|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 16:25:59   
tintin
Tudi jaz sem danes imela shoping v Dm...sem dala 45 evr oz. prišparala 20, ker sem imela kupončke...sem kupila vložke, plenice predvsem za večjega (za malega pa samo en paklček Pampersk), vatne blazinice, robčke, olje za nego (jaz sem že pri prvem uporabljala DM-jevega pa je bilo vse ok, sicer pa ima oceno Sehr Gut). Prav tako mislim že od začetka uporabljat robčke....namreč Vasja je pri starosti 1 tedna fasal noro glivično vnetje ritke in je pediatrinja v porodnišnici rekla (tja smo hodili zaradi neke okužbe) naj kar robčke uporabljam, ker se pri čiščenju z vodo preveč koža z vodo prepoji in potem pod plenico za enkratno uporabo to pomeni idealno gojišče za glivice...skratka, potem sem uporabljala robčke in je bilo ok.

Če katera rabi...ostala sta mi dva kupončka za Pampers Newborn 43 kom (veljavnost do konec marca 2010) in en kuponček za Pampers Premiums 78 kom (veljavnost do konca marca 2010). Če ima katera odveč bi pa prosila za kuponček Babylove -25%...jaz bom imela zdaj dva na plenicah in starejši uporablja Babylove.


Sicer pa sem tudi jaz kupila nekaj za oblečt za malo bibo....ker bo ta naš novi dojenček vse podedoval od starejšega brata sem mu privoščila nove žabice in mako majčko za iz porodnišniceuser posted image , no kompletek sem pa tudi kupila na razpordajah v HM že januarja...če bi bilo slučajno hladno imam pa še kompletek od Vasje iz flisa...sem pa vzela žabice in majčko št.56, če že moja G pravi da bo tole eno povprečno deteuser posted image Pa da vidimo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 16:39:16   
nejanejc
tintin, mam jst babylove viška, ce hoces...

nataša.... sem dobila neki za dozirat, ma sem rekla, da bi vprasala potem patronazno, ko bi prsla kako to rabit... je pa me opozorila, da je za malo casa, in ni dobro,da je odprta. V lekarni mi je rekla, da je ne bom rabla dolgo casa, sam kakih deset dni, d anaj potem rabim alkohol.... Prej sem misnla, da je kontra...

cojka, sem vesela, da je psicka boljse

aprilčica, se malo pa bo poroka tu :) Jst ti tudi priporocam samostoječe.... So se dobro odnesle. Jst sme mela na wcju problem, sicer se brez trebuha kot zdaj, velik manjsega, ker je bil wc premajhen.... :) sem tudi rabla strazarja :) je bla sestra fajn pomoc :) jst sm mela se regicalze.... sam mislim, da jih ne bi blo treba met.... Uzivaj v glavnem. Meni jeblo kar malo zal, ko smo "pozabli na "podvezico". No, jo pa še mam, mogoce jo bo pa kdaj drugic moj metal...

Jota ze disi :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 17:20:49   
*m*o*j*c*a*
živjo bejbe!

kok smo? vidim da vse v nakupih..tut mi smo bli včeraj v še zadnjih (vsaj mislim) nakupih za user posted image ..kupila mal hlačk, kapici, drugače pa kozmetiko pa flaške ipd..zapravila premoženje..user posted image

rabim še sam gel za tuširanje pa zobno pasto zase za v porodnišnico, pa da si vse pripravim, pol pa čakam..user posted image no mal likanja še me čaka..user posted image

hja..nej vam povem, da bo mogoč že danes pršu na svet nov aprilček..user posted image tanjaklemen je šla zjutraj na posvet v p. da bi se dogovorila glede obračanja user posted image ali carskega reza, pa so ji zaznali popadke..zdej pa revica čaka kaj bo..poskušali so ga ji obrnit, vendar ne gre..zdej pa niti zdravnik ne ve, ali bodo jo poslali domov, ali ji bodo naredili carski rez..user posted image punce, držmo pesti da se vse dobr izteče..da je ne bodo poslali domov, pa se bo morala zasukat pa nazaj v p.user posted image boga, ker mora čakat, pa še to ne ve, kaj bo z njo..user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer je noseča mislim da 36t3d, tk da je user posted image po tednih še kao nedonošenček, vendar se za carski rez vseen lahk odločijo, ker ima user posted image zadostno težo..bomo videli..upamo na najboljše, pa da je ne bodo preveč namatrali ter znervirali..
držmo pesti!user posted image




