|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dolenjke, 3,. del
27.10.2010 10:01:52   
vesna_b
ob petih popoldne

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Dolenjke, 3,. del
27.10.2010 14:29:28   
dramica
Živjo!Da se javimuser posted image
Imam malo težavic sem bolj počivala.Tale nosečnost mi dela malce več težavic kot sem pričakovalauser posted image pa saj ni več daleč do ciljauser posted image .
Uganite kaj smo danes jedli za kosilo?user posted image Palačinke!!!user posted image
Smo hotle danes na sprehod pa je sosedov pes prletu pa skočil na malo, je bla čist prestrašena,mene pa itak dol vse tišči pa se nisem upala pa tud ne mogla dvignt (20kg)male,sem tistga psa odganjala grozno!!!user posted image No, s sprehodom ni blo nič!!
Včer je pa taveliki v roki pregoru fen k si je sušila lase-iskre kot v filmu-pa varovalko je vn vrglo,h čerka je pa o.k.
Babica k jo je pa v nedeljo infarkt je pa o.k.
Saj ni čudno zakaj imam povišan pritisk user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Dolenjke, 3,. del
27.10.2010 14:42:52   
vesna_b
o, dramica, maš pa res pestro user posted image
upam, da se stanje kmalu umiri...

jaz sem včeraj kuhala pečene kitajske rezance s piščancem, danes pa kuham faširano v omaki in špagete.
he he heuser posted image , smo se na testenine vrgli. mamo shujševalni teden... user posted image


(odgovor članu dramica)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Dolenjke, 3,. del
27.10.2010 14:56:06   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
mamo shujševalni teden... user posted image



user posted image

da ne bo slučajno men kašne diete predpisala u petk ko bom sla na MF user posted image

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Dolenjke, 3,. del
27.10.2010 14:57:15   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


user posted image

da ne bo slučajno men kašne diete predpisala u petk ko bom sla na MF user posted image


ne bo...

dej da boš mela kako slikco s sabo...

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 9:37:19   
vesna_b
jutro, čveke
al raje napišem nečveke? user posted image

kje pa ste vse? jaz čakam na malico in sanjam palačinke.
je hotela tašča za jutr met neko predstavitev, pa sem se hitro oglasila, da mene ne bo doma. da grem na palačinkeeeeeee. je hotla že komentirat, pa je moj reku, da bomo očitno pač mogl met drug teden. se mi je prec prikupil user posted image
je sam rekla, kolk časa me ne bo doma, pa sem rekla, da v babji družbi hitr ura mineuser posted image , tako da ja, je prestavla. sicer pa sem ji itak povedala, da bom vodni sesalec kupila, ko bom v svoji hiši, ne sedaj, pa...
njami, komaj že čakam.user posted image  palačinke. bo tale mal divji vikend. jutri palačinke, v soboto čistilna akcija, v nedeljo zjutraj pečem kruh in pehtranovo potičko, potem imamo obiske user posted image , kjer bodo izvedeli še eno novičko, v ponedeljek bomo šli okoli po grobovih... pestro bo. sploh ne vem, kdaj se bom kaj spočila user posted image
tako da mi palačinke res pripadajo.
no, katera še pride?
živka, s tvojo madam pridete?

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 9:39:31   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8


user posted image

da ne bo slučajno men kašne diete predpisala u petk ko bom sla na MF user posted image


ne bo...

dej da boš mela kako slikco s sabo...


seveda da bom. Upam da bo kej spacala s tanovim 3D UZjem user posted image

drgač pa ja, tud mene so hotl za ob pol šetstih zahakljat, pa sem rekla a-a no go user posted image user posted image  imam nepremostljive obveznosti user posted image  ko bi vedl da so to ene palačinke user posted image user posted image user posted image  ok, pa babji čvek, itak user posted image

čez 22 ur pa MF - komaaaaaaaaaaaaaaaj čakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.

Alex mama, kje si? user posted image

štrumf, majch, vaney, tinchy90, potty, kaminek, princesi, zmajčica,....pa še katera bi se našla med pogrešanimi.



< Sporočilo je popravil 5ra8 -- 28.10.2010 9:43:44 >


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   [Brisano sporočilo]
28.10.2010 12:22:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:33:27   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01
rea - bravo za Evo, naš je danes tut zakorakal notri,princesi - user posted image user posted image user posted image  to se lahko pa samo v Mp zgodi - glede volitev mislimuser posted image user posted image user posted image

vipercat - vse najboljše tvojemu user posted image , jaz bi nekaj sladkega, pa imam kg več že samo ko pomislimuser posted image



Se podpišem za nazaj
user posted image  za uspešno vrtičkanje Rea, Alex
Vipercat upam, da si možeka kaj pocrkljala user posted image

