|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rožice, rožice....
10.4.2010 19:39:50   
noranate
Ribi Bibi, katalog sem dobila v vrtnariji, je pa tud na spletu, se mi zdi user posted image .

Splišni, že dve leti obstaja grobeljnik za v korita, je bele barve in je čudovita rožca za med bršlinke al pa tud ktere druge rožce. Drgač pa je za na sonce rumena suha roža, pa eni zajčki so tud rumeni, diascija, verbene vseh barv, bakopa. Srečno pri izbiri user posted image .

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: rožice, rožice....
12.4.2010 23:27:05   
Ribi Bibi
noranate: res je. Sem smotana, pa sem napačno kratico v naslov tipkala user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: rožice, rožice....
12.4.2010 23:41:21   
Ribi Bibi
Sam sem RES smotana: na netu je samo naslovnica, katalogi pa v vrtnarijah...eh, ko so pa prsti hitrejši kot pamet user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: rožice, rožice....
12.4.2010 23:47:37   
rija
enostavno se moram pohvaliti: moje rožice so tako lepo vzklileuser posted image  letos prvič v življenju....je tamali nametal nekih semenk v trgovini, pa sva napolnila lončke in koritauser posted image  imava pa neki slak, abrucije, neke ful pisane rožice, pa še neke plezalkeuser posted image  zelo igriva izbira....bomo videli, kaj se bo scimilo....

pa en ribez sva posadila in že ful, ful ženeuser posted image  


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: rožice, rožice....
13.4.2010 6:23:15   
bumerang
O, rija začenja odkrivati čar kmetovanja. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: rožice, rožice....
14.4.2010 16:36:48   
Splišni
Jaz sme portulak nasejala v korito, ki ga imam zdaj na okenski polici (notri). Samo ne vem, če nisem preveč zemlje čez nasula. Saj sem jo malo, tako s prsti, samo nič ne klije še ...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: rožice, rožice....
21.4.2010 10:01:41   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi
) v roza, beli, vijola odtenkih: roza viseče bršlinke, za strukturo temnovijolično deteljo in male beloroza pelargonije, pa za čisto malo višine navadno zeleno perjanko. Bomo vidl kako bo user posted image .


Riba, tole kombinacijo bi pa mogoče tud jaz uporabila, če bom dobil te rože. Sem v porodnišnici mela s sabo Ruthino knjigo, pa je tok rož, da nisem mela časa kombinacij naštudirat user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: rožice, rožice....
21.4.2010 10:16:25   
noranate
Ribi bibi, res zanimiva komcinacija.
jaz pa so zamišljam nekaj s sanvitalijami (mini sončnice jim rečemo pri nas), kakšna travca, naprej pa ne vemuser posted image . Vse sosede okol mene pa kupujejo že rože kot nore.  Ampak dans je spet hladno, piha kot user posted image , mal dežuje in ne bom še, pa če bodo vsi rože že na okna dal, jaz ne bom!!!
moram še prej komcinacijo skup spacat?!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: rožice, rožice....
4.5.2010 14:17:00   
Ribi Bibi
noranate...ti že veš, le glej da nam sporočiš kaj imaš, ko se boš odločila. Moje zgledajo že prav luštno, me zdaj en teden ni bilo doma in mam občutek, da so fuuul zrastle user posted image . Tud barve cvetov se že vidijo in mislim, da bo res lepo. Ta detelja me je pozitivno presenetla, lepo gosto "blazino" naredi, pa take male bele cvetke ima...luštna.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: rožice, rožice....
4.5.2010 14:19:57   
Ribi Bibi
kjava: ja, kombinacij je pa res veliko, pa še dobro, se lahko že takoj veselimo kaj bomo naslednje leto novega poskusle user posted image . Pa glede na to, da si kombinacije študirala v porodnišnici se najbrž spodobi, da ČESTITAM (?) user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: rožice, rožice....
5.5.2010 14:35:43   
noranate
Ribi Bibi pokorno se javljam na dužnostuser posted image in ti sporočam svoje prve zasaditve user posted image .
Zasadila senčno stran (sonce zjutraj, poznej zvečer tud ) v 2 korita mini pokončne pelargonije rdeče z rahlo belo obarvano sredino in mleček. " korita nizke vodenke in mleček.
Na okna z dopoldanskim soncem pa 2 korita: 2 rdeči bršljanki, z sanvitaliji, 1 pokončna bela mini pelargonija  (ima rahlo roza obarvano sredino) in mleček.
1 korito: 2 roza skevoli, 1 modra (ali lilauser posted image ) 2 sanvitaliji.

Balkon je še prazen, še nič kupila, ko bo pa javimuser posted image .

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: rožice, rožice....
5.5.2010 18:50:47   
Gina
Meni je sanvitalija zelo všeč, ampak kakor piše je za na fuuul sonce. A misliš da ti bo delala samo na dopoldanskem soncu?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: rožice, rožice....
5.5.2010 21:04:14   
bumerang
Meni se je že večkrat posušila na balkonu, obrnjenem rahlo v SZ, bolj na S.
In to v koritu z vodno rezervo. Klinc pa taka roža!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: rožice, rožice....
5.5.2010 21:28:00   
Felicita
evo, midve z mami sva tut pritovorli dans korita... vijolično rumena zasaditev, kleome, angelske pelargonije in sanvitalije, za polnilo pa neka žlahta moljevk in žajbelj. mamo pa čist čist južni balkon, tko da upam da bo zdržalo letos (vsako leto nam scvre kako rožo).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: rožice, rožice....
5.5.2010 21:57:59   
noranate
Gina upam da bo  s sanvitalijami vse o.k. , sonce je na tej strani nekje do 13. ure, upam, da jim bo dovoljuser posted image .

