|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 21:55:06   
gita10
Mekaj sem, prebrala - nekaj se mi ne da. Uglavnem, da napišem svoje mnenje. Sem ena tistih, ki sem rojena pod srečno zvezdo - kar se financ tiče. Tu pa tam je že bila kdaj kakšna mala kriza ampak vedno sem imela polno rit vsega, in potem me razne zgodbe ganejo in želim pomagati.
Čeprav se mi zdi neumnost imeti sedem otrok, ki jih ne zmoreš preživljeti se bi verjetno če bi stekla kakšna akcija, ki bi prišla do nas v naši družini hitro odločili, da jim pošljemo kakšen euro. Jaz sem pa vesela takšnih informacij. čeprav bi me verjetno že prej zmotilo, da je 22 letnik brez službe.
In če nam jih je miška želela dati - zakaj pa ne in sploh ne razume teh napadov.
Je pa gospa očitno imela svoj kafič in kelnarca si vedno lahko- jaz grem pri svoji dobri službi in dobri plači , ko gresta sin in mož kam popoldne kelnarit pa če si s tem na leto avto registreram je bolje kot pa da doma televizijo gledam . On pa je tudi mlad in močan in si lahko najde kakšno službo in na to nas je miška opozorila. Pri vsem tem izkoriščevanju v naši družbi se mi zdi čisto uredu da nas kdo kdaj na kaj opozori.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 21:55:11   
katipi
IZVIRNO SPOROČILO: muco

mater user posted image babe ,kjer odprem se kregate !



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 21:59:49   
BAMBINA_
MM, s tole temo (pa še s katero drugo) si se izkazala kot tipična stara vešča, ki obhodi celo vas, zato, da izve kakšne frišne čveke in obrekuje vse od prvega do zadnjega. Stvar je v tem, da takšni ljudje s tem početjem pač blažite svoj manjvrednostni kompleks in bedno, nesrečno življenje.
Kar se tiče konkretne oddaje, gre za iskanje talentov, ki ga je tale fant lepo izkazal, saj je odlično odpel, upoštevajoč, da ima (predvidevam) povsem nešolan glas. Če si mu fauš, ker ne znaš tako lepo peti, bi pa ja tudi ti šla tja z volno v plastični vrečki, štrikala, zraven pa še obrekovala sosedovo Micko. Saj zato si pa naravno talentirana user posted image Kakšno je sicer življenje tega fanta ali koga od njegovih bližnjih mi dol visi, ker to ni point oddaje. Ni bil edini, ki ga je spremljala in spodbujala njegova družina... če so jih žiranjtje poklicali na oder pa ni njegova "krivda".


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 22:07:14   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Čeprav se mi zdi neumnost imeti sedem otrok, ki jih ne zmoreš preživljeti se bi verjetno če bi stekla kakšna akcija, ki bi prišla do nas v naši družini hitro odločili, da jim pošljemo kakšen euro. Jaz sem pa vesela takšnih informacij. čeprav bi me verjetno že prej zmotilo, da je 22 letnik brez službe.
In če nam jih je miška želela dati - zakaj pa ne in sploh ne razume teh napadov.
Je pa gospa očitno imela svoj kafič in kelnarca si vedno lahko- jaz grem pri svoji dobri službi in dobri plači , ko gresta sin in mož kam popoldne kelnarit pa če si s tem na leto avto registreram je bolje kot pa da doma televizijo gledam . On pa je tudi mlad in močan in si lahko najde kakšno službo in na to nas je miška opozorila. Pri vsem tem izkoriščevanju v naši družbi se mi zdi čisto uredu da nas kdo kdaj na kaj opozori.

