|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:42:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Obrekovanje: http://www.zakonodaja.com/zakoni/v/1/kz_upb1/cleni/170.clen/170.clen

Tule bi sicer kakšen pravnik vedel kaj več povedati, ampak...
Kandidat ne more tožiti POP TV-ja zaradi obrekovanja, ker se je temu vnaprej pisno odpovedal. Prav tako POP TV kandidatu (menda) ni dolžan povedati, od kod mu pridobljena informacija (resnična ali neresnična). Prav tako kandidat podpiše, da dovoljuje medijsko izpostavljanje svoje družine in ostalih, ki ga poznajo (tukaj je predpostavka, da se morajo tudi oni strinjati - mislim, da se sklepa, da čim podajo eno izjavo ali eno fotografijo, se z izpostavljanjem strinjajo in zanje veljajo enaki pogoji, kakor za kandidata).Vendar to še vedno velja samo za tožbe do POP TV-ja, ne do tretjih oseb direktno. Če kandidat ali kdo od bližnjih, ki se strinja z medijskim izpostavljanjem, ugotovi, kdo o njem na podlagi medijskega izpostavljanja širi neresnične govorice oz. obrekuje, sme tožiti in lahko toži, vendar mora, da bi tožbo dobil, dokazati, da tisto, kar je prišlo v medije, ni res. V skrajni sili lahko tretjo osebo toži za kršitev zasebnosti, ampak samo pri tistih stvareh, ki z medijsko izpostavljenostjo nimajo nobene zveze. Glede na to, da je na linku, objavljenem nekje prej (Nedeljski dnevnik) objavljenih nekaj detajlov, za nič v zvezi s tem ne more tožiti, ker je informacija prostovoljno dana v javnost. Za ozadje nastale situacije bi pa lahko, po mojem
.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:43:18   
Anonimen
ok, ko smo ze tukaj...


Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.



kaj pa, ce JE resnicno?

potemtakem to ni obrekovanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:44:50   
TomTaylor
joj, kernesa, ti si prava mala pravna enciklopedija

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:45:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kaj pa, ce JE resnicno?

potemtakem to ni obrekovanje.

Po drugi strani je lahko vdor v zasebnost. Tožeča stranka lahko trdi (in to niti ne tako zelo neupravičeno), da bi "situacijo" (če je med vama) rešili sporazumno ali sodno, brez javnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:46:14   
Anonimen
aha....




no, pa ne boste izvedele!user posted image





user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:48:48   
Kerensa*
Jaz bom takole rekla... ja, ME firbec matra, ampak glede na to, da ju ne poznam in da z njima nimam nič, bom preživela, tudi, če ne izvem. Če pa izvem, bom ravno tako živela dalje, kakor do sedaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:50:49   
Anonimen
ja kerensa!!!!

prvi del imas na FB na ZS!!!!


ze ene 2 uriuser posted image
pa tisto kar sem pisala ni...rekla kazala . ampak sem bila v prvem kolenu....


< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 22.3.2010 16:52:15 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:53:19   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

ok, ko smo ze tukaj...


Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.



kaj pa, ce JE resnicno?

potemtakem to ni obrekovanje.


Jah, kaj pa jaz vem... Ti bom navedla mojo lastno izkušnjo - upam, da bom lahko kratka. Nek tip mi je na parkingu sesul avto in zbežal, priče so mi povedale, kdo je bil, zato sem ga prijavila. Policisti so dokazali njegovo krivdo, zato mi je njegova zavarovalnica povrnila škodo, on pa je dobil mastno kazen. ok, gremo v bistvu: srečam ženo tega tipa na govorilnih urah v šoli in vpričo še nekaterih drugih staršev eni mamici, ki me je vprašala, zakaj sem razkurjena (to je bilo na dan nesreče), povem, da mi je njen tip razbil avto in zbežal. Ko pridem z govorilnih domov, dobim na vrata dva (sicer smejoča se) policista, ki sta povedala, da me je tip prijavil zaradi obrekovanja! In da naj drugič ne govorim o teh rečeh tam, kjer bi lahko on slišal/izvedel za to - čeprav so resnične. Potem pa vedi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:53:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
kerensa!!!!

prvi del imas na FB na ZS!!!!

Si ne upam prebrat, da me ne bo kdo tožil. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:57:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Jah, kaj pa jaz vem... Ti bom navedla mojo lastno izkušnjo - upam, da bom lahko kratka. Nek tip mi je na parkingu sesul avto in zbežal, priče so mi povedale, kdo je bil, zato sem ga prijavila. Policisti so dokazali njegovo krivdo, zato mi je njegova zavarovalnica povrnila škodo, on pa je dobil mastno kazen. ok, gremo v bistvu: srečam ženo tega tipa na govorilnih urah v šoli in vpričo še nekaterih drugih staršev eni mamici, ki me je vprašala, zakaj sem razkurjena (to je bilo na dan nesreče), povem, da mi je njen tip razbil avto in zbežal. Ko pridem z govorilnih domov, dobim na vrata dva (sicer smejoča se) policista, ki sta povedala, da me je tip prijavil zaradi obrekovanja! In da naj drugič ne govorim o teh rečeh tam, kjer bi lahko on slišal/izvedel za to - čeprav so resnične. Potem pa vedi.

