|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:01:33   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

ja in zemlja je ploščata... tak zdej pa neham.



lej, lej... projecirati pa ne velja. A prov?


o fak, zdele si me pa šokirala user posted image res, ne zajebavam, pa dobro ni važno.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:02:32   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Ko sem jaz začela z RR je bila še Al bina in imela je v avataru Šrekovo Fiono user posted image , kako dolgo sem pa gor ...pojma nimamuser posted image


uf to je blo kasneje, mučo kasneje user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:03:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka


IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Volga, ti si prišla gor 3 mesece po tem, ko je Jančika Vasja rodila. Se še točno spomnim. Jaz pa malo prej.
O, HB za eno modro žensko s spominom. user posted image  Jančika je pa Vasja rodila avgusta 2004. Se mi zdi. Vau, in moj spomin še ni za na odpad.



avgusta kerga leta?


Sicer ne vem točno katerega leta je bilo ampak če se prav spomnim, je takrat ob tvoji registraciji prišlo do RR mrka in posledično do hudih abstinenčnih krizuser posted image


ne ne do RR mrka je prišlo ko je en tip, kak nik je že imel uf, ne morem se spomnit a je bil Barfank ma ne vem no, no ko je ta tipček ponoč naredil celo štalo, ko je odprl enih 20 kr enih tem in je RRteamu prebilo dno, pa so nas dal na suho za ene par dni user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:05:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
ne ne do RR mrka je prišlo ko je en tip, kak nik je že imel uf, ne morem se spomnit a je bil Barfank ma ne vem no, no ko je ta tipček ponoč naredil celo štalo, ko je odprl enih 20 kr enih tem in je RRteamu prebilo dno, pa so nas dal na suho za ene par dni user posted image

Baldi. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:13:27   
oka
ne ne do RR mrka je prišlo ko je en tip, kak nik je že imel uf, ne morem se spomnit a je bil Barfank ma ne vem no, no ko je ta tipček ponoč naredil celo štalo, ko je odprl enih 20 kr enih tem in je RRteamu prebilo dno, pa so nas dal na suho za ene par dni



Mislim, da je bilo prej in da je bil ta primerek dosti kasneje. Ker spomnim se, da se je takrat dalo pisati brez registracije. Ah kje je že to...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:41:12   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

ne ne do RR mrka je prišlo ko je en tip, kak nik je že imel uf, ne morem se spomnit a je bil Barfank ma ne vem no, no ko je ta tipček ponoč naredil celo štalo, ko je odprl enih 20 kr enih tem in je RRteamu prebilo dno, pa so nas dal na suho za ene par dni



Mislim, da je bilo prej in da je bil ta primerek dosti kasneje. Ker spomnim se, da se je takrat dalo pisati brez registracije. Ah kje je že to...


ne ni se dalo pisati brez registracije ampak se je dalo nik spreminjat in so to ene na dnevni bazi delale, kot eno vrsto zabave in na tak način je potem kreg nastal user posted image

Ja Kerensa točno, sem vedla da je neki na B, torej Baldi je bil tist kerlc user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:45:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Ja Kerensa točno, sem vedla da je neki na B, torej Baldi je bil tist kerlc user posted image

Aha. Spomnim se, da sem bila tisto noč v nočni in da me je zvijalo od smeha. Mislim, da je praznoval rojstni dan in se ga je napil. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 19:57:28   
oka
ne ni se dalo pisati brez registracije ampak se je dalo nik spreminjat in so to ene na dnevni bazi delale, kot eno vrsto zabave in na tak način je potem kreg nastal


Kak ne? Se spomnim, da sem lahko pisala neregistrirana, npr albumov pa nisem mogla gledat. Podoben sistem, kot na mon-u.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:11:28   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

ne ni se dalo pisati brez registracije ampak se je dalo nik spreminjat in so to ene na dnevni bazi delale, kot eno vrsto zabave in na tak način je potem kreg nastal


Kak ne? Se spomnim, da sem lahko pisala neregistrirana, npr albumov pa nisem mogla gledat. Podoben sistem, kot na mon-u.


ja maš prav, to je blo eno obdobje tam leta 2003, ko si lahko pisal prijavljen in ne prijavljen, obe možnosti sta bile, potem so pa to leta 2004 ukinli, če ne še pozneje, ravno zarad teh zlorabm, ampak se pa ne spomnem da bi bili kakšni izpadi, vem pa da kako smo bili one big hepi femili in kako so punce govorile da smo tako fajn, ker se nič ne kregamo ne tak kot MON in kak domače se počutijo tukaj ravno zato in evo kaj je nastalo iz RR danes, drugi MON Men je pa to zvenelo tak osladno se spomnem ampak sem bla raj tih, če nisem celo kimala s čredo user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:14:09   
puncica
mater je blo fajn, ko je bil forum še čist tini mini micen, si lahk takoj vse sčekiral, uf....:

http://web.archive.org/web/20021115203422/ringaraja.net/forumi/seznamForumov.asp


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:23:06   
oka
Oh ja, dobra stara RR.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:25:32   
bumerang
Ma ja, bedarija, odkar sem jaz tu gor se vedno jamra, kako fajn je bil prejšnji forum (in velja za vsak prejšnji posebej) in kako fajn je bilo včasih, ko... (in velja za vsak včasih posebej).
Fajti so od nekdaj, perje frči od nekdaj, mrkov je bilo v preteklosti več kot danes.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:26:06   
puncica
o jaaaaaaaaaa, se spomnete tegale medveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://web.archive.org/web/20050321133508/www.ringaraja.net/nedostopen.asp