_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 17:24:43   
Anonimen
Tintin: jaz sem Babylove že porabila, ker sem vse pleničke kupila v DM-u, pa robčke tudi. user posted image user posted image za šopinguser posted image

Nejanejc: ja, ful je že blizu, preblizu. Zdaj me v bistvu dohaja vse za nazaj. Prej se nisem nič sekirala, zdaj me je pa kar zasulo. Bom jaz omenila mojemu to podvezico. Če jo bo pripravljen dol jemat na porokiuser posted image user posted image

Moj šoping se je danes že zaključil. Sem mislila, da bom šla še v drogerijo, pa Baby Center pa je moj dragi še vedno v Dravogradu, tako, da ne bo ničuser posted image Bova šla pa jutriuser posted image

Vem, da že stotič morim zaradi barvanja na stene, ampak sem dobila novo idejo: na stene bi sedaj risala s kredo, ampak ne vem kako potem steno zaščititi, na netu pa nisem našla nobenega odgovora. Moja mami pravi, da bi se kar z lakom za lase posprejalo. Kaj mislite?

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 17:26:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

hja..nej vam povem, da bo mogoč že danes pršu na svet nov aprilček..user posted image tanjaklemen je šla zjutraj na posvet v p. da bi se dogovorila glede obračanja user posted image ali carskega reza, pa so ji zaznali popadke..zdej pa revica čaka kaj bo..poskušali so ga ji obrnit, vendar ne gre..zdej pa niti zdravnik ne ve, ali bodo jo poslali domov, ali ji bodo naredili carski rez..user posted image punce, držmo pesti da se vse dobr izteče..da je ne bodo poslali domov, pa se bo morala zasukat pa nazaj v p.user posted image boga, ker mora čakat, pa še to ne ve, kaj bo z njo..user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer je noseča mislim da 36t3d, tk da je user posted image po tednih še kao nedonošenček, vendar se za carski rez vseen lahk odločijo, ker ima user posted image zadostno težo..bomo videli..upamo na najboljše, pa da je ne bodo preveč namatrali ter znervirali..
držmo pesti!user posted image





Ooooo, držim pestke  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 17:54:12   
NATAŠA35
tudi jaz držim pesti user posted image user posted image user posted image tanjaklemen drži se in misli na user posted image , boš kmalu cartala...

kaj pa je s kepico, pa maleno?






_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 17:58:01   
nincy29
ooo kaj bomo imeli še aprilčkeuser posted image user posted image
držim pesti za tiste 3(saj so zdaj 3 aneuser posted image )ki se mučijo in čakajo da vidijo svojo štručkouser posted image user posted image

joj mene tut zanima kaj je zdaj s kepico??