Pa kva je s teboj ženska user posted image user posted image A je prišel tale pobič na oddajo fehtat kaj? Kolikor je meni znano, je prišel samo izkazat svoj talent, upajoč na zmago. Kaj ima zdaj veze, če tip nima službe, pa če je njegova gospa imela kafičuser posted image Pa da si ti dobro finančno situirana kelnarca... Đizus...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 22:20:58   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Čeprav se mi zdi neumnost imeti sedem otrok, ki jih ne zmoreš preživljeti se bi verjetno če bi stekla kakšna akcija, ki bi prišla do nas v naši družini hitro odločili, da jim pošljemo kakšen euro. Jaz sem pa vesela takšnih informacij. čeprav bi me verjetno že prej zmotilo, da je 22 letnik brez službe.
In če nam jih je miška želela dati - zakaj pa ne in sploh ne razume teh napadov.
Je pa gospa očitno imela svoj kafič in kelnarca si vedno lahko- jaz grem pri svoji dobri službi in dobri plači , ko gresta sin in mož kam popoldne kelnarit pa če si s tem na leto avto registreram je bolje kot pa da doma televizijo gledam . On pa je tudi mlad in močan in si lahko najde kakšno službo in na to nas je miška opozorila. Pri vsem tem izkoriščevanju v naši družbi se mi zdi čisto uredu da nas kdo kdaj na kaj opozori.

Pa kva je s teboj ženska user posted image user posted image A je prišel tale pobič na oddajo fehtat kaj? Kolikor je meni znano, je prišel samo izkazat svoj talent, upajoč na zmago. Kaj ima zdaj veze, če tip nima službe, pa če je njegova gospa imela kafičuser posted image Pa da si ti dobro finančno situirana kelnarca... Đizus...



Kar se talenta tiče je vse o.k. - ampak kar se prošnje v nedeljskem tiče pa ni. Pa nisem napisala, da sem dobro finančno situirana kelnarca. Napisala sem , da bi verjetno po zgodbi v nedeljskem taki družini pomagala - predvsem zaradi otrok ampak miška nas je pa opozorila na nekaj drugega. V nedeljskem piše, da sta oba dva nezaposlena, da bosta ostala brez stanovanja, da živijo od socialne podpore in denarja, ki ga dobijo za rejništvo. 
Kar se pa kafiča tiče sem pa omenila zaradi tega, ker če je ženska imela kafič očitno zna kelnarit in to je kader ki se išče in je tudi dobro plačan. Moraš vedet, da natakarice na črno zaslužijo tudi do 7 eur na uro med vikendi in bi si samo z delom med vikendom lahko zaslužila za najemnino za stanovanje in če lahko jaz pri svoji plači 1500 eur na mesec grem še tu in tam v kafič pomagat pa zaslužim na večer po 50 eur lahko tudi ona to naredi.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 22:30:55   
kaya2007
meni je pa res čisto vseeno (imam čisto dovolj problemov sama s sabo hehe). zanimivo mi je samo to, tu na RR, ta dvojna merila, ki jih ves čas opažam. po nekaterih se lahko udriha po mili volji, eni so pa nedotakljivi..ponavadi iz čisto banalnega vzroka (ne ni res, ponavadi zato, ker imajo več kot enega otroka user posted image ampak saj zato so si sami krivi, ne?)

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 22:58:35   
dadica
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Čeprav se mi zdi neumnost imeti sedem otrok, ki jih ne zmoreš preživljeti se bi verjetno če bi stekla kakšna akcija, ki bi prišla do nas v naši družini hitro odločili, da jim pošljemo kakšen euro. Jaz sem pa vesela takšnih informacij. čeprav bi me verjetno že prej zmotilo, da je 22 letnik brez službe.
In če nam jih je miška želela dati - zakaj pa ne in sploh ne razume teh napadov.
Je pa gospa očitno imela svoj kafič in kelnarca si vedno lahko- jaz grem pri svoji dobri službi in dobri plači , ko gresta sin in mož kam popoldne kelnarit pa če si s tem na leto avto registreram je bolje kot pa da doma televizijo gledam . On pa je tudi mlad in močan in si lahko najde kakšno službo in na to nas je miška opozorila. Pri vsem tem izkoriščevanju v naši družbi se mi zdi čisto uredu da nas kdo kdaj na kaj opozori.

