|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
31.3.2010 15:59:58   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: strumf

IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

[Strumf, a mi lahko prosim poveš, kakšna je ta posebna nega kože, ki se čisti, ker moj ima tudi te mozoljčke, pa mi včeraj ni noben nič povedal, da bi morala kakšno posebno nego imeti, razen, da se umiva le z vodo.




Dobila sem Betrion mazilo-kot neke vrste antibiotik, ker je ima rdečo kožo. Kar se pa tiče mozolčkov, moram gnojne predreti in zapeči z 40% alkoholom. drugače pa seveda umivanje samo z vodo. potem pa 2-3 na dan namazati s to kremo.


Strumf, se mi zdi, da mora imet vaš bolj hudo kožo, ker meni ni noben nič omenil, razen vode, pa sem ga imala včeraj v posvetovalnici.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
31.3.2010 16:07:55   
mammamia
Živjo!

danes sem res fuuul utrujena-ne vem al bo to vreme al pa se kaj pripravlja......ravno sem se zbudila iz že drugega popoldanskega spanjauser posted image . pa sem opazila majhen krvav madež na hlačkah-pa sem že pomislila da bo pa treba za PO, sem poklicala G za vsak slučaj, pa je čisto kl reku, da to ni nič takega, le da so gibi ok ampak naj vseeno juri pridem na ctg dopoldan. Pol pa očitno še ni pripravljena naša bebika....

Zdaj pa vidim da je zunaj res lep sonček, pa bom mogoče šla mal na sprehod, da malo kaj pospešimo....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
31.3.2010 16:41:07   
Anonimen
t_anja: meni so na pediatrični rekli, da so ti krči lahko od nepodiranja kupčkov. Naš user posted image tako hlastno je, da pri tem pogoltne too much zraka, kupčkov pa glede na to malo podre. Midva se najprej dojiva, potem mu še dodam, ker je po dolgem podoju še vedno sestradanGa imam na sumu, da mali ne zna iz jošk vlečt-pomoje je en lenušček in se je bolj na komot navadil(flaška) in se na joškah samo crklja, ker vidim da zdaj naenkrat mleka pač nekaj je, on pa vedno lačenuser posted image .

No, da se vrnem na krčke. Baje, da te krčke povzroča nepodiranje kupčkov kot sem že rekla, tako da čez vikend ko smo bili na pediatriji so mi rekli, da morava obvezno vmes podirat kupčke, pa še na koncu vztrajat in ga pol ure še v pokončnem položaju nosituser posted image , ker če ne, se potem v spanju napenja, boli ga, posledično ne more spati in joka. Tako je bilo z našim, sva pa danes vestno podirala kupčke pa zdle vseskozi nekej jamra v spanju in se krčiuser posted image

(odgovor članu mammamia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
31.3.2010 19:13:04   
balka
(balka, 32 let             (1. ,0 ) user posted image            PO)

6.3.2010 Ema

(odgovor članu meti.v)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
31.3.2010 20:49:06   
Anonimen
ups...sem šele zdle opazila da je na seznamu napisano da se je naš čmrl rodil 14.3.
Bi lepo prosila za en popravek in sicer se je rodil 15.3. 2010

(odgovor članu balka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 8:35:59   
mamika25
Jutro!

Da se mal javim, čakam še vedno. Pdp po NS je minil. Jutri se javljam v Postojno, mal se bojim kakšen pregled bo.
Meti.v. se ni nič javila? Mogoče že carta?
Naty tudi tebi želim, da čimprej spoznaš svojo štručko. Si pa ne predstavljam, da bi mogla toliko časa čakat, čeprav mi ne kaže nič kaj bolje user posted image .

Čestitke vsem, ki ste v kratkem postale mamice. user posted image

Sicer imam uradni pdp jutri, dogaja se nič ne, počutim se precej bolje kot 14 dni nazaj user posted image .

Lep dan želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 9:41:26   
Zvezdici
Meti.v sporoča:

Živjo, ime mi je Jan, težk sm 3420 in velik 52 cm.
Na svet sem prijokal ob 18.53 v Postojni in razveseliu svojo mamico in tatkota!
meti.v


MiaSophia sporoča:

Pridružila se nam je Mila, velika 51 cm in težka 3800g.
Porod je bil opravljen v eni uri, vse je ok.
MiaSophia


