|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 17:41:44   
arabela*
Debata taprava za nasmejatuser posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 17:44:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
Debata taprava za nasmejatuser posted image user posted image

Yep. user posted image  Toliko hude krvi zaradi DREKA, ko pa ljudem država trga takorekoč po pol plače in jo potem nameni (brez dovoljenja delavca, seveda) za vsa mogoča in nemogoča SRANJA, takrat so pa vsi tiho, kot RITI, ker se bojijo, kaj se bi jim lahko zgodilo, če povedo svoje mnenje. Ja, no, saj... nekje mora ven udariti, pa čeprav DREK in čeprav na RR. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 17:46:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

čeprav na RR. user posted image


user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 17:47:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
user posted image  

Kar smej se... saj imaš z drekom na RR ravno toliko izkušenj, kakor jaz (čeprav bi se dalo debatirati o tem, katera je imela trd drek in katera drisko). user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 17:47:55   
rija
user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 19:20:00   
arabela*
user posted image user posted image user posted image ........milibože

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 19:21:41   
rija
a nisem prognozirala, da bo vroča temauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
19.2.2010 22:39:32   
Pia73
Nimam psa ampak naj povem, da bi zelo kaznovala tiste, ki ne pobirajo drekov. Se mi prav gabijo ti ljudje. Nesnaga nesnažna,... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 7:15:15   
tassi1
Haj, čist skoraj vsako jutro se nam na parkirišču pred hišo( povezano je z robom ceste, ki pelje mimo)  pasračka pes( po bobikah manjše rasti) !!
Torej, ko greš z avtom ven, pa lepo povoziš ali pa zjutraj v temi stopiš gor!!
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!
Od jutri zjutrja bom dežurala na balkonu!!

Ker pa imamo sami pri hiši NO ( ima pesjak na drugi strani hiše),  vedno poberem njene iztrebke.( doma smo na v manjšem kraju)
Pa še en nasvet: kaj naj storim, da sedaj še drugi psi ne bodo srali na tem delu??
Ali se dobi kakšen sprej ali čistilo, ki ne bi škodovalo potem naši ovčarki??


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 9:11:40   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!

Idejo ti odsvetujem, ker te že za sam poskus lahko toži.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 11:37:33   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

Haj, čist skoraj vsako jutro se nam na parkirišču pred hišo( povezano je z robom ceste, ki pelje mimo)  pasračka pes( po bobikah manjše rasti) !!
Torej, ko greš z avtom ven, pa lepo povoziš ali pa zjutraj v temi stopiš gor!!
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!
Od jutri zjutrja bom dežurala na balkonu!!

Ker pa imamo sami pri hiši NO ( ima pesjak na drugi strani hiše),  vedno poberem njene iztrebke.( doma smo na v manjšem kraju)
Pa še en nasvet: kaj naj storim, da sedaj še drugi psi ne bodo srali na tem delu??
Ali se dobi kakšen sprej ali čistilo, ki ne bi škodovalo potem naši ovčarki??

Sprej se dobi,smrdi kot kuga nuca pa ne nič.Testirano.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 11:50:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

Ej, Kerensa, me zanima, če bi imela še vedno tako mnenje o sranju psov na tisto vašo zelenico, če bi še jest moje tri otroke začela tja vozit, da bi se podelali vsakič, ko jih prime. Trije otroci, trikrat do štirikrat na dan, vsak dan.... Kok bi ti bilo pa pol vseeno? Mater ste eni zaplankani. Če ni pred vašim vhodom, je čist kul, itak je na zelenici, kamor ne stopiš user posted image . Sej zato pa mamo tak povsod!!!

Sem enkrat šla za eno bejbiko, se je njen labradorec prav ornk podelal. Držala ga je za povodec in počakala, da je končal in to na rob pločnika. Pa je šla mirno dalje. Jest pa za njo. Mi je rekla, da itak nikoli ne pobere, pa da itak tut noben drug nikoli ne pobere. Če ni to totalna zaplankanost, pa nič ne rečem.


tvoji otroci pa ful kakajo....user posted image


sorry, sem mogla!user posted image

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 12:00:47   
water lily
Če si gravž si pač gravž....
Res ne vem zakaj tak folk sploh voz pse ven....naj jim serjejo po stanovanju....saj se razgradiuser posted image

In zelenice so zato da lahko se kej otroc tam igrajo ipd. ne pa zarad okrasauser posted image
Vsaj pr nas.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 13:06:43   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

 Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.


si prepričana v to?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 14:49:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

 Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.


si prepričana v to?


sama sem jo imela cast spoznat v zivo. in moram povedat, da je bila prav lepp cista, urejena, pocesana, neumazana in nesmrdeca...



tolko

ce se ze spuscate na tak nivo komunikacije

aja, +tega še faca!user posted image


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 20.2.2010 14:50:07 >

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 15:37:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: muška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
 Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.

si prepričana v to?

Popolnoma.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 17:25:45   
Gina
Jaz še vedno mislim isto, kot sem mislila leta 2005, da če stanuješ in the midle of nowhere, ko se dnevno srečuješ z zajci, srnami, lisicami in ježi prej ko pa z ljudmi, da ni treba pobirat kakcov. Če psa pelješ v urbano okolje, pa se potrudiš in pobereš. Ker tam je že vse tolk zastrupljeno, da bi od organskih reči, ki gnijejo lahko dokončno izumrli (prispodoba, da me ne bo kdo od dobesednežev za besede vlekel).

