|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.1.2011 22:57:07   
mala06
Klicala sem nekje sredi januarji in tako so mi rekli. Sem že čisto obupala, sedaj pa sem prebrala tvoje sporočilo in upam, da bom tudi jaz prejela poštouser posted image Pustimo se presenetiti

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
31.1.2011 16:33:24   
andreja83
sej bo mala 06, tud ti boš dobla pismo ko te bojo razveselili da boš lahk nadaljevala!!

Ja jst sm edino skeptična glede službe, ker mi ne bojo podaljšali kak bom zanosla, ampak se ne dam!!!!

No tak veš da javi kak kaj zveš, velja?? Držim pesti zate user posted image

Jst pa komi čakam četrtek  user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
31.1.2011 17:17:48   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: andreja83

sej bo mala 06, tud ti boš dobla pismo ko te bojo razveselili da boš lahk nadaljevala!!

Ja jst sm edino skeptična glede službe, ker mi ne bojo podaljšali kak bom zanosla, ampak se ne dam!!!!

No tak veš da javi kak kaj zveš, velja?? Držim pesti zate user posted image

Jst pa komi čakam četrtek  user posted image



Ja seveda bom javila takoj, ko kaj izvem. Ti pa poročaj kaj se boš v četrtek dogovorila. Četrtek bo pa en dva tri tukaj in veselo v Mb po informacijeuser posted image


(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 16:36:53   
andreja83
ej mala 06 noro kak hitro minevajo dnevi......

malo še pa bo četrtek user posted image user posted image user posted image

jupii

kaj bova kaj zvedla??? je bil že kdo drug tudi prej na razgovoru?? Kolk je kaj % možnost pri zunajtelesni da resnično zanosiš??

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 16:59:51   
mala06
Hojla, ja še mal pa veselo v Mbuser posted image Po moje bosta podpisala papirje, da se oba strinjata s postopkom in verjetno boš dobila terapijo za postopek. Tako jaz mislim in ne vem, če je tako! user posted image Sicer boš pa kmalu izvedela. Jaz še pa kar nisem dobila pošteuser posted image

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 17:15:10   
latka
Jaz še tudi nisem dobila pošte, čakam na drugi postopek!Sem pa danes klicala v MB, pa se noben ne oglasi!user posted image
Mala06, kam si ti klicala, na katero št., da so ti razložili glede pošte, pa kaj si jih vprašala, ker mene je malce strah, da me ne bodo odslovili, češ kaj sem tečna, ker nimam ravno dobrih izkušenj kar se tiče pogovora po telefonu v MB!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 17:26:32   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: latka

Jaz še tudi nisem dobila pošte, čakam na drugi postopek!Sem pa danes klicala v MB, pa se noben ne oglasi!user posted image
Mala06, kam si ti klicala, na katero št., da so ti razložili glede pošte, pa kaj si jih vprašala, ker mene je malce strah, da me ne bodo odslovili, češ kaj sem tečna, ker nimam ravno dobrih izkušenj kar se tiče pogovora po telefonu v MB!



Živijo Latka!

Jaz sem klicala na št. 02 321 24 60. Na tej številki dobiš splošne informacije. Kliči pa med 13 in 15 uro. Jaz glede telefonskih klicev v Mb nikoli nisem imela težav, vedno so ful prijazne. Je pa res, da moraš biti vztrajna, kajti ne oglasijo se ti takoj. Jaz sem jim povedala, kdaj sem bila dana na čakalno listo in me zanima, kako daleč sem in kdaj lahko pričakujem pošto. In lepo mi je vse povedala tako, da nič bat in jutri ponovno pokliči in jim povej svoj primer in ti bodo vse povedale.
LP

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 17:52:14   
latka
Hvala, bom res poskusila še na tej številki!Upam, da bom slišala dobre novice, ker ne mislim še tako dolgo čakat, joj!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 18:16:56   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: latka

Hvala, bom res poskusila še na tej številki!Upam, da bom slišala dobre novice, ker ne mislim še tako dolgo čakat, joj!


Ti kar poklič in jih vprašaj in poročaj, kaj boš izvedela!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
1.2.2011 21:13:57   
andreja83
 
Držim pesti za vaju latka in mala 06, da tud vidve dobita hitro papirje!!!

Poročajtauser posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
2.2.2011 13:58:48   
latka
Mala06, imam novice, končno sem uspela nekoga dobit na telefon, ki mi je znal kaj povedati, sem klicala na 3 različne številke, vglavnem, na koncu mi je ena sestra lepo razložila, da sestra Marija sedaj kliče na razgovor septemberske(dane na čakalno listo), torej boš ti po mojem kmalu morala prejeti pošto, ne pa do konca marca,kot so ti rekli,zato so ene iz septembra že prejele pošto, tako je meni razložila, jaz pa jo moram prejeti najkasneje v roku enega mesca, ker je bil moj postopek prekinjen oktobra!user posted image Tako, da upam, da to res drži in bomo kmalu šle podpisat papirje in štartat s polno paro v postopek!user posted image
Bomo skupaj trepetale!

