|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 17:26:42   
vekybel
lucika tako sem jz imela včeraj konstantno dve uri. Me je špikalo v spodnjem delu trebuha pa v križ tudi in sem mislila da bo kej pa nič, kot je prišlo tako je šlo.

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 17:43:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sara2007

vekybel - ti kar jutri malo pojamraj v P, pa se te bodo mogoče prej usmili oz. skor verjamem, še posebaj če ne bodo imeli gužve. Vsaj mene so se pri prvi. Nisem rabila en teden čakat


Ja sej bom probala kej reč, sam kaj ko vedno ko pridem je drugi G tam in ima vsak svojo teorijo. Kaj tebi so sprožili porod z umetnimi al kako?


Probi rečt djukanoviču, mislim da je  v pon tam. On ga je sprožil meni. Mi je pa predru mehur.

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 17:51:15   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

zvezdici jz tudi pričakujem te dni da dobimo novega člana.

zoey meni je pa všeč današnji datum, kaj ne bi bilo lepo da rodim prav na dan PDP-ja.

naty28 kje si? Kako je všeč barva tvojemu, je bil presenečen?


Ja včeraj, ko je prišel domov, se je kar vstavil med vrati in obstal. Šokiran je bil, da sem naenkrat tak temna, samo mu je bilo ful všeč, ker ko sva se spoznala, sem jaz bila črnolaska, pa mi je tak že dostikrat rekel, da bi se lahko spet na črno pobarvala enkrat.


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 18:01:28   
naty28
mi2 z mojim  sma danes bla tudi na sprehodu, ker mi ful pomaga, da mi noge manj zatekajo.  Zaj pa grema verjetno neki film pogledatuser posted image

_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 19:00:30   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: lana70
..pozdravljene marčevke, kot vidim, vas večina že pestva svoje štručke user posted image user posted image user posted image , čestitke vsem in obilo cartanja!!
Mi bomo verjetno imeli v torek akcijo, tako je bilo dogovorjeno in glede na to, da bom v postojnski P, se zna zgodit, da se še s katero vidimo user posted image user posted image ..ostale nosečke, božajte bušije, ker jih boste pogrešale.


No, potem se pa že kaj vidimo, bomo previdno spraševale, ej, a si ti z RR user posted image user posted image user posted image
Srečno!


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 19:02:22   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

NM in zoey ve ki greste v PO v P, kaj vam bodo sprožili porod dva dni po roku, ne čakajo več? user posted image  Pri nas na Ptuju pa čakajo od 7 do 10 dni user posted image  Ko sem bila v petek na CTG-ju so eno sprejeli ki je bila 10 dni čez rok. Jaooo da moram še 10 dni čakat, moj lubi on bi čakal z veseljem, ker ima rojstni dan, tako da moj user posted image  se je verjetno zmenil z atijem da ga počaka. user posted image



Ne, ni pravila, to je samo meni rekel. Se mi pa zdi, da več kot 1 teden res ne čakajo. Zadnjič je bila ena  dni čez rok, pa jo je kar lepo pošibal, moji prijateljici so sprožili 7 dan ...


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 19:22:47   
maja.gal
ojla punce user posted image

vidim, da smo pridno že na četrtem delu, me je včeraj kar na rit vrglo, ko sem to vidla user posted image user posted image
čveke, ni kej user posted image

Sem pa prišla do zanimive ugotovitve ... očitno so vse marčevke, ki so mislile rodit rodile februarja, ker marca jih je bolj malo rodilo user posted image user posted image user posted image user posted image ... zdej samo upam, da ne bomo me uboge reve do aprila tle gor user posted image user posted image user posted image
No, pa šalo na stran ...

Danes ponoči sem imela tako zoprne bolečine v križu, da sem res mislila, da bo to to, pa ni bilo. So bile pa zato sanje toliko bolj žive ... zaradi bolečin sem sanjala, da rojevam in vse se je nekaj kompliciralo, do CR na koncu ... skratka grozne sanje.
Mi je pa včeraj šinilo v glavo, da bo šlo sedaj pa res zares in da dolgo več ne bo ter da porod ni več daleč ... zajel me je tak strah, da sm kar malo težko dihala. No, pa je minilo. Iskreno se prvega poroda in bolečin sploh ne spominjam - spomnim se klistiranja in popadkov, ne pa dejanske porodne bolečine in včeraj ko sem o tem razmišljala so mi šle kar kocine pokonci.
Ja, izgleda da me malo panika grabi user posted image user posted image , ampak saj bo, ane? Še vsaka je preživela, tudi jaz že enkrat user posted image user posted image

