|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 13:00:30   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: jaz sem pa 2x zvečer dodala, naslednje dni dojila normalno naprej ampak danes pa opažam, da imam prsi prazne že več kot 1,5h... kot da se nič ne nabira. bom verjetno morala kakšen obrok nadomestiti spet...

arwenko: alex je okrajšava za alexandro ali ji bo ime alex?



Ja, v osnovi je okrajšava za Alexandro, samo ji bo tudi v dokumentih pisalo kr Alex, ker je z najinima dvema priimkoma to reeesss predolgo za bogega otrok, že tak bo imel s priimki probleme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:01:16   
MojaV
Pozdravljene, celjske srečke nosečke.
Celjska januarka tu. Bolj malo sodelujem, berem vas pa redno. Pred časom ste se pogovarjale o brazilski depilaciji v salonu Sandra v Celju. Je že katera šla? Nujno si moram urediti "hosto", sama je ne dosežem več, k moji kozmetičarki ne bom utegnila in iščem nadomestno v Celju, pa me je malo strah, da ne bom spet naletela na kakšno mesarko. Kako je v tistem salonu? Arwenko, nisi ti govorila, da boš šla poskusit? Je bilo v redu? Koliko časa traja depilacija?
Za vsako informacijo bom hvaležna.
Lep dan!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:10:39   
Arwenko
Jaz sem šla takrat ja, Brazilska je bila vredu, me je pa ženska tak razočarala 1 teden kasneje. Sem se pri njej naročila še na nego obraza in že itak sem se morala ful potrudit, da sem prišla iz službe pa to in pridem tja in nikjer nobenega. Pa jo čakam ene 15 minut, pa pol pokličem, pa mi ona, da je kao zbolela, da ji je ful slabo. Pa jaz njen da zakaj me pa ni poklicala ne, pa sporočila da ne more, pa ja, da kao ni imela podatkov, pa pridem domov, pa sem prav šla gledat mail v katerem sem se naročila in so bili vsi podatki noter. In takrat se mi je ful zamerila, resnično, ker se mi je zdelo totalno neprofesionalno in nisem več šla, tako da sem spet na britju user posted image

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:27:14   
MojaV
Ja, super. Pa kaj so vse celjske kozmetičarke mal prismojene? :)
Jaz sem bila do zdaj najbolj zadovoljna v enem ljubljanskem salonu na Trubarjevi (ne vem, če lahko povem, da ne bo izpadlo kot reklama). Tam mi jo uštima v 7 minutah, sem prav štopala. Samo kaj, ko zadnje cajte tako redko grem v Ljubljano.
No, bom šla poskusit k tej Sandri, pa bom poročala. Hvala ti.


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:33:05   
Arwenko
Ja, jaz tudi ne vem več kam naj grem, po svoje bi še 1x šla vsaj pred porodom, bi se boljše počutila v svoji koži...

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:35:42   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: jaz sem pa 2x zvečer dodala, naslednje dni dojila normalno naprej ampak danes pa opažam, da imam prsi prazne že več kot 1,5h... kot da se nič ne nabira. bom verjetno morala kakšen obrok nadomestiti spet...




to da imaš prsi na di+otik mehke ne pomeni da nimaš mleka, jaz imam mehke že cca 1 mesec in kot zgleda imam še vedno dovolj mleka, tako da po mojem če ti lepo kaka, lula in je videt da je zadovoljen, napeta lička, da ti kar ok spi potem imaš po mojem dovolkj mleka.
ker če bi ti videla moje prsi bi rekla da niti 10ml mleka nimam. tako da pomojem še ti ni treba dodajat.

arwenko zanimivo ime, kako jo boste pa klicaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:41:14   
MojaV
Jaz ti žal lahko samo povem, kam jaz NE BI nikoli več šla.
Razen če boš kaj hodila po Ljubljani, potem pa pojdi na Trubarjevo. Lastnici je ime Petra, saj boš našla na guglu.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:47:01   
Arwenko
nadka...kar Alex jo bomo klicala, bi jo tudi  če bi ostalo pri dolgem imenu.

MojaV-...no povej kam nebi šla? Takšne informacije so vedno dobrodošle. Meni se še vedno tak "toži" po moji škotinji v MB user posted image

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 14:56:12   
MojaV
Najhujšo brazilsko sem doživela v kozm. salonu Ayurveda. Kak masaker, še en teden se mi je vse lupilo tam spodaj! Kolegica je pa šla v en salon na Lavi na brazilsko, pa je očitno naletela na eno novinko, ki sploh ni vedela, da brazilska ni isto kot bikini :) V Mariboru (Tabor) mi je pa ena delala brazilsko 45 minut. Katastrofa. Zato sem si jo pa potem začela kar sama delat s sladkorno pasto. Zastonj, pa noben te ne more zašuštrat :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 15:03:20   
Arwenko
Huh, tele pa so krute ja. Saj pravim, jaz sem prej hodila v Mariboru, v trgovskem centru city, je delala ena škotinja, poročena v Slovenijo, super je bilo, pol pa so salon zaprli pač. Ona je sicer nekaj govorila, da bo šla na svoje, pa nikoli ni na žalost. Saj pravim, tule pri sandri sama brazilska ni bila švoh, samo meni se je odnos preveč zameril. 

