|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:03:21   
tropical
Jaz alkohol ne bom kupovala sedaj. Pri prvemu user posted image ga nisem rabila ker sem bila 10 dni v bolnici tako da ga ni bilo treba kupovat. Če pa bom sedaj šla po 4 dneh domov bo pa možek kupil v lekarni.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:06:54   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

hello bejbe.


Wannabemommy - uuuu, pri tebi že tud nekaj dogaja al kaj? Kako si danes? daj zdrži še do tortic. user posted image
Mariborčanke - kaj se to ve o tortici pogovarjate? user posted image itak moramo čimprej it, ker jaz hočem orehovo!!!! user posted image  Jaz sem za to, da gremo v torek 16., pa potem spet čez 2 tedna 30., da še naša Aprilčica pride zraven. user posted image

ajde, uživajte


Meni se je stanje HB umirilo, tak da očitno so ble sam predpripraveuser posted image , sem pa jaz tud takoj za torek, 16.3 za tortico kr 17.3 mamo pregled pa bomo vidli kaj bodo gospod G. odločili, tak da tortica v vsakem primeru - Definitivno za!user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:07:12   
nizy
za popek  lahko uporabite tudi fiziološko namesto alkohola , jaz sem ga v prejšnji user posted image kupila , pa je moja patronažna raje uporabila fiziološko za čiščenje popka user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:09:11   
nizy
danes pa mi šibamo v MB, grem za cel vikend k sestri na obisk , jutri sva pa namenjeni mal v šopinguser posted image je treba mal € še na vašem koncu pustit , grem pa jutri na lov za kakšnim lepim oblačilom za iz bolniceuser posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 11:33:57   
nincy29
o čveke 3. deluser posted image user posted image user posted image

bom  kaj več potem komentirala ko gre dragi v službouser posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 12:05:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Aprilčica - sem že mislila, da si moj post ignorirala. user posted image  no, potem pa se bova za 30. zmenile še z ostalimi puncami. user posted image   Sliko frizurce bom dala na fb, pa saj ni neke spremembe. user posted image   Glede tvoje poroke pa vedi, da bo vse tako kot mora bit. To je vajin dan. user posted image

Mariborčanke - kaj se to ve o tortici pogovarjate? user posted image itak moramo čimprej it, ker jaz hočem orehovo!!!! user posted image  Jaz sem za to, da gremo v torek 16., pa potem spet čez 2 tedna 30., da še naša Aprilčica pride zraven. user posted image

ajde, uživajte


Neee, nisem te ignorirala, ampak res imam spomin kot zlata ribicauser posted image Upam, da se vidimo 30gauser posted image Jupiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

No, jaz sem v dilemi ali it v šoping ali ne, ker sem res v p..... z denarjem, računam pa še na nek višek denarja, ki ga imam obljubljenega, pa ne vem, če ga bom sploh dobila in zdaj kolebamuser posted image user posted image Bomo videli. če grem, vam bom tako potem poročala kaj vse sem privlekla domovuser posted image

Ahaaaaaaaa: sem skoraj pozabila: termometer!!: verjetno je najboljši kar navaden, ne? Jaz ga moram kupit, ker doma nimava nobenega, saj sem imela vročino le 1x v življenju, moj dragi pa še nikoli. Kupim kar v lekarni, ne? Kaj pa za vodo - ste ga kupovale?

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 12:20:09   
dacy
babyloverka 30.3. je naceloma cist ok za tortice ampak ne verjamem pa da bom jaz se 2v1 , pa mislim da se katera druga z mano vred ne bo vec 2v1 user posted image

streptokok - jaz sem G vprasala kak je z okuzbo in mi je rekla da se otrok lahko okuzi samo med porodom in se to ce porod res dolgo traja ... ce je hiter porod pa je zelo mala moznost okuzbe ...

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
Jaz sem tud za, se lahk dobimo kr naslednji torek, ker napovedano je malo boljše vreme


A ta torek zdaj mislite ? 16.3. ? Ta bi tud meni odgovarjal ker do tega torka bom sigurno se 2v1 za naprej pa ni nic vec sigurno user posted image

aprilcica sej dost bo ce nekomu od svojih nekaj vkrades ... moja sestra je mei vkradla iz lasne kozmetike neko spangico ki je bila ob enem se modra tak da je mela vse v enem kr ... Termometer za merit temperaturo bom verjetno vzela kar tistega za v uho, moja sestra ga ima in je zlo zadovoljna z njim... Termometer za vodo pa jaz ne bom kupovala ... se mi zdi brezveze , je najboljse vodo kr po obcutku nardit , saj tud pri sebi ves kdaj je prevroca ali prehladna , sej ni treba do stopinje natancno nastimat user posted image

No drugace pa sem zdaj spet malo zapravljala ... sem sla v KIKa in malo cunjic se nakupla ... ampak nic kaj dosti vec ... Bom se slikice zalepla da pokazem user posted image


user posted image
Vlazilni robcki v skatlici in torbica za dudico ...user posted image


user posted image
2x hlacke...


user posted image
Pizamica...


user posted image
Pajacek in zokencki ...


user posted image
Pajacek za sprehode


user posted image
... brisacka in frotir "rokavicke" za kopanje...