Načeloma mi pa ni čist nobene primerjave, kolk škode kdo naredi okolju: en ki vrne naravi kar je naravnega izvora al en ki vrže v gozd plastenko al pa čigumi, al pa že samo če poškropi s strupom svoj paradižnik v loncu na blakonu.... Skratka, ljudje se zapletamo v vidne reči, ki sicer res zgledajo nagravžne, se strinjam, recimo kakce sredi ljubljane, medtem ko se za resne probleme okolja v bistvu niti malo ne zmenimo. Dvoličnost se mi to zdi, totalna.

Pa še enkrat, da ne bo kdo pozabil, če bi psa spet kdaj peljala iz idilike v mesto, bi pobirala za njim....čist enako, kot se vedem do okolja prijazno na vseh ostalih nivojih, ki se mi zdijo neprimerljivo bolj potrebni ukrepanja.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 18:32:45   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!

Idejo ti odsvetujem, ker te že za sam poskus lahko toži.


ja in? za kolke kešce jo pa lahko toži - miljone? dej nehi no.. prvo moraš met sam denar za take hece.
+ vsaj spominjala sebo kakca za cel lajf, če ga bo na faco dobila. potem bo mogoče celo kakce pobirala, upanje umre zadnje.. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 18:38:32   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz še vedno mislim isto, kot sem mislila leta 2005, da če stanuješ in the midle of nowhere, ko se dnevno srečuješ z zajci, srnami, lisicami in ježi prej ko pa z ljudmi, da ni treba pobirat kakcov. Če psa pelješ v urbano okolje, pa se potrudiš in pobereš. Ker tam je že vse tolk zastrupljeno, da bi od organskih reči, ki gnijejo lahko dokončno izumrli (prispodoba, da me ne bo kdo od dobesednežev za besede vlekel).

Načeloma mi pa ni čist nobene primerjave, kolk škode kdo naredi okolju: en ki vrne naravi kar je naravnega izvora al en ki vrže v gozd plastenko al pa čigumi, al pa že samo če poškropi s strupom svoj paradižnik v loncu na blakonu.... Skratka, ljudje se zapletamo v vidne reči, ki sicer res zgledajo nagravžne, se strinjam, recimo kakce sredi ljubljane, medtem ko se za resne probleme okolja v bistvu niti malo ne zmenimo. Dvoličnost se mi to zdi, totalna.

Pa še enkrat, da ne bo kdo pozabil, če bi psa spet kdaj peljala iz idilike v mesto, bi pobirala za njim....čist enako, kot se vedem do okolja prijazno na vseh ostalih nivojih, ki se mi zdijo neprimerljivo bolj potrebni ukrepanja.


Saj tu ti dam prav, ampak je pa problem, ko pelješ tamalega ven in je po  5 minutah cel "dišeč" po sicer čist organski in naravni snovi. In to čistit je super zabava. user posted image In ko začenjajo tamali šele hodit in so na riti ter vseh štirih več kot na nogah je tudi zabava. Psi se sprehajajo po travnikih, tamali pa se s prvimi koraki ubadajo na asfaltu, namesto da bi imeli na voljo mehko trave. Pa imam kužke rada, tudi sama sem ga imela, pa moja mama ga ima, ampak za čistočo je pa vseeno treba poskrbet. Madona, pa saj za sabo tudi počistim, ne pustim dreka v školjki, da počaka na naslednjega obiskovalca veceja.

lp

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 18:58:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!

Idejo ti odsvetujem, ker te že za sam poskus lahko toži.

ja in? za kolke kešce jo pa lahko toži - miljone? dej nehi no.. prvo moraš met sam denar za take hece.
+ vsaj spominjala sebo kakca za cel lajf, če ga bo na faco dobila. potem bo mogoče celo kakce pobirala, upanje umre zadnje.. user posted image

Sploh ni pomembno, za koliko jo lahko toži. Bistvo je, da jo lahko in da bi tožbo dobila. Za tožiti nekoga kakšnih vrtoglavih zneskov sploh ne potrebuješ, nenazadnje pa na koncu vse skupaj še dobiš nazaj.
Kakec bi si v takšnem primeru zapomnila tudi jaz, ampak mislim, da bi si tudi oseba, ki bi mi ga "pokazala", zapomnila mene. user posted image Pobirala pa bi oz. bom samo takrat, ko in če s bi oz. bom sama odločila za to. Prisiliti me ne more nihče - tudi položnica ne.
Če razumeš point, seveda. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 19:22:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
Debata taprava za nasmejatuser posted image user posted image

Ja. Fekalne debate so vedno zelo brane in komentirane.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 19:24:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Fekalne debate so vedno zelo brane in komentirane.

Škoda, ker ne najdem več tiste od Al bine, ko je spraševala, kako naj si obriše rit, ne da bi ji drek ostal na roki.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 19:33:05   
ZARA
user posted image user posted image  

To je pa bila zgražanja polna debata.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:12:38   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Odgovor na naslovno vprašanje: ne.
Bi pa pobrala (imam vrečke doma, čeprav ne vem čisto dobro, zakaj), če bi se ga. Pes pokakala na pločnik, ampak do sedaj se to še ni zgodilo.
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
zakaj nihče ne pobira kazni od takih lastnikov, zanemarjenih????

A če človek ne pobere dreka za svojim psom, to pomeni, da je človek zanemarjen? user posted image  Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.


Nisi zanemarjena, ampak nemarna.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:14:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Nisi zanemarjena, ampak nemarna.

Veliko bolj primerno izbrana beseda (za opis dejanskega stanja glede pasjih drekov na zelenici). user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?