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 18:01:17   
Anonimen
Zdravo,kako kaj---saj ne vem kje naj začnem....
Tanja klemen   jav kako se bodo odločil glede na tvoje stanje ,meni se isto dogaja,sam jaz imam v petek pri 37 tednih spet utrazvok,da bodo videli ,če se je obrnila .če ne pa v bolnišnico...kakšno vstavo pa imaš...upam...da bo z tabo in otrokom vse uredu...
Aprilčica 10 jaz sem sedaj uredu z utrdevanju trebuha ,so pa deruge nepričakovane težave...se mi je moja beba obrnila na ritko...katastrofa....sita sem že te bolnice,upam ,da se spet ne vrnem nazaj...me nekaj v križu pika ,pa izcedka imam vsakdanj več---
Glede vlažilnih robčkov..jaz jih bom imela.čeprav niso najbolj zaželeni...
Bo katera imela nastavek za v bano za kopanje novorojenčka,da ga ni treba toliko v rokah držat....
Kaj ste se pa odločile za varuške ,jo boste uporabljale...
Ja nič lepo se imejte...uživajte še do konca nosečnosti...jaz pa upam ,da nisem naslednja ,ko bom rodila prehitro,,,jaz upam ,da ne bom....božite svoje bušije ...lp...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 18:12:54   
Wannabemommy
Kepica, Malenaa in tanjaklemen držite seuser posted image user posted image , držim pesti da boste kmalu cartale svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 18:20:29   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo,kako kaj---saj ne vem kje naj začnem....
Tanja klemen   jav kako se bodo odločil glede na tvoje stanje ,meni se isto dogaja,sam jaz imam v petek pri 37 tednih spet utrazvok,da bodo videli ,če se je obrnila .če ne pa v bolnišnico...kakšno vstavo pa imaš...upam...da bo z tabo in otrokom vse uredu...
Aprilčica 10 jaz sem sedaj uredu z utrdevanju trebuha ,so pa deruge nepričakovane težave...se mi je moja beba obrnila na ritko...katastrofa....sita sem že te bolnice,upam ,da se spet ne vrnem nazaj...me nekaj v križu pika ,pa izcedka imam vsakdanj več---
Glede vlažilnih robčkov..jaz jih bom imela.čeprav niso najbolj zaželeni...
Bo katera imela nastavek za v bano za kopanje novorojenčka,da ga ni treba toliko v rokah držat....
Kaj ste se pa odločile za varuške ,jo boste uporabljale...
Ja nič lepo se imejte...uživajte še do konca nosečnosti...jaz pa upam ,da nisem naslednja ,ko bom rodila prehitro,,,jaz upam ,da ne bom....božite svoje bušije ...lp...



hej!

tanjaklemen ima isto user posted image obrnjenega na ritko, zato je pa šla v p., da bi se dogovorila, ali ji ga obrnejo ali pa carski rez..
pa še glede nastavka za bano..js ga nisem imela, in ga ne bom..ker otročka kopaš itak sam par minutk..full na hitr, in se mi je zdelo nepotrebno..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
12.3.2010 23:15:31   
Di_Di
hej punce

evo mene s potepanja oz šopingiranja.. namesto da sem prišla domov utrujena ampak dobere volje, sem že celi dan user posted image pa še crknejna za pop.... prejle sem se celo mal user posted image

najprej sem bla tu pri nas po trgovinah, pa me je ena v veletekstilu nahecala, da mi ne more vrnit razliko denarja (namreč po pomoti sem kupila večje jogi rjuhe kot sem želela cena je bila seveda kar precejšnja no ampak to ni bil problem, bl je bil problem da teh rjuh nebi mogla uporabljat, ker nimam tako velike postelje) blo pa je tam okrog 18Eur ... no in jaz valda kupim za tistih 18eur se drugih stvari (ki mi niso rable) zapravim več kot sem mislila in pol mi moj začne nabijat, da bi mi morale vrnit denar (pravice potrošnikov itd) in če ne rabim teh stvari in ne bom šla jaz tja vrnit da bo šel on itd.. skratka že zarad tega sem bla full full slabe volje...

pol greva v ikejo... ok za malega sva nakupla več ali manj vse kar sem imela v mislih, toda gor sva šla tudi zato da kupiva police in pa škatle za shranjevanje oblačil itd.. ampak tega nismo kupli, ker je bil moj dragi siten in se mu niti ena polica ni dopadla. ok preživim to... pol greva pa domov in v vozčku pozabiva neke haklčke ki so bli bogih 1,50 eur in itak ko sva prišla domov, sem bla jaz kriva, ker nisem pregledala vozička ko sem ga zapeljala nazaj med vozičkeuser posted image da ni to dovolj odpakiram jogi in ga položim v postlco in ugotovim da je za cca 10cm prekratek... pa ni nč narbobe z jogijem ampak postlca ima neke čudne dimenzije, potem odpakiram dvojno postelnino in ugotovim, da sta obe preveliki za to postlco ki jo imamo .. popi....