Pa kva je s teboj ženska user posted image user posted image A je prišel tale pobič na oddajo fehtat kaj? Kolikor je meni znano, je prišel samo izkazat svoj talent, upajoč na zmago. Kaj ima zdaj veze, če tip nima službe, pa če je njegova gospa imela kafičuser posted image Pa da si ti dobro finančno situirana kelnarca... Đizus...



Kar se talenta tiče je vse o.k. - ampak kar se prošnje v nedeljskem tiče pa ni. Pa nisem napisala, da sem dobro finančno situirana kelnarca. Napisala sem , da bi verjetno po zgodbi v nedeljskem taki družini pomagala - predvsem zaradi otrok ampak miška nas je pa opozorila na nekaj drugega. V nedeljskem piše, da sta oba dva nezaposlena, da bosta ostala brez stanovanja, da živijo od socialne podpore in denarja, ki ga dobijo za rejništvo. 
Kar se pa kafiča tiče sem pa omenila zaradi tega, ker če je ženska imela kafič očitno zna kelnarit in to je kader ki se išče in je tudi dobro plačan. Moraš vedet, da natakarice na črno zaslužijo tudi do 7 eur na uro med vikendi in bi si samo z delom med vikendom lahko zaslužila za najemnino za stanovanje in če lahko jaz pri svoji plači 1500 eur na mesec grem še tu in tam v kafič pomagat pa zaslužim na večer po 50 eur lahko tudi ona to naredi.



Ostalega ne bom kometirala! Gita povej mi ki dobijo kelnarce  7€ na uro, grem takoj delat! Če dobi kelnarca na uro 5€ pomeni da je že super plačana, za uradno delo pa skoraj nobena ne dobi več kot3,5€!

Lp dadica

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 23:00:38   
valči
Meni je bil pa tak simpatičen,pa tist otročki.Sem mojmu govorila,lej 7 jih ima,bravo!Ker midva imava 3 in je pestro,kako še je le pri njih?Najine misliuser posted image
Mene drugo ne zanima,le da zna fajn pet.Brezhibno je pel.
Pa tista plesalka,ki je sliko ukradla.Fenomenalno,pa tisti fant s kitaro.

Ja,uživala sem v 1. oddaji.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: slo ima talent....samo vprasam
22.3.2010 23:45:44   
anitka7
mene pa zanima zakaj mate tolk čez tašče za povedat...je en kup tem odprtih (ki jih rada preberem,da se nasmejim) kjer se na veliko opravlja tašče pa so glih tak tko nekak tretje osebe...tle je pa cela panika,ko hoče miška opozorit,da niso tko bogi kot zgleda...saj je tud na temi "a so reveži res reveži" tud ena povedala,da nista tko bogi kot je blo vidt pa ni blo nobene panike da je to opravljanje...in to je tud hotla miška povedat ,da je tud zaigrana "revščina"...če bi napisala kako in kaj bi vse prebrale user posted image saj jaz sem skoz mislna,da boš miška povedala pa ni blo nič iz tegauser posted image al še bošuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 8:20:34   
TaMaSa
Anitka7,mogoce zato,ker je za provokativnim vprasanjem se hotela ven izvlec,kao,da je temo odprla z dobrodelnim namenom.In konec koncev,kaj to njo briga,a ne?Ker pac zensko pozna,je z njenega konca,ji gre zdaj v nos.
Moram pa rect Miska,da obvladas.Skoraj vsaka tema,ki jo odpres,podira rekorde.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 8:24:01   
Anonimen
hvala, tamasauser posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 8:35:04   
madela
Madona,tale tema je pa višek nespoštovanja do soljudi user posted image

Ko bi se ljudje toliko brigali za svoje zadeve,kot se za druge,bi bil svet definitivno lepši.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 8:38:36   
Kerensa*
Ponekod v Ljubljani, pa tudi na Obali (predvsem v pozno zvečer in ponoči odprtih lokalih in/ali diskotekah) so natakarice plačane tudi krepko čez 7€/h (če sešteješ urno postavko in % od prometa), je pa res, da je tako dobro plačano delo težko dobiti in da tudi samo delo ni lahko.

