|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 13:56:00   
*Star*
oooo lidik, potem pa mislim, da bomo aprila videli, kok je imela prav, močno držim pesti, da je zadela user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 13:56:00   
witch
Da se vama še jaz pridružim user posted image
Meni je prvič napisala zanositev vidi zelo kmalu februrar - marec. Drugič mi je napisala, da vidi punčko rojenu v kozorogu 2011. In zdaj moj fant je rekel, da mogoče vidi zanositev naslednje leto marca, otrok rojen decembra (kozorog 2011). Jaz pa upam, da je falila in bo zanositev aprila, otrok pa rojen januarja (kozorog 2011) user posted image In zdaj od sobote prav težko čakam odgovor...



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 13:58:31   
*Star*
Ja tele vedeževalske znajo bit kar precej dvoumne.
Ne se preveč zanašat na to, jaz sem ji pisala bolj za zabavo user posted image , vseeno pa Witch in lidik, upam, da je pri vama pravilno ugibalauser posted image  (še posebej Witch, da imaš ti prav in ne tvoj fant user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:02:53   
lidik
ja star sej jo tudi jaz z rezervo jemljem. Sej če pogledaš meni niti ni povedala, ali bom kao zanosila maja - pa se bo plusek pokazal junija, ali bom zanosila aprila pa bo plusek viden maja....mislim - imaš milijon možnosti - in jaz še vedno upam, da bom že aprila zagledala plusek in da bomo imeli še dete z letnico 2010 doma. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:24:12   
mladika
čvekice moje...vidm da sm čvekate,bo treba tale RR mal omejit,da bomo mele sploh čas za user posted image user posted image
ne skrbet punce,bomo mi mele use decembrčke 2010,sej če valentin ni bil radodaren z nami,pa upam da nam božiček kej lepga namerava prinest decembra!!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:25:22   
witch
lidik tudi jaz imam željo imeti otročka z letnico 2010 user posted image upam, da nama uspe user posted image saj če bo pa 1.1.2011 (kot pravi moj dragi) pa tudi ni slabo - mi je všeč datum user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:42:28   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

čvekice moje...vidm da sm čvekate,bo treba tale RR mal omejit,da bomo mele sploh čas za user posted image user posted image



ha ha ha to si pa dobro povedala ja. Samo veš kaj, mislim da ko je pa tema user posted image se pa vseeno odpovemo čveku tule gor. Služba in kakšne ostale zadeve - hmmm tu pa je že druga pesem - tu pa že moramo priti malo počvekat. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:44:24   
lidik
joj witch meni je zdaj vsak datum in vsaka letnica že všeč samo da čimprej uspe. Pa moram povedati da se moj tudi sedaj s tem strinja. Ker moj si je namreč najbolj želel, da bi njegovo prvo dete imelo rojstni dan septembra, kot ga ima on, pa ni uspelo. Ampak nič hudega, sej važno da bo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 14:48:29   
*Star*
Oh ja, js se ne morem odpovedat čvekanju, vsaj danes ne, moja produktivnost je na totalni 0 in sm že dobila par vprašanj, kako sm pa kej počivala čez vikend. Jah v bistvu nč, sva bl pohajkovala user posted image  pa jedla user posted image  pa še mal pohajkovala user posted image  in potem spet jedla user posted image user posted image user posted image user posted image
Spi se mi pa tolk da me bo lih kar pobralouser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 18:27:08   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

Oh ja, js se ne morem odpovedat čvekanju, vsaj danes ne, moja produktivnost je na totalni 0 in sm že dobila par vprašanj, kako sm pa kej počivala čez vikend. Jah v bistvu nč, sva bl pohajkovala user posted image  pa jedla user posted image  pa še mal pohajkovala user posted image  in potem spet jedla user posted image user posted image user posted image user posted image
Spi se mi pa tolk da me bo lih kar pobralouser posted image


