|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrčice
8.7.2005 7:38:19   
uma
Dobro jutro! Kako smo kaj v tem deževnem petku? Rock Otočec odpade ali kaj?!
:)-:)-:)-:)-

Sem zdaj prišla do neta in kar odpiram novo temo bolj na vrhu.

Udb, kaj misliš, če bi kar prišla jaz s svojim v ponedeljek v eno skupino, da ne bi bilo nič narobe? Ker nisem bila na tej "uvodni"!? O tem sedenju septembra sem tud že sama razmišljala. Sam res ne vem kaj naredit.
Al misliš da bi blo bolje da pokličem prej?! Maš kako tel?

Drugače pa se kljub deževju zaenkrat počutim dobro. Moj :modri: pa je tudi že vstal in telovadi. Bravo zanj:bravo:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrčice
8.7.2005 7:44:19   
Udb
UMA, TI KAR MIRNO PRIDI V PONEDELJEK. Več prostora je v skupini ob 17.30 (pa še jaz bom tam ;) ). Upam da se vidimo!!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrčice
8.7.2005 8:09:33   
žlička
jutro dolenčici!Vidim da sta zgodnji, kaj pa ostale??? Joj tak zaspan dan in ko je pri nas tako vreme spimo zelo slabo, ker moja mala zverina ne mara dežja in grmenja in potem cvili ter praska po vratih:kuza:

no ja, to je pač treba vzeti v zakup

drugače pa sem ok, moj:duda::modri: tudi brca, sploh ne vem a kej spi al kako:)-:)-

tudi jaz komaj čakam da začnem s šolo.......vsaj enkrat da se veselim šole:)-

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrčice
8.7.2005 8:09:37   
bebika
Ojla punce. Kakšno vreme, jest bi tko še spala :zaspan: . Včeraj sem bla ful pridna (da se malo pohvalim). Pekla sem peciva za atija, ki ima rojstni dan. Pekla sem od 16 do 20, pa umes mi je še kokosa zmankal, tko da sem mogla še v trgovino. Sem bla na koncu tko zmatrana,pa hrbet me je bolel, da sem se mogla uležt. Očitno je bil moj sonček tud utrujen, ker sploh ni pobrcal :zmeden: . No sam potem se je pa moj :love: z njim pogovarjal in ga prebudil :bravo:. Kasneje ga je pa še uspaval. Se mi zdi, da bo najo+in sonček bolj atija poznal kot mamico :)- .

Lep deževen dan vsem, pa pobožajte svoje bušije.

bebika 24t

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrčice
8.7.2005 8:16:40   
uma
Udb, kje pa se to "dogaja"? Da bom vedela kam priti. Pa bo tvoj :love: tud s teboj? Moj bo, in se moram zdaj z njim zmenit kdaj mu bo odgovarjalo.
Bom še poročala kako sva se odločila. Je pa čist možno da se potem vidimo :bravo::bravo:

Jaz grem pa danes (že kmalu dopoldan) pomagat pripravljati "tašči" veliko hrane za njeno prijateljico, ki praznuje 70 let. So pa to ženske čist živahne, tako da bo kar zanimivo. Me pa ne bo na RR-ju.:((:((
Nič ne jokat bom jutr že tle- upam. Zdaj hodim domov na ta net in me bodo mel kmal poln kufer ko sam tukaj sedim :)-:)-:)-

Pozdravček nosečkam in njihovim :duda:!

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrčice
8.7.2005 8:24:00   
Udb
uma - "dogaja" se v porodnišnici - ko prideš notri na levo - prva vrata na levo! Moj :love: bo vsekakor z mano!! ;) Se veseli!

No, le poročaj, kdaj pridete, da bom pozorna, če katero poznam!! ;)


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrčice
8.7.2005 8:38:50   
bambi
Ola, punce.... joooooj, meni pa ta dež resnično že preseda, ne vem zakaj ne more biti lepo normalno 25 stopinj, ne pa da je ali totalni dež ali pa pripeka, da te lahko kap...... Morala bi likat, pa mi nekako ni, sem že včeraj 2 uri, danes pa bi samo poležavala.....

Kako pa kaj vaši trebuščki???? Jaz se kmalu ne bom mogla več sama odspodaj obrit, mi že sedaj dela težave.... me bo moral moj dragi 9nebesa9nebesa9nebesa

Še en teden pa greva na :morje:, sicer samo do Poreča, ampak samo da greva :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
A mislite, da lahko sprememba klime kaj vpliva na mojo :duda:?????


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrčice
8.7.2005 9:03:48   
AKŠ
dobro jutro dekleta....kako smo kaj? Jaz sem tako zaspana...

moja pikica tako pritiska na moj mehur da je kr joj!! Me kr zaboli ko brcne in da splh ne govorim, da sem pol kr naprej in naprej na WC-ju....


(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
8.7.2005 10:16:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uma)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrčice
8.7.2005 10:20:22   
uma
Zdaj pa se odpravljam na praznovanje in da vas še pozdravim preden grem.

Udb, sem klicala :love: in je rekel, da bi on hodil ob 17.30, tako da se vidimo v ponedeljek.:bravo::bravo:
Najbolj me boš prepoznala tako, da bom itak najprej spraševala "sestro" če se lahko z mojim pridruživa.:)-:)-
Drugače pa imava oba očala- jaz take črne, se kar opazijo. Aja, pa tista bom s trebuhom :)-:)-

Pa me kar pocukaj za rokav.

Kar se vremena tiče je pa res bolj žalostno. Ampak saj veste kaj pravijo- za vsakem dežjem posije sonce.

Lepo preživite ostanek dneva in lepe brcike vam želim.

:rozica:

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrčice
8.7.2005 11:56:34   
ivana25
Živjo bodoče oktobrske mamice!

Malo manj se vam oglašam, ampak skoraj vse preberem :)

Meni se zadnji teden samo spi- še dobro da sem doma (sem še študentka)in grem lahko čez dan za kako uro spat.

Drugače pa me pocasi zacenja boleti hrbet. Zlasi ta teden, ko imamo šolo za starše vsak dan in so mi tisti stoli tam obupni! :((
Ali poznate kaksno dobro vajo za hrbet, da bi si malo učvrstila in pretegnila mišice?

Midva hodiva v šolo v Ljubljani v staro porodnišnico (na Šlajmerjevi) in sicer ob 18:15- ali hodi sem in ob tej uri mogoče še katera izmed vas?

Zelo mi je hudo, ker se vam v sredo nisem mogla pridružiti in upam, da boste srečanje še kdaj ponovile- bi vas zelo rada spoznala!

Lepo se imejte!

Ivana (in mala brcajoča lumpika)

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?