Anitka - sem pa sama isto pomislila, ja. O taščah se sme, o partnerjih se sme, o kolegicah se sme, ko je pa debata o nekom, ki je bil pol ure predtem na TV-ju, je pa urnebes. V končni fazi nas potem tašče lahko tožijo, kajne? To bi potem šele imele kaj za pisati
. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 8:39:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Anitka - sem pa sama isto pomislila, ja. O taščah se sme, o partnerjih se sme, o kolegicah se sme, ko je pa debata o nekom, ki je bil pol ure predtem na TV-ju, je pa urnebes. V končni fazi nas potem tašče lahko tožijo, kajne? To bi potem šele imele kaj za pisati. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 9:09:23   
Anonimen
sem sla se 1x za nazaj prebrat kaj sem pisala.

pa mi zdaj ni jasno zakaj sem grda, nespostljiva, nesramna in obrekljiva....


sem kaj tajega pisala? karkoli, s cimer bi osebo uzalila, prizadela in ji skodovala?



al ste rabile 1 tako temo, da si date duska? (nekatere)

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 9:13:24   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Anitka - sem pa sama isto pomislila, ja. O taščah se sme, o partnerjih se sme, o kolegicah se sme, ko je pa debata o nekom, ki je bil pol ure predtem na TV-ju, je pa urnebes. V končni fazi nas potem tašče lahko tožijo, kajne? To bi potem šele imele kaj za pisati
. user posted image



na to sem tud jaz pomislila...a si predstavljaš,da kakšna tašča najde tale forum in ugotovi,kera je njihova tamlada pol pa jo prijavi policiji zarad obrekovanja user posted image user posted image pa na sodišče jo pokličejo,ker jo tašča toži user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 9:39:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anitka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   [Brisano sporočilo]
23.3.2010 9:41:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anitka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 9:43:40   
Anonimen
ampak itak ni nihce kaj grdega pisal.

razen o meni...
u, sj res.....lahko tozim za zaljenje in blatenje, pa psihicne bolecine?
moram kerenso pocakat.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 9:47:02   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

ampak sta pozable o taščah se sme o enmu ki igra ali ne reveža pa bohnedejuser posted image



Iz preprostega razloga...ker naših tašč nihče ne pozna in je dolg cajt. Tega smo pa vse videle in vemo o kom "teče" beseda". Pa se taki ljudje po moje sami mečejo v zobe, ko se namensko pojavljajo na TV.

Uboge tašče pa so pač tam kjer so...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 9:53:40   
Anonimen
tolr se moram

draga bambina!

MM, s tole temo (pa še s katero drugo) si se izkazala kot tipična stara vešča, ki obhodi celo vas, zato, da izve kakšne frišne čveke in obrekuje vse od prvega do zadnjega.


mi lahko pokazes kak moj post, v katrem sem obrekovala?
se mi zdi, da tukaj TI obrekujes in zalis MENE.

Stvar je v tem, da takšni ljudje s tem početjem pač blažite svoj manjvrednostni kompleks in bedno, nesrečno življenje.


te moram razocarati. nimam manjvrednostnega kompleksa. sem samozavestna oseba, zadovoljna sama s sabo. vcasih se prevec!

Kar se tiče konkretne oddaje, gre za iskanje talentov, ki ga je tale fant lepo izkazal, saj je odlično odpel,


ja. za iskanje talentov gre. sem kje karkoli napisala v smeri, da ni lepo pel in da mu ne privoscim treh ja-jev?