hi hi hi star veš kaj sem pa jaz danes ugotovila, da lahko v kratkem času zelo veliko v službi naredim, samo če mi potem ostane čas še za čvekati z vami. Sem zadnje čase tako pridna, tako hitro delam, pa kljub temu z minimalnimi napakami oz. samo tu pa tam kakšna, ki pa itak je zaradi kakšnih dvoumih stvari skoraj obvezna , da ne morem verjeti. Sama sebe presenečam, kako se da hitro narediti. uffff da pa še čvekala ne bi - pol bi mi pa tako naenkrat dela zmanjkalo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 19:04:31   
witch
Da še vam povem glede odgovora user posted image
Citiram:
"vidim, da boste noseči oz da ste noseči...naj bi bila punčka rojena v kozorogu (23/12-20/1) ali so kakšne drugačne spremembe ta trenutek, ki se kažejo kot nosečnst?"
Jaz sem s tem zelo zadovoljna user posted image Bomo pa 22.4. vedeli ali ženska resnično ve user posted image ker če zdaj ne zanosim, potem je otrok rojen komaj sredini febrarja, kar pa ni več kozorog user posted image
Kakšni so pa vaši odgovori?



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo aprila 2010
15.3.2010 22:14:03   
Pikasta
Še ena marčevka, bodoča aprilčica :)
user posted image ne pričakujem 10.4. in to bo najin 4. krog.
April je že res pomladni mesec, zato sem prepričana, da nam bo vsem uspelo, stiskam pesti in navijam za vse nas!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 6:16:24   
lidik
Kljub temu da ne verjamem vedeževalkam kaj preveč, me je tale njen odgovor spravil iz tira. In to zelo. Ker koliko sebe poznam, bom zdaj sam na to mislila.
Evo kaj je napisala:
"Pozdravljeni,

Vidim, da ste zelo obremenjeni
Partnerja vidim, kot človeka ki ga je tezko ujeti oz korotiti.

Vam je pomembna dom oz navezani ste na ljudi, ki jih ljubit.

Ne vidim otrok niti ne poroke...upam, da se motim...

Poskrbite zase, ali je greste na kakšno daljše potovanje?
Vidim, da vam bo še en moški ukradel srce, v znamenju ovna, z njim boste imeli zelo dobro komunikacijo.

Srečno"

(odgovor članu Pikasta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 7:31:34   
witch
lidik - jaz močno močno upam, da se moti. In da boš že aprila zagledala + user posted image user posted image user posted image user posted image
Prvič ti je napisala maja. Mogoče pa je to to user posted image user posted image ti kar optimistično naprej. Mogoče pa se je zmotila. Smo pa rekle da je to zabava in ji ne verjemamo 100%.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 7:38:18   
lidik
Ja sej vem da je zabava in da ji ne verjamemo. Sej tisto ko mi je napisala da maja, ji tudi nisem verjela, in sem imela vseeno upanje, da bo prej. Pa sej to ji tudi nekako ne verjamem, samo ostane pa tisto v podzavesti. Tako da danes grem v napad na mojega, da zdaj pa mora biti poroka. Potem če se je pa to zmotla, pa ni hudič se je ta drugo tud. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 7:40:05   
witch
Točno tak user posted image lidik ti kar v napad user posted image  

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 7:43:54   
lidik
O sej grem. Počakajte na zvečer, ko ga dobim v roke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam pa ubožecu itak nič ne bo spet jasno, ker bo mislil da sem na glavo padla, da sem kar naenkrat tako tečna za poroko. Prej namreč nikoli nisem bila in mi je bilo čisto fino tako kot je bilo. Potem sva se pa sicer konec lanskega leta začela pogovarjat, da ko pa se preseliva v hišco se pa poročiva tudi.
Ah pa bom že našla kakšen izgovor, zakaj hočem tole prej. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 8:41:04   
*Star*
O lidik, js pa v marcu gledam, če si napisala kaj ti je odgovorila user posted image

V glavnem, nikar se ne sekiraj in ne razmišljaj.
Sicer sem jaz slišala, da prerokujejo večinoma na podlagi trenutnega stanja. Lahko bi se ravno ti in tvoj dragi včeraj skregala in to v njenih kartah al iz česarkoli že prerokuje ne kaže nič dobrega. Če pa je vse v redu, tudi karte lepo prihodnost kažejo. Mal sm zakomplicirala user posted image
Mislim, pa , da zato različni odgovori vsakič

