|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 15:30:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:31:14   
rija
freša....glej, verjamem, da si pametna punca....

ampak tale patetična predvidljivost....je pa naravnost smešnauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:31:36   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Rija... daj mi nekaj povej. A ti res toliko pomeni, kaj bodo ženske tu napisale, ali bi se same odločale za snemanje al ne, al si mogoče čakala, da te kakšna uporabnica prosi, da pokažeš bajto in ti bi jo spet na veliko kazala?

Mislim tko no, sodim malo po sebi: meni bi dol viselo, kak bi se drugi ljudje odločali, o snemanju, zato take teme niti odprla ne. Bi jo pa odprla, če bi se hotela považiti, da je moja bajta tako super tuper, da jo celo zelo priznano podjetje hoče najeti......

Drugih ne moremo vedno soditi po sebi, ker se lahko zelo motimo. user posted image Meni se pa zdi, da tebe foušija daje. user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:32:43   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa


ps. tudi, če bi se že hotela samo pohvalit, zakaj pa ne, saj se vsak rad s čim, na kar je ponosen!



a bi ne bilo lažje recimo takole....

punce, dala sem fotke moje bajte v album, dajte mi malo napišite, če vam je všeč....

se ti ne zdi?

ali pa bi dala pod mojo streho ali na kak podoben forum....a tam pa bi bilo ok? in se ne bi noben vtikal?

hmmmm....pa ljudje pravijo, da nimajo dvojnih meril...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 15:35:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:36:02   
rija
umpa lumpa....tebe sem 100 % razumelauser posted image user posted image user posted image


ampak dvomim, da nekateri razumejo poanto začetnega postauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
19.2.2010 15:36:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:39:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa


ps. tudi, če bi se že hotela samo pohvalit, zakaj pa ne, saj se vsak rad s čim, na kar je ponosen!



a bi ne bilo lažje recimo takole....

punce, dala sem fotke moje bajte v album, dajte mi malo napišite, če vam je všeč....

se ti ne zdi?

ali pa bi dala pod mojo streho ali na kak podoben forum....a tam pa bi bilo ok? in se ne bi noben vtikal?

hmmmm....pa ljudje pravijo, da nimajo dvojnih meril...


Ej v albumu nimaš ničuser posted image

Očitno zdaj več človek ne sme niti vprašat kak voziček naj kupi, ker se potem hvali da bo imel takegauser posted image

Drugače pa ima vsak svoj okus in če priznam meni rijina kuhinja niti pod razno ni všečuser posted image , pa še kak kos pohištva ali opreme bi se najdu, ki bi ga takoj menjala. Zato sploh ne sprejemam tega posta kot hvalisanjeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 19.2.2010 15:41:33 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:43:17   
diva 4
Jaz bi oddala hišo za snemanje reklame.Še posebaj ,če je v reklami vidna samo notranjost hiše in pa za dober "honorar".
Tako , da rija go for it user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:46:23   
skuštrana
Slovenska faušija nima meja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:46:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ej v albumu nimaš ničuser posted image

Očitno zdaj več človek ne sme niti vprašat kak voziček naj kupi, ker se potem hvali da bo imel takegauser posted image

Drugače pa ima vsak svoj okus in če priznam meni rijina kuhinja niti pod razno ni všečuser posted image , pa še kak kos pohištva ali opreme bi se najdu, ki bi ga takoj menjala. Zato sploh ne sprejemam tega posta kot hvalisanjeuser posted image


e daj? nič ni v albumuuser posted image  potem pa mi ga je RR team zbrisal....user posted image user posted image user posted image   očitno so menili, da je album namenjen promociji v reklamne nameneuser posted image

hope, pač imam zelo vnosgredoč okus menda....ker sem bila tudi za voziček nemalokrat napadena, da se afnam po mestuuser posted image user posted image user posted image

in kaj fali moji kuhinji?user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 19.2.2010 15:48:46 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:47:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Jaz bi oddala hišo za snemanje reklame.Še posebaj ,če je v reklami vidna samo notranjost hiše in pa za dober "honorar".


a ena plača bi bila dovolj za par ur? ker to mi je dalo misliti...user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 19.2.2010 15:48:02 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:49:05   
diva 4
Odvisno kakšna plača.Delavska 500€ je premalo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:49:11   
Hope2
Očitno si že delala reklamo, ap so zbrisali albumuser posted image

Sicer se čist ne spomnim kuhinje, ampak vem, da je premajhna, preveč zaprta, kredence pa mi sploh niso všeč oz dizaj, si premalo izvirna bila in premalo modernauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:51:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Očitno si že delala reklamo, ap so zbrisali albumuser posted image