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 19:49:56   
lucika
maja.gal, celih 9 mesecev me ni niti malo ganil kak strah pred porodom. a včerajšnji krči na veceju so me skoraj ubili. in me je postalo pošteno strah.

danes že cel dan mislim na rožco. se tudi jaz kar naprej nekaj cmerim. tak ko se je ona, pol pa čudežno rodila še isti dan:)
moj ne razume, da kljub temu, da cele dneve prečvekam tule gor, pojma nimam kak zgleda ctg v mb porodnišnici. da me nikoli ni niti zanimalo kako je s ctgji po roku. ker sem bila prepričana, da roka sploh ne bom dočakala....kak te ne vem??? mislim, za znoret....



(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 20:35:57   
NM
Moje današnje sladke "umetnine".


user posted image


user posted image


Ziher ste si tudi ve prvoščle kaj sladkega.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 20:43:14   
vekybel
NM njamiiii, kako bi pasal en ta kolaček user posted image , bravo user posted image user posted image user posted image
Jz se danes izogibam sladkega, ker imam jutri preiskave za sladkor pa še kri in vodo.

lucika ti kar sanjaj ja da boš rodila, nam je sojeno da gremo čez rok, ker nekdo mora. user posted image  Kdaj greš na CTG?

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 21:08:55   
lucika
dopoldan grem na ctg. sem se v petek pozabila naročit, pa sem danes komaj našla kako uporabno številko (izmed 48528528 objavljenih), pa so mi rekli, naj samo pridem enkrat...

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 21:11:43   
strumf
čav punce. vas ne berem dva dni pa ste že na četrtem delu. bravo user posted image user posted image user posted image user posted image ste res prave čveke.

razlog ne branja, pa je to da je imela tašča včeraj fešto za abrahama in smo bili že od petka v pogonu. non stop se je nekaj dogajalo, včeraj pa je bila fešta in so prišli domov šele ob petih zjutraj. ni kaj so gostje noreli, plesali, res je bilo super. jaz sem se sicer bolj na strani držala, ker sem tudi že težko sedela, nisem pa hotela pretiravat s plesom, da ne bi prehitro kam mogla it user posted image user posted image user posted image . čez kakšen teden ali dva pa bi že lahko šla v Rim user posted image .
tako da je bil danes zelo lenoben dan-preledovanje daril in počivanje. je prav pasalo.


čav bav

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 21:16:47   
NM
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

NM njamiiii, kako bi pasal en ta kolaček user posted image , bravo user posted image user posted image user posted image
Jz se danes izogibam sladkega, ker imam jutri preiskave za sladkor pa še kri in vodo.

lucika ti kar sanjaj ja da boš rodila, nam je sojeno da gremo čez rok, ker nekdo mora. user posted image  Kdaj greš na CTG?


pol lahk pa sam očke, škoda

Boš kasneje nadoknadla. Tud jst še nisem nobenega probala.


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 21:21:29   
naty28
user posted image

Evo to pa sma si mi2  z mojim prej privoščla, pa film zraven, kak je blo fajn.
Zaj pa more it bogi revež v nočnouser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 21:28:42   
naty28
IZVIRNO SPOROČILO: NM

Moje današnje sladke "umetnine".





user posted image


Ziher ste si tudi ve prvoščle kaj sladkega.



Joj kak slastno zgleda, veš da smo si me tudi privoščile sladko danes, saj si vsak danuser posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 22:06:46   
NM
Nč, midva greva še mal pred tv, pol pa pod tuš in čakat 8. marec - PDP!

Lepo spite!

Lahko noč


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 22:13:42   
Jessy
Lep večerni pozdrav!

Se vam samo javljam, da sva prišla danes zvečer končno domov. Brala vas nisem, ker sem utrujena in bom to storila brž, ko bom mogla!

Če gre katera rodit, naj fajn opravi!!!

lp

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 22:17:38   
NM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prihod domov. Vse lepo vam želim.