čisto za konec me pa moja sekica pikliče in mi pove da sta imeli z malo prometno nesrečo z "novim" avtom in itak se skašlja nad mano, ker mi smo vsi pametni (to pa zato ker sem ji samo rekla, da ni rabla klicat policije, da bi lahko sami izpolnili evropsko poročilo in zakaj mene ni poklicala da ji jaz povem kako se to nardi če že niso znali oz se ji mož ni javil an tel)

skratka dan za pop...

joj punce brez zemere sem vam napisla celi roman jamranja, jokanja in stokanja.. ma sem se morala mal spovedat in potožit, ker se nimam komu. user posted image vsi so neki tečni in zadirčni jaz pa full občutljiva...user posted image

a zdej je  že tajaklemen v bolnici? ojoj boga.. o kepici pa nič novega kaj? ajej
user posted image user posted image user posted image za maleno, tajoklemen in kepico.. upam da bodo čim prej doma

nč zdej grem pa ... likat user posted image al pa raje kr spat... lahko noč vsem skupaj

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 0:54:41   
dacy
Di_Di za vsakim dezjem posije soncek ... tudi tebi bo user posted image ... Tudi moj dragi zna zakomplicirat pri nakupovanju in za kako napakico mene obdolzit ampak to so pac moski , oni so nezmotljivi kao ... v bistvu pa je problem v tem, da oni le premalo sodelujejo in pac niti ne morejo bit kaj dosti krivi ker vecino odlocitev prepustijo nam ...
Za sestro pa upam da sta s tamalo vredu ...
Vglavnem naj ti tisti soncek ki pride po dezju cim prej in cim lepse posije user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 7:53:43   
ela24
Jutro!

Vidim da še vse spite. Jaz pa nisem več zaspana... Za delat še mi pa tudi niuser posted image
včeraj je res bil en naporen dan. Jaz sm bila tako tečna, da to ni res. Takoj užaljena, trikrat sm se razjokala, ker me je "dragi razjezil". ali pa sm se samauser posted image Če ne bi bila tako občutljiva mogoče ne bi tako reagirala.
Mene je pa razkurlo, ker njegovi kolegi kar sanjajo, da bi šli nekam na križarjenje konec aprilauser posted image Ja halo..Meni se zdi to čisto nelogično, da nekdo sploh pomisli, da bi šel v situaciji z par tednov starim otrokomuser posted image
Upam, da bom danes boljše volje, ker včeraj sm res bla kot osauser posted image Di-di, očitno je bilo nekaj v zrakuuser posted image

Mi je pa zjutraj že kri lila iz nosu, pa v nogo sm se udarila, tak da bom cela plavauser posted image upam, da se dan boljše konča, kot se je pričeluser posted image Me pa čaka še kar precej dela s čišćenjem in pospravljanjem. Danes se bom lotila terase in stopnišča. Če ne bom omagalauser posted image

Lep dan vam želim.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 7:54:41   
ela24
Še glede ctg-jev sem pozabila vprašat. Ali ste-boste hodile same, ali bo hodil kdo z vami?

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 8:48:33   
Marjana Simonič
Hojla souser posted image !

A smo že v tretjem delu , pa saj ni res user posted image user posted image . Res ste - beri smo prave klepetuljeuser posted image .
Toliko se vam javim , da vas vse po vrsti lepo pozdravim in vam vsem želim vse dobro user posted image , pa da bi hitro minilo . Vsem , ki ste v boljnišnici želim , da čimprej cartate vaše - naše sončke .
Za seznamček pa NP 25.3.2010, +3kg .Pri nas ni nič kaj novega dete se še kar ni obrnjeno in še kar vstraja na ritki ?????
Toliko iz moje strani , zaenkrat . Še enkrat vsem lep pozdrav in vse dobro vsem po vrsti .

