|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: preoblečete otroke
16.3.2010 8:54:21   
ksenija12
Ne, ju ne preoblačim, jima pa zmeraj umijem roke, ko pridemo domov.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: preoblečete otroke
16.3.2010 9:00:24   
koala
Jaz ga preoblečem, ker sem navajena da se tudi sama preoblečem ko pridem od kod, pa ne zaradi virusov (še nikoli nisem pomislila na touser posted image user posted image ).

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: preoblečete otroke
16.3.2010 12:24:14   
travica

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@


travica, a lahko eno vprašanje: a ti preoblečeš otroke (in sebe, koneckoncev) vsakič, ko od kod pridete - npr. iz trgovine, z obiskov,...?

[


neee, je ne preoblačim, razen če je umazana (kar v tem času ni pogosto, ker ne hodijo veliko ven).
Za viruse pa sem mislila, da se ne bi prenesli na dojenčka, ki je doma (ker se tamala stiska k njemu, pa skupaj se po postelji valjata,..). Ker izoliranega nimam nobenega, ampak v nakupovalne centre in trgovine pa jih res ne vlačim sabo.
No, zanimalo me je tudi zakaj jih preoblačite in vidim da umazanija ni edini razlog.
Jaz se preoblečem, ko pridem domov, ampak zato, da sem bolj komot. Mala pa je tak vedno komot oblečena, tak da je zaradi tega ne bi iz trenerke v trenerko preoblačla.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: preoblečete otroke
16.3.2010 13:56:09   
koala.cek
ponavadi je tako, da gremo iz vrtca vedno še kam. če gremo na obisk, ga preoblečem - ker je umazan. če smo zunaj, ga ne preoblačim.

ko pridemo domov, gresta ponavadi oba direktno pod tuš, ker se potem oblečemo samo še v pižame.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: preoblečete otroke
16.3.2010 18:03:49   
2ursae
preoblečem, ja. Tisto o virusih se mi tudi ne zdi tako mimo, jaz imam že boljši občutek, če smo doma v oblekah, ki jih ne nosimo drugje. Ko pridem iz službe, se vedno preoblečem in npr. se nikoli ne vsedem na posteljo v hlačah, v katerih sem bila v službi in po trgovinah.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: preoblečete otroke
17.3.2010 10:17:22   
zvezdica05

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Pri nas se preoblečeta. Če so obleke čiste, ju imata za naslednji dan, če pa so umazane, se preoblečeta v čiste obleke za doma, ki so praviloma že rabljene, sprane, kaj zašite, ali pa imajo flekec, ki ga ne morem oprati. Imamo ločene obleke za doma in lepe za ven.


Pri nas tudi tako funkcioniramo, le da jaz mojo malo nikoli za v vrtec ne oblečem dva dni zaporedoma v iste obleke.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: preoblečete otroke
17.3.2010 21:24:54   
frutka_
Preoblečem sebe in preoblečem otroke.Vedno in vsakič ko pridemo domov.  NIKOLI otrok dva dni zaporedoma ne oblečem v ista oblačila. 

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?