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 15:15:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: jaz sem pa 2x zvečer dodala, naslednje dni dojila normalno naprej ampak danes pa opažam, da imam prsi prazne že več kot 1,5h... kot da se nič ne nabira. bom verjetno morala kakšen obrok nadomestiti spet...




to da imaš prsi na di+otik mehke ne pomeni da nimaš mleka, jaz imam mehke že cca 1 mesec in kot zgleda imam še vedno dovolj mleka, tako da po mojem če ti lepo kaka, lula in je videt da je zadovoljen, napeta lička, da ti kar ok spi potem imaš po mojem dovolkj mleka.
ker če bi ti videla moje prsi bi rekla da niti 10ml mleka nimam. tako da pomojem še ti ni treba dodajat.

arwenko zanimivo ime, kako jo boste pa klicaliuser posted image



saj mehke imam jaz tudi že dolgo (edino, če se res res nabere fuuuul). danes je pa občutek, kot da bi ga ravno podojila in so... saj veš.... cotaste no. tisti popolnoma prazen občutek. ampak zgleda, da nekaj je še našel not... user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 15:24:45   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: jaz sem pa 2x zvečer dodala, naslednje dni dojila normalno naprej ampak danes pa opažam, da imam prsi prazne že več kot 1,5h... kot da se nič ne nabira. bom verjetno morala kakšen obrok nadomestiti spet...




to da imaš prsi na di+otik mehke ne pomeni da nimaš mleka, jaz imam mehke že cca 1 mesec in kot zgleda imam še vedno dovolj mleka, tako da po mojem če ti lepo kaka, lula in je videt da je zadovoljen, napeta lička, da ti kar ok spi potem imaš po mojem dovolkj mleka.
ker če bi ti videla moje prsi bi rekla da niti 10ml mleka nimam. tako da pomojem še ti ni treba dodajat.

arwenko zanimivo ime, kako jo boste pa klicaliuser posted image



saj mehke imam jaz tudi že dolgo (edino, če se res res nabere fuuuul). danes je pa občutek, kot da bi ga ravno podojila in so... saj veš.... cotaste no. tisti popolnoma prazen občutek. ampak zgleda, da nekaj je še našel not... user posted image



bodi brez skrbi filip bo že našel kar iše,mleko pa tudi sproti nastaja, no pri menio jetako če melanie ni v vozičku ali pa spi je pa na zizi zato bom kmalu imela take da jih bom pri popku iskalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 17:27:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka: jaz sem pa 2x zvečer dodala, naslednje dni dojila normalno naprej ampak danes pa opažam, da imam prsi prazne že več kot 1,5h... kot da se nič ne nabira. bom verjetno morala kakšen obrok nadomestiti spet...




to da imaš prsi na di+otik mehke ne pomeni da nimaš mleka, jaz imam mehke že cca 1 mesec in kot zgleda imam še vedno dovolj mleka, tako da po mojem če ti lepo kaka, lula in je videt da je zadovoljen, napeta lička, da ti kar ok spi potem imaš po mojem dovolkj mleka.
ker če bi ti videla moje prsi bi rekla da niti 10ml mleka nimam. tako da pomojem še ti ni treba dodajat.

arwenko zanimivo ime, kako jo boste pa klicaliuser posted image



saj mehke imam jaz tudi že dolgo (edino, če se res res nabere fuuuul). danes je pa občutek, kot da bi ga ravno podojila in so... saj veš.... cotaste no. tisti popolnoma prazen občutek. ampak zgleda, da nekaj je še našel not... user posted image



bodi brez skrbi filip bo že našel kar iše,mleko pa tudi sproti nastaja, no pri menio jetako če melanie ni v vozičku ali pa spi je pa na zizi zato bom kmalu imela take da jih bom pri popku iskalauser posted image user posted image user posted image



Ej ma Filip je totalno izgubil občutek za ritem hranjenja. Na začetku nama je lepo laufalo na cca 3h. Potem je imel tist nor poskok v rasti, ko je bil nonstop na zizi; po tistem se pa kar ne "naštela" več. Nekaj časa na 1,5-2h, potem 2 dni lepo na 3h, pa spet na 1,5-2h. Potem je bil še en poskok v rasti ampak ni bilo takoooo hudo kot pri 3tednih. Pa spet na 1,5-2h, danes ima pa "urnebes" in bi se dojil vsake pol ure. Mislim... a lahko prosim?!