Čestitke!! user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 14:20:17   
mojcej77
Živjo, punce, po dolgem času se spet malo javljam. Imam pa v planu tudi porodno zgodbo skupaj spravit, a je vprašanje, kdaj bo šlo:)
Mi se imamo lepo, smo pa utrujeni, ker še lovimo ritem in ker imamo krčke - mi pa pomaga, da vas berem, ker vidim, da nismo edini:)))
Danes smo bili drugič na sprehodu, tudi kopali smo se že...samo še spanje in dojenje (predvsem spanje) pošlihtamo, pa bo. Smo pa zaljubljeni do ušes!
Pozdravček vsem,
Mojca

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 14:29:25   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdici

Meti.v sporoča:

Živjo, ime mi je Jan, težk sm 3420 in velik 52 cm.
Na svet sem prijokal ob 18.53 v Postojni in razveseliu svojo mamico in tatkota!
meti.v


MiaSophia sporoča:

Pridružila se nam je Mila, velika 51 cm in težka 3800g.
Porod je bil opravljen v eni uri, vse je ok.
MiaSophia


Čestitke!! user posted image user posted image



Sem pozabila napisat datume.
Obe sta rodile 31.3.


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 14:39:28   
naty28
Čestitke dvema novima mamicama!!! Meti.v in MiaSophiauser posted image user posted image user posted image

Jaz sem še vedno doma, sem pa bila danes na pregledu, in se se vrnila domov zelo zadovoljna, ker sem spet naletela na ono super prijazno in kar je najpomembnejše, zelo nežno, ginekologinjo.

Mi je naredila UZ, pa je videt vse v redu, pol pa še tisti pregled, ko pogledajo kolko je kaj odprto in me ni nič bolelo (hvala bogu za take fajne zdravnikeuser posted image user posted image user posted image ), strah pa me je bilo ful.

No najpomembnejše je to, da ko je pretipala, je takoj rekla da super, da je vse fajn zmehčano pa pripravljeno, pa da sem odprta za 2 cmuser posted image , pa da bom mogoče danes zvečer že nazaj prišla, samo dvomim, ker me še nič ne boli. No upam da počaka vsaj do ju3, ker na 1 april pa res nebi rodila.user posted image

No edino kaj me muči je to, da me v hrbtu na desni strani tak boli, da komaj hodim, tak me zaštiha pri vsakem koraku, drugih znakov pa ni. Sem pa že danes 8 dan čez rok!

No sedaj si še pa lase barvam doma sama.user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu mojcej77)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   [Brisano sporočilo]
1.4.2010 15:21:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
1.4.2010 21:28:55   
naty28
Zgleda da nebom na 1 april rodila, juhuhuuser posted image user posted image user posted image

Aja za seznam- imam pregled v nedeljo 4.4.

Pa pišite kaj ker je že tečno tu gor nouser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 9:03:26   
naty28
Kje hodite?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 11:25:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 11:52:10   
naty28
Ja Andra74, zgleda da sva še res samo mi2 tu gor!

Zanima me, kak so ti ugotovili kaka je plodovnica, če meni tega niso povedali, še celo vprašala sem, če ne rabijo nič pogledat plodovnice, če je mogoče pokakana, pa mi je rekla G. da tega po UZ ne vidijo, pa da se včasih zgodi, da se že v 30 t poakajo not, pa nič ne morejo glede tega.

Andra74, kake preglede točno so ti delali, ker meni so UZ, pa pol mi je še naredila G. z roko vaginalni pregled, da je ugotovila koliko sem odprta, pa če je MU že kaj zmehčano. Pa kaj pomeni AS?

Pa še to, sem bila 8 dni čez rok, ko sem imela ta pregled, pa me niso nič vprašali, če mi sprožijo, rekla mi je samo, da mi pa bojo sprožili v sredo, če nebo prej kaj, ker takrat pa bom točno 14 dni čez rok. Ker jaz hodim v MB in tam čakajo 14 dni čez rok.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 11:55:48   
naty28

PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC 

user posted image  user posted image



APRIL


petek, 02.04.2010

andra74
mamika25 ctg

Sobota, 3.4.2010

andra74

nedelja, 04.04.2010


naty28
andra74-CTG
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!



< Sporočilo je popravil naty28 -- 2.4.2010 12:01:26 >


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 14:33:31   
mammamia
Naty in Andra tudi jaz sem še tu....sem 4 dni čez rok, jutri 3.4.2010 imam pregled in ctg. Meni so v PO rekli da čakajo do 10 dni po roku, potem pa sprožijo porod. Upam, da bom prej dobila svoje popadke. Upam da tudi vama ne bo treba tako dolgo čakati.

Me pa zanima, če se je kateri izmed vas že umiril user posted image , ker naj bi se proti koncu bolj umiril, ampak pri meni je rano obratno-se mi zdi da je še bolj živahen user posted image .