Torej si naredila prostor, upam, da ga kmalu zasedem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

lp


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 22:47:27   
naty28
Jessy-končno domauser posted image user posted image user posted image , pa čimprej pavej kak hudo je blo, da nas bo še bolj strahuser posted image user posted image

NM- kaki lep PDP maš, pa sem zaj šla gledat in vas ma  kar nekaj ju3 rok.Kak bi blo fajn ju3 it rodit, na 8 marec, sploh kere bomo punčko rodileuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.4.2010 ob 5.04 min. nas je razveselila lepotička Lara!

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
7.3.2010 23:12:38   
Anonimen
Uau čvekeuser posted image 4. del-sem rekla da bomo prišle do semuser posted image . Nisem na starem delu nič potem brala do konca, tko da upam da nisem preveč zamudila.
Me je pa zelo razžalostila situacija, katero preživlja Valenuser posted image sploh ne morem verjet in sem zdej še sama vsa paničnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne morem si predstavljat skozi kaj greuser posted image .

Lucika: do solz sem se narežala tvojim ricinusovim podvigom-me je imelo da bi tudi sama probala že za prebavo, ki je taka lena, taka zabasana sem, pa me je vse minilo po tvojih opisih krčevuser posted image

Krči pri meni so se malo umirili zdaj čez vikend, me pa še zmeraj konstantno špika,trebuh mi še vedno otrdeva...skratka, mislim da bo kmal, kmaluser posted image , pa user posted image se je zelo umiril če primerjam z prej ko je imel nore žurke v trebuhu-se pa čuti, da mu malo zmanjkuje placa, ker je zasedel čisto ves trebuh zgoraj in spodaj-v bistvu se je spustil, ampak je pa tudi visoko, levo, desno...

plodovnica...a mi katera lahko pove kako izgleda, če ti odteka počasi in po delih. Ker meni na vsake toliko časa uide (pa ni urin) neka tekočina, taka prozorna. Čep mi sicer ni odpadel (vsaj da bi jaz vedela ne), imam pa ene par dni tak gost belo rjav izcedekuser posted image

Ta vikend sem šivala ko nora, da sem zašila posteljnino za zibko in se moram pohvalit, da mi je super uspelouser posted image , tako da je zadnje dejanje zaključeno.



(odgovor članu naty28)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
8.3.2010 2:51:52   
*pupsa*
Dobro jutro....no jst sm že pokonc....tista super pizza ki se mi je zaluštala in limonada se mi pošteno vračata...od danes naprej pa resnično ne jem več po peti uri ker tole je pa višek!!! A je katera mogoče šele zdej začela zatekat...jst mam prste k čevapčiče....ta zadn cajt d grem rodit ker drugač bom dobla še kak simptom user posted image  Grem pa danes s prijateljco na kavo ker gre Ema končno spet v vrtec in si bom privoščila mogoče zadnji coffe 2in1...upanje umre zadnje a ne user posted image ...v sredo pa na ctg pol pa upam d pred ponedeljkom ne rodim ker drugač po vsej verjetnosti mojga moža ne bo zraven user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
8.3.2010 5:45:44   
lunka1
Dobro jutro user posted image

Jaz se počasi pripravljam za CTG in pregled. Pijem kavico, potem grem pod tuška in počasi proti G. Ja, lep datum bi bil danes za rodit - 8. marec...

(odgovor članu *pupsa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
8.3.2010 6:20:23   
Anonimen
Jst sem tud že eno uro pokonciuser posted image -no, v bistvu mal vegetiram v posteljiuser posted image

Mene pa vse srbi,vsa koža, samo se ne upam praskat, ker bo potem samo hujeuser posted image , žejna sem pa tud vsako jutro too much.

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
8.3.2010 6:32:27   
lucika
dobro jutro!

jaz pol noči nisem spala. okol treh sem končno šla nazaj ležažt...

tudi jaz grem na ctg. upam, da ne bom rabila predolgo čakati... in da bo kaj akcije nakazalo vse to. ja, res je lep datum, še pdp povrhu....tak da, kaj naj še čakam, da se mi na 5 kg naredi v trebuhu?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2010 - 4. del
8.3.2010 6:33:55   
lucika
aja, nosečka, jaz sem tudi ful žejna, še ponoči..sem si začela kr pri postelji flaše nastavljat. ker če se vstanem in grem pit v kuhinjo, spijem toliko, da mi je potem slabo. če spijem v postelji, pa lahko tudi po malem....

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?