|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktober
5.7.2005 13:16:04   
soncek&luna
jadore jaz se kar strinjam s tem predlogom...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 13:19:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 13:23:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   oktober
5.7.2005 13:31:04   
soncek&luna
no jaz bom v rdecih hlacah in beli majcki...imam malo daljse lase (krajse kot nalin) z blond prameni (sem se odlocila, da bom v nosecnosti blondinka postala :)- )... a pa belo torbo bom imela na rami ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   oktober
5.7.2005 13:44:49   
žlička
ok, jest utdi pridem, kaj bom imela obleceno ne vem, nalin dej mi poslji svojo telefonsko na privat

a tisto je slascicarna pod vodo, al kako se ze imenuje???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 13:46:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   oktober
5.7.2005 13:47:02   
jadore
Ne vem kako se slaščičarna imenuje, je takoj ko se pripelješ po tekočih stopnicah!
Zraven nje so še en lokal s hrano, potem pa mehiška restavracija! Ne moreš zgrešiti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   oktober
5.7.2005 13:58:18   
muriel
nalin, ja 3D seveda! ceprav nikoli ne veš, kako se hitro tehnika razvija :)-

a, je torej kul?! jaz grem drugi teden na normalnega, tistega, katerega mi časti država, potem pa bom vidla. me blazno zanima spol mojega otroka...

ne, na vaš sestanek me žal ne bo; delam do treh, do LJ imam uro, imam tudi ogromno opravkov, tako, da žal kdaj drugič.

saj ni važno kaj bo imela katera oblečena; predlagam prepoznavni znak; TREBUH!lepo se imejte in poročajte!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 14:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 14:11:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   oktober
5.7.2005 15:22:31   
Udb
Sem ze nazaj od G! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(( NAjraje bi se v zivo zjokala, ampak se nimam nikomur, tako se bom vam!
TOrej, danes bi morala imeti UZ, ker se otrocek prejsnjic ni hotel pokazat. No, in pridem dans tja, se polula, zvagam, pritisk, srcek ( :love: ), vpisemo vse izvide, grem do G. No, obicajna vprasanja - kako sem, kaj posebnega, a cutite otrocka, teza OK, kri fajn... "No, se vidimo po dopustu, pa bomo potem UZ naredile."
Sem najprej mislila, da ga bova zdaj in potem, ampak NE! Naredile ga bova naslednjic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V 31. tednu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:(( Pa takrat se nic vec ne vidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No, zdaj se grem vseeno zjokat! Pol ko bo srci prisel pa se enkrat!:((

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 15:48:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   oktober
5.7.2005 15:48:58   
sonček*
Oj, ja to je pa ful čudn, da ti ni dons hotla naredit morfologije, če sta bile tako zmenene.:zmeden: Sam sj najbrž boš pol naslednjič zvedla al bo fantek al pa punčka, kakor jz vem se to pol skoz vid, res pa je da ni fer, da zato ker se g. na dopust mudi moraš ti dalj časa čakat. Upam, da te je srči potolažu:(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   oktober
5.7.2005 15:50:06   
žlička
ojla udb, ma ne :(( naj te tolaži to da je vse ok, a ti je zadnjic obljubila, da ti bo naredila UZ? zakaj pa ji nisi rekla?

sicer pa veš da nekateri G šparajo na UZ, pripadata ti 2, če je vse ok

edina varianta je, da greš samoplačniško, da vidiš svojo :duda:

drzi se pupa, pa ne nas strasit, sem mislila da je ze kaj hujsega narobe, ko sem zagledala:((:((:((

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   oktober
5.7.2005 16:03:43   
Udb
Ja, G je zadnjic rekla, da se vidiva cez 4 tedne ko bova ponovili UZ! Sem rekla, pa je rekla - bova prihodnjic!!!!!! Jaz pa nisem ravno tak clovek, ki bi tezil... na zalost!!!!

No, zdaj me v tolazbo moj :duda: brca kot nor! ;) Mi bo lihkar ven pogledal - skozi popek!! ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 16:56:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   oktober
5.7.2005 18:37:04   
uma
Udb, katero G pa imaš da ti ni naredila morfologije?
Valda da si jezna. Nekaj pričakuješ, se tega veseliš že en mesec v naprej potem pa tako.
Lahko pa se odločiš za nov UZ ampak da ga sama plačaš. Saj vem, da je to slaba tolažba za sedaj, ampak tako bi prej vedela kaj boš imela. Če je tvoja želja tako velika.

Le potolaži se danes s svojim :love:, jutri bo dan lepši.

:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   oktober
5.7.2005 19:22:22   
bambi
Udb, to pa je meni zelo čudno, da ti G ne naredi morfologije :zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:. Pa to ja delajo vsi G..... Jaz bi vsekakor šla še na en Uz, pa tdi če si ga plačam.....

Jaz pa na srečanje jutri ne morem, ker dobim obisk, pa še iz MB sem, tako da bi se težko sama peljala..... Upam da boste se kaj poslikale in mi pokazale slikice... Želim pa vam veliko smeha in dobre papice, pa karkoli boste jedle....

Kako ste kaj drugače??? Jaz sem že tako napihnjena kot balon, se mi zdi, da imam že tak trebuh, kot nekatere v 30. tednu.... pa težave že imam z dihanjem, tako hitro se utrudim, pa zgaga me matra, pa lačna sem skoz..... in potem pobožam bušija in si mislim, da je vse to za mojo :duda: 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

Bambi, ki je že kot :pujs::nosecka:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
5.7.2005 19:41:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   oktober
6.7.2005 6:16:08   
Udb
uma, Bučarjevo mam!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   oktober
6.7.2005 6:17:13   
Udb
nalin, tudi prejšnjič mi ni naredila morfologije, ker je čudno ležal in se ni dalo nič izmeriti! :((

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   oktober
6.7.2005 7:22:26   
uma
Udb, jaz imam Kostanjškovo tako da Bučarjeve osebno ne poznam. Ampak drugače pa o njej nisme slišala slabih stvari. Seveda gre to od človeka do človeka.
Res pejt na samoplačniško. Jaz sem tud rekla, da če se ne bo videlo na morfologiji dobro bi tudi šla na smaoplačniško. Mi to veliko pomeni. Hvala bogu mi ni potrebno.
Premisli.

:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   oktober
6.7.2005 9:36:38   
cmokec
Udb, res mi je hudo, da nisi imela UZ. :(:( Jaz bi na tvojem mestu kaj rekla, ampak sedaj je prepozno. Svetujem ti, da se čimpreje prijaviš na samoplačniški pregled. ;)

Za vse, ki ste za srečanje v Cityparku. Po vsej verjetnosti pridem, zato bi prosila, če mi katera, ki tudi pride, pošlje GSM št. na privat, da vas lažje najdem. :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   oktober
6.7.2005 9:53:51   
soncek&luna
jutro cmokec...sej mojega mislim, da ze imas, za vsak slucaj ponovno 041 343 300, beti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   oktober
6.7.2005 9:54:47   
soncek&luna
no, pa sem ga razkrila javno...sem mal storasta, ker zraven se full nekaj delam in hitim...:hudicek:
no saj je vseeno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?