|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.3.2010 14:02:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:02:58   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ampak vseeno ni tako neumen, da bo domace kondome vzel, no...


Upajmo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:03:22   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislm ste pa nesramni..pač je uprašala za mnenje, nasvet..mislm da najmn kar rabi je norčevanje..
če nimate nasveta ne pište ane.



ponavadi pride do tega, ce je v debato vkljucenih kar nekaj anonimnih.user posted image



En velik aplavz za bodočo taščo mojega edinca. Pa ga imam drugače zelo rada...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:03:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ampak vseeno ni tako neumen, da bo domace kondome vzel, no...


ja nekateri moški niso tok pozorni na te stvari kot ženske....
eden, dva gor al pa dol...
saj žena sploh ne bo opazila.

IN SO TOK NEUMNI SO - SPLOH MOŠKI!!




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:04:41   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislm ste pa nesramni..pač je uprašala za mnenje, nasvet..mislm da najmn kar rabi je norčevanje..
če nimate nasveta ne pište ane.




ponavadi pride do tega, ce je v debato vkljucenih kar nekaj anonimnih.user posted image



En velik aplavz za bodočo taščo mojega edinca. Pa ga imam drugače zelo rada...user posted image


dvomim user posted image user posted image , če mu mm nameščaš za taščo

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:05:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: devo

Res je. Se opravičujem za norčavost, ampak težko se uprem...

Lej tko kot si napisala je verjetno res drugo nataknil. Jaz bi jo, če ne bi 3 mesece seksal. Kaj 3 mesec ... 14 dni. No vsaj nekaj bi naredil z malim nevzdržnežem.
Pogovori se glede tega seksa, ker to res ni normalno.
Srečno!

Sem že povedala, da sva seksala, a vedno na mojo pobudo, pa še ekstra ga obdelam, če sem na volji, le da v njem ni interesa do mene.
Hvala devo, vem, da ni normalno. Sem se že skušala pogovorit bolj resno, ampak se je izmikal in ni hotel nič povedat. Bo še poskušala.

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:05:35   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ampak vseeno ni tako neumen, da bo domace kondome vzel, no...


kaj pa veš? Moški znajo presenetiti tudi z njihovo neumnostjo. Zakaj bi kupoval, če jih lahko doma vzame?

Drugače pa ne vem kaj ima ta prva anonimna za premišljevat. Če je kondome porabil na drugi.
Pri meni ne bi bilo nobenega dvoma. Če kdaj izvem, da je bil kadarkoli nezvest, takoj kufre. On, ne jaz.  In to mož dobro ve.
Če pa kaj ne dovolim, je nezvestoba. Pa tudi če doma vse ne štima, se to najprej doma rešuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:05:42   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Mogoče pa si ga uporabila na drugem? Kar izpovej se tukaj najprej ... user posted image


Dva falita Devo, dva!user posted image


A ti misliš, da je mela trojčka? user posted image Mmmm


Lahko, da jih je bilo več, ampak samo dva (istega spola) sta jih nucala...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:07:43   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislm ste pa nesramni..pač je uprašala za mnenje, nasvet..mislm da najmn kar rabi je norčevanje..
če nimate nasveta ne pište ane.




ponavadi pride do tega, ce je v debato vkljucenih kar nekaj anonimnih.user posted image



En velik aplavz za bodočo taščo mojega edinca. Pa ga imam drugače zelo rada...user posted image


dvomim user posted image user posted image , če mu mm nameščaš za taščo


Od danes naprej ga bom učila še samo: Kak miška cvili? Uiiiiiiiiii....user posted image
Res ga mam rada, zato mu zbiram familijo (skup s taščo), ki ga bo utrdilauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:07:54   
Anonimen
Če se izmika pogovoru, potem se nimaš kaj slepit.
Pa tud če se bo izgovarjal.... kao.. kaj težiš...
zihr si narobe preštela... itd.

Punca - to je to.
Ne se slepit.

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:09:08   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Mogoče pa si ga uporabila na drugem? Kar izpovej se tukaj najprej ... user posted image


Dva falita Devo, dva!user posted image


A ti misliš, da je mela trojčka? user posted image Mmmm


Lahko, da jih je bilo več, ampak samo dva (istega spola) sta jih nucala...


