|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 11:29:42   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ojla ženske moje, se zgodi da tudi jaz potrebujem eno informacijo...mogoče pa katera ve

namreč zanima me, ali je že bila katera v postopku na GK LJ z zamrznjenčki z estrofemom user posted image user posted image user posted image

Reševke za vas vem, da vam ata predpisuje estrofem, ali mi lahko tudi ve napišete kako to poteka

za vse moje trepetalke držim pestke in objemam vse, ki jim ni uspelo


postopek z estrofemom ..kot se spomnim..zaćneš jemati prvi ali drugi dan M...jemlješ skozi..vmes hodiš na UZ in ko je endometriji dovolj debel greš na ETZ...tukaj se ne čaka ovulacije.
Tolko se sama spomnim....mislim da sem jih jemala na 8 ur eno tableto... Biba007 je imela isti postopek..
če ti jih bo zmanjkalo mi sporoči imam še dve celi škatlici


< Sporočilo je popravil bit -- 1.3.2010 11:30:35 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 11:34:34   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Ojla ženske moje, se zgodi da tudi jaz potrebujem eno informacijo...mogoče pa katera ve

namreč zanima me, ali je že bila katera v postopku na GK LJ z zamrznjenčki z estrofemom user posted image user posted image user posted image

Reševke za vas vem, da vam ata predpisuje estrofem, ali mi lahko tudi ve napišete kako to poteka

za vse moje trepetalke držim pestke in objemam vse, ki jim ni uspelo


postopek z estrofemom ..kot se spomnim..zaćneš jemati prvi ali drugi dan M...jemlješ skozi..vmes hodiš na UZ in ko je endometriji dovolj debel greš na ETZ...tukaj se ne čaka ovulacije.
Tolko se sama spomnim....mislim da sem jih jemala na 8 ur eno tableto... Biba007 je imela isti postopek..
če ti jih bo zmanjkalo mi sporoči imam še dve celi škatlici




no to pa bo še zanimivo, imam občutek, da na GK LJ še niso delali na takšen način postopke z zamrznjenčki, še sploh ker jaz moram poklicati šele 1. dan M.
Bomo videli, kaj bo iz tega.
Imam občutek, da je bil dr. D čisto preveč očaran nad mano, kot kaže bi danes izslila od njega čisto vse kar bi hotela, vključno z spremiogramom user posted image user posted image user posted image , čeprav se mi zdi, da na tej preiskavi ne bi ravno najbolje opravila, kljub temu, da je bil dr. D mnenja, da bi lahko tudi to opravila bolje kot kakšen moškiuser posted image user posted image user posted image  zdaj pa ti vedi, kaj je imel v mislih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 11:41:27   
bit
mismis....a si spet strašila z dekoltejem...user posted image

veš sem malo pogledala kdo je še bil na estrofemu...naša zup2 ..pocukaj jo za rokav pri nosečkah..

ja bog si ga vedi kaj je mislil s tem...mogoče mu je pa sonce padlo na glavo...user posted image


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 12:07:01   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: bit

mismis....a si spet strašila z dekoltejem...user posted image

veš sem malo pogledala kdo je še bil na estrofemu...naša zup2 ..pocukaj jo za rokav pri nosečkah..

ja bog si ga vedi kaj je mislil s tem...mogoče mu je pa sonce padlo na glavo...user posted image





...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 12:13:06   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...


čisto lepo spodobno oblečena, v puloverju, kavbojkah in čevljih, še jakne nisem dala dol s sebe user posted image user posted image user posted image

ne vem, zakaj vedno predvidevaš, da hodim jaz k dr. D  pomankljivo oblečena user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 12:14:36   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: bit

mismis....a si spet strašila z dekoltejem...user posted image

veš sem malo pogledala kdo je še bil na estrofemu...naša zup2 ..pocukaj jo za rokav pri nosečkah..

ja bog si ga vedi kaj je mislil s tem...mogoče mu je pa sonce padlo na glavo...user posted image





...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...



lana estrofem je samo za postopke s pingoti

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 12:16:35   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...


čisto lepo spodobno oblečena, v puloverju, kavbojkah in čevljih, še jakne nisem dala dol s sebe user posted image user posted image user posted image

ne vem, zakaj vedno predvidevaš, da hodim jaz k dr. D  pomankljivo oblečena user posted image


ker sije sonce zunajuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 12:23:53   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...


