|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 14:13:44   
Rakica_80
Vidim, da klepetate o svojih možehuser posted image Moj ponavadi gre z menoj, pa verjetno se mu ne greuser posted image , ampak, ker je to stvar obeh ne samo mene, je lepo videti, da je partner z menoj. Drugače tudi njim ni lahko, mi dva sva se lani v prvem postopku zelo skregala,jooooj ko se spomnim user posted image , ni mi bila lahka, pa še po ET se je to zgodilouser posted image
Res mi je všeč, da ste začele o tem govorit, ker nisem še zasledila nikjer take temeuser posted image
No, tudi njim svaka čast, da nas prenašajo, ko smo polne hormonov- vsaj zame govorim, ker sem tečna ko user posted image , še sebe nisem takrat prenesla in to se tudi sedaj bojim, ko grem ponovno v postopekuser posted image user posted image
Lep dan vam želimuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 15:42:04   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

No, tudi njim svaka čast, da nas prenašajo, ko smo polne hormonov.




Se popolnoma strinjam!!!user posted image user posted image user posted image In jaz sem mu tud povedala to...

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:07:30   
športnica
evo, jst sm končno nazaj. nimam dobrih novic. v bistvu ne vejo kaj je z mano. imam zelo nizko beto HCG in sicer 81. pravijo da to pomeni nosečnost in je test pozitiven, ampak moram prit na test še enkrat cez 7 dni, da vidijo kako napredujem. ali bo hormon rasel ali ga ne bo več. pravijo da je bil verjetno spontani splav, ampak ne morejo trditi. majhen % pa je možnost za izvenmaternično nosečnost. še naprej moram jemat utrogestan. kr neki, spet en teden čakanja. sm mislila da grem tja po ja ali ne, sem pa še bolj zakomplicirala. pravijo da je upanje vedno. da so imeli primere ko so bile bete nižje do 45 in so ženske rodile.

no pa da vidmo, jst sm se že čist sprijaznila, da nič ne bo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:37:17   
cukica
Prvo kar se tiče partnerjev:moj gre z menoj vedno ko gre lahko saj ima tako službo da je večinoma časa po svetu.Zato sem vesela da gre z menoj,ko gre lahko. Je pa vesel vsake dobre novice in razočaran tako kot jaz vsakega neuspelega postopka. Imam vso podporo pri njem in sem srečna,da ga imam,....
Športnica ne obupaj,....boš vidla da bo vse v redu,...držim pesti,....user posted image user posted image za srečo!!!!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:45:54   
spominčica
IZVIRNO SPOROČILO: športnica

evo, jst sm končno nazaj. nimam dobrih novic. v bistvu ne vejo kaj je z mano. imam zelo nizko beto HCG in sicer 81. pravijo da to pomeni nosečnost in je test pozitiven, ampak moram prit na test še enkrat cez 7 dni, da vidijo kako napredujem. ali bo hormon rasel ali ga ne bo več. pravijo da je bil verjetno spontani splav, ampak ne morejo trditi. majhen % pa je možnost za izvenmaternično nosečnost. še naprej moram jemat utrogestan. kr neki, spet en teden čakanja. sm mislila da grem tja po ja ali ne, sem pa še bolj zakomplicirala. pravijo da je upanje vedno. da so imeli primere ko so bile bete nižje do 45 in so ženske rodile.

no pa da vidmo, jst sm se že čist sprijaznila, da nič ne bo.



Oh športnica. Ne obupat prehitro. Če ste me kej naučile tukaj na RR je to, da ne smem prehitro obupat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Boš vidla vse bo še OK

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 16:51:30   
Rakica_80
Športnica, držim močno močno pestke zate, da bo le tvoja, vsaj ena pikica, bila dovolj močna in se obdržala pri tebi 9 mescev user posted image user posted image user posted image
Res je tudi to, da nekaterim puncam raste hormon zelo počasi in upam, da boš tudi ti med njimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 17:01:10   
Teta M
Športnica: ne obupaj še,dejstvo je da si pač noseča...to ti je CB pokazal in to je danes potrjeno na krvenm...res je nizka beta,ampak to še ne pomeni da je konec...glede nato da si krvavela,je čisto možno da je enega odneslo....tako da kar pozitivno razmišljaj še en teden....prosim samo ne obupaj še, če bo čez 1 teden slaba novica ,pač boš takrat popustila,do takrat pa glavo pokonci in razmišljaj pozitivno,to je max.kar lahko narediš.....Držim pesti da se obnese nosečnost!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:23:24   
baguSka
sportnica - MOOOOCNOOOOO drzim pesti zate, da bo vse ok in da bo cez 7 dni beta ZEEELOOO visoka!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:31:56   
špica84
sportnica upam da bo cez 7 dni stanje boljse

