|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:38:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Torej če imaš podobne izkušnje veš, da se ne počutiš samozavestno zaradi ozkega pasu temveč samo razmišljaš o tem kako široke boke imaš in kako velika je tvoja rit, mar ne?

Hja ... jaz se zaradi širokih bokov še nisem nevem kako slabo počutila ... sem pač ženska z izrazito postavo v obliki peščene ure in mi je to čit kul, moti me edino trebušček user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:53:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Torej če imaš podobne izkušnje veš, da se ne počutiš samozavestno zaradi ozkega pasu temveč samo razmišljaš o tem kako široke boke imaš in kako velika je tvoja rit, mar ne?

Hja ... jaz se zaradi širokih bokov še nisem nevem kako slabo počutila ... sem pač ženska z izrazito postavo v obliki peščene ure in mi je to čit kul, moti me edino trebušček user posted image



Nisem te želela prizadeti Otika, tako sem sama razmišljala, ko sem bila tako "oblikovana". Veseli me, da se dobor počutiš v svojem telesu. user posted image

V glavnem - zraven tvojega kostima gre veliko barv. Puli ali oprijeta majica, nikakor srajca. Srajčni ovratnik bi izgledal resnično trapasto.

Barve se ne da določiti, če boš zraven oblekla sivo, bo izgledal sive barve, če boš zraven oblekla rdečo, bo izgledal rjavo. Moj predlog je temno vijolična. Puli in čevlji z nizko peto ali celo brez pete, lahko tudi športno elegantni. Tako dolg suknjič zahteva čevlje z nizko peto, visoka peta bo delovala hoduljasto.

Dobila si veliko predlogov od vseh, najbolje je, da se oblečeš v različne variante in vidiš kaj ti najbolj sede. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:56:02   
mateyka
meni zgleda siv user posted image
po moje gre res skor vse zraven. to pa ni slabo user posted image

joj petke boš dala zravn - kul. dej une "moje" zraven user posted image ok, zares - jaz tudi mislim, da zna kaka ravna peta bit ok za zraven. elegantni mokasini tudi.. balerinke tud, samo jaz jih ne prenesem . mislim, nisem še lepih vidla..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.3.2010 19:57:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:57:07   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... kaj mi predlagate?


Da se ne sekiraš preveč okoli cunj, saj si svoje že naredila user posted image !

Drugače pa mi je AnjaPH- ina ideja všeč user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:10:54   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.


To je pa mimo. Ozek pas se NE izpostavlja, če so boki široki, ker ni poudarek na pasu temveč na bokih oz. nihče ne opazi ozkega pasu, temveč samo široke boke.


MORA se izpostavit tisto, kar imaš lepo. Če imaš lepo oblikovan pas, potem ga moraš pokazat. Ker če imaš močne joške in močne boke, pa daš gor nekaj, kar to dvoje poveže, brez da je vmes na noter, potem si kot ena brezoblična gmota. Debela gmota. Verjemi, sem sama na podoben način narejena, tako da to dobro vem.


Torej če imaš podobne izkušnje veš, da se ne počutiš samozavestno zaradi ozkega pasu temveč samo razmišljaš o tem kako široke boke imaš in kako velika je tvoja rit, mar ne?



Jooj, daj še enkrat preber, kar sem napisala. Edino pas ti da obliko. Če tega prekriješ, oblike ni. V močnih bokih in prsih ni nič slabega, bolj zoprno je, če še pasu ni.

In kar se tiče "peščene kraljice", tud ni "isti šmorn", če je svetlo ali temno rjava barva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:13:01   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Splišni, tisti tadrugi čevlji z malo pete in paščkom so čisto po mojem okusu in stilu, samo jaz bi jih bol h kakim kavbojkam in žametnemu rekelčku oblekla kot pa na tale kostim.


Ja, saj to imaš pa prav, sploh zdaj, ko vidim, iz kakšnega blaga je kostim. To je bolj kot ena svila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:16:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Nisem te želela prizadeti Otika, ...

Saj me nisi user posted image

Ja hvala za predloge ... drugače sem pa tut na vijolično že pomislila tudi ... no pa ko sem rekla, da bom po vsej verjetnosti petke obula zraven, tuki sedaj ni govora o 6cm in več, ampak neki do 4 cm ...
recimo neki na ta način:

user posted image

Samo pač druge barve in to ... kaj menite?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:17:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Splišni, tisti tadrugi čevlji z malo pete in paščkom so čisto po mojem okusu in stilu, samo jaz bi jih bol h kakim kavbojkam in žametnemu rekelčku oblekla kot pa na tale kostim.


Ja, saj to imaš pa prav, sploh zdaj, ko vidim, iz kakšnega blaga je kostim. To je bolj kot ena svila.

Ni svila je lanena mešanica, samo se malo šajna ...

