|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:07:54   
ljupka
Jaz mislim ,da je problem v tem,da bi on rad njo videl,iz kakšnih razlogov,ve on sam,a ona se ga izogiba!
In če te noče videti,pač pošlje drugo osebo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:21:13   
urška
da še jaz povem svoje. vidva nista več poročena in ne vem, zakaj bi jo tako rad kontroliral? ker očitno to hočeš.
če bi meni moj bivši to počel, bi mu enostavno povedala naj sam pride po otroka, ne pa da bi mu ga kam vozila.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:30:07   
Ribica **
Tiste, ki niste v tem, ne bodite tako zelo pametne, no.

Jaz pa razumem mluskota. In ce je to edini stik med bivso in bivsim, da si izmenjata kake info glede otroka, se mi ne zdi prav, da je neka druga oseba od predaji. Ce pa bi mlusko koga drugega poslal, bi bila pa najbrz situacija in komentarji takoj drugacna, a ne?

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 25.2.2010 22:31:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 22:51:34   
mateyka
hmm, ribica mi je dala mislit.. če bi zdajle ena mama odprla temo, da ji bivši ne vozi otroka nazaj, ampak pošilja druge ljudi, bi res verjetno bili komentarji malo drugačni..

je pa res, da se strinjam, da se ga ženska zelo verjetno izogiba. po drugi strani je pa fino da se kdaj pa kdaj vidita, da se sinhronizirata glede otroka. ker da se ne vidita leta in leta, se mi ne zdi dobro - čisto iz logističnega vidika mislim. totalno nepraktično. na koncu bi npr. rad oče kupil za roj. dan tamalemu kolo, pa ne ve, a ga bo mama tud, al kva zdej planira..

je pa težko rečt kaj je tukaj v resnici posredi, če vemo samo par stavkov iz očetovih ust in to je vse..

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 23:08:13   
ledenaa
mateyka saj ni napisal da se nikoli ne vidita


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otrok-stiki
25.2.2010 23:48:28   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

mateyka saj ni napisal da se nikoli ne vidita




Ampak poglej - ce ti je to edina moznost komunikacije z bivsim partnerjem, potem je se kako zelo zazeljeno, da on pripelje otroka nazaj - verjemi, iz izkusenj. Ce pa je komunikacija glede otroka sicer ok, potem pac niti ni tak problem, jaz se ne bi obremenjevala s tem, kdo ga vozi v solo - imajo pac svoj nacin takrat, ko so skupaj. Kako sta pa sicer dogovorjena oz. kak je bil dogovor na sodiscu?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 6:51:02   
mlusko
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

mateyka saj ni napisal da se nikoli ne vidita




Ampak poglej - ce ti je to edina moznost komunikacije z bivsim partnerjem, potem je se kako zelo zazeljeno, da on pripelje otroka nazaj - verjemi, iz izkusenj. Ce pa je komunikacija glede otroka sicer ok, potem pac niti ni tak problem, jaz se ne bi obremenjevala s tem, kdo ga vozi v solo - imajo pac svoj nacin takrat, ko so skupaj. Kako sta pa sicer dogovorjena oz. kak je bil dogovor na sodiscu?


Ne vidiva se nikoli, zato tudi komunikacije ni. Tudi po tel. ne. Bivšo sem že davno prebolel in najbolje je biti pameten, če SAM nisi  v taki situaciji. Vesel sem ,da ima partnerja, ki lepo skrbi za mojega otroka, ampak še vedno mi ni normalno, da vozijo otroka njeni starši in kdaj pa kdaj partner.  Nihče ni rekel, da je problem partner, ampak vi kar sami zaključite po svoje in napadate...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 7:41:06   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Tiste, ki niste v tem, ne bodite tako zelo pametne, no.

Jaz pa razumem mluskota. In ce je to edini stik med bivso in bivsim, da si izmenjata kake info glede otroka, se mi ne zdi prav, da je neka druga oseba od predaji. Ce pa bi mlusko koga drugega poslal, bi bila pa najbrz situacija in komentarji takoj drugacna, a ne?


Ribica, mlusko ni jamral o tem, da ni komunikacije, ampak o tem, da je odgovornost bivše, da sama vozi otroka v šolo in k njemu. In da bi se pritožil zato, ker otroka ne vozi ona, ne zato, ker nimata komunikacije. Razlika. In če takoj pomisli na pritožbo, se meni ne zdi nekaj v redu. Še posebno ne, če je na podlagi tega, kdo otroka preda.

In ne boš verjela, pri meni komentarji ne bi bili prav nič drugačni, če bi mlusko pošiljal ne kar koga drugega, ampak svojo stalno partnerico oz. svojo mamo.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 7:50:33   
Anonimen
zakaj pa bi rad videl, da ga pripelje bivsa zena?
v cem je razlika?
zato, ker nevemkolko otrok vsakodnevno vozijo v solo in hodijo iskat(ali vrtec) stari starsi ali se kdo drug.


