|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
2.11.2010 22:32:31   
Anonimen
Ja, jaz sem dobila en komplet (hlače in majčko) št.50 pa komplet za iz P je imel oznako N(kao novorojenček) - je bil sicer brez št. ampak po občutku je bil 50. Je imel Filip to oblečeno ravno 3x pa še to samo zato, ker niso bile nogice zaprte in ga ni vezalo. Kupovala sem pa samo 56 in 62. 56 že nekaj časa ni v uporabi. 62 mu je še prav vse razen pižam. Ima že od štarta številko večje (zdaj že 68), ravno ker so nogice zaprte in ker je pižama iz celega si še malce gor potegne in potem nogic ne more stegniti. Ima pa Filip dolge noge in hlače kakšen teden prej preraste kot majice...
Ja, raste kot konoplja, verjemi. Moj nasvet je, da ne kupuj št.50; če boš pa res nujno rabila se ti pa ponudim da grem jaz v štacuno pa ti operem pa zlikam (če bi npr. rabila za iz P).

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 6:54:44   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

kmpk: ja jaz sem tudi uporabljala pamperske, zdaj pa je prerasel št.2 in iščem cenejšo ampak vseeno kvalitetno nadomestilo. in hvala ti za mnenje.



nam so pamperske velikokrat premočile (pri ta večjem) dm zelo redko, je pa baje razlike kje jih kupiš ker so nemške in poljske in ja imela sem seveda slabše - poljske user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 6:55:52   
kpmk
Arwenko - jaz nisem imela veliko 50, sem imela dosti stvari od malega (nevtralnih seveda) in hja smo moral še nabavit, ker je bila mala drobna in ji je bila 50 prevelika user posted image user posted image  tako da user posted image
Je pa res, da če bi še 1* bila noseča, ne bi kupovala 50. Je res boljše da če boš imela mlaegauser posted image  da prosiš da ti prnesejo male št.

< Sporočilo je popravil kpmk -- 3.11.2010 6:57:31 >


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 8:30:15   
Arwenko
Ja, saj jaz sem tudi tako računala. Če bi v porodnišnici videla, da je pupa res mala, pol lahko še vedno gre moj kupit nekaj stvari 50, oprat in zlikat jih bo pa tudi znal (dobro vzgojen mož pa to user posted image )

Hvala res. Sem bila vmes že čisto nesigurna, pa zdaj vseeno vidim da prav delam. Pidžame sem pa jaz samo 62 kupovala, imam 3 no, 2 kupljeni, eno sposojeno, se mi zdi, da za spanje pa je res najmanj pomembno če so stvari malo prevelike.

Grema pa s kolegico decembrko verjetno konec tedna še v Avstrijo malo v Kik pogledat, kakšna je tam ponudba.
Nujno rabim še majčke (benkice oziroma te na preklop), nimam še niti ene.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 9:26:21   
Anonimen
Arwenko majčke na preklop smo mi najmanj koristili, če bi še enkrat kupovala bi kupila še kakšno manj kot je na seznamu... Kupi pa nekako tako (če gledaš po seznamu): če imaš 6kosov kupi 2kosa 56 pa 4kose 62... več kot je na seznamu pa se ti REEES na splača kupovati.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 9:36:18   
Arwenko
Ne, saj ne mislim ful kupovat, ampak kakšne 4-5 komadov pa rabim se mi zdi. Za naše december/januarj, je samo bodi premalo, že rabi dve plasti bodi in majčko zgoraj, pa pol spodaj žabe in pajaca, tako so nam tudi v porodnišnici naročili. Nebi pa rada bila čisto brez, ker te majčke, ki imam sposojene so vse za čez glavo vlečt, to pa pri čisto malem res ni fajn baje, no, pa itak so 62. Bomo videli. Pa tudi nebi rada kakšnih dragih kupovala v Baby Centru, baje so jih v Kik-u pred časom imeli, samo zdaj ni bilo nič nazadnje ko sem bila tam. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 9:39:01   
Arwenko
Aja, še nekaj, kje ste pa nabavile rokavičke, tiste polne bombažne?
Nam so rekli, da jih moramo že v porodnišnico vzet zraven.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 9:45:02   
nadka30
dan
oblačila- jaz 50 nisem kupovala, niti za domov ne , smo šli kar v kompletu št.56, ki nam je že zdavnaj premajhenuser posted image user posted image user posted image , jaz bi na tvojem mestu kupila več oblečil št. 62, majčke na preklop se jih ne splača kupovat, jaz jih imam od nadje, ker takrat so bile še moderneuser posted image in mi jih je škoda da jih sedaj ne bi še melanie ponosla, ampa je nepotreben strošek tako da jaz jih sedaj ne bi kupovala.
Glede straha da bi te majčke otroku čez glavico devala sploh ni nobenga poroblema, jaz imam tudi nekaj izposojenih takih majčki in jih uporabljam že vse od začetka so mi veliko boljš kot te majčke na preklop ki se kar odpirajo in lezejo narazen. in naj te ne bo strah bejbiju ne boš nič naredila če mu boš čez glavo majčko oblačila, prej se navadi boljš bo, pa tudi v bolnici uporabljajo te majčke, ki jih oblačijo čez glavouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 9:46:38   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Aja, še nekaj, kje ste pa nabavile rokavičke, tiste polne bombažne?
Nam so rekli, da jih moramo že v porodnišnico vzet zraven.



