|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:26:04   
kalbo
Po prebranem si pa še nesramna za povrhu. Zakaj za vraga ga. Pes sploh pelješ ven. Če se drek razgradi, jo pusti srat v stanovanju.

Men grejo tele mine tko na jetra, da bi lastnoročno zadavil vsakega, ki ne pobere za psom. Sam imajo srečo, do zdaj še nobenega nisem dobil pri dejanju. Blazka je pa še bolj besna, ker je že velikokrat pucala drek s koles otroškega vozička. Nagnusno opravilo.

Vaša nemarnost ga. Kerensa, ti bom slikal na pločniku teden dni staro mino, ki bo tam ostala še lep čas, ni še zgubila svežine, tko da se drek ne razkraja tako hitro.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:31:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Po prebranem si pa še nesramna za povrhu.

Nesramnost je relativen pojm, ampak da se pa zdim nesramna vsem tistim, ki pobirajo dreke, mi je pa kristalno jasno. Ampak... saj tudi meni niso vsi všeč in ni mi vse všeč, zato tudi jaz in moja dejanja ne moremo biti vsem.
Vaša nemarnost ga. Kerensa

Ni me treba vikati, no. user posted image In jaz sem gospodična, ne gospa. user posted image
ti bom slikal na pločniku teden dni staro mino, ki bo tam ostala še lep čas, ni še zgubila svežine, tko da se drek ne razkraja tako hitro.

Nikjer nisem zatrdila, kako hitro se razkraja drek. Napisala sem samo, da SE in da ni škodljiv okolju, kakor plastenke, pločevinke in steklenice.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:33:21   
picola1
Ajme meni...zakaj nisem presenečena...nad ničemer v tej debati...?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:34:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: picola1
Ajme meni...zakaj nisem presenečena...nad ničemer v tej debati...?user posted image

C'est la vie? user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 21:46:58   
picola1
Kaj čmo, ane...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 22:21:23   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1
Ko dobim v roke tisto pasjo lastnoco, ji bom človeški gobec namočila v ta drek!!

Idejo ti odsvetujem, ker te že za sam poskus lahko toži.

ja in? za kolke kešce jo pa lahko toži - miljone? dej nehi no.. prvo moraš met sam denar za take hece.
+ vsaj spominjala sebo kakca za cel lajf, če ga bo na faco dobila. potem bo mogoče celo kakce pobirala, upanje umre zadnje.. user posted image

Sploh ni pomembno, za koliko jo lahko toži. Bistvo je, da jo lahko in da bi tožbo dobila. Za tožiti nekoga kakšnih vrtoglavih zneskov sploh ne potrebuješ, nenazadnje pa na koncu vse skupaj še dobiš nazaj.
Kakec bi si v takšnem primeru zapomnila tudi jaz, ampak mislim, da bi si tudi oseba, ki bi mi ga "pokazala", zapomnila mene. user posted image Pobirala pa bi oz. bom samo takrat, ko in če s bi oz. bom sama odločila za to. Prisiliti me ne more nihče - tudi položnica ne.
Če razumeš point, seveda. user posted image


jaz razumem tvoj point. svinjat boš nehala, ko se bo tebi dalo in nič prej. to vemo že skoz. če bi ti kdo namazal z ritno lastnino tvojega psa (aka kakec), bi si on zapomnil tebe. to si kar mislim, ker si ponosna, da maš "balkanski" karakter (si to enkrat nekje omenila) in vsi vemo približno kaj to pomeni. user posted image
jaz hočem samo povedat moj point:
bistvo ni v tem, da bi tožbo dobila, ampak da je zelo verjetno ne bo nikoli noben tožil zaradi tega. ker če bi jo kdo, mora met kar nekaj denarja na strani, da sploh toži. če nisi bogat, še tožit ne moreš, tudi če veš, da bi dobil odškodnino. enostavno se ti ne splača, razen če si sposodiš denar ali vzameš kredit seveda. ko dobiš vse skupaj nazaj.. ja čez leta, ko shiraš al pa sive lase dobiš,ti bo že kar vseeno.. tako da - nobenmu povprečnemu človeku se tega pri nas ne da, če že ni kak bogat in pikolovski, a la Janša ali kak podoben patron.. no, temu pa ne bi smela face s kakcem namazat. in seveda tebi user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 22:28:23   
Kerensa*
Sicer dvomim, da ima balkanski karakter kaj pri tem, ampak... ja, si kar dobro opisala moj point, ja.