Vdor v zasebnost. Govorjenje o zasebnosti (s čimer se on ni strinjal) na javnem mestu, pred tretjimi osebami.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 16:58:36   
Anonimen
torej RES  ne boste izvedelele...
ž

user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:00:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Jah, kaj pa jaz vem... Ti bom navedla mojo lastno izkušnjo - upam, da bom lahko kratka. Nek tip mi je na parkingu sesul avto in zbežal, priče so mi povedale, kdo je bil, zato sem ga prijavila. Policisti so dokazali njegovo krivdo, zato mi je njegova zavarovalnica povrnila škodo, on pa je dobil mastno kazen. ok, gremo v bistvu: srečam ženo tega tipa na govorilnih urah v šoli in vpričo še nekaterih drugih staršev eni mamici, ki me je vprašala, zakaj sem razkurjena (to je bilo na dan nesreče), povem, da mi je njen tip razbil avto in zbežal. Ko pridem z govorilnih domov, dobim na vrata dva (sicer smejoča se) policista, ki sta povedala, da me je tip prijavil zaradi obrekovanja! In da naj drugič ne govorim o teh rečeh tam, kjer bi lahko on slišal/izvedel za to - čeprav so resnične. Potem pa vedi.

Vdor v zasebnost. Govorjenje o zasebnosti (s čimer se on ni strinjal) na javnem mestu, pred tretjimi osebami.

Ne, ne, v mojem primeru sta policista izrecno poudarila, da me je tip prijavil zaradi obrekovanja.

Drugače pa: dajte no user posted image A če jaz, recimo, padem na dvorišču, kot sem dolga in široka, in potem ena soseda javno drugim razlaga, kako sem se zvrnila, jo jaz lahko obtožim vdora v zasebnost in/ali obrekovanja?? Ne me joškat user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 22.3.2010 17:05:45 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:02:14   
Kerensa*
Hja, Špelina... če bi se ljudje striktno držali zakonov... na srečo ima vsakdo svojo interpretacijo, kaj je za nekoga obrekovanje in kaj ne.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:09:33   
Jimmy
Živjo punce, imate pa hudo debato.user posted image

< Sporočilo je popravil Jimmy -- 22.3.2010 17:10:02 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:13:10   
mini86
a dj miška..že ceu dan držš..to je isto k js pa neki vem pa ne povem...
sicer pa verjetno če bi napisala bi itak vse pobrisaluser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jimmy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:21:21   
tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: oka

ja, mogoce bi zelela tudi za nazaj obracunat. ampak samo z njo. ne z njim. in ne z otroci. zato bom lepo utihnila in cakala, da se pojavi se kdo, ki jo pozna.


Pa obračunaj, kdo ti brani. Imej obraz, stopi do nje pa obračunaj. In draga moja, ti obrekuješ za hrbtom, ker ta oseba ne ve, da pišeš o njej, se ne more braniti in na način, kot se ga greš ti tu gor izpostavljaš tudi njene otroke in partnerja, katerim želiš vse najboljše. Miška, Miška pihnila si ga in to močno.






Se podpišem pod ta tvoj post in še onega zgoraj.

Mi gre kar na kozlanje, kake poti nekateri ubirajo, samo da se jim zdijo njihova lastna življenja manj bedna.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:24:38   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:26:08   
tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

in ce ga nebi vprasali, kako to, da je tako zgodaj zacel s reprodukcijo, bi bil lepo tiho, da bi vsi mislili, da je vseh 7 njegovih.


ce ste pozorno poslusale ste videle, da se je nekaj sline pogoltnil, predno je zacel razlagat od kje otroci.




Moj mož tudi ni biološki oče mojemu otroku, pa vsakemu pravi da je njegov sin. Ne razlaga, da ni biološki oče. Edno, če pogovor nanese na to temo. In to zelo cenim. Mislim to, da ga je sprejel za svojega. Popolnoma in v celoti.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:26:45   
Anonimen
tanikaa....
sem samo probala, ce bi RR vzdrzal resnico.
in ocitno je ne...


zaradi takoh kot si tiuser posted image


tiste, katere vem, da niso kot fijakarski konj, bojo izvedele kaj sem mislila.(ce jih zanima)
ostale pa ne
user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:27:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

in ce ga nebi vprasali, kako to, da je tako zgodaj zacel s reprodukcijo, bi bil lepo tiho, da bi vsi mislili, da je vseh 7 njegovih.


ce ste pozorno poslusale ste videle, da se je nekaj sline pogoltnil, predno je zacel razlagat od kje otroci.




Moj mož tudi ni biološki oče mojemu otroku, pa vsakemu pravi da je njegov sin. Ne razlaga, da ni biološki oče. Edno, če pogovor nanese na to temo. In to zelo cenim. Mislim to, da ga je sprejel za svojega. Popolnoma in v celoti.


falila si....cisto!

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:27:32   
*ZiVa*
Mi gre kar na kozlanje, kake poti nekateri ubirajo, samo da se jim zdijo njihova lastna življenja manj bedna.

Kruto, ampak resnično.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:29:18   
*ZiVa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

tanikaa....
sem samo probala, ce bi RR vzdrzal resnico.
in ocitno je ne...


zaradi takoh kot si tiuser posted image


tiste, katere vem, da niso kot fijakarski konj, bojo izvedele kaj sem mislila.(ce jih zanima)
ostale pa ne
user posted image





eh daj miska. daj zamisli ssee malo. grem v jok pa na drevo, ker nisem/ne želim biti med izbranci

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:30:01   
Jimmy
Punce, če bo prišla v javnost celotna zgodovina te družine, boste tule  kmalu zbirale podpise da se otroke odvzame Nataši (mami).user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:32:02   
*ZiVa*

IZVIRNO SPOROČILO: Jimmy

Punce, če bo prišla v javnost celotna zgodovina te družine, boste tule  kmalu zbirale podpise da se otroke odvzame Nataši (mami).user posted image user posted image


miska!?

(odgovor članu Jimmy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 17:35:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Mi gre kar na kozlanje, kake poti nekateri ubirajo, samo da se jim zdijo njihova lastna življenja manj bedna.

Slovenija ima talent. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?