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 9:17:55   
Anonimen
Jutrouser posted image

Di_Di in Ela: moški so z Marsa, me smo pa z Venereuser posted image Ne sekirajta se, mislim, da imamo vse iste probleme. Moj je včasih tako tečen, da bi ga kar s kolom po glavi, moram pa priznat, da sem tudi jaz zadnje čase taka tečkica, pa še negativno sem razpoložena. Ampak vse bo ok. Kot je Dacy napisala: za vsakim dežjem posije sončekuser posted image user posted image user posted image

Upam, da mi danes uspe nakupiti še zadnje stvari, ker se mi res ne da več tega prelagat iz dneva v dan. Pa še kar ne vem kaj naj s poslikavo v otroški sobi Mislim... take stvari mene iztirijouser posted image

Upam, da so naše aprilske bejbe ok in, da katera že cartauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marjana Simonič)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 10:24:21   
*m*o*j*c*a*
dan!

vse pospravila, zdej sem pa mejčken utrujena..se vidi, da ne zmorem več tolk..user posted image

sicer pa tanjaklemen je včeri pol kr čakala..rekli so ji nej ostane tešča za danes, in da ne vedo kaj bodo..boga..user posted image user posted image user posted image no danes pa ji bodo menda le naredili carski rez, če ga ji že niso..user posted image user posted image vsi nestrpno čakamo novičke, tk da ko izvem da je na svetu nov aprilček, vam sporočim..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image trdno držim pesti, da bo vse ok..in prou nestrpno gledam na telefon..user posted image user posted image




_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:01:38   
*m*o*j*c*a*
hej!

tk..in imamo novega aprilčka!!!user posted image tanjaklemen je povila sinčeka Matija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse čestitke Tanja za prvorojenca, pa fajn se cartajta!!!user posted image novi član ima 3090g, velik je pa 46cm..user posted image user posted image
gremo kr nazdravit..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:14:07   
flora1983
To je pa lepa novica. Čestitke tanja_klemen in mnogo cartanja z Matijo.

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:32:55   
Anonimen
Zdravo Mojca...
Čestitke za Tanjoklemen za njenega sineka...
Daj mi nekaj povej...Tanjaklemen je bila v 36 tednu 2 dni,a jo je G poslala na posvet za obračanje pa za carski rez,popadke je imela skozi ..a jo je še prej kaj matralo..me zanima ,ker jaz imam tudi tak primer,,,lp,,,

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:33:03   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*

hej!

tk..in imamo novega aprilčka!!!user posted image tanjaklemen je povila sinčeka Matija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse čestitke Tanja za prvorojenca, pa fajn se cartajta!!!user posted image novi član ima 3090g, velik je pa 46cm..user posted image user posted image
gremo kr nazdravit..user posted image



Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image , pa fajn se cartajtauser posted image in da bosta zdrava user posted image user posted image user posted image Supercauser posted image user posted image user posted image , že 2. aprilček

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:39:39   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo Mojca...
Čestitke za Tanjoklemen za njenega sineka...
Daj mi nekaj povej...Tanjaklemen je bila v 36 tednu 2 dni,a jo je G poslala na posvet za obračanje pa za carski rez,popadke je imela skozi ..a jo je še prej kaj matralo..me zanima ,ker jaz imam tudi tak primer,,,lp,,,



ja g. jo je dala..klicala je v sg, pa je dobila termin za pogovor, sam zgleda da so jo priklopili tudi na ctg pa so zaznali popadke, zato ga ji pol niso mogli obrnit..sama je bila bolj za carski rez..sam včeri so ji pol ustavili popadke, pa je blo rečen, da ga bi ji v ponedeljek še enkrat probali zasukat..ni pa niti zdravnik vedel kaj naj..potem pa so se odločili da ji kar danes naredijo carski rez..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:42:55   
*m*o*j*c*a*
aja še to..prej je ni nič matralo..problem je bil samo z nepravilno zasukanim user posted image ..pa sama sploh ni vedela, da ima popadke..mislila je da je vse skupaj od nervoze..user posted image

full fajn da se je vse srečno izteklo!!user posted image tudi tebi želim, da se ti vse uredi kot je treba.. user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2010 - 3.del
13.3.2010 13:53:56   
tanika1
Čestitke tanjiklemen za njenega Matija!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Želim jima veliko cartanja.

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
13.3.2010 14:00:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?