čisto lepo spodobno oblečena, v puloverju, kavbojkah in čevljih, še jakne nisem dala dol s sebe user posted image user posted image user posted image

ne vem, zakaj vedno predvidevaš, da hodim jaz k dr. D  pomankljivo oblečena user posted image


ker sije sonce zunajuser posted image




to je že res, pa vendar ni še tako toplo, da bi lahko imela na sebi tak dekolte, da bi bilo možno videti moje atribute user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:02:03   
Rakica_80
Puce, jeeeeeeeeej sem naredila Maturo, dobro še zagovor seminarske imam v Juniju + 5 predmet-važno da sem naredila te taglavne,jeeeeeeeej, saj nekaj pozitivnegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mismis, jaz nisem jemala teh zdravil.
Lana, še maloooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Žene moje, vi bi mene kr našeškale al kajuser posted image user posted image user posted image user posted image , ja pa nekdo mora biti poredenuser posted image
Barbara31, ne ni to to, ker črtica druga sploh ni bila tako vidna kot bi morala, se samo vidi, če jo res zelo dobro pogledaš-TO PA NIJE NIŠTAuser posted image ja moj prvi testek je bil v tem postopku, zakaj?user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:09:07   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII
Barbara31, ne ni to to, ker črtica druga sploh ni bila tako vidna kot bi morala, se samo vidi, če jo res zelo dobro pogledaš-TO PA NIJE NIŠTAuser posted image ja moj prvi testek je bil v tem postopku, zakaj?user posted image


no, da še jaz pristavim piskerček...

srce poglej ti si danes 9. dan po ET-ju, dva dni starih zarodkov, torej če odšteješ še 3.dni, kot so običajno stare blastociste, si potem šele 6. dan. Tako kmalu ti pa test ne more pokazati, ma bemti sploh ne vem, zakaj si ga delala že danes, pa saj dobro veš, da se mora morula najprej razviti v blastocisto, torej v tvojem primeru 2-3. dni, šele potem se lahko vgnezdi.

Za estrofem vem, da ga ti nisi jemala, vem da ga predpisuje ata Reš in v MB, zato me je pa zanimalo ALI ga je sploh katera na GK LJ že imela, ali sem jaz dr. D-jev testna zajčica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:16:02   
Barbara31
BEBIII... kateri dan si imela ET?

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:16:04   
mausikaa
no pa dejte še mene na seznam v vaš del forum

15.3. razgovor pri atu Rešu
močno upam, da bodo zadeve potekale hitreje kot na GK...

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:44:48   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mismis


srce poglej ti si danes 9. dan po ET-ju, dva dni starih zarodkov, torej če odšteješ še 3.dni, kot so običajno stare blastociste, si potem šele 6. dan. Tako kmalu ti pa test ne more pokazati, ma bemti sploh ne vem, zakaj si ga delala že danesuser posted image user posted image , pa saj dobro veš, da se mora morula najprej razviti v blastocisto, torej v tvojem primeru 2-3. dni, šele potem se lahko vgnezdi.- in kdaj naj bi se to vgnezdilouser posted image

Za estrofem vem, da ga ti nisi jemala, vem da ga predpisuje ata Reš in v MB, zato me je pa zanimalo ALI ga je sploh katera na GK LJ že imela, ali sem jaz dr. D-jev testna zajčica user posted image user posted image user posted image - dokler si zajčica je še vreduuser posted image user posted image user posted image



Barbara31, jaz sem imela ET 20.02
Mausiiiiii, jeeeeeeeeej, kmalu kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image LAV JUuser posted image IN TI POVEM MOČNO, DA PRI REŠU POTEKAJO NEVERJETNO HITRO STVARIuser posted image
Jaz sem bila samo 2 krat na UZ in sem imela punkcijo.Seveda, je bil kratek postopek.

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:46:05   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII



Test leži na omariciuser posted image  žal je negativen, res da je rahla črtica prisotna, ampak jaz temu ne prepisujem pozitivnemu testu, zame je pozitiven test, ko se vidijo obe črtici enako, sem pa 9 dan po ET. Bomo videli je rekel slepiuser posted image - malo črnega humorja...




TI SI SMOTKA, potem pa bo čez dva dni močnejša črtica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:48:47   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

Ponedeljek, 01.03.
TittyK - Punkcija
vrtnica.m - Punkcija


srečno punce!!! user posted image user posted image user posted image
SREČNO

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:57:27   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


...ja, kakšna pa si šla tja user posted image user posted image ....hm, kaj pa se grejo to na tebi??? Kak estrofem??? BEBII je bila sedaj pri Rešu...mogoče ona kaj ve...


čisto lepo spodobno oblečena, v puloverju, kavbojkah in čevljih, še jakne nisem dala dol s sebe user posted image user posted image user posted image

ne vem, zakaj vedno predvidevaš, da hodim jaz k dr. D  pomankljivo oblečena user posted image


ker sije sonce zunajuser posted image




to je že res, pa vendar ni še tako toplo, da bi lahko imela na sebi tak dekolte, da bi bilo možno videti moje atribute user posted image user posted image



..ti čist nč ne verjamem..user posted image ...

BEBIII, čestitke!!!!! za maturo seveda, drugače pa ti je mismis prav napisala, jaz sem čist pozabila, da si imela ET tako hitro......

mausi, ati greš k atu Rešu???