Volitve - ne bom spljoh komentirala, ker sem razočarana, sam MP je pa bila deležna celotne javnosti po tv-ju-  reklama za "lobiranje" za kak euro več v parlamentu čez dve leti, ko bo župan spet kandidiral za poslanca user posted image user posted image user posted image  pustmo politiko user posted image  no da vidmo če bo dokončal projekte.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:36:08   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
kaminek - a kar v toplice greste?
he he he, mi tud, nekje sredi novembra, v podčetrtek, mamo še en darilni bon za vikend paket. komaj čakam user posted image



uživajte v toplicah. kaminek kam v olimje pa hodite če ni skrivnost, hotel ali privat? me že dolgo mikajo te terme

vesna_b ti pa tud kar pogumno v toplice, jaz sem se kar upala v bazen s slano vodo sicer na koncu nosečnosti, s tamponom vmes seveda user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 28.10.2010 21:37:09 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:39:48   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: majčica20

pozdravček še od mene po dolgem času. časa malo, služba veliko pobere, pa bolančki vsake toliko časa...

a katera pozna plesno šolo TARAS, imajo otroci ponudbo v vrtcu
LP M



pozdravljena user posted image
žal ne poznam te plesne šole, so pa tud naši mislim da za to plesno dobili ponudbo, sam naša ne hodi nikamor za plačilo, edino na krožek v okviru šole: gibalno-rajalne urice....kar mislim pa da tud ni slabo.

(odgovor članu majčica20)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:45:06   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Petra in vesna kolk vaju je lepo brat, nosečki naši. Iiiiiii.

Mala princeska je že kaj jasno v zvezi s službo?

Jaz v petek ne morem, ker ima moj predavanje in sem s Tajo.


ja nosečki ve kar pišite o bušijih, je zanimivo brat in se spominjat starih časov user posted image ,

živka hvala za skrb, žal še ni odgovora, sama pa težila ne bom - v skrajni sili pričakujem klic, pošto po 1. novembru, drugače pa prijava na zavod uspela in šest mesecev bo na srečo priliv, da bo za položnice in za hladilnik user posted image  v tem času pa iščem in dobim službo, a ne? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:47:52   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

tako da mi palačinke res pripadajo.


po opisanem dogajanju si jih le privošči user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Dolenjke, 3,. del
28.10.2010 21:52:50   
Mala_princeska
Me s puncami smo jutri popoldne oz.proti večeru res same doma, samo je Manca še nahodna - iz noska lije in kar razdražljiva, pa se bomo najbrž kar doma crkljale. Vročino je imela od nedelje pa do torka, pa ponoči jok, neješčnost....Pa sestrično od tamalih sem imela na počitnicah in je bilo pestro kuhanje, rihtanje,....danes sem pa pospravljala, ker so sobo obrnile v nered, ... včer še na telovadbo nisem šla, ker sem kihala, smrkala.

No če se jutri ne beremo...napalačinkajte se user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 7:42:42   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
kaminek - a kar v toplice greste?
he he he, mi tud, nekje sredi novembra, v podčetrtek, mamo še en darilni bon za vikend paket. komaj čakam user posted image



uživajte v toplicah. kaminek kam v olimje pa hodite če ni skrivnost, hotel ali privat? me že dolgo mikajo te terme

vesna_b ti pa tud kar pogumno v toplice, jaz sem se kar upala v bazen s slano vodo sicer na koncu nosečnosti, s tamponom vmes seveda user posted image user posted image


bomo. bomo.
gremo zdej prvič in sicer v hotel Brezo. pa da vam povem štorijo okoli rezervacije:
grem na net in hočm preko spleta rezervirat, a je bil termin zaseden. kličem v hotel in rezerviram za 360€.pokličem moža in povem ceno pa reče, da je to preveč, da je cena 288€. nč, jst kličem nazaj v hotel, zakaj je taka razlika in me skoraj da nahruluser posted image , da preko spleta cenejša, vendar nikjer ni to pisal. ok, storniramo rezerviran termin in prek spleta si rezerviramo zdejšnji termin, ker mi pa 70€ kr neki pomeni.



_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 7:43:38   
kaminek
palačinke gor in dol. nehajmo s tem, me spet drži, ampak bi jih z nutelo, mnjami....user posted image user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 7:44:58   
kaminek
a mate gume na avtih že zamenjane?jst sm si jih že in to sm dala nove gor. mi smo jih kupl prek spleta in so ble najcenejše pa še domov ti ji prpeljejo iz lj-trebnje preko gls-a za 5€ (10 gum).

smo kr neki pršparal.

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 8:03:14   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

palačinke gor in dol. nehajmo s tem, me spet drži, ampak bi jih z nutelo, mnjami....user posted image user posted image


no, pol se pa danes vidmo, a ne? user posted image

ej, kje ste pa gume kupil?
midva za en avto mava, za tavelkiga pa še ne... user posted image  tko da z dobro ponudbo na plan user posted image

pa dobro jutro, bejbe

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 8:33:54   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

a mate gume na avtih že zamenjane?jst sm si jih že in to sm dala nove gor. mi smo jih kupl prek spleta in so ble najcenejše pa še domov ti ji prpeljejo iz lj-trebnje preko gls-a za 5€ (10 gum).

smo kr neki pršparal.

e e hmm...ne bi o gumah..mi jih je moj zamenjal že pred 14 dnevi, ko je prvič zahladilo, na svojmu je pa ta teden.ampak pazi to, je mama rea en 10 cm cvek povozila...rezutat..pošena guma in vse kaj je not, plašč, zaščita...no, dali smo pa za 8+1 gumo = 900 EUR!!!!!!!