Packa user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:10:13   
Anonimen









drgac pa....hm....jaz bi di nekaj zmislla. samo kako....
rekla bi mu nekako. a si ti kje vidu kondome? pismo, pa se 5 jih je notri. jst pa ne najdem. da si kao pospravljala spalnico in si opazila da jih kao ni. nobenega.

pa nastimat bi jih morala tja, kjer jih bo on najdu. in ga pol za kako uro samega pustit, da postima situacijo.
in kasneje pogledat, ce so na broju.
in ce bi cifra stimala, bi se izdal, ker bi vedel da bos opazila da manjkajo. alpa bo izginila cela skatla.


pol pa ves pri cem si.


sam kako to izvesti?

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:11:48   
Anonimen
hm...hektorina. jst bom pa se premislila o ponudbi.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:13:20   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Res je. Se opravičujem za norčavost, ampak težko se uprem...

Lej tko kot si napisala je verjetno res drugo nataknil. Jaz bi jo, če ne bi 3 mesece seksal. Kaj 3 mesec ... 14 dni. No vsaj nekaj bi naredil z malim nevzdržnežem.
Pogovori se glede tega seksa, ker to res ni normalno.
Srečno!

Sem že povedala, da sva seksala, a vedno na mojo pobudo, pa še ekstra ga obdelam, če sem na volji, le da v njem ni interesa do mene.
Hvala devo, vem, da ni normalno. Sem se že skušala pogovorit bolj resno, ampak se je izmikal in ni hotel nič povedat. Bo še poskušala.


Extra si ga obdelala. Hmmm kako pa to zgleda? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:13:50   
uškinamama
miška, preveč časa imaš....to je scenarij vreden same Esmeralde...

Tip jo vara. Zdaj je na njej ali se bo odločila spakirat in it (kar itak že pravi, da ne) ali lepo potiho se delat , da ni nič. Ker ne vem zakaj delat paniko, če misli potem ostat skupaj.

Enkrat je Rija napisala nekaj v smisli, da ene ne bi priznale prevaro, če bi jim mož drugo nataknjeno prinesel domov....Ne, verjetno ji meri vročino...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:14:52   
Anonimen
ja, saj imas prav.
tista rijina izjava je bila pa.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:16:04   
hektorina
Anonimna jaz bom kar krutorealna. Tu ni več kaj za reševat. Ti rabiš strast, ne mrtve ribe, ki uporablja (al pa tud ne) kondome drugje. Pa še brez jajc je, da se ne skašlja. Nič ne vprašaj, bodi zlobna in mu reci, da si tak malo "za hec" preluknjala preostalih sedem kondomov, ker tako ali tako ne seksata. Lahko da ga bo zbodla že številka, ker bi jih naj bilo sedem (ostalo pa jih je le pet...), tisto o luknjanju pa naj sproži kakršnokoli že reakcijo.

Meni je žal, ampak dejansko niso samo kondomi (ki jih ni) krivi, da pišeš o vajinem življenju...krivo je to, ker sta se oddaljila. No on se je. Očitno po svoji volji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:16:59   
koala
Devo pa saj je napisla da Z NJEGOVE stran ni pobude in da je VEDNO dala pobudo ONA!!!

Draga anonimna, po moje je edina rešitev izkren neobtožujoč pogovor.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:18:53   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Res je. Se opravičujem za norčavost, ampak težko se uprem...

Lej tko kot si napisala je verjetno res drugo nataknil. Jaz bi jo, če ne bi 3 mesece seksal. Kaj 3 mesec ... 14 dni. No vsaj nekaj bi naredil z malim nevzdržnežem.
Pogovori se glede tega seksa, ker to res ni normalno.
Srečno!

Sem že povedala, da sva seksala, a vedno na mojo pobudo, pa še ekstra ga obdelam, če sem na volji, le da v njem ni interesa do mene.
Hvala devo, vem, da ni normalno. Sem se že skušala pogovorit bolj resno, ampak se je izmikal in ni hotel nič povedat. Bo še poskušala.


Extra si ga obdelala. Hmmm kako pa to zgleda? user posted image

upoabi domišljijouser posted image

(odgovor članu devo)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:19:22   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Devo pa saj je napisla da Z NJEGOVE stran ni pobude in da je VEDNO dala pobudo ONA!!!

Draga anonimna, po moje je edina rešitev izkren neobtožujoč pogovor.