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 19:56:10   
jona klara
športnica- user posted image user posted image user posted image držim zelo pesti zate, ti pa svetujem, da greš čez 2 dni na samopl. krvni odvzem in boš že sama videla, čle beta raste, da ne boš tako na trnih 1 teden beta se mora na dva dni podvajati vsaj za enkrat da je nosečnost napredujoča, pozorna pa bodi na bolečine, če bodo hude pojdi takoj k dr., jaz sem lani iela izvenmater,in je nevarno, da ne padeš skupi, nč se ustrašit le znake spremljaj, če bo bolelo nemudoma pojdi k dr.

pa še vedno imam upanje zateuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:07:28   
špica84
jona dobro zrihtaj jutri na uz,naj bo srcek al pa dva lepo slisat

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:09:35   
baguSka
itak da bosta dva!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al pa kr tri!!!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:16:30   
mojškra
Športica- mogoče se je vgnezdilo kasneje in si začela hormon tudi izločati kasneje. Sicer pa se ta hormon na dan poveča do 2x, zato kar pozitivno naprej, boš videla da bo ok.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:45:43   
Amelia
Športnica, držim pesti, da se vse srečno izteče, čeprav te čist razumem, ko si napisala, da si se že sprijaznila, da ne bo nič, jaz sem tud take sorte, se že prej pripravim na morebitni neuspeh in sem lahko potem samo pozitivno presenečena, jaz še kar navijam, go girl...user posted image user posted image user posted image

Drugač pa punce, dajmo se vse skupaj preselit na temo maj/junij, ker vidim, da smo več ali manj iste, da ne bo treba sem pa tja skakat!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 20:52:50   
Amelia
user posted image Še tega sem našla... Športnica, ne obupat!!!

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:00:46   
športnica
punce, hvala za vašo spodbudo in upanje. to mi zelo veliko pomeni. sem pa kokr tolk kul. prvi šok sem že doživela v soboto, ko se mi je ulilo. to je zame prvi IVF in upaš da bo takoj uspelo. in seveda je prvi poraz najbolj grozn. z vsem se spopadam prvič. trenutno sem OK in bom tudi lažje preživela teh 7 dni, kot pa tiste ta prve po ET user posted image user posted image user posted image . zdej sem se že naučila bit potrpežljiva. user posted image user posted image user posted image

jona imaš prav za IMN, upam da res ni kaj na tem. bom gledala znake. si ti ves čas po malem krvavela in imela bolečino v trebuhu? kako so ti pa to rešili? slišim, da je to nevarno za jajcevode user posted image user posted image user posted image jaz sem sicer nehala krvaveti, po malem me pa skos še špika. za jutri ti želim vse najlepše in da bo vse ok, pa da boš najsrečnejša ko slišiš srček ( srčka user posted image user posted image )

Kam pa lahko grem na samoplačniški krvni test v LJ? predenj začnem srfat po netu

mojškra in tetam upam da imata prav. baguška, špica, bebii, spominčica, in čukica. da vas pestke ne bodo preveč bolele. bom mogla še kakšne obkladke prnest user posted image

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:11:06   
ninocka26
Na samoplačniški pregled krvi greš v Adrialab na Parmovi. Tukaj je link: http://si.synlab.de/
Plačaš pa cca. 12 €, rezultat izveš v 2 urah.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:57:46   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: športnica

in seveda je prvi poraz najbolj grozn



hmmm.. jst pa ne morem tega zase trdit.

definitivno pa drzim pesti zate!!user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:59:20   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

user posted image Še tega sem našla... Športnica, ne obupat!!!


amelia, ja iste sva user posted image sej bo. enkrat bo. najlepša hvala za dobre želje.
držim pesti zate. zdej ste ve na vrsti za lepe novičke. tele ikonce so pa čist hude, kje pa jih dobiš?

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 21:59:23   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka26

Na samoplačniški pregled krvi greš v Adrialab na Parmovi. Tukaj je link: http://si.synlab.de/
Plačaš pa cca. 12 €, rezultat izveš v 2 urah.



Jp. In ce mas sreco se guzve ni.user posted image Edino parkinga nimajo. Razen ce ga najdes tam zadaj pri stacuni, da ne bom reklame delala... user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:01:50   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: ninocka26

Na samoplačniški pregled krvi greš v Adrialab na Parmovi. Tukaj je link: http://si.synlab.de/
Plačaš pa cca. 12 €, rezultat izveš v 2 urah.




uuuuu, tole je pa bliz mene. grem v soboto tja. če delajo user posted image , grem brat link :) HVALAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:02:20   
baguSka
hm. za soboto pa nisem tok ziher.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:03:19   
baguSka
Delovni čas laboratorija je od ponedeljka do petka od 7.30 do 15.00 ure.

Zal.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:14:11   
športnica
sm vidla ja. bom šla pa jutri, al pa v ponedeljek. nevem a ima smisel hodit jutri, če sem bla danes. bo lahko večja razlika vidna če počakam na ponedeljek. škoda da za tole nisem prej vedla user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
29.4.2010 22:18:13   
baguSka
boljse da pocakas do ponedeljka ja... in se vedno boljse kot sele cez en teden.user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 129 [130] 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?