Sicer se čist ne spomnim kuhinje, ampak vem, da je premajhna, preveč zaprta, kredence pa mi sploh niso všeč oz dizaj, si premalo izvirna bila in premalo modernauser posted image



user posted image user posted image

majhna je res....ampak ostalo pa ni moja kuhinjauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:51:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: diva 4

Odvisno kakšna plača.Delavska 500€ je premalo.


malo boljša delavskauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 15:54:08   
diva 4
Pa. ja . Daj ne razmišljaj preveč.Zakaj pa ne bi še nekaj zaslužla na račun hiše ,ki te je verjetno drago stala.
Če se pa še tvoj strinja in ga ne moti pa itak .Kot sem že prej napisala GO FOR IT.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 16:07:19   
pety78
Da nimate tiste, ki ne bi dale hiše na ogled, kakih ukradenih slik not? Kerensa?

user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 16:57:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
 Če "vsebino" svoje nepremičnine "delim s svetom",

pa saj si sama rekla, da pri nas ni "vsebine"user posted image user posted image user posted image

Za vašo hišo sem samo rekla, da je za moj okus premalo opremljena. In oprema, ki je, ni po mojem okusu. Preveč moderna je, jaz imam pa rada starine. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
ma daj kaka zasebnost, če lahko brez sramu tu sporočaš kak najemnine ne plačuješ in drekov ne pobiraš oz si nesnaga obična, pa res ne vem kaj te tak skrbi za tvojo zasebnost.

Če enkrat nisem plačala najemnine, to ne pomeni, da je na splošno ne plačujem. Lahko ti pa direktno na dom, s priporočeno pošiljko, pošljem fotokopijo ožigosanih potrdil prejemov najemnin direktno od nepremičninske agencije. Naslova mi ni treba pošiljati na ZS, ga že imam - ti mi samo povej, če ti pošljem. user posted image  Kar se pa tiče nepobiranja dreka za go. Pes, pa... upam, da boš kdaj stopila v kakšnega. Stopiti v drek je stara vraža, po kateri naj bi tisti, ki stopi v drek, v kratkem dobil denar. In jaz ti ga privoščim. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: rija
hmmmm....pa ljudje pravijo, da nimajo dvojnih meril...

A daj, no, daj, Rija... na Ringaraji si, no! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Da nimate tiste, ki ne bi dale hiše na ogled, kakih ukradenih slik not? Kerensa?

A se ti jaz zdim človek, ki bi imel umetniške slike v hiši? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:03:01   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: rija

freša....glej, verjamem, da si pametna punca....

ampak tale patetična predvidljivost....je pa naravnost smešnauser posted image


1. Freycha
2. patetična predvidljivost? a zdej, če povem svoje mnenje, da mi ni jasno, zakaj moraš spraševati za mnenje, če boš itak na koncu naredila tako, kot ti misliš ne glede na odziv foruma, sem patetično predvidljiva in me daje fovšija?

ojoj, kam smo prišli.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:04:59   
rija
patetiččno predvidljiv je ulet glavnih kofetkarc....ne tvoje pisanjeuser posted image

in nikjer nism napisala da si fauš....preberi si še enkrat....

mogoče pa sem se vseeno zmotila, kar sem napisala v prvem stavkuuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 19.2.2010 17:05:38 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:06:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
patetiččno predvidljiv je ulet glavnih kofetkarc

A si že pozabila, Rija, kdaj pridejo na RR (nekatere, seveda - ne dajem vseh kofetaric v isti koš, da ne bo pomote)? user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:07:59   
Freycha
1. nisem čredno bitje...... pa tu je bilo izredno malo kofetkarc, ki so komentirale. Ostale verjetno raje obdržijo misli zase.....
2. danes sem šla po nekem času spet na forum čisto zaradi nečesa drugega in potem najdem to temo..... pa sem pač komentirala.
3. fovšija je letela na ostale, ki so mi pripisale to lastnost.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:11:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: rija
patetiččno predvidljiv je ulet glavnih kofetkarc

A si že pozabila, Rija, kdaj pridejo na RR (nekatere, seveda - ne dajem vseh kofetaric v isti koš, da ne bo pomote)? user posted image


daj mi povej, kdaj pridejo, da jih še jaz tu ujagam..... čeprav, če dobro pomislim.... sem z razlogom nehala na RR hodt, pa pomoje se ga bom mogla spet malo spomnit user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 17:11:29   
rija
hja....če bi se mi dalo, ampak nimam časa, ker pečem jabolčno pitouser posted image user posted image user posted image , bi šla, pa bi ti skopirala par uletov....ki bi ovrgle tvojo prvo trditevuser posted image

jaz v naključja, razen redka, ne verjamem....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?