No zdaj pa ne grem vec nicesar kupovat, razen ce se kaj ddobim , ker drugace bom bankrotirala user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil dacy -- 12.3.2010 12:22:03 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 12:22:14   
NATAŠA35
termometer. rabite mogoče samo za vodo za merjenje temperature pa je najboljši ta za v ušeska, ker ti hitro zmeri vročino, kot pa oni navadni...ko greste k zdravniku pa rečete da je merjeno v ušesu in to je to...

kozmetika: alkohol rabite za čiščenje popka, je boljše kot pa fiziološka - moje mnenje, pa še hitreje se zaceli in tudi razkuži tam, tako da ni vnetja...jaz ga ne bom kupila, si ga bom kar v P sposodilauser posted image user posted image , prav tako zložence - se kupijo v lekarni drugače...tako da vam priporočam, če lahko kaj vzamete domov iz P, kar vzemite...razen hladilno mazilo jaz uporabljam od kozmetike makra, se je bolj obnesel kot pa ta lekarniški, če pa je hudo vneta ritka, je pa super praška pasta, ki se kupi v lekarni...

babyloverka: jaz se raje kupila kar tega, pa je bil očka ponosen, ker sem mislila, tudi na njegauser posted image user posted image , prosim, da mi poveš, ko dobiš vozek, jaz ga bom mogla šele konec meseca naročituser posted image user posted image , pa upam, da takrat ne rodim,user posted image user posted image ...mogoče pa bom mojga prosila, da naj svojim v nemčiji naroči, pa da mi ga pripeljejo vsaj do mb, pa ga gre moj iskat...bomo videli, kak se bomo zmenili...

MŠ. nam so rekli, da sploh ne uporabljamo palčk za ušesa user posted image , ampak samo obrišemo z plenicami...

madonca meni zatekajo stopala, me kar bolijo nogice, pa še s sestro, ki je na taiwanu sem govorila in zvedela, da je imela nuhalno in z mojim nečakom/nečakinjo je zaenkrat vse v redu, samo je ne bo letos v slouser posted image user posted image ..škoda, ji bom poslala kak paketek z oblačili, da bo imel nekaj od teteuser posted image

sem pa dobila nakazane tako doklade in za veliko družino, tako da je kar nekaj denarja gor, za paketek pa naslednji mesec user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 12:30:14   
memole
Ejla!

Alkohol jaz sem ga v prvo uporabljala in ga je tudi patronažna uporabila ko je prišla,mi je pa ona rekla da naj ga kupim,tako da ga bom tudi sedaj!
Fiziološke ne bom kupovala je niti prvič nisem in je niti nisem rabila!
Termometer sem imela najprej navadnega da sem lahko v ritki merila vročino potem smo šli pa na unega za v ušesu,za vodo sem pa tudi imela termometer in sicer v obliki delfinčka in ga imamo tudi sedaj,je prav prišel!

Zdej greve pa z Laro domov da jo dam spat je že ura mogoče pa še jaz mal zadremam!user posted image user posted image

Lepo se imejte pa se kej jutri oglasim!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 12:43:19   
tropical
Vlažilni robčki - jaz jih nisem uporabljala pri novorojenčku, tud v bolnišnici so odsvetovali. Uporabljala sem samo vato in vodo, pol doma sem enako delala. Kasneje ko je bilo dete bolj veliko pa sem uporabljala vlažilne robčke. No če smo kam šli po enem mesecu sem mela v avtu vlažilne robčke.

Sezmam bom popravila, ko bo kaj več podatkov, ker vidim da manjka pol smeškotov gor. Ker ko kopiraš je samo gor kar ti napišeš brez user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , to moraš dodat naknadno na seznam.

Termometer sem mela za doma kar tistega ki ga ima moj oče za merjenje doma ko kaj kuha, ga nisem kupovala. Ko smo pol kam šli pa sem že imela občutek ali je vodda topla al ne.

Noge meni zatekajo, tako da še hodit ne morem.  Ležat pa noge v luft ne morem imet cel dan. Je rekel moj da imam noge kot dva trama. user posted image user posted image user posted image

Kepica - kako je pa kaj z njo?user posted image


< Sporočilo je popravil tropical -- 12.3.2010 12:47:27 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 13:41:26   
aprilski hrošček
Oj čvekice čvekaste že 3 del potem se pa čudite da ni in ni pomladi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bom samo na hitro malo pokometirala.