Za to, da nekoga tožiš, pa ne potrebuješ denarja. Pravzaprav je celo bolje, da si reven, kajti potem lahko koristiš brezplačno pravno pomoč in odvetnika na državne stroške. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 22:29:37   
blazka

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

Ej, Kerensa, me zanima, če bi imela še vedno tako mnenje o sranju psov na tisto vašo zelenico, če bi še jest moje tri otroke začela tja vozit, da bi se podelali vsakič, ko jih prime. Trije otroci, trikrat do štirikrat na dan, vsak dan.... Kok bi ti bilo pa pol vseeno? Mater ste eni zaplankani. Če ni pred vašim vhodom, je čist kul, itak je na zelenici, kamor ne stopiš user posted image . Sej zato pa mamo tak povsod!!!

Sem enkrat šla za eno bejbiko, se je njen labradorec prav ornk podelal. Držala ga je za povodec in počakala, da je končal in to na rob pločnika. Pa je šla mirno dalje. Jest pa za njo. Mi je rekla, da itak nikoli ne pobere, pa da itak tut noben drug nikoli ne pobere. Če ni to totalna zaplankanost, pa nič ne rečem.


tvoji otroci pa ful kakajo....user posted image


sorry, sem mogla!user posted image



Ja, majo dobro prebavo - po očitu user posted image Mat pa rite brišeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
20.2.2010 22:30:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Janša ali kak podoben patron.. no, temu pa ne bi smela face s kakcem namazat.

Enemu podobnemu patronu bi pa jaz z veseljem (in to pred kamerami, če bi bilo treba) namazala obraz z drekom. Se opravičujem - z drisko. Pa četudi bi me potem tožil. Bi vsaj vedela, kaj bi morala potem plačati - lastni užitek ob dejanju samem. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 0:24:20   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to si kar mislim, ker si ponosna, da maš "balkanski" karakter (si to enkrat nekje omenila) in vsi vemo približno kaj to pomeni. user posted image  


Balkanski karakter nima. Balkanci niso tako globoko primitivni.
To se Kerenca zgolj in samo povelicuje.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 0:47:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Za to, da nekoga tožiš, pa ne potrebuješ denarja. Pravzaprav je celo bolje, da si reven, kajti potem lahko koristiš brezplačno pravno pomoč in odvetnika na državne stroške. user posted image


Kerensa, to ni res. osebne tožbe nikoli niso zastonj. sodne takse samo za začetek niso poceni. samo v primeru, da še za kruh nimaš (moraš biti dovolj reven), potem ti določene stvari oprostijo. vem, ker imamo mi zdaj s tem posla. niti malo ni zastonj - prekleto drage so tožbe. samo ta ki kaka na pločniku pred uno hišo ni tako revna, da bi lahko bila oproščena česarkoli.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 0:52:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
to si kar mislim, ker si ponosna, da maš "balkanski" karakter (si to enkrat nekje omenila) in vsi vemo približno kaj to pomeni. user posted image  

Balkanski karakter nima. Balkanci niso tako globoko primitivni.
To se Kerenca zgolj in samo povelicuje.


vem. morala bi napisat balkanec v nekem generičnem negativnem smislu - kot tašče iz unih vicev, kjer so one vedno zmaji.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 10:24:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
To se Kerensa zgolj in samo povelicuje.

A to, da priznam, da ne pobiram dreka za go. Pes na zelenici, se ti zdi poveličevanje? user posted image No, nekateri sicer temu nepobiranju rečete primitivnost, drugi mu pa rečemo lenoba. (smajlikiskomignezrameni)

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 10:53:02   
Ribica **
Valjda, da je drek lahko skodljiv - kmetje niso najbolj srecni, ce ne pobiras drekov, kjer se potem zivina pase .. in pojejo kaj, kar ni ok in zbolijo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 11:54:19   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
To se Kerensa zgolj in samo povelicuje.