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 9:26:01   
lidik
Pa *Star* če se nisva nič skragala in nič ruknila. Sej ravno to mi je čudno, ker zdaj sva čisto vredu - nazadnje sva imela malo bolj tečne dneve tam okoli pusta, od takrat sva pa super. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 13:44:37   
mladika
hej hej!!
kot prvo moja draga lidik  ne sekiraj se zdaj zaradi tega kar ti je vedeževalka napisala,ker itak če bi vedeževalke vse 100% napovedovale,vrjemi pol bi usi ljudje tega sveta hodli k njim in pol bi bili kot roboti,sam upal in čakal bi a se bo napovedano uresničlo al ne!!tko pa smo ljudje s svobodno voljo in se odločamo tko kot je za nas najbolj prav.jst pravim(glej kdo govoriuser posted image ) da ko nam bo namenjeno bo že uspelo,če ne naravno pa umetno.Sem brala učiri u eni reviji da je usak 30 otrok rojen z umetno oploditvijo in da bo tega čedalje več.Razlog: nimam pojma,ampak neki že more bit na tem.Jst bi ji tut najraj pisala teli vedeževalki,ko me tolk firbec matra,sam ko vem da zame nav dobr,ker se bom pol sam živcirala,še bolj!!in bog ne daj da bi svojmu omenla kako vedeževalko,takoj ošpice dobi!!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 14:19:19   
lidik
o mladika moja midve sva pa na istem. Sej prvič me ni nič niti piknilo, ko sem dobila odgovor, se mi zdi, da mi niti do podzavesti ni prišlo - no tokrat pa bi lahko rekla, da tisto tvoje da bi se sam živcirala - pri meni zdaj polno drži, ker danes se vsake toliko spomnim na to. Pa čeprav vem, da moram pozabit na to. Kot drugo pa mislim da sta najina draga istega mnenja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 14:26:18   
lidik
aja sej zdaj sem ji še enkrat pisala, pa sem jo vprašala, kdaj bi naj se zagledala v tega ovna. Sem mogla še malo brkljati - sam po eni strani pa upam, da mi napiše čimprej. Tako da potem, ko bo šel ta čas mimo, sem mirna, da je zgrešla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 14:37:33   
mladika
ma ja itak da je zgrešlauser posted image boš vidla!!škoda ker ne morve na en privat klepet,k meni spet dogaja u glavi,sem full dobre volje,pa ne vem zakaj,mogoč zato ker dragija niuser posted image hec,sej pravim dogaja mi...bi lahka bla deležna ene terapija "ala mladika" pa bi blo kuj bolš.Jah glede naših predragih partnerjev,se mi zdi da so usi zlooo zloo si podobni,usaj po eni stvari,sej ni čudn če so pa moški z Marsa ženske pa z Venere.Če so vsi z enga planeta pol ni čudn da so si mal podobniuser posted image
aja glede O testkov,en nasvetek,mislim da ma Arwenko kar prav glede tistga kar ti je svetovala na marčevski temi,sicer pa ti tak najbolj sama veš kaj je najbolš!!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 14:40:47   
lidik
Ma sej bo privat klepet v kratkem. Boš videla. Sej kdaj pa tvoj spet kaj popoldan dela? Bom prišla takrat na terapijo "ala mladika" - mogoče bom imela že takrat kakšno kontra terapijo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam pol ne vem če bosta najina user posted image kaj preveč zadovoljna. Ej a veš da sem potem našla tisto osebo, ki si mi pisala na ZS in da jutri grem po njih. Potem pa tudi začnem. Jupi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo aprila 2010
16.3.2010 14:40:56   
mladika



user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image 3.4. jacki (1.krog)user posted image
user posted image 3.4. mojamura (6.krog)user posted image
user posted image 4.4. spaghetek (19.krog)user posted image
user posted image 5.4. mladika (6.krog)user posted image
user posted image 6.4. *Star* (x.krog)user posted image
user posted image 6.4. etna (7. krog)user posted image
user posted image 7.4. doloress (7.krog)user posted image
user posted image 7.4. lidik (7.krog)user posted image
user posted image 8.4. TMS82 (10.krog)user posted image
user posted image 8.4. Korinca (x.krog)user posted image
user posted image 10.4. Pikasta (4.krog)user posted image  
user posted image 22.4. witch (4.krog)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
SKUPAJ NAS JE: 12


user posted image
NOSEČK:____

user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


NAVIJAČICE:
BOSTINA
Bejli
Anonimna Z.
Aleunam
Kika99
 
Arwenko

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?