Majas upam, da je s tvojo pupiko že boljše. Vem kako grozno je če kašlja. Naša se je prvič prehladila pri 9 mesecih brez vročine samo smrkala je posledično je začela kašljati in je kašljala skupaj cel mesec. Ampak to tako kašljala da je od kašljanja bruhala in to se je dogajalo cele noči. Smo probali vse kar je možno od domačih zvarkov pa do vseh sirupov ki so na tržišču,.... In to se je dogajalo do letos, v kolikor se je samo malo nalezla kakšne viroze smo tolkli maratone. Zdravnica mi je skoz govorila da bo prerasla in zgleda da se je to letos zgodilo in upam da smo zdaj iz hudega ven. Ima pa 5 let.

Termometer tudi jaz uporabljam takega za uho in je res super. Tudi mi imamo za v vodo eno figurico, ki kaže temperaturo. Jaz si nebi upala samo z roko pomerit ker vem kako sem zmrznjena in zame mora imeti voda 50 stopinj user posted image user posted image .

Sem pa danes šibala v Postojno sem dala spucati moj avto zunaj in znotaj, da bo lep ko naju bo očka prišel iskat v porodnišnico user posted image user posted image user posted image . Namreč pri nas nimamamo niti ene uboge avtopralnice.

No toliko zaeenkrat se tipkamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 13:42:49   
pupa*81
SPOROČILO: aprilski hrošček
Namreč pri nas nimamamo niti ene uboge avtopralnice.


kaj lažeš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
12.3.2010 14:14:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 14:22:23   
aprilski hrošček
Hey Pupa kje pa imamo avtopralnico???? A ti mislš tisto na pumpi user posted image user posted image user posted image . Tm mi pa ne spucajo avta tud notr. Jaz pa rabilm lep avtko tud notr ne samo zuni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 14:23:22   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Mustela
- ena je napisala (ne vem, katera), da je kupila od Mustele kremo za ritko. Ravno včeraj sem se pogovarjala s kolegico, ki je mustelo in Uriag uvedla v Slo in mi je rekla, da je v kremi za ritko dodan cink, kar pa ni dobro za vsakodnevno uporabo. Da je fajn, ko se pojavi vnetje. Drugače pa so Mustelini izdelki ful kvalitetni. Samo s to kremo pa ni fajn vsak dan.



Jaz sem kupila tole kremico, sej vem da je nesmeš vsak dan mazat, sej nobene kreme ki je striktno za plenični osip ( krema ki vsebuje cinkov oksid ) ne smeš mazat dlje kot 2-3 dniuser posted image , to uporabiš le ko je res vnetje, pol pa dalje mažeš z kremico za vsakodnevno uporabo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 14:30:22   
aprilski hrošček
Cojka jaz sem Mustelo uporabljala za hčerko in moram rečt da je fenomenalna kozmetika. Res ima njihova krema za ritko notri cink in sem jo uporabila samo v primeru če se ji je ritka vnela drugače sem uporabljala navadno hladilno iz lekarne. Sem imela pa tudi vse drugo njihovo od šampončka za kopanje in umivanje laskov pa do olja za masažo po kopanju pa kremico za obraz,...in tudi sedaj sem si vse nabavila od Mustele za novega člana. Tudi zase sem si že nabavila njihovo kremo za telo po nosečnosti user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 14:52:22   
Anonimen
Nom jaz sem bila v lekarni in kupila Bepanthen (roza), sterilne gazice (20 kom), navaden termometer (sem ga tako kupovala že 3 leta), 70% alkohol, fiz. raztopino v ampulah (Nivea) in zdevala 20€user posted image user posted image user posted image

Popoldne šibam še v BC in drogerijo. Raje ne pomislim koliko € bo šlo tamuser posted image Ampak potem ne kupim ničesar več!!!

Bodite lepouser posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:00:33   
pupa*81
je s
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Hey Pupa kje pa imamo avtopralnico???? A ti mislš tisto na pumpi user posted image user posted image user posted image . Tm mi pa ne spucajo avta tud notr. Jaz pa rabilm lep avtko tud notr ne samo zuni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


ajaaaa user posted image user posted image user posted image no pol pa ok user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:08:43   
nejanejc
hejla čvekice :)

sej nevem kje zacet, ne kje koncat :) prevec vsega :) ma sej prav :) zato pa je forum, da se cveka :)

super oblekce dacy (vsaj se mi zdi).... jst bi tudi se kar kupovala, ma sem rekla, da pocakam, da vidimo kaj bo :)

cojka, sem vesela, da je s psicko vse ok, kaj pa je blo z njo?

meni so v lekarni prodali fiziološko v neki flaški, sploh nisem vedla, da obstaja v ampulah... kajnaj zdej uh.... pa alkohol tudi so mi svetovali... v mš so rekli oboje, sam nisem pa vedla za te ampule... hm.... ok

bepanthen mi je sodelavka svetovala, da je super,... pa sem ga kupla za bradavice in otrocka

termometer mam zdej dva, upam, d abo vsaj en delal...
za vodo sem pa enga dobila :) sam se banjico moremo dobit oz. kupit...