Če si mu fauš, ker ne znaš


nisem mu favš. kje si to zasledila?

obrekovala sosedovo Micko. Saj zato si pa naravno talentirana


no, tukaj s5 TI MENE obrekujes in blatis!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 10:02:11   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

sem sla se 1x za nazaj prebrat kaj sem pisala.

pa mi zdaj ni jasno zakaj sem grda, nespostljiva, nesramna in obrekljiva....

sem kaj tajega pisala? karkoli, s cimer bi osebo uzalila, prizadela in ji skodovala?

al ste rabile 1 tako temo, da si date duska? (nekatere)



Jst te čist zastopim, kaj si hotela povedat, sem ti pa že napisala, da hmmm...lej, če bi štorjo začela v drugem kontekstu ne z vprašanjem, a kdo pozna, bi bilo drugač. Če bi napisala, ej, a ste gledale unga... joooj, pri njegovi sem delala včasih...ufff me je pogrelo, keri ljudje, morm pojamrat...pa linke zraven...no, izpadlo bi drugače... tko na prvo žogo pa kdo res pomisli, da si hotla bit žleht, ker imata z uno ene okostnjake v omari, zdej si pa vsa zelena, ker so bili na TV, ti pa neeee. Štekaš?user posted image
Se pa strinjam, če se o nekaterih ljudeh tukaj gor lahko z imeni in priimki brez zgražanja, pa če lahko o taščah in sosedah in sodelavcih, ni treba zdej se na Miško spravit, ker je pač hotela malo popravit sliko tistega, kar je bilo prikazano na TV. Sej pravim, pet tipček zna, za oddajo je to važno. Če je pa Miška hotela z nami deliti osebno izkušnjo z njegovo ženo in se pri tem malo nerodno izrazila, pa jaz tudi ne vidim nič narobe. Samo kontekst bi bilo treba malo popraviti, zaradi širše publike.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

klemy mimgrede, fajn avatar...

user posted image



Tut tvoj ni slab...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 10:06:38   
Anonimen
Če je pa Miška hotela z nami deliti osebno izkušnjo z njegovo ženo


ampak fora, ker sploh ni tako zelo osebna. je kar javna.
pa za tiste, ce  mislite, da gre moje pisanje v smeri ljubosumne babnice. sploh ne.

moj moz z njo ni imel nič. vsaj od takrat, ko sva skupaj. za prej me niti ne zanima, niti se nisem sprasevala.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 10:23:26   
alda
Jaz pa mislim da da za barufo ni kriv PMS user posted image vreme bo tisto...al pa politiki user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: slo ima talent....samo vprasam
23.3.2010 11:12:13   
TENDAI
Meni se zdi takole:

Izbral je Tošetovo skladbo, spomin na tragično preminulega Tošeta je še kako živ in že tukaj je igral na sočutje občinstva in žirije!

Ni pozabil povedat kako težko otroštvo je imel in kako je trpel oh in sploh, zopet igra na sočutje občinstva in žirije!

Seveda so ga vprašali kdo ga spremlja (pa samo njega, ane) ima 7 otrok in sam skrbi za njih ker je oh in sploh požrtvovalen pa čeprav niso vsi niti njegovi, vsi so dol popadal in občinstvo in žirija!

Na posnetku so pokazali objokano partnerico, ki je medtem ko je on pel na odru, pretakala trpeče krokodilje solze (boga) vsem se nam je zasmilila trpeča v solzah!

Pokaže občinstvo, ki zraven prepeva in odrasle moške ki jokajo (WTF)!

In vrhunec,vseh njegovih 7 otrok pride na oder in so lušni za znort v majčkah, očka ima talent! In posnetek od blizu male punčkice v vozičku in objemanje in vsi smo se spet polulal od šočutja!

Ajde fant poje, ni pa to to pri njemu se igra na struno sočutja ker je pač veliko mamc in atov, ki se jim bo fant zasmilil in bojo glasovali zanj, znal on peti ali ne!

Čakarmiš (al kako že ) pa si zraven mane roke in prešteva €vrčke, ki mu jih bodo mame in ati prinesli v blagajno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?