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: rožice, rožice....
7.5.2010 21:07:43   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

kjava: ja, kombinacij je pa res veliko, pa še dobro, se lahko že takoj veselimo kaj bomo naslednje leto novega poskusle user posted image . Pa glede na to, da si kombinacije študirala v porodnišnici se najbrž spodobi, da ČESTITAM (?) user posted image


Hvala! Danes je drgač star 8 tednov. Z rožami sem pa še glih tam, kjer sem bla user posted image . No, edino roza bršljinke sem nabavla. Drug teden moram pa res v akcijo.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: rožice, rožice....
15.5.2010 20:44:49   
Ribi Bibi
noranate: uuuu luštno se sliši. Boš mogla še kakšno slikco poslat v višku sezone. Moje so se kar razcvetele, sem zadovoljna z izbiro, tako da komaj čakam, da se res razrastejo.

kjava: hehe, moje rože si še zdaj niso povsem opomogle od nosečnosti in poroda, pa je mala stara "že" 14 mesecev user posted image . Saj je mogoče grdo, ampak reeees nisem imela energije zanje. Sem pa vztrajno gledala kataloge, to pa user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: rožice, rožice....
18.5.2010 14:39:03   
1edina
Evo pri nas pa imamo na balkonu že standardno navadne rdeče prevešajoče bršljanke, sicer je mojo mami letos primilo, da je v nekaj kort nasadila tudi okrasno koprivo (coleus), okrasni krompri ali fižol-nevem kaj je točno ker eni govorijo tak drugi tak (ipomeja), da je vse skupaj bolj pisano in nekaj tudi prevešajočega. V nekaterih drugih posodah in koritih pa smo letos nasadili, suhe rože, okrasno deteljo, pokončne pelargonije in pa zmajeva krila.

Meni se zdi, da so bršljanke za nego še najmanj zahtevne, pa tudi dobro prenašajo tako sonce kot dež in slabo vreme.Edina slabost je, ko moraš pometat, tam kjer imaš tlakovce-teh pa ni veliko, na srečouser posted image .



(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: rožice, rožice....
18.5.2010 17:51:03   
noranate
Evo, danes končnoooo nabavila rožce za na balkon, sicer pa nič prepozno, ker bo še hladno user posted image . Korita na balkonu bodo letos krasila zmajeva krila, afriški smilj (svetli listi in šatirani), grenkuljica in še ena rumena rožca, ki se široko razraste (rabi velik vode) in kot zakleto se ne spomnim imena. user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: rožice, rožice....
19.5.2010 19:08:57   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

in še ena rumena rožca, ki se široko razraste (rabi velik vode) in kot zakleto se ne spomnim imena. user posted image


bidens?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: rožice, rožice....
20.5.2010 9:06:37   
noranate
Bidens ja, Gina, hvala user posted image . Sicer sem pa zvečer rožice pokrila s kopreno, ker je bilo zjutri sam 5 stopinj user posted image . upam, da kmal pride topel val, ker na vrtu mam tud pravo štalo, vse komaj životari. Sam uši in gosenic ne zebe user posted image .

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: rožice, rožice....
20.5.2010 19:44:48   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Bidens ja, Gina, hvala user posted image . Sicer sem pa zvečer rožice pokrila s kopreno, ker je bilo zjutri sam 5 stopinj user posted image . upam, da kmal pride topel val, ker na vrtu mam tud pravo štalo, vse komaj životari. Sam uši in gosenic ne zebe user posted image .


Vodite za dve stopinji.user posted image  Pri nas je zjutraj bilo dva dni zapored 3°C. IN seveda tudi pri nas vse bolj ali manj vegetira. Krompir mi je skoraj pomrznil (okrasni namreč). Samo ga ne bom dala notri, mam dovolj te zime. Naj že gre domu in nas pusti k pomladi. Pri nas sicer ni uši in ne preveč gosenic, imam pa zaradi dežja že zdaj rjo. Eh pa to vreme...

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: rožice, rožice....
28.5.2010 10:04:02   
noranate
Dekleta, a je imela katera probleme s "plutavostjo" bršljank. Spodaj pod list so ene take pikice rjave, a se mi za 4 bršljanke splača sploh kakšno škropivo kupovat, bo pomagalo. Al  naj kupim nove? 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: rožice, rožice....
28.5.2010 14:19:37   
Ribi Bibi
No zadnje dni pa ni več težav z mrazom, a? user posted image  Komaj čakam, da vidim kako slikico kaj nam bo zrastlo.

Noranate, s "plutavostjo" pa nimam izkušenj.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: rožice, rožice....
3.6.2010 20:19:01   
noranate
hej, poznavalke moje, pozdravljene. Moje rože sploh ne rastejo. Saj vem da je hladno, sam vseeno user posted image . A dam lahk v zemljo mal organika, da jih mal prebudi?

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?