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:27:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
http://web.archive.org/web/20050321133508/www.ringaraja.net/nedostopen.asp

Zdaj bi tole lahko priredili v "Administratorji niso dostopni". user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:28:57   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

o jaaaaaaaaaa, se spomnete tegale medveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://web.archive.org/web/20050321133508/www.ringaraja.net/nedostopen.asp



Ja, tale medved je bil kriv marsikatere abstinenčne krize. Tudi mojeuser posted image

Pa kje najdeš vse to?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 20:34:35   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ja, tale medved je bil kriv marsikatere abstinenčne krize. Tudi mojeuser posted image

Pa kje najdeš vse to?


user posted image vse se da, če se mal potrudiš user posted image in ja tud jaz sem bla sovražno nastrojena nad temlem medvedom user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:11:04   
KT
A smem nekaj ponižnega vprašati? Res me - kako že rečejo - "firbec gon" - kako to, da tako imenovane "stare RR-jevke" ne odpirate več novih tem? Kaj je razlog temu, da na primer Zara, Volga, Lukrecija itd. ne odpirate več novih tem na RR?

Saj vem vprašam lahko, če pa bom dobila odgovor je pa druga zgodba user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:13:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: KT

A smem nekaj ponižnega vprašati? Res me - kako že rečejo - "firbec gon" - kako to, da tako imenovane "stare RR-jevke" ne odpirate več novih tem? Kaj je razlog temu, da na primer Zara, Volga, Lukrecija itd. ne odpirate več novih tem na RR?

Saj vem vprašam lahko, če pa bom dobila odgovor je pa druga zgodba user posted image

že vse vejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:15:53   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: KT

A smem nekaj ponižnega vprašati? Res me - kako že rečejo - "firbec gon" - kako to, da tako imenovane "stare RR-jevke" ne odpirate več novih tem? Kaj je razlog temu, da na primer Zara, Volga, Lukrecija itd. ne odpirate več novih tem na RR?

Saj vem vprašam lahko, če pa bom dobila odgovor je pa druga zgodba user posted image


u to pa mene tud zanima user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:18:18   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: KT

A smem nekaj ponižnega vprašati? Res me - kako že rečejo - "firbec gon" - kako to, da tako imenovane "stare RR-jevke" ne odpirate več novih tem? Kaj je razlog temu, da na primer Zara, Volga, Lukrecija itd. ne odpirate več novih tem na RR?

Saj vem vprašam lahko, če pa bom dobila odgovor je pa druga zgodba user posted image


zakaj? Zato ker so že tolk cajta že gor, da so ziher že sleherno temo obdelaleuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:20:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: oka

ne ni se dalo pisati brez registracije ampak se je dalo nik spreminjat in so to ene na dnevni bazi delale, kot eno vrsto zabave in na tak način je potem kreg nastal


Kak ne? Se spomnim, da sem lahko pisala neregistrirana, npr albumov pa nisem mogla gledat. Podoben sistem, kot na mon-u.


ja maš prav, to je blo eno obdobje tam leta 2003, ko si lahko pisal prijavljen in ne prijavljen, obe možnosti sta bile, potem so pa to leta 2004 ukinli, če ne še pozneje, ravno zarad teh zlorabm, ampak se pa ne spomnem da bi bili kakšni izpadi, vem pa da kako smo bili one big hepi femili in kako so punce govorile da smo tako fajn, ker se nič ne kregamo ne tak kot MON in kak domače se počutijo tukaj ravno zato in evo kaj je nastalo iz RR danes, drugi MON Men je pa to zvenelo tak osladno se spomnem ampak sem bla raj tih, če nisem celo kimala s čredo user posted image



Evo, to je bil razlog, da sem jaz marca 2004 z MON-a prišla na RR. In, ja, tisto, kar sem odebelila rdeče, je postalo še kako res.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:21:54   
TomTaylor
Jz sem tut še iz "roza" časovuser posted image in se ful spomnim, da ko so se zbirali predlogi za izgled novega portala, sem pisala, naj čimprej skenslajo roza barvo. Sem ravno zanosila takrat, slabo za pop***, in tista roza barva mi je dejansko obračala želodec. Pa medveda se tut spomnim, včasih nam je po več dni skupaj delal družbouser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:22:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jz sem tut še iz "roza" časovuser posted image in se ful spomnim, da ko so se zbirali predlogi za izgled novega portala, sem pisala, naj čimprej skenslajo roza barvo. Sem ravno zanosila takrat, slabo za pop***, in tista roza barva mi je dejansko obračala želodec. Pa medveda se tut spomnim, včasih nam je po več dni skupaj delal družbouser posted image

A ni bil v časih medveda s strani uporabnic odprt en kao rezervni forum??

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:27:31   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Jz sem tut še iz "roza" časovuser posted image in se ful spomnim, da ko so se zbirali predlogi za izgled novega portala, sem pisala, naj čimprej skenslajo roza barvo. Sem ravno zanosila takrat, slabo za pop***, in tista roza barva mi je dejansko obračala želodec. Pa medveda se tut spomnim, včasih nam je po več dni skupaj delal družbouser posted image

A ni bil v časih medveda s strani uporabnic odprt en kao rezervni forum??



tolk čvekava pa nisem bilauser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: kje so nekatere stare rr-jevke...?
5.3.2010 21:30:59   
anajmad
Jst še tudi migam,čeprav nisem tok aktivna kot 99999999 toda še migam.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?