v baby centru jih ziher imajo, za pikapolnico pa nisem ziheruser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 10:08:52   
Arwenko
Hja, v MB bolnici imajo tele benkice, ki se zvežejo in vsaj 2 takšni moram imet (oziroma na prekop), ker je tako navodilo za odpust iz porodnišnice, j**** ga user posted image
V tem so pač malo posebni, prav tako se pri njih otrok mora široko povijat, in mora široko povit it domov, pol pa delaj kaj hočeš ti rečejo. Skratka, dobili smo točen spisek, kaj moramo zraven imet da nas bodo spustili domov: 6 tetra plenic, 1 povijalno, 1 srajčko in 1 majčko (ali 2 majčki), 1 žabice, 1 komplet, 1x nogavičke, 2 kapici (tanko in debelo), odejico, lupinico. Velja za zimske otročke.

No, pa saj tudi takšnih za čez glavo nimam nič, razen ene 2 sposojeni 62, tako da ene ali druge moram nabavit, bom videla kaj bom dobila.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 10:16:16   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Hja, v MB bolnici imajo tele benkice, ki se zvežejo in vsaj 2 takšni moram imet (oziroma na prekop), ker je tako navodilo za odpust iz porodnišnice, j**** ga user posted image
V tem so pač malo posebni, prav tako se pri njih otrok mora široko povijat, in mora široko povit it domov, pol pa delaj kaj hočeš ti rečejo. Skratka, dobili smo točen spisek, kaj moramo zraven imet da nas bodo spustili domov: 6 tetra plenic, 1 povijalno, 1 srajčko in 1 majčko (ali 2 majčki), 1 žabice, 1 komplet, 1x nogavičke, 2 kapici (tanko in debelo), odejico, lupinico. Velja za zimske otročke.

No, pa saj tudi takšnih za čez glavo nimam nič, razen ene 2 sposojeni 62, tako da ene ali druge moram nabavit, bom videla kaj bom dobila.



sam potem je pa ta MB porodnišnica zanimiva da vam dajo točen spisek, no jaz vem da v celju sploh nobeden ni pogledal kako je otrok oblečen in kako greš domov. Ko sem dobila odpusnico in navodila je bilo konec jih ni več zanimalo ničuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 10:30:39   
Arwenko
Hja, oni so v marsičem posebni se mi zdi, sploh pa so tečni s tem širokim povijanjem, so zdaj kao eno plenico vzeli stran ne, da so 3 namesto 4 in temu rečejo fiziološko povijanje in to morajo kao vsi, tisti pa ki imajo kolke slabše kot 1a, pa pol kao "ta pravo" široko povijanjeuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   [Brisano sporočilo]
3.11.2010 12:17:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Celjske srečke nosečke
3.11.2010 15:21:48   
nadka30
ja pol si se pa res načakala, ampak važno je samo da je vse ok.