Sem ga zdajle prav pretentala z dudo za 1 celo uro, da sem lahko "v miru" (ja ja, če verjameš) zlikala 4 (!!!) stroje cunj. Teh cunj nikoli ne zmanjka no, vsak dan imam 2 stroja in včeraj nisem likala.... pa imam danes "fešto". Si ne predstavljam, da bi bila še danes lena, koliko bi imela jutri. Itak imam že pripravljeni 2 novi rundi za prat ampak sem rekla, da hočem, da je vsaj 2h takole poštimano...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:31:33   
nadka30
če se ne motim so tole podatki o naši mateji33

Danes zjutraj ob 8.24 je povila prekrasnega sinka z imenom Jan,težkega 3390g in velikega 50 cm.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:36:28   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

če se ne motim so tole podatki o naši mateji33

Danes zjutraj ob 8.24 je povila prekrasnega sinka z imenom Jan,težkega 3390g in velikega 50 cm.




rodila je pa včerajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:39:16   
nadka30
sedaj je pa še naša eruvande navrsti, še malo in dobimo še enega bejbijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .želim ti hiter ter lahek porod upam da nas kmalu razveseliš z prelepo novičkouser posted image user posted image user posted image user posted image , lahko pa počakaš na četrtek pa bo imel tak lep datumuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:40:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

sedaj je pa še naša eruvande navrsti, še malo in dobimo še enega bejbijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .želim ti hiter ter lahek porod upam da nas kmalu razveseliš z prelepo novičkouser posted image user posted image user posted image user posted image , lahko pa počakaš na četrtek pa bo imel tak lep datumuser posted image user posted image user posted image


na ta dan bi mogla biti pa jaz rojena... samo ok, par let prej! user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:42:41   
nadka30
a veš t.z. moj pa ima na ta dan rojstni dan.Moj je 11.11. melnie pa 9.9. tako da si bom z lahkoto zapomnilauser posted image user posted image user posted image user posted image .Kdaj točno ga imaš pa ti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:44:01   
Anonimen
user posted image


user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


NOVEMBER
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image    ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image   +4
24.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image   +3

DECEMBER
18.  jona klara(32)    (2user posted image , 1user posted image )     ?           Celje        user posted image      ?
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec        user posted image   +5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )   30.11.       
Arclin          user posted image +11
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )       ?           Celje     user posted image &user posted image   +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JUNIJ
23.  dspela(?)          (1user posted image ,0user posted image )      ?           Dramlje      user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?                ?             user posted image      ?


user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči             EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka             MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk              NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                JAN (1500g, 42cm)
29.09.2010      urskaf            ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33       JAN (3390g, 50cm)





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:46:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

a veš t.z. moj pa ima na ta dan rojstni dan.Moj je 11.11. melnie pa 9.9. tako da si bom z lahkoto zapomnilauser posted image user posted image user posted image user posted image .Kdaj točno ga imaš pa ti user posted image


6.11.
maš pa res super datume v družini user posted image
je bil pa hec k sma mela z bivšim fantom lih obrnjene rojstne dneve. jaz 6.11. on pa 11.6. user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 18:52:31   
nadka30
pol ti pa voščim vse naj naj za rojstni dan, čeprav z mal zamude





user posted image user posted image
user posted image
sedaj pa bežim ker imam alarm.....




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 19:34:08   
Arwenko
Čestitke mateja33, eruvande zdaj pa držimo pesti zate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 19:39:20   
Anonimen
Hvala user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Celjske srečke nosečke
9.11.2010 20:02:30   
obcinarka
najprej čestitke za novega korenjaka, jupi.....user posted image user posted image user posted image .. madonca kolk info naenkrat.. arwenko, a boma štekale vse??? čestitke za izvide pa vse kar sodi zraven, pa ime razkrito.. lepoooooo, zdej pa drživa do.. kak že vsaj 22???? hahahahahahah
vidim da ste pri dojenju, dodatkih.. mene kar mal skrbi tole, sam si morm v glavi poštimat....
se vam javim kej jutri, ko bo.... mal časa več-.-.. ja če verjameteuser posted image
pozdravčke vsem taščam-ta mladim, pa blalalalalalalaluser posted image user posted image   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   [Brisano sporočilo]
9.11.2010 21:00:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Tim ali Timotej
Belika



Tim (66%)

Timotej (34%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!