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 15:20:48   
naty28



PREGLEDI NAŠIH NOSEČK
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
MAREC 

user posted image  user posted image



APRIL


petek, 02.04.2010

andra74
mamika25 ctg

Sobota, 3.4.2010

andra74
mamamia-ctg

nedelja, 04.04.2010


naty28
andra74-ctg
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO, Z DRUGO BARVO, PODČRTANO, DA SE LOČI OD OSTALEGA TEKSTA!!!!


[/quote]

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 17:44:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1094
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 17:53:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mammamia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 17:56:42   
naty28
andra74, jaz sem zadnjič samo napisala da sem 2 cm odprta, glede plodovnice pa si me z eno zamenjala, ker mi je niso pregledovali.

Pravzaprav še meni nikoli niso pregledovali plodovnice oz. delali AS, pa sem že 9 dni čez rok, baje tega v MB ne delajo, samo je mene ful strah, da nebo kaj narobe, ker moji svakinji, ko so ji predrli mehur, je nastala ful panika, ker se je mali že pokakal notri pa ni bila čez rok, tak ko jazuser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 20:14:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
2.4.2010 20:14:30   
t_anja
Nosečka24: najina pikica se pa noče malo pomatrat na zizi in ji pol dodajam mleko. Mleka imam dost...zanč sm zvečer popila čaj pri dojenju (kuplen v lekarni) in sem bla celo noč mokra. Sem se pa odločila, da si bom kupila prsno črpalko in ji potem dala po flaški, ker se samo tako naje. Pr meni na zizi zaspi...
Včeraj je moj tud dolg časa čakal kupček in jo je skoz nosil...pol jo je pa samo v postlco dau pa je vse zbruhala. Zdaj sem začela tako, da po 30 ml delam kupčke ali pa jo vsaj dvignem, da pride do zraka. Včaih pomaga, včasih pa ne...

Drgač pa Ana lepo dobiva na teži. Danes je patronažna navagala točno 4kg. Popek nam je odpadel v torek ampak ima malo prehlajen uček in jo še nismo kopali. Bom vidla kaj bo do torka.

Danes mi je patronažna vzela tud kri (da meni ni treba hodit v ZD) in se mi je hemoglobin dvignil na 92 (iz 67). Sm se potem tud z zdravnikom po telefonu menila in je reku, da naj kar še jemlem Retafer. Čez 14 dni pa spet kontrola. Ker me te tablete zapirajo mi je predlagau še en sirup iz koncentriranega sladkorja in moram reč, da res pomaga. Ker če ne bi bi mogla it po praznikih  v ZD, da mi dajo to čudo direkt v žilo. Ampak kot zgleda ne bo sile. Se je pa čudil, da so me poslali domou s tako slabo krvjo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
3.4.2010 15:56:54   
mammamia
Danes sem imela spet ctg in pregled-vse ok, sem pa še vedno zaprta,tako da naslednji pregled imam v ponedeljek in takrat tudi ostanem notri.....tako da nam preostane samo čakanje, in upanje da bom imela svoje popadke, drugač pa bodo konc tedna sprožli...ker so mi rekli da čakajo do 10 dni po roku pol pa sprožijo.

Srečno vsem vam ki ste tudi še na čakanju!!!!!pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo vse ok!!!!

(odgovor članu t_anja)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
3.4.2010 18:14:13   
naty28
mamamia, fajn da je vse ok, jaz pa mam ju3 pregled, ko bom 11 dni čez rok, pa še ni nič popadkov.

Morem pa malo potožit, da sem danes grdo padla, ko sem v kuhinji šla po olje, ki je spodaj v omari, pa sem se zgleda na nogi obrnila, ko je bila še malo pokrčena, takrat pa mi je koleno skočilo iz sklepa in sem padla zravnega na levi bok, ampak se mi zdi, da se v trebuh nisem nič udarila, ker me ni nič zabolelo.user posted image
No zaj pa me v kolenu tak nenormalno boli, da ne morem prav hodit, ker mam ob vsakem koraku občutek da mi bo spet ven skočlo, kak bom jaz sla rodit, mi ni jasno, ker noge niti dvignit ne moremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Gibe še vedno nonstop čutim, tak da z user posted image verjetno in upam, da ni nič narobe, al bi me moglo skrbet, čeprav še normalno miga, pa še kar fejs???user posted image
Hvala bogu da mam ju3 pregled, da bojo vidli če je kaj narobe.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu mammamia)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?