|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 23:06:32   
Rubin.
Aja, kaj se teme tiče. Jaz ne bi privolila.

Sicer pa mi je rijina hiša všeč, čeprav ni moj stil.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ponudba - bi privolile?
19.2.2010 23:07:23   
rija
O marogicauser posted image  tebe pa že dolgo nisem videla tukajuser posted image

Mah, te prav pogrešam....

Jaz pa sem tebi fauš za tvoje piceuser posted image

Sve si kvit?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ponudba - bi privolile?
20.2.2010 6:37:54   
TRIŠ
Biuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ponudba - bi privolile?
20.2.2010 8:57:08   
Dashenka
NE in tudi tebi odsvetujem - iz lastnih izkušenjuser posted image .

Moji starši so posodili oz oddali naše popolnoma novo stanovanje za snemanje enega filma pred cca 30 leti in se zadeva ni izkazala za prav posrečeno.
Po odhodu smo namreč morali ne le prebarvat, pač pa tudi zamenjat kompletno ves parket, dva podboja vrat, ki sta bila "odbita",....
Pod črto smo bili seveda na konkretni izgubi, tako, da če ti ni čisto vseeno, kakšno hišo bo snemalska ekipa zapustila za sabo, ti svetujem da ponudbo odkloniš.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ponudba - bi privolile?
20.2.2010 10:23:17   
tajtaja
Evo, še jaz.
Za primeren honorar bi tudi jaz posodila hišo za snemanje reklame. Zakaj?
Ker sem na svoj -najin izdelek zelo ponosna. Predvsem zato, ker sem spesnila (notranjo opremo-ambient) brez pomoči kakega strokovnjaka za te reči in mi je še vsak obiskovalec do zdaj dejal, da sem popolnoma zgrešila poklic.
Večje pohvale ne rabim. In zato bi z ponosom postavila te detalje na ogled.
V končni fazi pa res noben v reklami ne bo vedel, čigava je hiša.Tako da rija, le daj, nič ne oklevaj!
Taka priložnost(da ti tudi plačajo) se ponudi enkrat v življenju. Ker tisto v katalogu ti sigurno niso plačali, če te niti vprašali niso.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ponudba - bi privolile?
20.2.2010 21:32:51   
JB
Če ne bi potrebovala denarja ki bi mi ga punujali za reklamo definitivno ne bi pustila.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ponudba - bi privolile?
20.2.2010 21:55:39   
ALWAYS LARA
js bi pustila oz bi bila polaskana :)

ampak bi pa definitivno dala v pogodobbo poleg plačila še povrnitev stroškov nastalih ob morebitnih poškodbah. pa magar da se prostor pred tem poslika, da imaš kak dokaz če bodo kako razdejanje pustil za sabo

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ponudba - bi privolile?
23.2.2010 16:06:58   
tajtaja
Kak zdaj, si podpisala pogodbo????

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 133
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?