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 26.2.2010 7:51:44 >

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 8:06:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Ne vidiva se nikoli, zato tudi komunikacije ni. Tudi po tel. ne.


in zakaj je ni niti po telefonuuser posted image
saj smo vendar sodobni ljudje...
midva se včasih tudi dva dni ne vidiva zaradi služb....in sva pač vsaki dve uri na telefonu in z vsem na tekočem. mogoče sva komu čudna, ker se toliko klicariva, ampak midva komunikacijo v živo pač nadomestiva s telefonsko. in se zmeniva čisto vse.

in če bi ne bil problem še nekje, bi vidva lahko storila enako.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 8:14:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Ne vidiva se nikoli, zato tudi komunikacije ni. Tudi po tel. ne.


in zakaj je ni niti po telefonuuser posted image
saj smo vendar sodobni ljudje...
midva se včasih tudi dva dni ne vidiva zaradi služb....in sva pač vsaki dve uri na telefonu in z vsem na tekočem. mogoče sva komu čudna, ker se toliko klicariva, ampak midva komunikacijo v živo pač nadomestiva s telefonsko. in se zmeniva čisto vse.

in če bi ne bil problem še nekje, bi vidva lahko storila enako.


joj, sem imela že isto napisano, pa sem izbrisala.user posted image

evo še enkrat:
v sodobnem svetu za komunikacijo uporabljamo poleg osebnih stikov tudi telefon, faks, navadno pošto, elektronsko pošto... in je res težko poslat sporočilo: hej, rad bi se pogovoril glede nakupa kolesa ipd.user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 8:30:09   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: mlusko

Ne vidiva se nikoli, zato tudi komunikacije ni. Tudi po tel. ne.


in zakaj je ni niti po telefonuuser posted image
saj smo vendar sodobni ljudje...
midva se včasih tudi dva dni ne vidiva zaradi služb....in sva pač vsaki dve uri na telefonu in z vsem na tekočem. mogoče sva komu čudna, ker se toliko klicariva, ampak midva komunikacijo v živo pač nadomestiva s telefonsko. in se zmeniva čisto vse.

in če bi ne bil problem še nekje, bi vidva lahko storila enako.


joj, sem imela že isto napisano, pa sem izbrisala.user posted image

evo še enkrat:
v sodobnem svetu za komunikacijo uporabljamo poleg osebnih stikov tudi telefon, faks, navadno pošto, elektronsko pošto... in je res težko poslat sporočilo: hej, rad bi se pogovoril glede nakupa kolesa ipd.user posted image


Najbrž nobeden od njiju ni tako omejen, da ne bi znal uporabljati vsaj ene izmed komunikacijskih naprav. bivša očitno ne želi bit v nikakršnem stiku z njim. Zakaj? To vesta onadva.

< Sporočilo je popravil mika -- 26.2.2010 8:31:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 8:37:35   
khurde
Ok, prej nisem mogla naprej pisati.

Ribica, kot sta Rija in Mizantrop napisali, v času ne vem kakšnih možnosti komunikacije samo srečanja ob predaji otroka ne bi smel biti edin način, da se starša kaj pogovorita. Edino, če kaj drugega ne štima in je še več stvari v ozadju.

Mlusko, jaz sklepam tako kot preberem. Tebi je še vedno največji problem v tem, da točno ona ne vozi otroka. In če bi ona v tem času kofetkala s prijateljicami bi tudi moj odgovor bil drugačen, ker pa si napisal, da je v tem času v službi, pa mi ni jasno, zakaj se še vedno pritožuješ nad tem. V tvojem primeru bi se jaz pritoževala nad pomanjkanjem komunikacije med bivšima partnerjema in ne nad tem, da nekdo ne vozi otroka sam, ampak mu drugi pomagajo. In če se v dobi mobilne telefonije, interneta ipd. ne moreta nikakor ujeti in pogovoriti, je še nekaj drugega zadaj. Ali se te ona izogiba? Ali jo kdaj pokličeš in noče dvigniti telefona? Ali ti sploh ne vrača klicev? Odgovarja na mejle, sms-e? To je malo drugačen problem, ja. Ampak vseeno ima ona pravico do tega, čeprav tako obnašanje ni ravno zrelo in odgovorno do otroka (ampak spet... po mojem mnenju ni problematično to, da točno ona ne vozi otroka k tebi, ampak to, da se te izogiba ali kaj in da ni čisto nobene komunikacije med vama).

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Otrok-stiki
26.2.2010 9:25:09   
Anonimen
Izgleda, da imaš ti čisto preveč časa!

(odgovor članu mlusko)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Otrok-stiki
2.3.2010 21:03:16   
sanasan
hm, lahko tvoja bivša resnično takrat ne more ali pa se te pač izogiba! to bi pač moral vedeti sam, se mi zdi!
v primeru, da se te res namenoma izogiba to sploh ni fajn, ker to začuti tudi otrok....po drugi strani je pa še vseeno bolje kot pa da bi se vidva kregala pred njimuser posted image

moj mož je npr.tudi vedno raje videl, da sem jaz kontaktirala njegovo bivšo in vozila malega okrog, ker sta se onadva bila sposobna v sekundi 'pičit' tudi še po nekajletni ločitvi in so bile to prehude scene za malega...njej je pa to včasih zelo odgovarjalo, včasih pa sploh ne...

bodi dec in če te to tako muči, to razčisti z njo, me ti bolj težko pomagamo, ko ne vemo, kaj natanko je v zakulisjuuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Otrok-stiki
4.3.2010 8:57:50   
vandak
A si pomislil, da mati mogoče pa le TEBE NE MARA VIDIT??? user posted image

(odgovor članu mlusko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?