamo zelo lepe koše za pasje drekce, pa še vrečke so ponavadi zraven!


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:16:05   
Kerensa*
V našem naselju pa takšnih košev ni.
Bom pa zdajle, ko se odpravljam po Mladiča v vrtec, prav iz firbca preštela vse kakce na poti od bloka do vrtca. Hodim po pločniku, da ne bo pomote (ne čez trenutno zasnežene zelenice), tako, da bom lahko štela samo kakce na pločnikih in tiste, ki so do enega metra oddaljeni od pločnika (v levo ali desno). Kaj več ne bom, ker vratu si pa res ne mislim izpahniti.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:30:57   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hja... nič osebnega, ampak - zakaj pa hodiš po travi, ne po pločniku? user posted image

Ne hodim po travi. Sploh v mestu ne, ker lahko kadarkoli naletim na pasjj kakec. To je le zelenica pred njihovo hišo oz. pred vhodom in na tem mestu vedno parkiram. Saj meni ne predstavlja velik problem, ker vedno gledam pod noge. Večji problem predstavlja sestrični, kjer otrok pred vhodom v hišo lahko mimogrede zaide na zelenico in stopi v drek. In če ne opazi pravočasno, ji še stopnišče umaže itd itd...

Ja no, meni se ne zdi prav, da lastnik tudi na zelenicah ob pločnikih, parkih, v urbanem okolju nasploh ne pobirajo kakcev. Res ne razumem, zakaj je to tako težko.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:40:04   
Ribica **
Kerensa, teb bi pa res krona z glave padla, ce bi enkrat pocistila za svojim psom, a ne? Trava ni samo za gledat in moj pes (na vrvici) se ne sprehaja samo po plocniku, pa se marsikateri drug ne. Pa fleksija tudi ne uporabljam, ker lahko pozre kako pokvarjeno hrano ali pa dreke, ki jih gnusobni lastniki puscate na travi. A naj potem lastnike brez kancka razuma in zdrave pameti poklicem domov, da mi bo scistil kavc, kamor je moj pes zbruhal drek od njegovega psa?

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:40:52   
Ribica **
Sicer pa ce ni v vasem okolisu WC hova, poslji mail na MO, pa bo morda postavljen. Sam tebi itak ne bo koristil user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 15:52:59   
MTFP
Jaz pobiram vedno in povsod. Že kar avtomatsko.

Kerensa, tu mi pa tvoje razmišljanje res ni všeč. Mislim se nikoli ne vprašaš koliko iztrebkov bi bilo če ne bi nihče pobiral?

Mi tudi cca. 15 let nazaj nismo pobirali, oz. niti pomislili nismo na to, ker se o tem niti ni govorilo. Pa je bilo pol manj kakcev po bljižnem travniku kot jih je sedaj.

Mah saj ne drugega tu gre le za KULTURO človeka....

Mi je zanimivo v kakem miljonskem mestu ne vidiš njikjer nobenega kakca, pri nas pa smo očitno še neandartalci kar se tega tiče...,

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 16:03:25   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Kerensa, teb bi pa res krona z glave padla, ce bi enkrat pocistila za svojim psom, a ne?

Ne, ne bi. Zakaj?
Pa fleksija tudi ne uporabljam, ker lahko pozre kako pokvarjeno hrano ali pa dreke, ki jih gnusobni lastniki puscate na travi.

Nobene pokvarjene hrane ne puščam po pločnikih in zelenicah user posted image  (imamo konternerje, verjameš?), če se pa tebi (in še komu) zdim "gnusobni lastnik", pa... Bog pomagaj, a ne?
A naj potem lastnike brez kancka razuma in zdrave pameti poklicem domov, da mi bo scistil kavc, kamor je moj pes zbruhal drek od njegovega psa?

Lahko sicer poskusiš, ampak... rezultat je verjetno jasen. user posted image
Sicer pa ce ni v vasem okolisu WC hova, poslji mail na MO, pa bo morda postavljen. Sam tebi itak ne bo koristil user posted image

Res je.
IZVIRNO SPOROČILO: MTFP
Kerensa, tu mi pa tvoje razmišljanje res ni všeč. Mislim se nikoli ne vprašaš koliko iztrebkov bi bilo če ne bi nihče pobiral?

Ja, sem že pomislila, ampak... drek je razgradljiv. In to hitro razgradljiv. Sem se raje vprašala glede pločevink, plastenk, polivinilnih vrečk in podobnega.
 
Hmm, Ribica - bi iskala lastnika odvržene steklenice, če bi si Luna na črepinjah porezala tačko? Bi tožila voznika avtomobila, ki bi avto vžgal v tistem trenutku, ko bi šla ti mimo (zadaj) in bi v Luno pihnila vsa tista svinjarija iz auspuha? Se lahko Luna zastrupi samo od dreka moje ge. Pes, nikakor pa ne od ostankov pokvarjenega kosa mesa, ki ga je "gnusobni lastnik" zabrisal skozi okno na zelenico?
 