_____________________________

rea27


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 8:49:52   
vipercat
dobro jutro dolenjkice

lep dan smo imeli včeraj ne? no naš mali je bolan. reveš kašlja kot nekaj - sicer je sedaj že skor dober, včeraj in predvčerajšnjem pa je bil kat bogi. danes sem vstala super volje, saj je mali spal od 20:30 pa do 7:30 brez enega bujenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dramica - pri vas se pa dogaja. samo da ste vsi ok

punce name danes ne računajte. vsi načrti so se porušili, ko je mali zbolel. sedaj je še ati čisto smrkav, ko pa dec zboli, pa veste da je konec sveta. se preklada iz postelje do kavča kot krpa - no v službi pa dela z lahkoto ne????? user posted image

upam da boste tudi zame pojedle kakšno palačinko... pa sem se res veselila user posted image

meni je podčetrtek zakon - mi imamo najraje te toplice, tako da sem vam kaminek kar fovš. uživajte. pred leti sem mojemu za rojstni dan kupila paket za zaljubljence tam. sva bila cel vikend kot kralja (no kralj in kraljica user posted image ).

midva morava še kupit gume, pa ni penezov. tele bodo verjetno morale zdržati še eno zimo. bomo videli kaj bo





(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 9:00:07   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: vipercat

punce name danes ne računajte. vsi načrti so se porušili, ko je mali zbolel. sedaj je še ati čisto smrkav, ko pa dec zboli, pa veste da je konec sveta. se preklada iz postelje do kavča kot krpa - no v službi pa dela z lahkoto ne????? user posted image

upam da boste tudi zame pojedle kakšno palačinko... pa sem se res veselila user posted image

meni je podčetrtek zakon - mi imamo najraje te toplice, tako da sem vam kaminek kar fovš. uživajte. pred leti sem mojemu za rojstni dan kupila paket za zaljubljence tam. sva bila cel vikend kot kralja (no kralj in kraljica user posted image ).

midva morava še kupit gume, pa ni penezov. tele bodo verjetno morale zdržati še eno zimo. bomo videli kaj bo



ja, ja. ko dec zboli... se svet podre, če vsi ne skačemo okoli. poznamo. ob desetih zvečer si pa on zamisli, da bi grog pil, če bi mu ga kdo skuhal. grrr. ja, kaj čem, sem šla, pa mu naredila kar 2 šalce, fejst močnega. ob enajstih je že spal user posted image
škoda, ker te ne bo. kam ti prinesemo palačinko?

mah, gume. mi jih moramo kupit, ker... mamo sam eno vinjeto, in ravno tist avto nima gum.... moramo, če čem kam jit. pa decembra npr v ljubljani jaz zihr bom. še vsako leto sva šla...

(odgovor članu vipercat)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 9:18:00   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: rea27


IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

a mate gume na avtih že zamenjane?jst sm si jih že in to sm dala nove gor. mi smo jih kupl prek spleta in so ble najcenejše pa še domov ti ji prpeljejo iz lj-trebnje preko gls-a za 5€ (10 gum).

smo kr neki pršparal.

e e hmm...ne bi o gumah..mi jih je moj zamenjal že pred 14 dnevi, ko je prvič zahladilo, na svojmu je pa ta teden.ampak pazi to, je mama rea en 10 cm cvek povozila...rezutat..pošena guma in vse kaj je not, plašč, zaščita...no, dali smo pa za 8+1 gumo = 900 EUR!!!!!!!


mi smo dal 520 €, tam okoli. 8xgoodyear, 2xfulda

drgač pa je Š.., če povozš cvekuser posted image . nč, zaflikat jo bo treba. pa novo gumo, grrrrr.

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 9:24:20   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

palačinke gor in dol. nehajmo s tem, me spet drži, ampak bi jih z nutelo, mnjami....user posted image user posted image


no, pol se pa danes vidmo, a ne? user posted image

ej, kje ste pa gume kupil?
midva za en avto mava, za tavelkiga pa še ne... user posted image  tko da z dobro ponudbo na plan user posted image

pa dobro jutro, bejbe


preko www.gumecenter.com


_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 9:31:26   
vesna_b
hvala, sem že poslala mojmu.

joj, punce, in res upam, da ne bo več pri nobeni nobenega povoženega cveka. malega ali velikega...

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Dolenjke, 3,. del
29.10.2010 10:03:09   
Alex01
Dober dan še od meneuser posted image
Počitnice so, jaz imam pa tako gužvo, da HAVLA BOGU da je PETEKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Pa podaljšan vikend.
Drugače vse po starem. Nejc ima par novih zobkov, Alex pa uživa na počitnicahuser posted image .

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za deklico
sirenetta

Katero od naslednjih imen za deklico vam je všeč:

Eliza (23%)

Evelin (29%)

Isabel (41%)

Anais (8%)


Število vseh glasov: 390

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!