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:58:02   
mismis
BEBIII, spet ti mene vlečeš za jezik user posted image user posted image user posted image , blastocista ima možnosti, da se vgnezdi od 0-3. dan po ET-ju, vendar obstajajo tudi primeri, ko je prišlo do kasnejše vgnezditve oz. kot v mojem primeru, ko se je zarodek vgnezdil in se potuhnil in je začela beta rasti kasneje. Uh, se vidi da veliko časa preživim v družbi dr. D-ja, da sploh vem za te zadeve in vam jih lahko razlagam user posted image .

V vsakem primeru je zate 9. dan prezgodaj za test, že tako pravimo, da je najboljši dan za test tam nekje od 12. dne po Et- ju dalje, pa še to poudarjamo pri 5. dni starih zarodkih, takrat je test dokaj realen.


in daj ti meni povej, kaj bi jaz drugega še lahko bila dr. D-ju, kot samo zajčica user posted image user posted image user posted image


Lana, verjemi ali ne, to je čisto tvoja stvar user posted image user posted image user posted image , sicer bo pa res kmalu poletje in takrat se bom sigurno šetala okoli v dekolteju. Sem pa imela danes mojo lepo usnjeno jakno user posted image user posted image user posted image , mogoče pa dr. D pada na usnje, k je tako živalsko.
Kdaj zdaj ti dihaš?

Mausiii, super za ata Reša, dobro se zmenita user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 1.3.2010 14:00:52 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 13:58:37   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII



Mausiiiiii, jeeeeeeeeej, kmalu kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image LAV JUuser posted image IN TI POVEM MOČNO, DA PRI REŠU POTEKAJO NEVERJETNO HITRO STVARIuser posted image
Jaz sem bila samo 2 krat na UZ in sem imela punkcijo.Seveda, je bil kratek postopek.



...so se ustrašli za avtomat, ki je v sosednji stavbi user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:01:16   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis


in daj ti meni povej, kaj bi jaz drugega še lahko bila dr. D-ju, kot samo zajčica user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:07:12   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Mausiiiiii, jeeeeeeeeej, kmalu kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image LAV JUuser posted image IN TI POVEM MOČNO, DA PRI REŠU POTEKAJO NEVERJETNO HITRO STVARIuser posted image
Jaz sem bila samo 2 krat na UZ in sem imela punkcijo.Seveda, je bil kratek postopek.


ma upam, da bo res potekalo hitro, ke zgubljam voljo, moj pa tudi...no je pa res, da Reško res pohiti...

no in zdaj imam vprašanje za vas izkušene: kako se odločijo med dolgim in kratkim postopkom?
ali velja isto kot na GK, HSG, pa laparo, pa krvne preiskave, pa testi za SPB, pa genetika po ponavljajočih splavih? ma panika me grabi, pa še prestaviti sem morala vse za en teden ker moj naslednji teden ne morem uskladiti v službi...

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:08:06   
HANYBANY
Se opravičujem za mojo nevednostuser posted image user posted image user posted image ampak v čem je fora da majo ene 3. dan ET, druge pa 5.??? Kakšna je razlika?

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:08:53   
HANYBANY
Puce, jeeeeeeeeej sem naredila Maturo, dobro še zagovor seminarske imam v Juniju + 5 predmet-važno da sem naredila te taglavne,jeeeeeeeej, saj nekaj pozitivnegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:11:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

Se opravičujem za mojo nevednostuser posted image user posted image user posted image ampak v čem je fora da majo ene 3. dan ET, druge pa 5.??? Kakšna je razlika?



hanybany, ET na 3. dan imajo tiste, ki imajo malo celic, takrat ji vstavijo 3. dan tisti morule, ki se najlepše razvijajo, ker je Reš zagovornik teorije, da je maternica itak najboljše okolje za zarodke.

5. dan pa imajo ET tiste ženske, ki imajo veliko celic, torej veliko izbire med zarodki, zato počakajo, da vidijo katera je najlepša balstocista in ji to vstavijo.

Vendar pa, glede na to, da si ti na GK LJ moraš vedeti, da tam delajo vsem ET 5. dan, ne glede na število celic.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:11:33   
Urshy78
punce, navijam za vsako posebej in močno držim pesti, da vam uspe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

skustrana suzy, a potem misliš da je to to? da se res približuje tvoja M? če je res, potem mi je full žal, da ti ni uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

BEBIII, kaj jaz to berem, da si vidla rahlo črtico?! wooohooo user posted image user posted image počakaj do 12. dne, pa bo sigurno bolj močna. če ti jo je pokazalo, pa čeprav bledo, potem ti jo je sigurno z razlogom. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marec/April 2010 IVF/ICSI
1.3.2010 14:12:50   
Barbara31
Tudi mene zanima zakaj so razlike v dnevih pri ET(ene 3 druge 5 dan)??

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?