Če pričakuješ neonesnaženo okolje in to v Ljubljani... user posted image
 
Naštela sem pa 8 kakcev po snegu in 0 na pločniku. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 16:09:07   
Ribica **
Pozimi drek ni hitro razgradljiv, se kar lepo konzervira pod snegom. Lahko poslikam travnik med bloki, kjer se vsakodnevno sankajo otroci, vrtec jih vodi na sprehod, delajo snezake ... med samimi pasjimi dreki user posted image  V psa je ze kdaj kak avto "pihnil" pa ni bilo drugega kot to, da je odskocila. In zaradi tega ni bila umazana in zaradi tega ni bruhala in zaradi tega jaz nisem bila umazana in zaradi tega ni bilo nobenemu otroku nic, pa tudi smrdelo ni (vec kot tistih par trenutkov) pa tudi nagnusno ni bilo vse naokoli ...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 16:20:59   
Hope2
Ribica tebe tudi ni za razumet. Zakaj psa ne privežeš. Pes mora itak bit na povodcu. Če ti je svinjarijo, dreke in strupe, ap res ne vem zakaj je ne privežeš in s tem lažje nadziraš kaj da v usta in kauč boš imela čisti

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 17:33:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Pozimi drek ni hitro razgradljiv, se kar lepo konzervira pod snegom. Lahko poslikam travnik med bloki, kjer se vsakodnevno sankajo otroci, vrtec jih vodi na sprehod, delajo snezake ... med samimi pasjimi dreki user posted image  


tudi men se tole gabi, peljem otroka sankat, pa drek pri dreku, psi odvezani in letajo povsod, lastniki pa ...eh saj ne bo nič naredil...user posted image user posted image user posted image user posted image
po drugi strani pa ne kakajo samo psi, ki imajo lastnike, se najde kakšen potepuški pes in ga spusti kamor mu paše.

pa v našem koncu je posrano vse, od pločnikov, kolesarskih, zelenic ...ni da niuser posted image user posted image user posted image

pa še eno vprašanje, glede na to da psi hodijo vsepovsod, tudi na kak kakec, pljunek kdaj stopijo, a tisti, ki imate pse v stanovanjih, a jim ščistite tačke, ali lahko grejo kar na posteljo, kavč, kamorkoli??

gledam eno sorodnico, pride iz sprehoda s psom domov in pes hop na posteljo, ne vem no...tudi jaz se sezujem, pa če bi imela psa, bi mu najprej tačke obrisala.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 18:15:57   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ribica tebe tudi ni za razumet. Zakaj psa ne privežeš. Pes mora itak bit na povodcu. Če ti je svinjarijo, dreke in strupe, ap res ne vem zakaj je ne privežeš in s tem lažje nadziraš kaj da v usta in kauč boš imela čisti


Pes je skoz privezan in jaz ji stojim za ritjo - privezana je pa na 1,20 m dolgem povodcu, odvezana samo, ce res ni nikjer nikogar in da je na "dosegu roke" - ce kaj pozre ali ce se kje pojavi kak clovek/zival. In kljub temu, da ji skoz gledam pod gobec in s tem pazim, da se jaz ne nagazim na nesteto drekov, ji kdaj uspe pozret drek in/ali ostalo svinjarijo.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 18.2.2010 18:18:30 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 18:17:32   
Ribica **
Barika, jaz jo sedaj umivam, ker jo enostavno moram, ker je vse umazano po cestah in se sprica po "podvozju" s to svinjarijo. Sicer je pa poleti ne umivam, razen ce se kje povalja in ko je mokro zunaj. Ali pa ce ji rata stopit v kak drek, potem ji seveda operem tacke. Kadar je pa samo mokro je pa itak brisanje tack obvezno.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 18:58:42   
anajmad
V Izoli imamo dosti teh smetnjakov za lastnike psov z vrečkami. Ponavadi domačini pobiramo za svojimi cucki,turisti pa ne. Lani poleti sem enkrat ponudila enmu lublančanu,ki je svojo dogo peljal po taglavni promenadi na sprehod in se je fajn posračkala vrečko,ker se sprva mislila,da nima nič pri sebi,pa se je začel dret name. Men je kr pokrov dvignal,. čez nekaj dni sem pa vidla ,da mu je redar fajn kazen pripopal.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 19:16:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Pozimi drek ni hitro razgradljiv, se kar lepo konzervira pod snegom.

Kako pa veš, da je tam, če ga pa ne vidiš?

Drugače pa... svojo go. Pes ne vozim lulat in kakat na sprehajalne poti ali otroška igrišča, temveč na zelenico, kamor stanovalci večinoma vozimo svoje pse - in tja se otroci ne hodijo igrat. Ob tej zelenici je sprehajalna potka, na kateri stojim - po travi ne hodim, go. Pes imam na "flexiju", na sprehajalni potki pa dreka še nisem videla. Go. Pes ves čas gledam, zato bi videla, če bi hotela kaj pojesti s tal - in bi jo potegnila stran.
Tačke ji obrišem, kadar ima po sprehodu res umazane, drugače pa ne, prav tako pa ga. Pes ne hodi v sobe, torej niti ne na preproge, kavče ali postelje, zato teh težav nimam. V predprostoru in kuhinji pa imam lakiran parket, ki se ga z lahkoto očisti z joggerjem.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
18.2.2010 19:53:32   
mateyka
Kerensa sori no, ampak ni zelenica namenjena, da se pasje dreke gor pušča, da se razkrajajo naravno tam gor. in te dreki, ko je topleje, smrdijo. in otroci tudi tečejo kdaj ob potki ali čez zelenico (ko se igrajo), ne samo po potki.  
daj povej mi nekaj - a samo zato, ker ti nikol ne stopiš na zelenico, te boli k* da svinjaš s kakci gor, tudi če ne smeš (na zelenici puščat kakce)?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?