štrudl je uspel :) sem bla ful vesela, ker sem delala brez ruma pa se limono sem pozabla, ma je kar uspel vseeno

sem sla malo nazaj tud v center Kranja malo pogledat, na en sprehod... sem se celo spomnla jit en racun zapret na banko... pa kupla se repo, da bom joto nardila danes po dolgem casu.... jst res ne smem z denarnico okoli jaooooooo

nataša, drzim pesti za vozicek


no, drzim pesti za kepico, res se ji ze dolgo vlece revca...

< Sporočilo je popravil nejanejc -- 12.3.2010 15:09:42 >

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:14:26   
dacy
Moj avto pa zdaj revez zametan s snegom pociva na gorenjskem ... notri pa sploh nocem niti pomislit kolk praha se bo nabralo zdaj ko bo stal ... Preden se bom prvic z njim peljala ko bom sla nazaj , ga bo itak treba prvo spucat da se bom sploh lahko vsedla v njega user posted image

kremica za ritko - no jaz bom pa dobila kr tisto iz bolnice , mi bo od kolegice tasca zrihtala , drugace pa imam eno malo tubico od welede za ritko user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:18:25   
aprilski hrošček
Hej še eno vprašanje imam za vas a si mogoče že katera maže prsi z lanolinom? Meni je svakinja priporočala naj si mažem prsi vsaj en mesec pred porodom. Je rakla da si ona prvem otročku ni ker ni vedela je bila full revca so ji bradavice full popokale pri drugem si je pa mazala že dva meseca prej in je bilo vse OK. Jaz si jih zdaj mažem že en mesec in upam da bom dobro odnesla.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:25:04   
dacy
nejanejc za bradavice je najboljsi lanolin ... ker bepanthen je treba pred dojenjem iz bradavice sprat lanolin pa ni treba ... lanolin lahko pred dojenjem namazes in lahko otroka kr dojis brez kakega spiranja ... Ceprav je pa bepanthen vsesplosno uporaben se za cel kup drugih stvari ...

cojka  cuvaj to tvojo pesiko ... user posted image

hroscek jaz se nic ne mazem , bi pa blo mogoce pametno ce bi zacela , ker imam od operacije naprej ze tak obcutljiive bradavice ko user posted image , si z brisaco po tusiranju jih sploh ne smem obrisat , jih lahko samo na rahlo popivnam ... sej sploh ne vem kak bo to dojenje pri meni zgledalo glede na to obcutljivost ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
12.3.2010 15:27:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:32:54   
NATAŠA35
za bradavice, je pa odvisno kako otroka daš k prsim, pa kako sesa, drugače nimaš problemov za prsi

nejanejc: se je dobra tudi tvoja fiziološka, čeprav je bolj praktična ta v ampulah, ker ko odpreš eno, se ta hitro porabi...a si dobila inekcijo za tvojo fiziološko, ker je potem res bolj praktično, ker zapičiš samo zgoraj in imaš nekakšen lijaček...vozek pa bo še malo počakal, pa upam, da dete ne pride prej...

sem pa malo pospravljala po dnevni in bo danes vsa spucana, samo praha je dve toni, čeprav je bila pred tednom dni vsa pobrisana...se vidi, da še spimo v dnevni na kavču, pa od nas leti na police...sem vse police pobrisala, prestavla knjige, sedaj še spucam mizo in po tleh, odnesem cunje, ki so prane in zložene v omare in sem fertig z dnevno...potem pa ko bomo pospravili še našo sobo posteljo, da se bo dalo spat user posted image user posted image , pa še kavč posesamo in pod njim pobrišemo vse...bom imela spet ta vikend hudo čistilno akcijo, samo da bo vse tako kot mora biti, pa bom zadovoljna...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 15:37:52   
Anonimen
Nam so tudi v materinski rekli, naj si masiramo bradavice, da bodo postale bolj ˝odporne˝ in trde. Jaz si jih še nisem začelauser posted image Sem prej pogledala link, ki ga je ena pripopala in se mi je ob otroškem joku pocedilo iz prsiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Poroda me je strah vsak dan bolj. Pa na začetku sem bila še ful optimistična, da mene pa ne bo nič panika zagrabila, pa da, če so šle vse skozi to, bom tudi jaz preživela. Zdaj pa me kar strese, ko pomislim. S tem, da si mojega user posted image prav predstavljam zraven mene, Vam že zdajle povem, da bo čisto bled. Upam, da mi ne bo še skupaj padel tamuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?