Ja no. Nekaj te mora vzpodbuditi, da daš pobudo, ne? Mogoče pa ni imel razloga za pobudo?! Kje pa piše, da mora dati on pobudo. Mogoče je pa tako, da jo mora ona skoz dajati pa je pozabila?!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:20:14   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: devo

Res je. Se opravičujem za norčavost, ampak težko se uprem...

Lej tko kot si napisala je verjetno res drugo nataknil. Jaz bi jo, če ne bi 3 mesece seksal. Kaj 3 mesec ... 14 dni. No vsaj nekaj bi naredil z malim nevzdržnežem.
Pogovori se glede tega seksa, ker to res ni normalno.
Srečno!

Sem že povedala, da sva seksala, a vedno na mojo pobudo, pa še ekstra ga obdelam, če sem na volji, le da v njem ni interesa do mene.
Hvala devo, vem, da ni normalno. Sem se že skušala pogovorit bolj resno, ampak se je izmikal in ni hotel nič povedat. Bo še poskušala.


Extra si ga obdelala. Hmmm kako pa to zgleda? user posted image

upoabi domišljijouser posted image


Če uporabim mojo je to potem lahko mnogo stvari. user posted image Zato sprašujem katera je tista. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:21:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Anonimna jaz bom kar krutorealna. Tu ni več kaj za reševat. Ti rabiš strast, ne mrtve ribe, ki uporablja (al pa tud ne) kondome drugje. Pa še brez jajc je, da se ne skašlja. Nič ne vprašaj, bodi zlobna in mu reci, da si tak malo "za hec" preluknjala preostalih sedem kondomov, ker tako ali tako ne seksata. Lahko da ga bo zbodla že številka, ker bi jih naj bilo sedem (ostalo pa jih je le pet...), tisto o luknjanju pa naj sproži kakršnokoli že reakcijo.

Meni je žal, ampak dejansko niso samo kondomi (ki jih ni) krivi, da pišeš o vajinem življenju...krivo je to, ker sta se oddaljila. No on se je. Očitno po svoji volji.

Ja res jeuser posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:22:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Devo pa saj je napisla da Z NJEGOVE stran ni pobude in da je VEDNO dala pobudo ONA!!!

Draga anonimna, po moje je edina rešitev izkren neobtožujoč pogovor.

Hvala, pogovor bo na prvem mestu.

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:22:58   
devo

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Anonimna jaz bom kar krutorealna. Tu ni več kaj za reševat. Ti rabiš strast, ne mrtve ribe, ki uporablja (al pa tud ne) kondome drugje. Pa še brez jajc je, da se ne skašlja. Nič ne vprašaj, bodi zlobna in mu reci, da si tak malo "za hec" preluknjala preostalih sedem kondomov, ker tako ali tako ne seksata. Lahko da ga bo zbodla že številka, ker bi jih naj bilo sedem (ostalo pa jih je le pet...), tisto o luknjanju pa naj sproži kakršnokoli že reakcijo.

Meni je žal, ampak dejansko niso samo kondomi (ki jih ni) krivi, da pišeš o vajinem življenju...krivo je to, ker sta se oddaljila. No on se je. Očitno po svoji volji.

Ja res jeuser posted image


JA sranje no ... user posted image . Dec mora vse zaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kam so izginili?
18.3.2010 14:25:13   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: devo


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Anonimna jaz bom kar krutorealna. Tu ni več kaj za reševat. Ti rabiš strast, ne mrtve ribe, ki uporablja (al pa tud ne) kondome drugje. Pa še brez jajc je, da se ne skašlja. Nič ne vprašaj, bodi zlobna in mu reci, da si tak malo "za hec" preluknjala preostalih sedem kondomov, ker tako ali tako ne seksata. Lahko da ga bo zbodla že številka, ker bi jih naj bilo sedem (ostalo pa jih je le pet...), tisto o luknjanju pa naj sproži kakršnokoli že reakcijo.

Meni je žal, ampak dejansko niso samo kondomi (ki jih ni) krivi, da pišeš o vajinem življenju...krivo je to, ker sta se oddaljila. No on se je. Očitno po svoji volji.

Ja res jeuser posted image


JA sranje no ... user posted image . Dec mora vse zaj...


Kaj ti pove glagol "samonatikanje"...user posted image

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?