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:19:16   
Anonimen
Al pa kaj takega pa vijolčno majčko zraven:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:25:08   
Splišni
V glavnem jaz mislim, da bi blo najbljše imet zraven ene take nežne, elegantne salonarje z malo pete, take da tenko nogo naredijo.

Kar se barve tiče pa res ne vem - tole bolj sivo izgleda. Najbrž je taka temno sivo-rjava barva, a ne? Mgoče potem temno sivi čevlji zraven pašejo. Če je bolj sivo vse skupaj, takole barve ful lahko varajo. Pa torbica more spet bit ista potem.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:26:11   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Splišni, tisti tadrugi čevlji z malo pete in paščkom so čisto po mojem okusu in stilu, samo jaz bi jih bol h kakim kavbojkam in žametnemu rekelčku oblekla kot pa na tale kostim.


Ja, saj to imaš pa prav, sploh zdaj, ko vidim, iz kakšnega blaga je kostim. To je bolj kot ena svila.

Ni svila je lanena mešanica, samo se malo šajna ...



Ja no, saj tako sem mislila, da je izgled svile. Ker to pa je po moje. A pa se kaj mečka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:26:48   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Al pa kaj takega pa vijolčno majčko zraven:

user posted image



Ma ne vem - ta lesena peta me moti. A ni preveč svečan kostim za leseno peto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:27:18   
Anonimen
Aja ... ne ni sivo ... tut malo ne ... samo tale umetna svetloba pa fleš naredijo svoje ... recimo je ene take lepe čokoladne barve.


(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:28:32   
Anonimen
Ma že blago ima izgled mečkanine, tak da verjetno se malo zmečka če dolgo sediš ... ja saj tist apeta lesena tut men ne potegne ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:30:56   
Anonimen
Kaj pa kaj takega:





user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:32:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Nisem te želela prizadeti Otika, ...

Saj me nisi user posted image

Ja hvala za predloge ... drugače sem pa tut na vijolično že pomislila tudi ... no pa ko sem rekla, da bom po vsej verjetnosti petke obula zraven, tuki sedaj ni govora o 6cm in več, ampak neki do 4 cm ...
recimo neki na ta način:

user posted image

Samo pač druge barve in to ... kaj menite?




Joj, prosim ne obuj nikoli in nikdar takih čevljev, razen ko boš hodila v park na klopco kramljat s kolegicami z doma za ostarele.

K svetlečem kostimu gredo edino lakasti čevlji. Trust me.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:33:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kaj pa kaj takega:





user posted image



user posted image  WTF

Ti čevlji so edino za v gledališče (za h kostumu) Madamme de Pompadour.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:33:50   
Anonimen
Jaz pa lakastih čevljev takoooo ne maram user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:34:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kaj pa kaj takega:





user posted image



user posted image  WTF

Ti čevlji so edino za v gledališče (za h kostumu) Madamme de Pompadour.


LOL user posted image ... ne bit huda no ... malo brskam po netu in iščem kaj kar mi v oči pade, ker res nimam žilice za takole stvari kombinirat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:38:48   
Anonimen
uuuu ... teli so mi leeepi, sam to je pa že kar visoka peta:







user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:42:43   
Anonimen
Ma nisem huda le ne znam ti razložiti, da ne visokih pet user posted image

Ti dam primer:

http://www.ecco.com/si/sl/kolekcija/zenske/casual/94593/00101/detail.do

Take čevlje vidim pri taki obleki, le da so rdeče ali vijolične barve in lakasti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

uuuu ... teli so mi leeepi, sam to je pa že kar visoka peta:







user posted image



Tile so špica! Toooo mi deliiii user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:47:19   
Anonimen
Lepi so lepi ... sam so najbrš tut dragi ... za Peko jih je oni multipraktik zdizajniral ...

A to brez pete si milila kaj takega: http://www.ecco.com/si/sl/kolekcija/zenske/casual/94733/04183/detail.do

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:51:01   
Anonimen
Tko ja user posted image  Da je čevelj spredaj širši.

Ozek zaobljen čevelj na široke hlače - no go. Špičaki na široke hlače - špica. Široke balerinke na široke hlače - go go.

Sicer pa, saj veš kakšno je pravilo pri petah - naj bodo čevlji brez pet ali pa s sky high petami - vse vmes naredi nogo čudno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 20:58:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Sicer pa, saj veš kakšno je pravilo pri petah - naj bodo čevlji brez pet ali pa s sky high petami - vse vmes naredi nogo čudno.

Ja saj ravno v tem je problem, ko pojma nimam user posted image ... Ma na koncu bom najbrš kupila smetanaste mokasinke pa enako majico user posted image ... čist sem že živčna ... zagovor bo nekje čez 14 dni pa moram še te čevlje in majico dobit in pri mojih stopalih (42) in velikosti jošk (85H) nt ravno ni mačji kašelj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?