A to, da priznam, da ne pobiram dreka za go. Pes na zelenici, se ti zdi poveličevanje? user posted image No, nekateri sicer temu nepobiranju rečete primitivnost, drugi mu pa rečemo lenoba. (smajlikiskomignezrameni)


Povelicujes se, ko svoj znacaj imenujes balkanski.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:12:22   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: muška

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

 Prav pogledati sem se morala zdajle (in povohati), če slučajno nisem umita in v čistih oblačilih (in vse ostalo, kar spada zraven). Rezultat? Nisem zanemarjena. Pa moja ga. Pes tudi ne.


si prepričana v to?


sama sem jo imela cast spoznat v zivo. in moram povedat, da je bila prav lepp cista, urejena, pocesana, neumazana in nesmrdeca...



tolko

ce se ze spuscate na tak nivo komunikacije

aja, +tega še faca!user posted image



ja sej, po mojih izkusnjah sodec (kot jo opisujes) ravno take fine damice ne pobirajo drekov za svojimi prijateljcki!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:15:18   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Nikjer nisem zatrdila, kako hitro se razkraja drek. Napisala sem samo, da SE in da ni škodljiv okolju, kakor plastenke, pločevinke in steklenice.[/color]


ja skodljiv okolju oz naravi res ni, je pa skodljiv druzbi! in ce se teb sladko gladko jebe zanjo si pac nemarna!user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:18:12   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ker si ponosna, da maš "balkanski" karakter (si to enkrat nekje omenila) in vsi vemo približno kaj to pomeni



ja sej nic cudnega.. tam pse celo pustijo lezat ob cestah.. pa kaj - sej so razgradljivi user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:21:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to si kar mislim, ker si ponosna, da maš "balkanski" karakter (si to enkrat nekje omenila) in vsi vemo približno kaj to pomeni. user posted image  


Balkanski karakter nima. Balkanci niso tako globoko primitivni.
To se Kerenca zgolj in samo povelicuje.


ja se slabse... gospa ups. gospodicna je seveda previsoka, da bi iz zepa potegnila robcek ali vrecko in se sklonila in pobrala drekca za svojo GA.psicko!user posted image bohnedej da jo kdo vidi, ce je pa tako lepa in urejena!user posted image mogoce je pa vsaj otrokom ritke brisala, ko so bli mali - takrat je namrec ni noben vidu!?user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:23:07   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Misek
To se Kerensa zgolj in samo povelicuje.

A to, da priznam, da ne pobiram dreka za go. Pes na zelenici, se ti zdi poveličevanje? user posted image No, nekateri sicer temu nepobiranju rečete primitivnost, drugi mu pa rečemo lenoba. (smajlikiskomignezrameni)



Mislim da ni blo misljeno tako draga Kerensa.user posted image Povelicevanje je ciljalo na tvoj ponosni karakter.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:49:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in pobrala drekca za svojo GA.psicko!user posted image bohnedej da jo kdo vidi, ce je pa tako lepa in urejena!user posted image


Gospe ne serjejo in ne drekajo. Gospe spuščajo organsko razgradljive odpadke in vračajo naravi kar je njenega. Neuko (evropsko user posted image user posted image user posted image ) občinstvo bi moralo dati medaljo takim gospem in njihovim lastnikom, namesto da se zgraža. Packi smo vsi, ki drek zavijemo v vrečko in delamo še dodatne smeti. Čudo, da praksa ni drugačna, in da nas na to neumnost sredi ceste nihče ne opozarja. Zagrizeni biologi, imam prav user posted image user posted image user posted image ?


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:54:26   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Gospe ne serjejo in ne drekajo. Gospe spuščajo organsko razgradljive odpadke in vračajo naravi kar je njenega.



ja ja.. poznamo take! doma pa pomoznosti vse od A do Ž mečejo v WC skoljko, vkjucno z vlozki, tamponi itd. pa smeti tud locujejo!! ja ja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:55:17   
ZARA
BaguSka, a imaš ti še vedno tistega simpatičnega peseka?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
21.2.2010 12:56:28   
baguSka
Se ja. Glih 14 dni nazaj je dopolnu 5 let.user posted image A ti si ga vidla kdaj!?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A poberete drekce za svojimi ljubljenčki?
23.2.2010 18:40:42   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja, sem že pomislila, ampak... drek je razgradljiv. In to hitro razgradljiv. Sem se raje vprašala glede pločevink, plastenk, polivinilnih vrečk in podobnega.



Kerensa, očitno imaš spomin ko riba.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 23.2.2010 18:41:42 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?