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
2.2.2011 16:31:35   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: latka

Mala06, imam novice, končno sem uspela nekoga dobit na telefon, ki mi je znal kaj povedati, sem klicala na 3 različne številke, vglavnem, na koncu mi je ena sestra lepo razložila, da sestra Marija sedaj kliče na razgovor septemberske(dane na čakalno listo), torej boš ti po mojem kmalu morala prejeti pošto, ne pa do konca marca,kot so ti rekli,zato so ene iz septembra že prejele pošto, tako je meni razložila, jaz pa jo moram prejeti najkasneje v roku enega mesca, ker je bil moj postopek prekinjen oktobra!user posted image Tako, da upam, da to res drži in bomo kmalu šle podpisat papirje in štartat s polno paro v postopek!user posted image
Bomo skupaj trepetale!



Joj Latka si mi polepšala dan.user posted image Jaz res upam, da bo ta tako želena pošta kmalu v nabiralniku in se bom podala v boj in upam, da jo dobiš tudi ti in ti čim prej!! Mogoče bomo pa res skupaj trepetale in izmenjavale izkušnjeuser posted image

Hvala za informacije!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.2.2011 9:49:16   
mala06
user posted image user posted image user posted image user posted image dobila pošto!! Razgovor imava 10.2. Končno se je začelo premikati in sedaj bo šlo zaresuser posted image . Full sem vesela

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.2.2011 17:40:17   
ananaska78
Jaz sem isto na čakalno listo bila vpisana 22.9.2010.
Pa še nič pošte user posted image  user posted image  user posted image .

Sem danes klicala v MB, pa niso bile tako prijzne. Edino kar je sestra povedala: "niso še vse septemberske prišle na vrsto, saj boste."

Držim pesti!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.2.2011 22:18:59   
andreja83
saj bo ananaska78, tud ti boš dobila hitro pošto, verjemi!!!

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
3.2.2011 23:30:02   
ananaska78
Andreja, iz tvojih ust, v božja ušesa  :)

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
4.2.2011 15:32:13   
mala06
ananaska78 tud jaz sem bila par dni nazaj na istem. Spraševala sem se, zakaj so ene že dobile pošto jaz pa nič in potem je bila v nabiralnikuuser posted image V teh dneh jo boš sigurno dobila. Tudi jaz sem bila dana 22.9. na čakalno listo. Po kakšnem sistemu gredo, pa ne vem. Saj bouser posted image

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
6.2.2011 8:12:39   
ananaska78
Mala, hvala za spodbudne besede :)
Po moje mi pošte ne pošljejo, ker so me vmes poslali na IUI, čeprav je izredno malo možnosti, da zanosim, ker ima partner slab spermiogram. Sedaj v bistvu čakam na menstruacijo po IUI.

Bom počakala še drug teden, potem jih pa napadem s telefonskimi klici!

Lepo nedeljo in veliko user posted image .

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
7.2.2011 9:35:47   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: ananaska78

Mala, hvala za spodbudne besede :)
Po moje mi pošte ne pošljejo, ker so me vmes poslali na IUI, čeprav je izredno malo možnosti, da zanosim, ker ima partner slab spermiogram. Sedaj v bistvu čakam na menstruacijo po IUI.

Bom počakala še drug teden, potem jih pa napadem s telefonskimi klici!

Lepo nedeljo in veliko user posted image .



A to pa je druga zgodba. Ja to pa je mogoče, da zaradi tega ne dobiš pošte. Kakor koli ti želim, da čimprej dobiš pošto in greš v nov bojuser posted image

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
9.2.2011 18:07:44   
ananaska78
Dobila pošto tudi jaz user posted image .
17.2. v nove boje!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
9.2.2011 19:15:27   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: ananaska78

Dobila pošto tudi jaz user posted image .
17.2. v nove boje!


user posted image user posted image user posted image user posted image še ena, ki bo z nami trepetala in izmenjavala inf

(odgovor članu ananaska78)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.3.2011 9:16:10   
andreja_p
Haj
Mene pa zanima v kolikšnem času naj bi dobila pošto iz LJ
iz konzilija.Na pregledu sem bila 24.03. in so mi rekli da gredo papirji naprej,
To je vse kar vem.
Hvala za odg.user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.3.2011 9:17:29   
andreja_p
Sem pozabila napisati da grem v postopek IUI.user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
30.3.2011 9:33:41   
*zabica*
Meni je vceraj sestra rekla, da bo konzilij zasedal aprila in da pošto lahko pričakujem v sredini aprila...Grem sicer v IVF postopek, vendar mislim, da isto velja tudi zate user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: kdaj bo zasedal konzilij
31.3.2011 9:12:47   
andreja_p
Hvala zabica,za tvoj Odg.
Upam da mi pošljejo pošto do 13.04, saj imam ta dan ko naj bi prišla user posted image
da bom lahko že ta mesec začela s postopkom.Če ne pa upam da bo zamujala.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?