hallo punce katera se javi da gre v porodnišnico, spodnji seznam je treba prenovit. Alo gremo novemberke, ve decemberke še malo počakite ni še čas za vas





user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 9:02:22   
nadka30
jutro v ta prekrasen dan




user posted image user posted image user posted image user posted image


upam da čim dlje ostane pri nas.
Mi smo ok, ponoči spimo ali pa ga žicamo čist odviso od vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Punce ste že kaj razmišljale o božičnih darilih no jaz sem trenutno v situaciji, ko iščem oz. zbiram ideje kaj kupit mojemu za njegov rojstni dan, ki ga ima točno na martinovo(samo ni martin), no lahko se malo po hecam in rečem da je najlepše darilo dobil že tako 9.9.user posted image user posted image user posted image
Je kaj svežih informacij od Lidik in Urskaf upam da se kmalu vrnejo naši bejbiji domovuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image


(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   [Brisano sporočilo]
4.11.2010 9:06:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 9:09:47   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Pri nas še čakamo na sončka, user posted image megla. 


ti ga malo pošljem, upam da kmalu pride k tebi





user posted image user posted image







(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 9:40:52   
Arwenko
Olllllllllllaaaaaaaaaaaa, v MB je tudi super sonček user posted image user posted image user posted image

Ja, božična darila, že razmišljam, pa nimam prav idej odkrito povedano. Imamo navado, da vsem svojim kupujem neka mala darilca, pa se mi zdi da sem že vse skoraj izrabila. V preteklih letih so bile to recimo kakšni majhni darilni kompleti Oriflame, pa kakšni seti dišečih svečk za babice pa to, pa kakšne domače marmeladice in med in podobno, zdaj pa več res ne vem kaj bi...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 10:37:57   
nadka30
mi smo se že pa po sončeku sprehajali, sedaj pa zunaj spi v vozičku, jaz jo pa opazujem, je bila tako sitna ko je bila noter ko sem jo pa ven postavila je pa v trenutku bila koma, očitno ji sveži zrak paše.
Ma ja božična darila, za nadjo bomo kako igračko kupili, melanie tako ne rabi drugega kot rit previto in mamino zizouser posted image user posted image user posted image user posted image , za atija bomo pa že še našli kako malenkost ali pa bom kar obema podarila bon za masažo mislim da nama bo prav pasalouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 10:58:03   
kpmk
Arwenko - ti svetujem da če greš v A, da se sproti oglasiš še v Leclercu, kjer imajo 5 bodijev po 10€ in so na preklop, ki so vsaj meni 1A za oblačit

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 11:03:47   
kpmk
Arwenko - jaz ti lahko dam dvoje rokavičke, sicer so rabljene, sem jih imela pri obeh, so pa oboje rumene

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 11:10:16   
Anonimen
Daaan!
Lep sonček jeeee!!! Wiiiiiuser posted image

Eto, mi smo včeraj zrihtali 80% stvari, ki so bile v planu za ostalo je zmanjkalo časa KER je imela mami naročeno kozmetičarko. Sem bila kot nova po masaži obraza. Danes pa frizerja. Pa včeraj en shopping user posted image

plenice: sem pa včeraj kupila še en paket tuševih plenic in so veliko bolj mehke od lidlovih pa za odtenek trše od dm-ovih. pa pol toliko ne smrdijo kot lidlove.

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 11:39:23   
Arwenko
kpmk...bodije imam, rabim še majčke user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 11:45:22   
Arwenko
T.z. jaz iščem dobro kozmetičarko zase, a tvojo priporočaš in kje jo imaš?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Celjske srečke nosečke
4.11.2010 11:49:48   
nadka30
jaz pa tole trenutno delam





moja družba pa user posted image počiva v vozičku

Vreme nam bo baje ta dva dneva super služilo zato uživajte kar se da.


user posted image

T.z. super da ti je uspelo k kozmetičarki, jaz še vedni iščem čas da grem k frizerju sem nujno potrebna da mi moj gromozamski narastek pobarva







user posted image da bom potem vsaj približno takole zgledala.user posted image

















(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?